میزبان

میزبان

https://www.hostinger.com/

tl؛ dr

هاستینگر میزبان وب خوبی برای مبتدیان است! در صورت بروز هر مشکلی در سایت خود ، تیم پشتیبانی برجسته آنها به شما راهنمایی می کنند ، آنها از ویژگی های عالی برخوردار هستند و قیمت های معرفی آنها پایین ترین قیمت در بازار است. ارزش بسیار خوبی برای پول!

Hostinger Review – 10 جوانب مثبت & 2 منفی (سرعت سرور) & آزمایش Uptime ، 3 سایت!)

ما به تازگی تست سرعت و اشتباه گیری را با سایت های تست Hostinger به پایان رساندیم و برادر ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا یافته های خود را با شما به اشتراک بگذاریم * هشدار اسپویلر – شهوت ما برای سرعت جنجالی است *!

اما ابتدا ، بگذارید کمی به چگونگی به وجود آمدن میزگرد به عنوان میزبان وب ، کمی توضیح دهیم.

چندی پیش در شهر دوردست Kaunas ، لیتوانی ، یک شرکت کوچک با نام “رسانه میزبان” تشکیل شد و آرزوی ایجاد موج در صنعت میزبانی وب را داشت. 6 سال و 1 میلیون کاربر بعد ، آن رویا تحقق یافت و شرکت رسما نام خود را به هاستینجر تغییر داد.

از آن زمان ، Hostinger متوقف نشده است از رشد. آنها فروشگاه هایی را در 39 کشور جهان راه اندازی کرده اند ، 6 مرکز داده را در سراسر جهان تأسیس کرده اند (که یک مورد دیگر در کشور خود لیتوانی ساخته شده است) تا سال 2017 بیش از 29 میلیون کاربر جمع کرده اند و هیچ نشانی از کاهش سرعت ندارند. پایین.

آنها هدفشان این است که به کاربران خود در یادگیری ، ایجاد و رشد کمک کنند و ممکن است این کار را فقط با سطح خدمات و قیمت های دیوانه و مقرون به صرفه انجام دهند..

چرا سرعت برای ما مهم است

اگر وبلاگ ها و بررسی های ما را دنبال کرده اید ، می دانید که ما میزبانی وب خود را مانند اتومبیل هایمان دوست داریم: سریع & چشمک زن! خوب ، شاید چشمک زن نباشد ، اما مطمئناً ما سریع دوست داریم!

ما اهمیت بسیار زیادی در سرعت میزبانی وب داریم زیرا عدم سرعت در این امر بدون شک دلیل شماره مرگ برای بسیاری از مشاغل کوچک است. بر خلاف غول های شرکت ، همه فروش ها برای کارآفرینان کوچک حساب می شود و ما به دلیل مشکلات اجتناب ناپذیر مانند میزبانی وب آهسته ، نمی توانیم مشتری های خود را از دست بدهیم..

سرعت میزبانی وب

(منبع: ThinkWithGoogle)

این روزها ، مشتریان شما انتظار دارند که سایت شما در کمتر از یک ثانیه بارگیری شود! هر چیزی بالاتر از آن ، نرخ گزاف گویی را با 32 درصد حیرت انگیز افزایش می دهد ، و اگر مدت زمان انتظار بیش از 5 ثانیه وجود داشته باشد همه چیز فقط از هم جدا می شوند..

برای خوشحال کردن مخاطبان ، عادت کرده ایم که با آنها مانند افراد 2 ساله بی تاب رفتار کنیم. ما راههایی پیدا می کنیم تا به محض اینکه این خواسته را به آنها بدهیم ، یا آنها شروع به فرخنده شدن می کنند. در مورد ما ، ما داده ها را زیر یک ثانیه به مخاطبان خود تحویل می دهیم زیرا نمی خواهیم آنها سایت و سبد خریدهای ما را رها کنند ، به همین دلیل ما به میزبانی وب جذب می شویم که فوق العاده سریع پاسخ می دهد.

در این مقاله ، ما 3 برنامه میزبانی مشترک Hostinger Premium Shared (یکی در سنگاپور ، دیگری در ایالات متحده و دیگری در اروپا) را مرور می کنیم تا ببینیم که چقدر سریع جواب می دهند و اگر آنها مناسب شما باشند ، عزیز ما خوانندگان.

توجه داشته باشید

برای اطمینان از اینکه داده های کافی برای نوشتن این بررسی جمع کرده ایم ، 3 سایت آزمایشی ایجاد کرده ایم. مراکز داده برای سایتهای آزمایشی ما در 3 قاره (Asheville NC ، آمستردام و سنگاپور) واقع شده است ، بنابراین شما قادر خواهید بود که درباره نحوه عملکرد آنها در مکانهای نزدیک به مشتریان خود قضاوت کنید.

بنابراین به اندازه کافی از راهپیمایی ما ، اجازه دهید این موضوع را بررسی کنیم که چرا این مقاله را در وهله اول می خوانید:

10 دلیل چرا میزبان مناسب میزبان مناسب شماست!

1. هاستینجر واقعاً سریع است

ما سایت تست میزبان ما را از طریق تست استرس سرعت با استفاده از چک کننده سرعت سرور اختصاصی (هنوز بهترین و تنها بهترین سرعت سنج سرور در جهان #shamelessplug) قرار داده ایم ، آن را در برابر توصیه گوگل از 200 مگابایت محک می زنیم ، و در اینجا نتیجه می گیرید..

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

69 میلی ثانیه28 میلی ثانیه98 میلی ثانیه239 ms130 میلی ثانیه

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

331 ms233 ms165 ms38 میلی ثانیه100 میلی ثانیه

میانگین سرعت دیتاسنتر ایالات متحده: 143.1 ms
(مشاهده نتیجه کامل – بازدید از سایت آزمون)

خانمها و آقایان ، نتایج تست سرعت سایت آزمون میزبان ایالات متحده آمریکا با میانگین جهانی سرعت 143 میلی متر سریع برگشت ، که آنها را به عنوان یکی از میزبان های سطح A + ما رتبه بندی می کند!

در مرحله بعد ، ما سایت Hostinger Singapore را آزمایش کردیم تا ببینیم که چگونه به پینگ ها از سراسر جهان پاسخ می دهد

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

194 ms229 ms246 ms5 میلی ثانیه349 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

99 میلی ثانیه191 ms70 میلی ثانیه212 ms163 ms

میانگین سرعت دیتاسنتر سنگاپور: 175.8 ms
(مشاهده نتیجه کامل – بازدید از سایت آزمون)

اگر قصد دارید در آسیا (و استرالیا / نیوزیلند) از مخاطبان پذیرایی کنید ، خوشحال می شوید بدانید که هاستینجر پاسخ سریع احمقانه ای 5 مگاپیکسلی از سنگاپور را با سرعت متوسط ​​176 ms در سراسر جهان بازگشت. هاستینجر سنگاپور از ما رتبه A + کسب می کند.

آخرین و مهم نیست ، ما سایت میزبان اتحادیه اروپا را برای ارزیابی قرار داده ایم.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

142 ms100 میلی ثانیه54 میلی ثانیه236 ms209 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

314 ms265 ms235 ms84 میلی ثانیه11 میلی ثانیه

میانگین سرعت دیتاسنتر هلند: 165 ms
(مشاهده نتیجه کامل – بازدید از سایت آزمون)

برای کسانی که شما بازارهای اروپا را هدف قرار می دهید ، هاستینجر یکی از سریعترین هاست وب برای شما خواهد بود. 54 ثانیه از لندن ، سرعت بسیار چشمگیر است! هاستینجر اروپا به همان اندازه سرعت مشابه سنگاپور و همتایان آمریکایی خود دارد و سرعت متوسط ​​جهانی مناسب و معقول شان را 165 میلی متر برگرداند ، این بدان معنی است که آنها در رتبه A جامد قرار گرفته اند+!

اگر نتایج آزمایش ما را مطالعه می کنید ، ممکن است کمی نگران باشید که مکانهای دور از مراکز داده تعیین شده آنها چندان عالی نیستند. این در واقع کاملاً عادی است زیرا داده ها برای رسیدن به مقصد مورد نظر باید به آنجا سفر کنند.

این مسئله باید مسئله ای نباشد ، زیرا Hostinger تعداد 6 مرکز داده در سراسر جهان دارد ، یعنی در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، برزیل ، هلند ، سنگاپور & اندونزی (1 مورد دیگر در کشور خود لیتوانی ساخته شده است). فقط کافیست مرکز داده را به کاربران خود نزدیکترین انتخاب کنید و از این طریق می توانید از سرعت بارگذاری سریع وب سایت شما در تمام شکوه خود لذت ببرید!

2. 99.9٪ ضمانت به موقع!

تعداد معدودی از افراد خارج از کشور ضمانت به موقع را جدی می گیرند ، اما برای ما می تواند نظرات ما را در مورد میزبان وب ایجاد یا شکسته کند. سایت های تجاری کوچک باید تا حد ممکن صعود کنند ، زیرا هر نوع خرابی به معنای از دست دادن فروش بالقوه است.

خرابی طولانی مدت می تواند منجر به از دست رفتن رتبه سایت های ما در گوگل شود که خبر بدی برای تجارت است.

در حالی که برخی از شرکت های میزبان وب ضمانت به موقع را ارائه می دهند ، برخی از آنها می توانند کاملاً ترسناک باشند ، لغزیدن به عبارتی مانند “آزادی پرداخت به اختیار ما است” به این معنی که آنها می توانند تصمیم بگیرند که هر آنچه را که تضمین کرده اند بازپرداخت نکنند..

ما از طریق TOS هاستینجر شانه زده ایم و هیچ اثری از چنین مزخرفات پیدا نکردیم.

تضمین به موقع سرویس میزبان

اگر خرابی سایت شما به دلیل خطای Hostinger کمتر از 99.9٪ است ، فقط با آنها تماس بگیرید تا 5٪ از هزینه ماهانه خود را پس بگیرید.

تا کنون ، ما از زمان خواب میزبان خوشحال شدیم!

Uptime از مارس 2019

100٪

Uptime Hostinger Asheville NC

Uptime از مارس 2019

99.98٪

میزبان هلند Uptime

Uptime از مارس 2019

99.99٪

زمان خواب میزبان سنگاپور

توجه داشته باشید

شمارنده های بالا مرتباً به روز می شوند. زمان بروزرسانی با UptimeRobot هر 5 دقیقه یکبار کنترل می شود.

3. بارگیری سریعتر با مدیر حافظه نهان

ما بسیار خوشحالیم که Hostinger بسیاری از روش های بهبود سرعت بارگیری را پیدا کرده است. یکی از آنها مدیر Cache بسیار شخصی خودشان است. فعال کردن امکان بارگذاری سریعتر و سرعت بهتر را امکان پذیر می کند!

در اینجا کارهایی که شما باید انجام دهید این است.

hPanel را وارد کنید و به سایتی که می خواهید آنرا فعال کنید ، “مدیریت” را بزنید. به پایین “پیشرفته” بروید. “مدیر حافظه نهان” را به عنوان یکی از گزینه های موجود مشاهده خواهید کرد. روی “مدیر کش” کلیک کنید

مدیر حافظه نهانگاه

پس از ورود به خانه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “تغییر” کلیک کنید و باید دکمه “حافظه پنهان خودکار” سبز شود و این نشانگر روشن بودن آن است. روی “پاکسازی همه” کلیک کنید ، و خوب است که بروید!

تنظیمات مدیر میزبان حافظه نهان

ما با استفاده از webpagetest.org تست هایی را در سایت آزمون Hostinger انجام دادیم تا ببینیم عملکرد آن با Cache Manager در اینجا چگونه انجام می شود:

میزبان تست سرعت سایت تست

مدیر حافظه نهان روشن است. بارگیری سایت در 0.673s
(به نتیجه کامل تست مراجعه کنید)

سایت های آزمایشی ما نصب سهام هستند ، فوق العاده سبک و بدون بهینه سازی ، بنابراین چیزهایی نیست که Cache Manager بتواند انجام دهد. اما ، هنگامی که سایت محتوا و تصاویر بیشتری داشته باشد ، اثر Cache Manager تقویت می شود.

4. مزایای عالی که باعث افزایش سرعت می شوند!

حساب Hostinger Premium Shared ما با یک لیست کامل از مزایا همراه بود ، که همه اینها باعث افزایش سرعت در یک روش دیگر می شود. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما آورده شده است!

 • 1-روی نصب کلیک کنید
  این ویژگی باعث می شود نصب برنامه های مورد علاقه ما بسیار راحت تر باشد. روزهایی گذشته که ما مجبور شدیم همه کارها را بصورت دستی انجام دهیم. با استفاده از این ویژگی ، 1 کلیک تمام موارد لازم برای نصب برنامه های موردعلاقه خود است.
 • پشتیبانی از PHP7
  اگر یک توسعه دهنده هستید ، خوشحال می شوید بدانید که هاستینجر پشتیبانی PHP7 را دارد! PHP7 یکی از بزرگترین نسخه های PHP در طی 10 سال است و بسیار سریعتر از نسخه قبلی خود ، PHP5 است. در تست های محک با Drupal و WordPress اجرا می شود ، PHP7 به راحتی دو برابر سریع تر از PHP5.6 است.

  تست های معیار PHP7 اجرا می شوند

  (منبع: bised.php.net)

 • پشتیبانی Git
  Git ابزاری بسیار قدرتمند است که در مورد همه شنیده می شود اما بسیاری از مردم نمی دانند واقعاً چه کاری انجام می دهند. بنابراین ، داستان کوتاه ، git یک سیستم کنترل نسخه منبع باز است ، به گونه ای ایجاد شده است که توسعه دهندگان بتوانند با هم به سرعت و کارآمد روی پروژه های خود کار کنند ، مهم نیست که چه اندازه بزرگ و چه کوچک.

  Git آنقدر محبوب است که توسط بسیاری از شرکتهای بزرگ مانند Google ، Microsoft ، Facebook و حتی Netflix مورد استفاده قرار می گیرد!

  شاید برای شما مهم نباشد ، اما اگر می خواهید برای ایجاد مشاغل کوچک خود ، توسعه دهندگان را استخدام کنید ، بسیار خوشحال می شوند که میزبان وب شما از Git پشتیبانی کند. این فقط فرایند حل مسئله را نرم تر می کند!

 • برای وردپرس بهینه شده است
  برنامه هاست مشترک میزبان Hostinger با جدیدترین نسخه های WordPress همراه است و برای ارائه برخی از سریعترین سرعت بارگذاری در صنعت بهینه سازی شده است. فقط FYI ، دلیلی وجود دارد که وردپرس 30٪ از اینترنت را تأمین می کند (آنها فقط این کار را لعنت می کنند!) بنابراین ما آن را برای تجارت کوچک شما بسیار توصیه می کنیم!
 • Cutting Edge NGINX ذخیره سازی
  یکی دیگر از دلایلی که باید از WordPress با Hostinger استفاده کنید ، ذخیره NGINX است. این کار به طور قابل توجهی عملکرد تورم وردپرس را با استفاده از توربو شارژ سرعت بارگذاری محتوای استاتیک از طریق ساده سازی داده ها افزایش می دهد.
 • HTTP / 2
  یا به عبارت دیگر ، HTTP 2.0. این جانشین معنوی HTTP1 است ، و استفاده از آن بسیار سریعتر ، ایمن تر و آسان تر است.

  HTTP / 2 با ارائه داده ها از طریق کد باینری کار می کند. این باعث کاهش اندازه داده ها و افزایش سرعت می شود و کاربران شما پیشرفت قابل توجهی در عملکرد بار سایت شما احساس خواهند کرد!

5. داشبورد سفارشی عالی

هاستینجر یکی از معدود شرکت های میزبان وب است که دارای cajones به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند با UI cPanel به هم ریخته باشد. با این حال بهتر ، آنها موفق شدند همه چیز را به درستی انجام دهند.

داشبورد میزبان

با نام تجاری hPanel ، داشبورد سفارشی Hostinger تمیز ، نسیم برای استفاده و بسیار بصری است. تمام ویژگی ها بر اساس دسته بندی ها طبقه بندی شده اند ، و آیکون های مینیمالیستی خوب طراحی شده آنها تقریباً مانند Muji را به داشبورد می بخشد. احساس می کنید که مکانی برای همه چیز وجود دارد و همه چیز در جای خود است. این بسیار شهودی است که من فکر می کنم کسی که هیچ تجربه ای نداشته باشد می تواند کاملاً به طور موثری از hPanel استفاده کند.

Kudos به UI رابط کاربر & تیم UX برای داشبورد سفارشی عالی خود!

6. پشتیبانی پاسخگو (آنها نیز سرگرم کننده هستند!)

بعضی اوقات ، برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی یک میزبان وب می تواند باعث شود فرد بخواهد از طریق تلفن به صورت جسمی برسد و الاغ بی فایده را در خط دیگر خفه کند. در سایر مواقع ، می تواند بسیار دلپذیر ، مولد و حتی کاملاً عالی باشد. ما خوشحالیم که بگوییم از تجربه ما با تیم پشتیبانی هاستینجر ، آنها به دسته دوم تعلق دارند.

ما فرصتی برای ارسال بلیط پیدا نکردیم (نصب های ما بدون هیچ مشکلی خاتمه یافت) بنابراین ما فقط با گپ زنده آنها تماس گرفتیم تا ببینیم که آنها چگونه به برخی از مسائل اساسی پاسخ دادند ، و ما تحت تأثیر قرار گرفتیم!

تیم پشتیبانی نه تنها بلافاصله به ما پاسخ دادند (ما باید چند ثانیه صبر کردیم ، اما این بسیار شگفت انگیز است با توجه به اینکه مجبور شدیم با 30 میزبانی وب دیگر نزدیک به 30 دقیقه صبر کنیم) ، آنها آگاه ، صبور بودند و این را دریافت می کردند – آنها سرگرم کننده بودند آنها همچنین دست شما را در دست خواهند گرفت و روح آشفته شما را تسکین می دهند ، زیرا به شما کمک می کنند تا گام به گام مشکلات خود را برطرف کنید.

اگر هاستینجر درست یک چیز را پیدا کرد ، رابط پشتیبانی آنهاست:

رابط پشتیبانی میزبان

ما با gifs و emojis ارتباط برقرار می کنیم (که ممکن است برخی بگویند این یک حیله گر است ، اما می بینیم که چگونه این امر می تواند در هنگام مواجهه با مسائل پیچیده ، ناامیدی را کاهش دهد) ، و می توانیم پیوستهای ارسال کنیم! این عالی است برای مواقعی که یک تصویر از هزار کلمه بهتر است.

ما تنها کسانی نیستیم که همان سطح اشتیاق را در مورد پشتیبانی هاستینجر به اشتراک می گذاریم. در اینجا نمونه های واقعی از آنچه مشتریان دیگر در مورد تجربه خود با تیم پشتیبانی هاستینجر گفتند آورده شده است:

حل نام دامنه

تجربه پشتیبانی مشتری خوشحال

تیم پشتیبانی در واقع “سیستم پشتیبانی از سطح صفر” (نام غیر رسمی ، ما را در این مورد نقل قول نمی کنند) تمرین می کنند که به موجب آن ، هر یک از اعضای تیمشان آموزش می دهند که به هر پرس و جو پاسخ دهند بدون اینکه به پشتیبانی ردیف فوقانی پاسخ دهند. این منجر به حل بسیار سریع مشکل می شود ، زیرا مجبور نیستند وقت شما را برای پشتیبانی از مشکلات فوقانی متصل کنند..

تیم پشتیبانی میزبان

تیم پشتیبانی لیتوانی سخت کار می کند

نکته مهم دیگر در مورد پشتیبانی آنها این است که آنها بسیار بومی هستند! تیم پشتیبانی از 20 کشور از 4 مرکز پشتیبانی خود به زبان مادری خود خدمت می کند تا افراد محلی ارتباط راحت تری با تیم داشته باشند و آنها قصد دارند زبان های محلی تر بیشتری را نیز در آن وارد کنند! GIF زیر دقیقاً وقتی اولین بار فهمید پاسخ من است.

داستان واقعی.

اندی دوایر شوک

7. دامنه رایگان!

اگر افرادی که قبلاً نمی دانید ، برای راه اندازی وب سایت خود ، باید هزینه پرداخت میزبانی وب را از طریق ثبت دامنه یک نام دامنه خریداری کنید. هزینه های کمی از این دست می تواند باعث افزایش گلوله برفی شود و واقعاً می تواند به صاحبان مشاغل کوچک صدمه بزند ، خصوصاً هنگامی که تازه کار را شروع می کنند.

دریافت نام دامنه رایگان از هاستینگ وب شما واقعاً می تواند کمک کند ، و هاستینجر واقعاً با حمایت از کارآفرینان جدید با دادن یک دامنه به صورت رایگان تغییر ایجاد می کند!

تنها نکته این است که با دامنه ها ، شما همچنین می خواهید WHOIS محافظت کنید که از هویت آنلاین شما محافظت می کند. برخی از ثبت کنندگان دامنه مانند Namecheap محافظت WHOIS را به صورت رایگان ارائه می دهند ، اما در مورد همه ثبت کنندگان اینگونه نیست. در بیشتر مواقع باید هزینه آن را بپردازید ، و متأسفانه ، این مورد در مورد هاستینجر اتفاق می افتد.

اما به طرف روشن نگاه کنید – یک DOMAIN رایگان دریافت خواهید کرد! پرداخت 5 دلار در سال برای حمایت WHOIS در واقع بادام زمینی در مقایسه با آن است. این یک سرمایه گذاری ارزشمند است!

8. ویژگی های نامحدود!

به نظر می رسد اگر همه موارد موجود در این لیست از قبل به اندازه کافی چشمگیر نباشند ، برنامه حق بیمه Hostinger همچنان تحت تأثیر قرار دادن لیست کامل از ویژگی های نامحدود خود قرار می گیرد. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیاندازیم.

 • وب سایت های نامحدود
  با تنها 1 حساب ، Hostinger به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید وب سایتهای زیادی را بنا کنید!
 • فضای ذخیره سازی نامحدود SSD
  در صورت محدود بودن ذخیره سازی ، امکان میزبانی وب سایت های نامحدود چه کاربردی دارد؟ Hostinger این موضوع را تشخیص داده و فضای نامحدود SSD را در اختیار ما قرار می دهد ، بنابراین می توانیم با استفاده از سرعت SSD از وب سایتهای نامحدود خود استفاده کنیم.!
 • پهنای باند نامحدود
  نیازی به نگرانی در مورد خرابی سایت به دلیل ترافیک غیر منتظره زیاد با Hostinger Premium نیست. پهنای باند نامحدود به شما داده می شود ، بنابراین می توانید به تعداد کاربرانی که می خواهید ، تهیه کنید!
 • ایمیل نامحدود
  من قبلاً اشاره کردم که هزینه های اداره یک تجارت آنلاین کوچک می تواند به راحتی گلوله برفی کند. خدمات ایمیل یکی از این هزینه ها است. خوشبختانه ، با برنامه Premium آنها ، ما می توانیم آدرس ایمیل نامحدودی را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنیم ، همگی با ذخیره سازی نامحدود SSD ما میزبانی شده اند!
 • CronJobs
  روزهایی نگذشته است که شما باید CronJobs خود را با دقت برنامه ریزی کنید زیرا به تعداد مشخصی از Cronjobs محدود هستید. برنامه حق بیمه Hostinger برنامه Cronjobs نامحدود اجازه می دهد تا بتوانید با اسکریپت های خود به شهر بروید!

9. قیمت مقدماتی عالی

آخر اینکه ، قیمت های معرفی کننده هاستینجر واقعاً چیزی است که این شرکت میزبان وب را از رقابت جدا می کند.

هاستینجر تقریباً تمام ویژگی های یک میزبان وب پریمیوم را دارد ، اما با کسری از قیمت؛ برنامه حق بیمه ما فقط 2.15 دلار در ماه هزینه دارد و سطح ورود آنها تنها یک برنامه فقط 0.80 دلار در ماه است ، در حالی که میزبان وب فعلی مورد علاقه ما ، SiteGround ، 3.95 دلار برای حساب سطح ورود به آنها شارژ می کند. ما در واقع برخی مقایسه ها را انجام دادیم ، اما بعداً در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

از نظر ارزش ، باید بگوییم که هاستینگر یکی از بهترین انفجارها را برای صنعت شما فراهم می کند ، خصوصاً برای مواردی که تازه شروع به کار کرده اند!

10. آنها صاحب سازنده وب سایت Zyro هستند

هاستینجر اخیراً با گسترش دامنه محصول در حال حاضر چشمگیر ، یک سازنده وب سایت را به موجودی خود اضافه کرده است. Zyro مبتدیان واقعی در بین کاربران است و سادگی را به یک سطح کاملاً جدید می برد.

آنچه Zyro ارائه می دهد یک تجربه جامع تر است. آنها سازنده اصلی وب سایت را ساده تر کرده و ویژگی های خارجی را اضافه کرده اند که به شما در ساخت سریع وب سایت های کامل کمک خواهد کرد. اینها شامل توانایی تولید خودکار محتوا ، طراحی ساده و موارد دیگر است.

 • نویسنده هوش مصنوعی
 • AI Heatmap
 • لوگو & شعار ساز
 • کتابخانه عظیم تصویر (رایگان!)

برای اطلاعات بیشتر می توانید بررسی دقیق ما در مورد Zyro را بخوانید!

چیزهایی که ما از Hostinger ناامید شدیم

تاکنون ، ما واقعاً هاستینجر را به عنوان یک میزبان وب دوست داریم اما اگر بگوییم که آنها هیچ نقصی نداشته اند واقع بینانه نیستند. در اینجا مواردی وجود دارد که خیلی از آنها راضی نبودیم.

1. بدون نسخه پشتیبان روزانه

نبود این ویژگی قلبم را شکسته و باعث شد کمی در درونم گریه کنم. ما آنقدر به پشتیبان گیری های روزمره با دیگر میزبانی وب عادت کرده ایم که عدم وجود آن باعث می شود کمی احساس ناامنی کنیم.

نکته خوب این است که این ویژگی با قیمت 0.95 دلار در ماه قابل خریداری است. این فاسد است که با حساب آزاد نمی شود ، اما به این روش فکر کنید – قیمت های مقدماتی Hostinger در حال حاضر پایین ترین قیمت در بازار است. آنها لیاقت کسب درآمد کمی از ویژگی های خاص را دارند.

2. بدون SSL

صدور گواهینامه SSL واقعاً مهم است زیرا ارتباط مستقیمی بین مشتری و سایت شما برقرار می کند. این باعث ایجاد اعتماد می شود و باعث می شود هنگام خرید از شما احساس امنیت بیشتری داشته باشند. این همان چیزی است که “S” را در “https” قرار می دهد و به شما در ایجاد اعتماد به نفس در سایت شما کمک می کند (احتمالاً وقتی نمی بینید “https” را مشاهده کنید ، چه معامله ای انجام خواهید داد؟).

گواهی SSL

Google همچنین بارگیری هر سایتی بدون SSL در مرورگر Chrome متن “این سایت امن نیست” را نشان می دهد ، و این باعث می شود افراد کمتر از سایت شما بخرند..

SSL همچنین یکی از ساده ترین راه های افزایش رتبه بندی سئو سایت شما است ، از این رو اهمیتی که ما در این ویژگی قرار می دهیم. این مکنده می کند که هاستینجر آن را به صورت رایگان ندارد ، اما در اینجا نکته کمی وجود دارد – به Cloudflare بروید و برای دریافت SSL رایگان یک حساب کاربری ثبت نام کنید. مشکل حل شد!

برنامه های میزبان & امکانات

هاستینجر برنامه های متنوعی دارد که برای انواع کاربران مناسب است ، از وبلاگ نویسان ، مشاغل کوچک گرفته تا کاربران سازمانی.

میزبانی مشترک

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimited نامحدود
شماره Site1UnlimitedUnlimited
Bandwidth100 GBUnlimited نامحدود
SSLNoNoYes رایگان
پشتیبان گیری روزانهNoYes
قیمت /mo$0.80*$2.15**3.45*

* قیمت مقدماتی میزبان CVZY Hostinger! هرچند نیاز به اشتراک 48 ماهه دارد.

میزبانی ابر

برنامه های میزبانی ابر Cloud Hostinger همانند گزینه های میزبانی مشترک آنها ، به آسانی و ساده قابل استفاده است ، به جز اینکه دارای ویژگی های قدرتمندتری هستند. به نظر می رسد آنها بهترین ویژگی های VPS و Shared Hosting را برای ایجاد برنامه های عالی میزبانی Cloud خود ترکیب کرده اند.

شما می توانید از پشتیبان گیری روزانه رایگان ، SSL رایگان برای زندگی ، IP اختصاصی حفاظت شده Cloudflare تعبیه شده … لذت ببرید … اساساً ، این آثار. با پشتیبانی 24/7 اختصاصی و کاملاً مدیریت شده آنها ، شما به هیچ وجه نیازی به نگرانی در مورد باطن نخواهید داشت ، زیرا هاستینگر از همه این موارد برای شما مراقبت خواهد کرد.

StartupProfessionalEnterprise
اختصاصی IPYesYesYes
دیسک Space40GB80GB160 گیگابایت
BandwidthUnlimitedUnlimited نامحدود
RAM3GB6GB12 گیگابایت
CPU Cores246
قیمت /mo$7.45**14.95**27.45*

* کلیه برنامه های Cloud Hostinger کاملاً مدیریت می شود & همراه با hPanel

با این حال ، از آنجا که سرپرستها مدیریت پسوند را خواهند داد ، شما به سرور خود دسترسی نخواهید داشت و سیستم عامل خود را تغییر نمی دهید. قیمت کم برای پرداخت چنین ویژگی مناسب.

منابع شما محدود اما اختصاصی است (به این معنی که لازم نیست آنها را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید) و شامل CDN آنها باعث می شود سرعت سریع سایت رعد و برق باشد. اگر احساس نیاز دارید ، می توانید از برنامه میزبانی مشترک آنها به یک حساب میزبانی ابری یکپارچه ، بدون هیچگونه خرابی در سایت خود ، ارتقا دهید..

ما در واقع کاملاً تحت تأثیر Cloud Hosting Hostinger بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم ، و اگر در بازار حساب میزبانی ابری هستید ، آن را اکیداً توصیه می کنیم!

در این زمان نوشتن ، Hostinger تخفیف گسترده ای را برای گزینه های Cloud Hosting خود از 7.45 دلار در ماه / 27/45 دلار در ماه (انتظار می رود بیش از 79٪ بیشتر در دوره های غیرفروشی بپردازد) بنابراین اگر به فکر دریافت ابر هستید ، بپردازید. حساب میزبانی ، اکنون زمان خوبی دارد!

میزبانی VPS

کسانی از شما که به دنبال VPS هاستینگ هستید می توانید از گزینه های برجسته VPS Hostinger لذت ببرید. با توجه به اینکه تا 30٪ سریعتر از بسیاری از گزینه های استاندارد میزبانی مشترک و بدون هیچگونه خرابی ، می توانیم ببینیم که چرا میزبانی VPS Hostinger برای کاربران سازمانی جذاب است.

برنامه های VPS هاستینجر واقعاً کاملاً شبیه به حساب های میزبانی ابرشان است ، که تفاوت اصلی آن مدیریت پایان است. در حالی که کاربران میزبان Cloud از خدمات کاملاً مدیریت شده بهره مند می شوند ، مشتریان VPS دسترسی ریشه ای دارند که به معنای قابلیت شخصی سازی بیشتر است. تجارت این است که تمام به روزرسانی ها و نگهداری سرورها باید توسط کاربر انجام شود.

گزینه ورود سطح آنها برای میزبانی VPS تنها 3.95 دلار در ماه هزینه دارد و برای کسانی از شما که تازه پا را خیس می کنند مناسب است. وقتی احساس می کنید از خدمات برنامه سطح ورود به سیستم آنها پیشی گرفته اید ، می توانید به برنامه ای که متناسب با نیازهای شما باشد ، ارتقا دهید.

چگونه میزبان در برابر رقابت ایستادگی می کند?

ما نمی توانیم بدون قرار دادن ستاره نمایش در برابر تعدادی از میزبان وب مورد علاقه ما ، این یک بررسی جامع بنامیم؟ بنابراین ما وقت خود را برای مقایسه Hostinger با چند میزبان وب دیگر گرفته ایم تا ببینیم کدام یک می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

ما این دو سایت آزمایشی را با سرعت با سرور اختصاصی سرعت سرور ما آزمایش کردیم تا ببینیم که آنها چگونه در برابر یکدیگر عملکرد می کنند ، و نتایج در واقع بسیار جالب هستند.

آن را بررسی کنید:

HostingerSiteGround
محل سکونت سرورSingaporeSingapore
ایالات متحده (W) 194 ms211 ms
ایالات متحده (E) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapore5 ms3 ms
سائو پائولو349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
Japan70 ms70 ms
Canada212 ms240 ms
آلمان163ms168 ms
میانگین جهانی در سراسر جهان 175.8 ms159.9 ms
سایت تست سایت SiteSee را تست کنید
نتایج کامل

قبل از اینکه نتایج را تجزیه کنیم ، باید بگوییم که هر دو میزبان وب بسیار خوب عمل کردند ، هر دو آنها میانگین جهانی را زیر 200 ms کسب کردند که آنها را به عنوان میزبان برتر A + وب ما برای سرعت درنظرگرفته است!

باهوش و سریع ، فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که هر دو میزبان وب در صدر بازی هستند با هاستینجر به طور متوسط ​​176 ms در مقابل 160 ms از SiteGround در اختیار ما قرار می دهد. آنها عملکرد خارق العاده ای در کشورهای آسیایی داشتند ، هر دو در ژاپن ، بنگلور و سنگاپور کمتر از 100 میلی ثانیه بودند.

آنها به دلیل موقعیت مکانی مرکز داده (که در سنگاپور است) در لندن ، شرق ایالات متحده ، غرب آمریکا و سائوپائولو عملکرد خوبی نداشته اند اما سرعت ها هنوز بسیار قابل احترام هستند.

من شخصاً احساس می کنم که این دو شرکت میزبانی وب به طور باورنکردنی پاسخگو و سریع هستند ، اما ما واقعاً نمی توانیم آنها را برابر بدانیم زیرا سرعت تنها چیزی نیست که باعث می شود هر دو شرکت چنین میزبان وب بزرگی باشند.

SiteGround یک حق بیمه همه میزبان وب با ویژگی های عالی است ، مناسب برای وب سایت های تجاری کوچک و بزرگ. این بدان معناست که تعالی به صورت رایگان ارائه نمی شود و مشترکان باید مبلغ کمی را برای تمدید SiteGround بپردازند.

از طرف دیگر هاستینجر آسان برای استفاده از هاستینگ اولیه وب است که بهترین برای مبتدیان ، مشاغل کوچک و کارآفرینان است. نکته خوب در مورد Hostinger این است که به کاربران امکان می دهد تا ویژگی های برتر را ارتقا دهند ، از این رو قیمت مقدماتی فوق العاده پایین آنها.

هردو شرکت فوق العاده میزبان وب هستند ، فوق العاده سریع و با مزایای خوب دیوانه وار ، به اهداف مختلف جمعیتی.

Hostinger vs HostGator (Cloud Hosting)

Hostgator دارای یک داشبورد سفارشی است که به دلیل زیبایی شناسی و استفاده آسان از آن شناخته شده است. مشکلی که در داشبورد سفارشی آنها وجود دارد این است که محدودیت هایی در آن وجود دارد ، که باعث شد ما به جای hPanel با هاستینجر ترجیح دهیم.

داشبورد سفارشی hPanel Hostinger از نظر چشم بسیار دلپذیر است و در مقایسه با HostGator بسیار دلپذیر است. همه چیز به خوبی طبقه بندی شده است و مهمتر از همه ، ما احساس نمی کردیم که هر عملکردی را از دست دادیم.

جداول داشبورد سفارشی ، گزینه های Cloud Hostinger و Hostgator از نظر سرعت و ویژگی ها کاملاً مشابه هستند. Hostinger Cloud کمی گرانتر است (ابر Hostinger از 7.45 دلار شروع می شود در حالی که Hostgator Cloud از 4.95 دلار شروع می شود) ، اما اگر آنچه را که از Hostinger و Hostgator دریافت می کنید مقایسه کنید ، خواهید دید که این مزایا نشان دهنده قیمت ، دلار برای دلار است.

طرح ابر ابر میزبان

HostGator Cloud برنامه ریزی می کند & قیمت گذاری

طرح ابر ابر میزبان

Hostinger Cloud برنامه ریزی می کند & قیمت گذاری

بزرگترین تفاوت IP اختصاصی است. در حالی که HostGator فقط برنامه اختصاصی رایگان خود را ارائه می دهد ، شما IP اختصاصی رایگان را با تمام برنامه های Hostinger Cloud دریافت می کنید.

همانطور که در مقایسه با SiteGround ما در ابتدا ، ما باید بگوییم که اگرچه Hostinger Cloud و HostGator Cloud بسیار مشابه هستند ، اما انواع مختلفی از جمعیت را هدف قرار می دهند.

اگر از ما درباره اولویت سؤال کنید ، باید بگوییم که ما Hostinger Cloud را خیلی ترجیح می دهیم. گذشته از اینکه خدمات کاملاً مدیریت شده ای آسان تر است ، ما با داشبورد hPanel آنها تجربه بهتری داشتیم. همچنین ، چیزی درمورد تیم پشتیبانی هاستینجر چیزی برای گفتن نداریم ، در حالی که تیم پشتیبانی Hostgator بعضی اوقات می تواند مورد تردید باشد.

حکم: آیا هاستینگر میزبان وب مناسب برای شما است?

بعد از اینکه در مورد سایت های تست ما ، بازی با ویژگی ها و احساس کلی سرویس های میزبانی وب Hostinger ، حسابی به ما گفتیم ، باید بگوییم که هاستینجر واقعاً یک میزبان بسیار خوب است!

رابط کاربری آنها آسان است ، آنها مجموعه های مناسب با 1 کلیک برای وردپرس (و سایر برنامه های محبوب) را دارند و زمان پاسخگویی سرور آنها می تواند موارد خاص خود را در برابر برخی از میزبانان وب برتر رتبه + ما.

ما به لطف تیم پشتیبانی فوق العاده آنها ، خدمات آنها را بسیار دوستانه مبتدی پیدا کردیم! با استفاده از سیستم پشتیبانی از صفر آنها ، آنها با خوشحالی شما را قدم به قدم برای حل هر مشکلی که با آن روبرو می شوید راهنمایی می کنند.

در مقایسه با شرکت میزبانی وب مورد علاقه ما ، SiteGround ، فهمیدیم که سرعت Hostinger با SiteGround اندکی هماهنگ است و سرعت آن در میزبانی وب مطابقت دارد. توجه به این نکته مهم است که این دو شرکت در بازارهای بسیار متفاوتی خدمت می کنند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید یا به فکر خیس شدن پاهای خود در تجارت وبلاگ نویسی نیستید ، دیگر نیازی نیست هنگام سفر با هاستینجر نگران چیزی نباشید. خدمات عالی آنها در کنار نقاط قیمتی کم قیمت آنها را به میزبان با بهترین ارزش برای پول تبدیل می کند. اگر متوجه شدید که به اندازه کافی در جاده پایین نمی روید ، همیشه گزینه ارتقاء به ویژگی های حق بیمه را خواهید داشت!

ویژگی های اصلی

 • storage فضای ذخیره سازی نامحدود
 • band پهنای باند نامحدود
 • ✓ hPanel
 • domain دامنه رایگان
 • ✓ پشتیبانی عالی
 • ✓ Git ، PHP7 ، نصب 1-کلیک کنید

توصیه شده برای

 • • مبتدیان
 • • جوملا ، دروپال ، وردپرس
 • • مشاغل متوسط ​​متوسط
 • • وبلاگ حرفه ای / شخصی
 • • بازاریابان وابسته

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me