Daugelis žmonių mano, kad jie turi praleisti likimą savo interneto priegloboje.

Bet štai dalykas. Yra daugybė puikių interneto prieglobų, kurios kainuoja mažiau nei 5 USD. Pigūs šeimininkai ne visada čiulpia!

Tiesą sakant, kai kurių geriausių kompiuterių įvadinės kainos yra tik 1,99 USD, ir jūs vis tiek gausite visas jų geriausias savybes. Jie nori sumažinti įėjimo kainą, kad pritrauktų klientų, ir jūs galite tuo pasinaudoti.

Be abejo, yra ir keletas blogo prieglobos įmonių, slepiančių tą patį kainų diapazoną. Sudėtinga dalis skiria gėrį nuo blogo.

Pateikiau 6 paprastus kriterijus, kurie padės išsiaiškinti geriausius šeimininkus už mažą kainą, kad galėtumėte turėti geriausius iš abiejų pasaulių. Bet jei jūs skubate, čia pateikiami 3 populiariausi pigių žiniatinklio prieglobos punktai, kuriuos rekomenduoju (& jų atnaujinimo kaina).

Contents

Pigios šeimininkų medžioklės

1. patikrinkite jų savybes

Geras žiniatinklio prieglobos vartotojas įpakuos visas savo svarbiausias savybes kaip paketo dalį. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

 • Sandėliavimas & pralaidumas
 • Daugelio kokybiškų kompiuterių saugyklose dabar yra neribota saugykla, tačiau kai kurie vis dar turi 5 GB ribą ar mažiau.

 • Kiek papildomų domenų?
 • Daugelis žiniatinklio prieglobos turėtų suteikti jums vietos iki 25 papildomų domenų, tačiau matėme prastų variantų, kurie suteikia tik vieną arba išvis neveikia..

 • Kiek el. Pašto adresų galite sukurti?
 • Kai kurie kompiuteriai į savo paketą neįtraukia nė vieno el. Pašto adreso.

 • Kokiu valdymo pultu jie naudojasi?
 • Valdymo pulto vartotojo patirtis gali priversti arba sugadinti žiniatinklio prieglobą. Patikrinkite, ar jie naudoja „cPanel“, „Vdeck“ ar pritaikytą alternatyvą. Pasirinkite tą, su kuriuo jums patogiausia. (Pro patarimas: jei nepažįstate jų valdymo pulto, paprašykite demonstracinės versijos.)

 • Ar jie palaiko iš anksto įdiegtus svetainės scenarijus?
 • Patikrinkite, ar jie palaiko „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“ diegimą. Jei jums reikia kokių nors specializuotų funkcijų, tokių kaip PHP ar elektroninės komercijos integracija, įsitikinkite, kad jie taip pat palaiko.

2. koks greitas jų serverio greitis?

Serverio greitis yra tiesiog tai, kaip greitai (arba lėtai) jūsų žiniatinklio serveris reaguoja į prašymą.

Kitaip tariant, kai kas nors spustelėja jūsų svetainę, serveriui reikia laiko pabusti ir pradėti siųsti failus. „Google“ siūlo 200 ms ar mažesnį serverio greitį.

Tai svarbu, nes kiekviena užklausa jūsų svetainėje turi būti žaibiška, ypač jei esate el. Prekybos pardavėjas ir tikitės greito užsakymų apdorojimo. Greita serverio reakcija yra būtina norint užtikrinti gerą vartotojo patirtį.

Deja, daugelis pasipūtusių žiniatinklio prieglobų perkrauna savo serverius, o tai reiškia, kad jūsų svetainė konkuruoja dėl greičio. Kiti paprasčiausiai nenaudoja efektyvios techninės įrangos, todėl atsakymas vyksta lėtai.

Kita vertus, geriausi interneto prieglobos įrankiai vis tiek pasirūpins, kad gautumėte greitą atsakymo laiką, net ir bendrame serveryje.

Galite patikrinti serverio greitį naudodamiesi mūsų greičio tikrinimo įrankiu. Tiesiog įveskite svetainės URL ir pamatysite, kaip greitai serveris reaguoja visame pasaulyje.

3. koks jų veikimo laikas?

Nėra nieko daugiau varginančio nei jūsų svetainės nykimas. Taigi jūsų žiniatinklio prieglobos veikimo laikas yra labai svarbus. Kuo geresnis jų veikimo laikas, tuo patikimesnis kompiuteris.

Paprasčiau, reikėtų vengti nieko, kas mažiau nei 99%, o jūsų tikslas turėtų būti 99,9%.

Galite pamanyti, kad net 98% skamba gana gerai, tačiau pagalvokite apie tai taip: 98% veikimo laikas reiškia, kad jūsų svetainė gali būti neveikianti 3–7 dienas per metus!

Galite stebėti žiniatinklio prieglobos darbo laiką naudodami nemokamą įrankį, pvz., Uptimerobot.com. „Uptime Robot“ kas penkias minutes tikrina jūsų svetainę, ar nėra gyvybės ženklų, ir perspėja, jei kas ne taip. Mes naudojame „Uptime“ robotus, kad stebėtume savo svetainę ir galėtume naudoti mūsų veiksnumo rodiklius.

4. prieš pirkdami pasitarkite su jų technine pagalba

Techninis palaikymas yra vienas iš pagrindinių dalykų, išskiriančių gerus žiniatinklio prieglobas nuo blogų interneto prieglobų. Gera įmonė turės ekspertų komandą, kuri greitai ir efektyviai atsakys į klausimus. Blogi šeimininkai dažnai nepaiso savo klientų aptarnavimo.

Jei jūsų svetainėje kažkas negerai, norite žinoti, kad kitame telefono gale yra draugiškas balsas, kuris gali tai išspręsti už jus. Jei jums labiau patinka internetiniai pokalbiai ar el. Paštas, ieškokite žiniatinklio prieglobos, kuriai būtų suteikta pirmenybė.

Yra keli būdai, kaip išbandyti žiniatinklio prieglobos techninę paramą, jos iš tikrųjų nepirkdami. Pabandykite pateikti bilietą dėl šių priežasčių:

 • Paprašykite derinimo pulto.
 • Klauskite apie grąžinimo politiką ir pratęsimo kainą (daugiau apie tai netrukus).
 • Klauskite apie saugojimo ribą.
 • Klauskite apie svetainės scenarijų prieinamumą.

Gera žiniatinklio priegloba turėtų greitai ir efektyviai atsakyti į šias užklausas.

5. ar jų paslaugų teikimo sąlygose yra paslėptų laimikių??

Daugelis žiniatinklio prieglobų naudoja stiprią rinkodaros kalbą, pvz., „Neribota saugykla ir pralaidumas“ arba „neribotas procesorius“. Deja, net „neribotas“ turi ribą! Ir tai rasite žiniatinklio prieglobos paslaugų teikimo sąlygose.

Kai kuriais atvejais žiniatinklio prieglobos pasilieka teisę sustabdyti ar net atjungti svetainę, kurioje perkraunamos šios ribos.

Žemiau yra keletas gerbiamų žiniatinklio prieglobos realiame gyvenime pavyzdžių, kuriuose pateikiami šie apribojimai:

Ribotas centrinis procesorius

inmotion cpu riba

(Inmotion hostingo procesoriaus politika)

Papildomos sutarties nutraukimo priežastys

„ipage“ šlamšto politika

(„iPage“ šlamšto politika)

Tiksliau, atkreipkite dėmesį į šias griežtas ribas:

 • Kiek failų (nepriklausomai nuo jų dydžio) galiu talpinti? (dar žinomas kaip inodes)
 • Kokios yra saugojimo ir pralaidumo kietosios ribos??
 • Kiek procesoriaus išteklių galiu naudoti??

Taip pat verta patikrinti jų paslaugų grąžinimo politikos paslaugų teikimo sąlygas. Kartais išbandysite žiniatinklio prieglobą ir suprasite, kad tai jums netinka. Geri žiniatinklio prieglobos dalyviai tai supranta ir pasiūlys teisingą pinigų grąžinimo politiką.

„hostmetro“ pinigų grąžinimo politika

(„HostMetro“ pinigų grąžinimo politika)

Deja, blogi šeimininkai dažnai neturi jokios pinigų grąžinimo politikos ir netgi ims papildomą atšaukimo mokestį.

Jei nerandate šių numerių paslaugų teikimo sąlygose, kreipkitės į jų palaikymo komandą

6. kokia yra atnaujinimo kaina & ar yra kokių nors paslėptų išlaidų?

5 USD kainuojanti žiniatinklio priegloba paprastai yra įžanginė figūra, o atnaujinimo kaina bus šiek tiek daugiau. Patikrinkite, ar skaičius nesiekia nepaprastai didelės kainos!

Taip pat pastebėsite, kad dauguma žiniatinklio prieglobų siūlo nuolaidą, jei prisiregistruojate ilgesniam laikui. Vis dėlto, jei įmanoma, geriau nesinaudoti ilgalaike sutartimi. Galbūt norėsite išplėsti ar pakeisti reikalus per dvejus metus.

Galiausiai kai kurie kompiuteriai bando parduoti tam tikrus papildomus produktus, tokius kaip kasdieninės atsarginės kopijos ar serverio saugos nuskaitymas. Jei nenorite šių priedų, prieš pirkdami nepamirškite pažymėti jokių langelių.

„bluehost“ papildomos funkcijos

(„Bluehost“ papildomos funkcijos)

Kokią pagalbą galite gauti iš „Bitcatcha“?

bitcatcha rasti gerą pigų pagrindinį kompiuterį

Mūsų svetainė yra skirta padėti jums rasti geriausią žiniatinklio prieglobą ir leisti jums priimti pagrįstą sprendimą. Čia yra keletas mūsų įrankių, kuriuos dabar galite naudoti norėdami padėti apsispręsti:

 • Serverio greičio tikrintuvas
 • Atlikite greičio testus skirtinguose žiniatinklio prieglobos skyriuose, kad sužinotumėte, kuris greičiausias atsako laikas. („Pro patarimas“: testuojame serverio greitį iš 10 skirtingų pasaulio taškų, todėl ieškokite serverio, teikiančio didelį greitį jūsų tikslinei auditorijai).

  Kitas patarimas: nepatikrinkite žiniatinklio prieglobos svetainės. Raskite svetainę naudodamiesi tuo priegloba ir išbandykite savo svetaines. (Patys žiniatinklio priegloba savo svetainėje tikriausiai naudoja daug brangesnį privatų serverį). Pvz., Jei norite išbandyti „Hostinger“ serverio greitį, turime 3x bandymo svetaines, esančias skirtinguose jų duomenų centruose.

 • Uptime įrašai
 • Norėdami sutaupyti laiko, kurį jūs pats galite sekti, mes mėnesius stebėjome ir fiksuojame įvairių žiniatinklio prieglobų veikimo laiką ir pristatome juos jums. Eikite į mūsų apžvalgos puslapius ir pamatysite bendrą kiekvieno kompiuterio neveikimo laiką procentais ir kiek dienų praėjo nuo paskutinio žlugimo laikotarpio.

 • Geriausias
 • Mes suskirstėme kiekvieną šeimininką į savo specialybes. Raskite geriausią internetinių dienoraščių, el. Prekybos, portfelio svetainių ar forumų pagrindinį kompiuterį.

Pigus interneto priegloba

Pastaba

Visos išvardytos kainos yra pagrįstos 12 mėnesių įvadine kaina.

Atsižvelgiant į visus veiksnius (serverio greitį, veikimo laiką, techninę paramą, naudojimo paprastumą ir kainą), čia yra šešios geriausios galimybės išbandyti.

1. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“ žiniatinklio priegloba

Planas

Vienišas

Pirmos kadencijos mokestis

2,34 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

3,25 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • 1 nemokamas domenas
 • „hPanel“
 • Nuostabus palaikymas
 • Maža įvadinė kaina

„Aukščiausios kokybės paslaugos už ypač mažą kainą, ko dar galite paprašyti?“

„Hostinger“ yra geriausias pasirinkimas pigioms žiniatinklio svetainėms talpinti, nes jos siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už beprotiškai mažą prisijungimo kainą. Šiame sąraše mes pateikėme pigiausio prekės ženklo plano kainą 12 mėn., Tai yra 2,34 USD per mėnesį, tačiau jei pasirinksite 48 mėnesius, jums reikės mokėti tik 0,99 USD per mėnesį.!

Jų serveriai yra labai greiti visame pasaulyje, nes jie turi duomenų centrus visame pasaulyje, o tai stebina, nes nesitiki, kad mokėdamas tokias kainas kaip šios.

Jie taip pat turi įspūdingą neribotų funkcijų sąrašą:

 • SSD saugykla
 • El. Pašto paskyros
 • Svetainės
 • Pralaidumas
 • Cronjobs

Be greičio ir savybių, „Hostinger“ turi puikią palaikymo komandą, kuri gimtąja kalba aptarnauja daugiau nei 20 šalių! „Hostinger“ tikrai supakuos visą planšetinį kompiuterį su savo prieinamais planais, ypač tiems, kurie tik pradeda rengti.

2. „HostMetro“

https://www.hostmetro.com/

„HostMetro“ žiniatinklio priegloba

Planas

„MegaMax“ planas

Pirmos kadencijos mokestis

2,95 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

2,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Maksimalus saugojimas
 • Maksimalus pralaidumas
 • 1 nemokamas domeno vardas
 • Kaina užrakinta amžinai
 • Neribotas domenų priegloba

„Niekada nereikia nerimauti dėl pratęsimo mokesčių, kurių fiksuotos kainos“.

„HostMetro“ siūlo 1 nemokamą domeno vardą su „MegaMax“ planu su maksimaliu saugojimu ir pralaidumu (atkreipkite dėmesį į jų strateginį žodžio „maksimalus“, o ne „neribotas“ naudojimą).

Iš esmės tai reiškia, kad paskyroje yra saugyklos ir pralaidumo riba, tačiau jie padidins saugyklos kiekį jums nemokamai, jei nepažeisite jų naudojimo sąlygų, ty nenaudosite paskirtos saugyklos laikmenos medijai. saugojimo tikslai.

Man skamba gana pagrįstai.

Naudodami „HostMetro“ gausite priglobtą tiek svetainių, kiek norite, naudodamiesi neribotu domenų priegloba, tačiau geriausia šio ženklo atstovė (bent jau man) yra tai, kad jų kaina yra užrakinta visam laikui – jei mokate 2,95 USD, jūs Mokėsite 2,95 USD už tol, kol juos priimsite.

Skubėk! Nereikia jaudintis dėl pratęsimo mokesčių!

3. Tarpinis serveris

https://www.interserver.net/

Tarpinis serveris

Planas

Standartinis interneto priegloba

Pirmos kadencijos mokestis

5,00 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

5,00 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribota ULTRA SSD saugykla
 • Nemokama „SitePad“ svetainių kūrimo priemonė
 • Neribotos el. Pašto paskyros
 • Nemokama svetainių migracija
 • Kaina užrakinta

„Fiksuotos SSD kainos, šiek tiek didesnės nei jo konkurencija“

„InterServer“ teikia neribotą saugyklą savo „Ultra SSD“ serveriuose, taigi jūs žinote, kad jūsų svetainės greitai įkels savo platformą.

Taip pat galėsite mėgautis nemokamu svetainių kūrėju, neribotomis el. Pašto abonementais ir nemokamu svetainių perkėlimu, tačiau, kaip ir „HostMetro“, čia svarbiausia jų kaina..

Standartinis žiniatinklio prieglobos planas kainuoja tik 5 USD per mėnesį, o kaina yra užrakinta, todėl jums nereikės rūpintis atnaujinimais. Šiuo metu mes nežinome, ar jų pratęsimų kaina fiksuota visam laikui, ar ne, tačiau galima manyti, kad taip yra, nes kitaip jie praras didžiąją dalį savo verslo „HostMetro“..

4. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com

A2 prieglobos žiniatinklio priegloba

Planas

Lite

Pirmos kadencijos mokestis

3,32 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

8,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 1 svetainė
 • Neribota saugykla
 • Neribotas perkėlimas
 • Laisvas & Paprasta svetainės migracija
 • Nemokamas SSL & SSD

„Gerai suapvalinta žiniatinklio priegloba, tinkanti bet kokio tipo svetainėms“

„A2“ priegloba mums patinka tai, kad jų „Turbo“ planai pateikiami su labai greitais serveriais, naudojant technologiją, leidžiančią su jais priglobtoms svetainėms įkelti iki 20 kartų greičiau nei įprastiems serveriams.!

Nors paprasčiausias planas neteikiamas su „Turbno“ serveriais, jų įprasti serveriai vis dar yra gana velniškai greiti – jų vidurkis visame pasaulyje yra 150 ms!

Vartotojai taip pat gaus neribotas funkcijas, tokias kaip SSD saugykla, pralaidumas ir perkėlimai. Jie taip pat galės mėgautis 25 nemokamomis el. Pašto paskyromis, nemokama SSL sauga, lengvu svetainių kūrėju, kuriame yra tūkstančiai temų, 1 paspaudimu optimizuota „WordPress“ sąranka ir, kas geriausia, jie turės pasirinkti savo duomenų centrus, kurie yra paskirstyti 3 žemynuose, kad maksimaliai padidintų svetainę. krovimo greitis savo klientams!

5. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hostingas

Planas

Paleisti

Pirmos kadencijos mokestis

4,99 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

8,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Maksimalios greičio zonos ™
 • Neribotas perkėlimas
 • SSH prieiga
 • 24/7 JAV palaikymas

„Aukščiausios kokybės paslaugos, tinkančios smulkaus verslo savininkams“

„Inmotion Hosting“ yra puikus internetinis serveris. Tai iš tikrųjų mums buvo tinkamiausia žiniatinklio prieglobos paslauga prieš pereinant prie „SiteGround“ ir mes vis dar galvojame apie jas.

„Inmotion“ savo paleidimo planų vartotojams suteikia nemokamą domeno vardą, neribotą perkėlimą, nemokamą SSL, automatinę atsarginę kopiją ir apsaugą nuo įsilaužimo, su neribotais el. Laiškais, pralaidumu ir vieta diske..

Geriausia, kad jie yra labai greiti dėl savo „Max Speed ​​Zones“, o tai iš esmės yra išgalvotas būdas pasakyti duomenų centrus, esančius JAV. Nors Azijoje nėra duomenų centrų, „Inmotion“ vis dar yra labai greita.

BTW, mes susitarėme su „Inmotion Hosting“ ir mūsų skaitytojai gali džiaugtis 50% nuolaidų, todėl eik iš proto!

6. „Bluehost“

https://www.bluehost.com

„Bluehost Hosting“ žiniatinklio priegloba

Planas

Pagrindinis

Pirmos kadencijos mokestis

5,95 USD / mėn

Atnaujinimo mokestis

7,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 1 svetainė
 • 50 GB talpos SSD saugykla
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Standartinis našumas

„Žemos kainos su standartinėmis funkcijomis, puikiai tinka tinklaraštininkams“

„Bluehost“ yra viena iš labiausiai rekomenduojamų žiniatinklio prieglobos paslaugų, todėl jų kainos yra pakankamai žemos, kad būtų galima jas įtraukti į šį sąrašą.

Su jų pagrindiniu planu jūs gaunate tai, už ką mokate – 1 nemokamą domeną, 50 GB SSD saugyklos (tai reiškia, kad jiems rūpi greitis ir efektyvumas) ir neišmatuotą pralaidumą (nenurodyta, kiek lėšų skiriama vienai paskyrai, bet tol, kol patenkate į jų „normalų“ diapazoną, turėtumėte būti gerai).

Jei norite nemokamų el. Pašto abonementų, „Bluehost“ nėra kažkas, ko norėtumėte, nes el. Paštas yra papildoma mokama paslauga su jais.

Tačiau „Bluehost“ yra nemokama SSL, taigi, jei jūs naudojate verslo svetainę, tai pravers. Be to, jie yra gana stabilūs. Pora, kad su savo kitų privilegijuotųjų, ir Bluehost yra tikrai vertas varžovas šiame sąraše.

Verdiktas: Kurios žiniatinklio prieglobos ieškoti?

PIRMASIS TERMINAS

ATNAUJINIMAS

SKIRTUMAS

„Hostinger“

2,34 USD

3,25 USD

+0,91 USD

„HostMetro“

2,95 USD

2,95 USD

0 USD

„InterServer“

5,00 USD

5,00 USD

0 USD

Nepamirškite: pritaikykite žiniatinklio prieglobą savo poreikiams!

Deja, nėra vienos geriausios žiniatinklio prieglobos. Tik ta, kuri tinka tau ir tavo poreikiams. Skirtingoms interneto priegloboms tinka skirtingi prioritetai.

Pvz., Paprastai portfelio svetainei reikia tik nedidelio, bendro žiniatinklio prieglobos. Bet jei jūs naudojate tinklaraštį ar svetainę, kurioje apsilanko daugiau nei 30 000–40 000 lankytojų per mėnesį, norėsite papildomos saugyklos ir galimybės atnaujinti į VPS, kai tam tinkamas laikas..

Jei norite įkurti el. Prekybos svetainę, jums reikės žiniatinklio prieglobos, kuri leistų integruoti mokėjimus ir papildomas saugos priemones. (Būtinai peržiūrėkite mūsų rekomenduojamą el. Prekybos prieglobą.)

Kaip matote, pigūs žiniatinklio prieglobos įrenginiai ne visada čiulpia, bet prieš pirkdami patikrinkite jų savybes ir našumą. Sėkmės! Ir jei vis dar turite klausimų, nedvejodami susisiekite ir mielai atsakysiu į jūsų klausimus.

Dabar, jei turite gilių kišenių ir ieškote svarbiausių daiktų, patikrinkite šias Tvarkomų „WordPress“ prieglobos platformas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me