זירו

זירו

https://zyro.com/

tl; דר

Zyro הוא כלי לבניית אתרים חדש שמגיע עם אירוח משלו. הוא מוליד מוח של הות’ינגרינג המותג, והוא מאפשר למשתמשים לבנות ולהשיק במהירות אתרים בסיסיים נטולי מהומות לחלוטין. למרות שהיא לא מושלמת על ידי צילום ארוך, ל- Zyro יש הרבה מאוד פנייה למשתמשים שלא מסתכלים הרבה מעבר לנוכחות דיגיטלית בסיסית.

ביקורת זירו: 10 מקצוענים & 4 חסרונות של בניית אתרים של זירו

כאשר שוק בנייני האתרים חם יותר מפיצה מהתנור, בוני אתרים רבים צצו פה ושם. עם זאת, מעיניי, רבים מהם מתחרים על מה שאפשר היה להניח שהוא פלח שוק שכבר נישה.

זה הזמן בו שחקן חדש בענף נכנס ומרגיז את עגלת התפוחים. מישהו כמו זירו, למשל. למרות טענתה שהיא פיתרון רב עוצמה במיוחד, סקירה יסודית של זירו מגלה שבמציאות, ערעור המפתח טמון בדבקות ההדוקה בפשטות..

לא כל אתר שמופיע ברשת מתכוון להיות הרפתקה דיגיטלית, ועבור לקוחות כמו אלה, Zyro מציע הזדמנות ייחודית מאוד לשותפות עם ספק פתרונות אידיאלי. כזה שקל להשתמש בו, במחיר סביר מאוד, ומציע בדיוק את שילוב הכלים הנכון.

מה זה זירו?

zyro מאפשר לך ליצור אתר בחינם

Zyro היא פלטפורמת פיתוח אתרים מהירה שמכוונת למשתמשים עם כישורי קידוד אפסיים. למעשה, אין אפילו צורך בהכרח בשוק היעד שלו לדעת משהו על אתרי אינטרנט. כל עוד אתה מכיר ממשקי משתמש גרפיים, אתה יכול להשתמש ב- Zyro.

מלבד ה- GUI לפיתוח אתרים, Zro מציעה גם כלים נלווים שעשויים להועיל. אלה כוללים סקריפט לייצור תוכן AI, מפת חום של AI לסיוע בבקרת מיקוד, ובריכת תמונות גדולה לשימוש כמשאבים..

10 סיבות מדוע זירו הוא בונה אתרים מצוין

1. ביצועי אתר טובים!

הביצועים של זירו עם אתר הבדיקה שלנו היו די טובים.

ל- zyro מהירות שרת טובה בהתבסס על bitcatcha

אתר הבדיקה של זירו שלנו קלע A + במבחן המהירות של Bitcatcha Server.
(ראה תוצאות מלאות)

Bitcatcha בונה ומתחזק אתרי בדיקות עבור המארחים שאנו בודקים לצורך שקיפות מירבית בביקורות שלנו. במקרה של זירו, השרתים שלהם ביצעו די טוב באמצעות בודק מהירות השרת שלנו, בממוצע 125.8 שניות על סמך בדיקות מעשרה מוקדים ברחבי העולם.

1.1 הכללה אוטומטית של פרחי ענן

איפה שרוב בוני האתרים מאפשרים למשתמשים לשלב שירותי CDN (Network Distribution Network) כמו Cloudflare, Zyro הולך צעד אחד קדימה ויש לו Cloudflare פעיל ופועל כברירת מחדל עבור כל האתרים..

zyro משתמשת בשרתי פרחים בענן

אמנם זה אולי לא נשמע כמו הרבה, אבל זה יכול לעשות את ההבדל העיקרי לבעלי אתרים חדשים שאולי אפילו לא מודעים למה זה CDN (או שקיימים כאלה). ההכללה עשויה גם לשחק חלק בביצועים החזקים שנראו באתרים אירחו בזירו עד כה.

1.2 SSL ללא ידיים

לאלו מכם שאולי נאבקים עם הקמה והוספת SSL בעבר, זירו מטפל בזה בשבילכם. בניגוד לרבים מספקי אירוח בהם אתה צריך להתמודד עם SSL ושיטות טיפול שונות, אתר Zyro שלך מכוסה באופן אוטומטי עם SSL.

זה נכון – עם אפס מאמץ מצידך. ה- SSL אולי נשמע כמו דבר קטן, אך הוא חיוני לחלוטין לכל אתר מודרני. למעשה, מנועי חיפוש רבים כיום מענישים אתרים באופן פעיל ללא SSL.

1.3 ההיענות באה באופן טבעי

למי שעשוי לדאוג לבנות גם לנייד, זירו כיסה גם שם. כל האתרים שנבנו עם Zyro מגיבים אוטומטית לחוויות שולחניות וניידות כאחד.

הכללה זו מדגישה עוד יותר את כוונתו של זירו לעזור למתחילים חדשים לבנות אתרים בקלות. אין עוד צורך לדאוג לפורמטים שונים, פשוט גרור, שחרר וזיירו יטפל בשאר.

2. פשטות קיצונית!

כשהתחלתי לראשונה את מסע הזירו שלי, ניגשתי אליו באותה מידה שהיו לי בעבר בוני אתרים רבים. זה הוביל לי להיות מאוד לא מרוצה איתם כשעמדתי בפני מכשול אחד אחרי הבא במסע שלי אחר האתר המושלם.

רק לאחר התלבטויות רבות, הבנתי שאני צריך להסתכל על זה בעיניים רעננות – וזה היה הרגע בו הכף נפל מנקודת מבטי על זירו. היופי של זירו אינו טמון בכך שהיא מציעה את כל מה שתצטרכו כדי לבנות את האתר המושלם, אלא מספיק שתוכלו ליצור במהירות ובקלות נוכחות דיגיטלית.

זירו מחזיר את בוני האתרים לימים הראשונים בהם רובם זכרו שמשתמשים שרצו להשתמש בהם זקוקים לפשטות. כיום השוק התחמם יתר על המידה עד שהשחקנים מאלצים את עצמם להצטבר עם מערכי תכונות שהולכים וגדלים.

אם אתם חדשים באתרים ורוצים אתר בסיסי עבור החברה שלכם (או אפילו את עצמכם), זו אפשרות רצינית שיש לקחת בחשבון. כמעט כל דבר בזירו נוגע לפשטות ותכונות שעשויות להיראות חסרות קיימות משתי סיבות.

הראשון הוא שסביר להניח שלא מדובר בתכונות שמשתמשים בסיסיים מאוד ירצו, ולכן הם מושמטים כדי לשמור על ניקיון הדברים. השנייה היא ששימוש לא יעיל בתכונות הללו יסכן את ההבטחה של זירו לביצועים מעולים של האתר.

כסימן הברור ביותר לכך, ממשק בניית האתרים שלהם מציע רק קומץ אלמנטים לשימוש. האופן שבו עבודה זו קלה כמו 1, 2, 3 – אתה גורר ושחרר, משנה את גודלו ואז מבצע עריכה. זה בעצם כל מה שיש.

3. השתמש בתבניות קיימות!

כדי להתחיל, ל- Zyro יש מאגר של תבניות מוכנות שתוכלו להשתמש בהן. אלה נועדו לתת לך מושג כללי על איך אתרים יכולים להיראות, ואז אתה יכול להשתמש בהם ‘כמות שהוא’ ולהתאים אישית את התוכן, או להתאים אותם ככל שתרצה..

ל- zyro יש תבניות מוכנות להתחלה מהירה

מאגר התבניות של זירו משתרע על מספר מקרי שימוש.

באופן בו בונה Zyro עובד, שינוי תבניות קיימות הרבה יותר קל בהשוואה לרוב בוני אתרים אחרים מכיוון שיש פחות אלמנטים ותפיסות עיצוב שיש לדאוג להם.

לקבלת יעילות מירבית, מה שאני מציע למשתמשים לעשות הוא לקחת את התבניות עם קורט מלח. אל תחשוב על זה שזה בדיוק מה שאתה צריך לעבוד איתו. התבונן במגוון התבניות כדי לתת לך מושג מה יכול להיות אפשרי בזירו.

דוגמה לכך יכולה להיות כיצד תבניות מסוימות עושות שימוש בתמונות חופפות חלקיות בכדי לתת תחושה רב-ממדית יותר לאתרים. אם תוכלו לשלוט במושגים כאלה, תוכלו להגיע עם כמה תבניות מותאמות ומדהימות משלכם.

4. רשתות מועילות לבניית דף!

כפי שתוכלו לראות מהתמונה הבאה, ל- Zyro מערכת רשת שימושית מאוד המסייעת בפריסות. חסימות הרשת אינן גלויות עד שתנסו להזיז אלמנט, כך שהוא כלל לא מסיח את דעתו.

מערכת רשת zyro מסייעת בארגון תוכן העמוד

הרשתות בזירו עוזרות לכם לארגן בקלות את האלמנטים שבדף.

ברגע שתבחר משהו ותנסה להזיז אותו, זה כאשר תיבות הרשת נכנסות לפעולה ועוזרות לך במיקום כמו יישור ושינוי גודל של האלמנטים. אין עוד דאגות מכיוונן לא נכון של רכיבי הדף השונים שלך.

אני אוהבת את הדרך שבה אתה מנסה לתפעל את האלמנטים, הם בקלות מצליחים למקם בזכות התיבות האלה. התחושה כמעט זהה לתכונת הצמד והמנעול של ממשק Windows, גם אם טבעית יותר.

יש להודות, התאמת גבולות האלמנטים והתאמתם לרשתות עשויה להתרגל מעט. לאחר שתעשה זאת, תבחין בכך שהגמישות הזו מאפשרת לך לעשות דברים הרבה יותר קל מאשר בוני אתרים רבים אחרים.

5. סופר AI מסייע ביצירת תוכן!

תכונה זו היא משהו שבאמת לא ראיתי באף בונה אתרים אחר עד כה. עם זאת, עבור רבים מבעלי אתרי אינטרנט, היכולת לסובב תוכן גנרי היא רעיון נהדר.

סופר zyro ai עוזר ביצירת תוכן

הכותב AI הוא אחד הכלים היותר שובבים ברפרטואר זירו.

ככותב בלב, הייתי ממש צריך לבלוע את לשוני כשפגשתי לראשונה בתכונה הזו. עם זאת, הבנתי במהירות שלא רבים מבעלי העסקים הקטנים יעמדו לרשותם סופר תוכן לייצר עבורם עותק ללא רבב.

אפילו אם התוכן אינו פנטסטי, ניתן להשתמש בקלות ב- Writer AI בכדי לתת לבעלי אתרים המתהווים מושג מה עשוי להיכנס לחלקים מסוימים באתר שלהם. זה גם פשוט מאוד לשימוש. כל שעליך לעשות הוא לבחור מבין כמה אפשרויות שהוגדרו מראש ולחץ על כפתור כדי להכניס אוטומטית את הטקסט שנוצר.

אל תיזהרו אם כי הטקסט באמת גנרי במיוחד. נהדר כמילוי.

6. המון תמונות בחינם!

תחום קריטי נוסף בו בוני אתרים רבים נופלים הוא לספק למשתמשים שלה מאגר תמונות שאפשר לשחק איתו. אפילו נתקלתי בכמה שרצו לגבות תשלום נוסף עבור תמונות והצעתי רק כמה תמונות מלאי בחינם.

zyro מציע תמונות בחינם

זירו נקשר בעצמו ל- Unsplash, כך שתוכלו לבחור מבנק תמונות מסיבי של freebies שיעבוד בתוך בניית האתרים עצמה. הרעיון להשתלב באתר כמו Unsplash הוא פשוט בהשראתו.

כמובן שאתה יכול גם לבחור להעלות תמונות משלך ל- Zyro ולהשתמש בהן באתר שלך. לא משנה הבחירה שלך, אתה יכול לשנות את גודל, לחתוך ולמקם תמונות בכל מקום שאתה רוצה.

7. הפצות עדכון מהיר!

כשזירו הובא לראשונה לידידי, הייתי קצת נבוך מכיוון שהרגשתי שיש הרבה אזורים שניתן לשפר. עם זאת, מה שהבנתי אחר כך היה שכמעט מהר מצאתי אותם, הנושאים נעלמים.

זמן קצר אחר כך נודע לי שזיירו עובר עדכונים (ועודנו). אמנם זה לא יכול להיות שום דבר חדש בשירותים כמו זה, אך הקצב בו צפיתי בוצעו עדכונים היה מרשים.

8. לוגו & מקבלי סיסמאות!

זה חוזר לדברים שציינתי לגבי זירו כמתאים לבעלי אתרים חדשים שצריכים להפעיל אתרים ובאמצעות מאמץ במהירות. ראשית היה ממשק בונה האתרים הפשוט שלהם, אחר כך סופר AI, וכדי להשלים את הטריפטה יש לנו את הלוגו ומייצרי הסיסמאות..

אני לא אנסה לפוצץ לך אור שמש ואומר לך שזה מדהים – יצרנית הלוגו היא למעשה בסיסית ביותר. עם זאת, מדובר בתכונה משולבת נוספת שעשויה להיות לא יסולא בפז לבעלי אתרים חדשים. כך גם לגבי יצרני הסיסמאות.

זה דבר שרבים מהכלים האחרים לבניית אתרים יכולים לעשות איתו, וזיירו הטמיע אותו בצורה כזו שהיא מושלמת עבור קהל היעד שלהם.

9. AI Heatmap עוזר לשמור על מיקוד!

בעת בניית אתר, יכול להיות מועיל לדעת היכן המבקרים שלך עשויים למקד את תשומת ליבם על סמך העיצוב שלך. זה יכול לעזור לך להעביר אלמנטים למקום בו הם צריכים להיות. זה מה ש- AI Heatmap של זירו מנסה לעשות.

מפת החום zyro ai מראה לך היכן להתמקד בבניית דף האינטרנט שלך

אמנם זה לא חלק מליבת האתר Zyro הליבה, אך אתה יכול לגשת לכלי זה הזמין לציבור מהאתר שלהם. זה עובד על סמך תמונות, כדי לראות איך האתר שלך, צלם תמונה של הדף והעלה אותו לכלי AI Heatmap.

טלאי הצבע המתקבלים הם טמפרטורות – מראה עד כמה האזורים הללו מתפקדים כמדגישים.

10. שילוב אפליקציות שימושי!

למי שרוצה תכונות קצת יותר מתקדמות, Zyro משתמש באפליקציות כדי לשלב פונקציונליות. כרגע יש רק קומץ הכולל את מנהל התגים של גוגל, גוגל אנליטיקס, פייסבוק פיקסל, פייסבוק מסנג’ר והוטג’אר.

עם זאת, אין לי ספק שזיירו יוסיף עוד בבוא העת.

4 דברים שזיירו יכול להשתפר

1. טיפול מורכב יותר בתחום

עבור מערכת כמו זירו שטוענת כי היא מטרת פשטות, הטיפול בשמות הדומיין הוא מעט מוזר. במקרים רגילים כל שעליך לעשות (גם אם קנית את שם הדומיין בנפרד מהמקום בו קנית אירוח) הוא לעדכן את שרתי ה- DNS.

במקרה של זירו, אתה צריך להיכנס ולערוך רשומות CNAME. אמנם זה לא קשה מדי, אך הוא מוסיף רמת מורכבות מיותרת למשתמשים שאינם בקי-טק. הם יידרשו להתעסק באזור שלא ממש מתאים למתחילים חדשים.

זירו לא מוכר שמות דומיין ישירות כך שהוא ישלח אותך להוסטינגר אם תרצה לקנות שם מותאם אישית.

2. התאמה אישית מוגבלת

כשאמרתי שזיירו הוא בסיסי מאוד, באמת התכוונתי לזה. גרור & רכיבי טיפה כוללים חמישה סוגים של תוכן – טקסט, כפתור, תמונה, וידאו ומפה. אין ממש שום דבר אחר. בתהליך הבדיקה ניסיתי להכניס את עצמי למסגרת המחשבה של מישהו שמשתמש במערכת כזו בפעם הראשונה וסוג זה עבד בשבילי.

עם זאת, זו ההזדמנות לציין כי אם יש לך עיצובים ספציפיים מאוד בראש עבור אתר שאתה רוצה, זירו עשוי לא להיות הבחירה הנכונה עבורך. אם אתה נכנס עם ראש רענן ועובד עם הכלים שיש לך, אני יכול להבטיח לך אתר מהיר ופשוט.

3. עדיין מעט באגי

כשהסתכלתי לראשונה על זירו, יש לי להודות שקצת הייתי אומלל. עם זאת, עם התעריפים שהם ביצעו שדרוגים אני מרגיש כעת שמדובר במערכת שמישה למרות שאני מבחין בכמה באגים פה ושם.

לדוגמה, כאשר אתה מנסה להעלות תמונה משלך, אם אתה לוחץ פעמיים על התמונה הרצויה כאשר תיבת הדו-שיח נפתחת, ההעלאה נכשלת ובועטת בחזרה למסך העלאת התמונה. חזרה על הפעולה בפעם השנייה תצליח.

כאמור, באגים קטנים ומצמצקים שהם יותר מעצבנים מכל דבר אחר.

4. תמיכה משאירה הרבה לתשוקה

מערכת התמיכה של זירו עדיין זקוקה לשיפור גדול – בעיקר בשני ההיבטים עליהם אדבר בהמשך.

4.1 תמיכת לקוחות איטית

יצירת קשר עם תמיכת Zyro הייתה מעט חריגה מכיוון שלא היו להם צ’אט חי כשלעצמו באמת. זה היה יותר צ’אט בוט שהעביר בקשות תמיכה או שאלות לצוות הטכני שלהם. התגובה לקחה זמן מה לחזור באמצעות הדוא”ל (במקרה שלי, בסביבות 12 שעות).

ניתן לשפר את תמיכת הלקוחות ב- zyro

אף על פי שיהיה הוגן, לרוב צוותי התמיכה אורך קצת זמן – שבדרך כלל זה לא ממש פונה לקבלת סיוע בצ’אט. הצורך להמתין חצי יום לשאילתת תמיכה מקוונת זה קצת לא מדאיג.

עם זאת, עליכם להיות מודעים לכך שלמרות שזיירו שייך להוסטינגר, מערכות התמיכה שלהם כמעט שונות לחלוטין. ניסיתי לדבר עם התמיכה של Hostinger על שינויים ב- DNS לאתר ה- Zyro שלי והם הפנו אותי ליצור קשר עם התמיכה של Zyro (שלוקח הרבה יותר זמן להגיב).

4.2 בסיס ידע מוגבל

כמו כן למרבה הצער בסיס הידע שלהם די דליל. יש שם קומץ מאמרים המכילים כמה תשובות בשורה אחת או שתיים לשאלות בסיסיות. אין מדריכים מעמיקים או כל דבר שעוזר באמת, למרבה הצער.

בסיס הידע של הזירו עדיין חסר

חלק מהש&א בבסיס הידע נשמע למעשה כמו ג’יבריש.

למעשה, כל בסיס הידע שלהם נראה כאילו הוא נכתב כשאל שאלות נפוצות מהירה על סמך התכונות שלהם ולא במטרה לטפל בכל בעיה אמיתית, טכנית או אחרת.

תוכנית זירו & תמחור: סקירה כללית

FreeBasicUnleashed
רוחב פס 500MB10GB ללא הגבלה
Storage500MB10GB ללא הגבלה
AI Writer ✓✓✓
יצרנית לוגו
חיבור דומיין ✓✓
הסר מודעות ✘✓✓✓
Google Analytics✘✓✓
מחיר /moFREE$1.99*$3.49*

* המחיר המוצג מחויב על בסיס שנתי.

אמנם אתה יכול להשתמש ב- Zyro בחינם, אך אני ממליץ לך להירשם לתכנית הבסיסית שלהם, שמאפשרת לך הרבה יותר משאבים, מאפשר לך להשתמש בשם תחום מותאם אישית, כולל שילובי אפליקציות ומסיר מודעות מהאתר שלך..

העלות של BASIC היא רק 1.99 דולר מה שמרגיש לי כמו הנקודה המתוקה ב- Zyro שרוב המשתמשים היו מצלמים עליה ברמה למתחילים. לאמיתו של דבר, ההבדל היחיד בין תוכניות בסיסיות ובלתי-מנופחות הוא שהאחרון נותן משאבים בלתי מוגבלים.

מבחינת התכונות, שתי התוכניות בתשלום זהות מלבד הקצאת משאבים.

המחירים שהראתי לעיל מבוססים על מנוי שנתי. אם נרשמים לפרקי זמן ארוכים יותר ההנחה עולה. למעשה, עבור תוכנית לשלוש שנים, תשלם רק 1.30 דולר לחודש על התוכנית הבסיסית!

חלק מהתכונות הבולטות יותר הכלולות ב- Zyro הן;

 • AI סופר
 • מפת חום AI
 • לוגו חינם & יצרנית סיסמאות
 • המון תמונות בחינם

פסק דין: האם זירו הוא הפיתרון הנכון עבורך?

אם אתם חדשים באתרים ומחפשים ליצור נוכחות דיגיטלית בסיסית, זירו יכול להיות הכלי המושלם עבורכם. הוא מציע סביבה נטולת לחץ שמשתמשים בסיסיים מאוד יכולים לעבוד איתם בקלות. למעשה, הירשם לתוכנית החינמית שלהם וניסוי לפני ההמרה לתוכנית בתשלום, כך שתוכל לבדוק את המערכת שלהם.

למשתמשים מתקדמים יותר שיודעים את הספציפיות לאיך ומה אתם רוצים, ייתכן ש- Zro לא יתאים. לסביבה בזירו יש מטרה מאוד ספציפית – לאפשר למתחילים לבנות אתרים גמישים מאוד – והיא הצליחה להשיג זאת.

אולי זה עשוי להשתנות בעתיד, אבל כרגע זירו הוא הפלטפורמה האידיאלית למתחילים אמיתיים.

אל תהסס לחקור את רשימת בונה האתרים הטובה ביותר עבור חלופות מדהימות אחרות!

תכונות עיקריות

 • ✓ מהירות נהדרת
 • ✓ גרירה קלה & טיפה
 • ✓ מערכת רשת
 • ✓ סופר AI
 • ✓ לוגו & יצרנית סיסמאות
 • ✓ תמונות בחינם

מומלץ ל

 • • אתרים למתחילים
 • • נוכחות מקוונת בסיסית
 • • אתרי תיקים
 • • בונה אתרים תקציבי

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me