Bitcatcha servera ātruma pārbaudītājs – kā tas darbojas, un 4 padomi, kā ātrāk iegūt

Jūs varētu zaudēt tūkstošiem potenciālo pārdošanas un reklāmguvumu.


Kāpēc?

Atbilde ir vienkārša. Jūsu vietne ir pārāk lēna.

Apskatīsim faktus:

 • Pēc Google domām, varbūtība, ka cilvēki pamet jūsu vietni, palielinās par 32%, ja jūsu ielādes ātrums ir no 1 līdz 3 sekundēm.
 • Saskaņā ar thinkwithgoogle, vietņu ātras ielādēšanas etaloni ir 0–1 sekundes.

Ir skaidrs, ka ātrumam ir nozīme

Mums patīk ātrums, un mums ar to vienkārši nevar pietikt. Kad mēs kaut ko meklējam, mēs meklējam atbildes un mēs ceram tos atrast pēc iespējas ātrāk.

Ātra vietne nozīmē labāku lietotāju pieredzi. Tas nozīmē laimīgus klientus un vairāk reģistrēšanās uz jūsu adresātu sarakstu. Tas nozīmē vairāk lapu skatījumu un vairāk cilvēku, kas kopīgo jūsu saturu. Tas nozīmē lielāku uzticēšanos jums un jūsu uzņēmumam.

Grunts līnija: ātra vietne ir vienāda ar vairāk reklāmguvumu, kas nodrošina lielāku peļņu. Turklāt apmeklētāji nav vienīgie, kas alkst pēc ātruma …

Google ir ātru vietņu meklētājs

Google aktīvi meklē vietnes, kas ātri ielādējas, un tās augstu vērtē savās meklēšanas lapās. Viņi vēlas saviem lietotājiem sniegt izcilu pieredzi. Un kāpēc viņi nebūtu? Google vēlas, lai lietotāji ātri atrod to, ko viņi meklē.

Jo ātrāk jūsu vietne, jo augstāks ir jūsu vērtējums Google tīklā.

Jūs jau domājat, kā jūsu vietne mēra, vai ne?

Kas vietni padara lēnu?

Pirms mēs iedziļināmies nejēdzīgajā, apskatīsim divus galvenos faktorus, kas ietekmē jūsu vietnes kopējo ielādes ātrumu.

 1. Servera ātrums, ko nodrošina jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojums.
 2. Jūsu tīmekļa dizains, koda, kešatmiņas, spraudņu un vizuālo datu nesēju tīrība.

Ja tas mulsina, domājiet par to kā automašīnu.

 1. Šajā kontekstā tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir automašīnas dzinējs. Mēs izmērām tā ātrumu ar to, cik ilgi (milisekundēs) ir nepieciešams atbildēt uz pieprasījumu.
 2. Jūsu vietnes kods ir tāds pats kā automašīnas virsbūve, riteņi un stils. Cik ātri attēli un saturs tiek parādīti lietotāja ekrānā, ir atkarīgs no koda.

Tagad jūs varat uzstādīt viserodinamiskāko komplektu un visātrākās un riebīgākās riepas automašīnai, taču, ja motors darbojas lēni, viss, ko iedomātā lieta, uz kuru jūs tikko uzpīpējāt, neko nedarīs, lai uzlabotu tā ātrumu.

Tas pats ir ar jūsu vietni.

Protams, jūs varat apgriezt savu kodu, optimizēt attēlus un saspiest lapas. Bet, ja jūsu tīmekļa mitinātāja un servera ātrums – jūsu dzinējs – ir lēns, tad neviens koda optimizācijas apjoms nevar paātrināt jūsu vietni.

Vienkārši sakot, jūsu tīmekļa mitināšana uzņemas lielāko atbildību par jūsu vietnes darbību.

Kāpēc Bitcatcha servera ātruma pārbaudītājs

Servera ātruma pārbaudītājs

Lielākā daļa vietņu ielādēšanas ātruma pārbaudes pakalpojumu ir tā, ka tie pārbauda jūsu vietnes ielādēšanas ātrumu kopumā, tāpēc jums ir grūti noteikt, kura vietnes daļa rada sašaurinājumu..

Viņi precīzi nepasaka, kas palēnina jūsu vietnes darbību, neatkarīgi no tā, vai tā ir vietnes optimizēšana un tīmekļa dizains vai tīmekļa mitināšana. Tas acīmredzami mūs ļoti apbēdināja, bet tā vietā, lai iegrūstu stūrī, kā mēs parasti darām, mēs nolēmām apēst čupburgeru.

Šis siera burgers (izmantojot virkni pagriezienu un pagriezienu) ļāva mums izveidot ātruma pārbaudītāju, kas īpaši testē tīmekļa mitināšanas ātrumu, lai mēs varētu noteikt, kurai vietnes daļai ir iepriekšminētais sašaurinājums.

Tātad – pavisam vienkārši – Bitcatcha ātruma pārbaudītājs parāda, cik ātri darbojas jūsu motors – jūsu tīmekļa resursdators.

Kā darbojas servera ātruma pārbaudītājs?

Kad izmantojat mūsu servera ātruma pārbaudītāju, jums viss ir ļoti vienkārši. Jums atliek tikai ievadīt savu tīmekļa adresi un nospiest ‘aiziet’. Mēs izdarīsim burvju spēkus un iepazīstināsim jūs ar rezultātiem.

Servera ātruma pārbaude

Mūsu galā lietas kļūst mazliet interesantākas.

Esam uzstādījuši serverus 10 dažādās vietās visā pasaulē (Ņujorkā, Losandželosā, Londonā, Singapūrā, Sanpaolo, Bangalore, Sidnejā, Japānā, Kanādā, & Vācija), kas darbojas kā mezgli.

Piezīme

Mūsu mezgli tiek rūpīgi pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka tie ir pietiekami stabili, lai mēs varētu sniegt jums precīzus rezultātus. Katru mezglu pārbauda vismaz 100x, izmantojot to pašu URL, lai izmērītu, cik stabili ir mezgli. Ja mezgls neatbilst mūsu stingrajām prasībām, mēs šim mezglam atradīsim citu serveri, kas atbilst mūsu vajadzībām.

Ievadot URL servera ātruma pārbaudītājā, rīks veic 4 darbības:

 1. Tas pārbauda derīga domēna URL.
 2. Tas pārbauda URL DNS, kas norāda mūsu rīkam, kur atrodas jūsu serveris.
 3. Tas prasa jūsu vietnes ekrānuzņēmumu, lai jūs varētu vizuāli pārbaudīt, vai mēs pārbaudām pareizo vietni.
 4. Mūsu 10 mezgli sinhronizēs jūsu vietni, izmērot, cik ilgs laiks ir nepieciešams jūsu serverim, lai atbildētu uz šiem pieprasījumiem no visas pasaules. Tas līdzinās jūsu vietnei vienlaikus 10 dažādus cilvēkus no visas pasaules.

Katrs no mūsu mezgliem 3 reizes ping jūsu vietnes serverī, izmantojot ātrāko rezultātu no 3 kā laiku, kas nepieciešams jūsu serverim, lai atbildētu uz mezgla pieprasījumu..

Piezīme

Vidējā vietā tiek ņemti ātrākie no 3 rezultātiem, jo ​​tīmekļa trafiks ir jānovirza caur IPS. Veids, kā ISP sūta datus no jūsu servera atpakaļ uz mūsu mezgliem, var būt neparasts, un ir nepieciešami daži mēģinājumi, lai viņi atrastu visefektīvāko datu piegādes ceļu..

Pēc tam rīks ņem vērtības, kas iegūtas no visiem 10 mezgliem, un aprēķina to vidējo vērtību. Vidējais rezultāts ir galīgais rezultāts, un tam tiek piešķirts vērtējums no A + (ātrākais) līdz E (pilnīgi šausminošs).

Tas viss tiek izdarīts un uzrādīts dažu sekunžu laikā pēc tam, kad esat izmantojis rīku!

Kā mēs sarindojam servera ātruma rezultātus

Lai iegūtu vislabāko lietotāja pieredzi, ideālajam Bitcatcha ātruma vērtējumam jūsu servera ātruma rezultātam jābūt B + un lielākam. Vismaz tam vajadzētu būt C +. Tālāk ir norādīts, kā tiek sarindoti serveri.

 • Jebkurš, kas mazāks par 180 ms, tiek vērtēts kā A+
 • 181 ms –210 ms tiek vērtēti kā A
 • B1 pakāpē ir 211 ms – 220 ms+
 • 221 ms – 240 ms ir ierindoti B pozīcijā
 • C kategorija ir 241 ms – 280 ms+
 • 281 ms – 360 ms tiek vērtēti pēc C kategorijas
 • 361 ms – 520 ms tiek vērtēti kā D+
 • 521 ms – 840 ms tiek vērtēti kā D
 • E rangs ir 841 ms – 1 480 ms+
 • Jebkurš, kas pārsniedz 1480 ms, tiek vērtēts kā E

Ņemiet vērā, ka trafiks tiek novirzīts caur interneta pakalpojumu sniedzējiem, un tāpēc mums nav iespējams sniegt jums 100% precīzus datus, ja vien jums nav atvēlēts joslas platums.

To sakot, rezultāti no mūsu servera ātruma pārbaudītāja rīka sniedz jums ļoti labu norādi par to, cik ātrs ir jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojums..

Precīzu rezultātu iegūšana

Atcerieties, ko mēs tur uzrakstījām attiecībā uz interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuri norāda uz visefektīvāko datu piegādes ceļu? Pirmajās reizēs, kad izmantojat servera ātruma pārbaudītāju, šī iemesla dēļ var būt kļūdaini rezultāti.

Lai iegūtu precīzākus rezultātus, vismaz 3 reizes pārbaudiet servera ātrumu, līdz sākat redzēt konsekventus rezultātus. Patiesībā kāpēc šobrīd neizmēģināt savu vietni Bitcatcha ātruma pārbaudītājā?

Ja pastāvīgi sasniedzat mazākus rezultātus nekā B +, ir pēdējais laiks veikt izmaiņas. Tas nozīmē, ka jūsu interneta resursdators ir jūsu vājais punkts. Jūsu vietnes dzinējs ir pārāk lēns.

Tas liek jūsu vietnei zaudēt reklāmguvumus un pazemina jūsu Google meklēšanas rangu. Lai gan jums nav jāraizējas, mēs esam saņēmuši jūsu atbalstu. Pārbaudiet šo resursu sarakstu, lai iegūtu ātrāku un uzticamāku pakalpojumu.

Hacks, lai uzlabotu savu ātrumu

Pirmkārt, ja jūsu vietne ir gausa, izmēģiniet dažus no šiem rīcībā esošajiem hakeriem, kurus varat izmantot šobrīd, lai tas nedaudz palielinātu ātrumu.

1. Pārvietojiet serveri tuvāk auditorijai

Sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju un palūdziet viņu pārvietot jūsu vietni uz serveri, kas ir nedaudz tuvāk auditorijai. Jūsu klienti varēs tam piekļūt daudz ātrāk.

2. Izmantojiet īpašu mitināšanu, mākoni vai VPS

Viens no iemesliem, kāpēc tīmekļa mitināšanas ātrums varētu būt lēns, varētu būt tāpēc, ka jūs to kopīgojat ar veselu virkni citu cilvēku.

Izmantojot īpašu hostingu vai VPS, jūsu vietne tiks mitināta uz tā paša servera. Joslas platumu un resursus izmanto tikai jūsu vietne. Jūs arī daudz vairāk kontrolēsit servera iestatījumus, ar kuriem varēsit manipulēt, lai varētu ātrāk ielādēt. Iepazīstieties ar mūsu populārāko tīmekļa mitināšanas sarakstu. Tie visi ir optimizēti ātrumam.

3. Izmantojiet satura piegādes tīklu

Satura piegādes tīklā (CDN) tiek izmantoti serveri ar punktu punktu visā pasaulē. Jūsu vietnes informācija tiks saglabāta katrā no tām, tāpēc tā lietotājiem kalpos, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Tas nozīmē, ja kāds apmeklē jūsu vietni no Austrālijas, jūsu CDN viņiem rādīs saturu no iespējami tuvākā servera. Izmantojot satura piegādes sistēmu, nav svarīgi, no kuras vietas jūsu vietnei piekļūst, tā vienmēr būs ātra.

4. Iespējot “Keep Alive”

Palūdziet savam tīmekļa mitinātājam ieslēgt iestatījumu “uzturēt dzīvi”. Veicot šo darbību, savienojums ar jūsu vietni tiks atvērts un ļaus visam plūst caur vienu savienojumu (kad iestatījums ir izslēgts, savienojums tiek atvērts un aizvērts katru reizi, kad jauns lietotājs piekļūst jūsu vietnei)..

Tagad šeit pārbaudiet savas vietnes ātrumu. Ja jūsu testa rezultāti joprojām ir mazāki (jeb kas cits kā B + vērtējums), tad jūs zināt, ka ir laiks mainīt savu tīmekļa mitināšanu.

Ja jūs pastāvīgi saņemat labus rezultātus (no B + līdz A +) un jūsu vietne joprojām ir lēna, tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa dizains vai kodēšana ir vājā vieta, un, nosakot TAS, reklāmguvumu skaits būs jāpalielina.

Atcerieties, ka lēnais ātrums ir atgrūšanas līdzeklis! Izmantojiet servera ātruma pārbaudītāja rīku, lai pārbaudītu vietnes ātrumu, veiktu nepieciešamos labojumus. Protams, jūsu reklāmguvumi, tāpat kā jūsu peļņa, sāks pieaugt!

Grunts līnija: turpiniet optimizēt

Tātad, mēs zinām, ka ir 2 galvenie faktori, kas ietekmē vietņu ātrumu:

 1. Kods, kešatmiņa, spraudņi, vizuālie datu nesēji utt
 2. Tīmekļa mitināšanas ātrums

Lielākā daļa vietņu pārbaudes rīku pārbauda jūsu vietnes ātrumu kopumā, kas nozīmē, ka jums nav iespējams noteikt, kura vietnes daļa ir pudele.

Bitcatcha servera ātruma pārbaudītājs tika izveidots īpaši servera ātruma pārbaudei, lai jūs varētu precīzi noteikt, kura vietnes daļa rada sašaurinājumu.

Kad jūs izmantojat mūsu servera ātruma pārbaudītāju, mūsu mezgli no 10 dažādām vietām visā pasaulē piespraudīs jūsu vietni, simulējot 10 dažādus cilvēkus, kuri vienlaikus piekļūst jūsu vietnei. Mēs novērtējam, cik ilgs laiks jūsu tīmekļa mitināšanai nepieciešams, lai reaģētu uz šiem ziņojumiem, un parādīsit vidējos gala rezultātus, kas jums parādīs, cik labi darbojas jūsu tīmekļa mitināšana.

Lai iegūtu optimālu precizitāti, veiciet dažus testus, līdz sākat redzēt konsekventus rezultātus. Ja jūs pastāvīgi saņemat ātrumu lēnāk nekā B +, ieteicams apsvērt iespēju mainīt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus.

Ātrums ir svarīgs. Pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa mitinātājs seko līdzi.

Ja jums ir zaudējumi attiecībā uz to, kuru tīmekļa mitināšanas vietni izmantot, mēs esam izveidojuši jums noderīgu sarakstu neatkarīgi no tā, vai esat emuāru autors, tiešsaistes pārdevējs vai konsultants.

Mēs modernizējam servera ātruma pārbaudītāja rīku uz abonēšanas modeli, tāpēc, ja jūs vēlaties saņemt jaunāko informāciju, kad tiek palaists jauninātais rīks, iepriekš reģistrējieties šeit!

Atsūtiet mums ziņojumu, ja rodas kādi jautājumi par mūsu ātruma pārbaudītāju un ja tā funkcionalitāte jums rada vērtību, dalieties tajā ar draugiem!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map