Võite kaotada tuhandeid potentsiaalseid müüke ja konversioone.

Miks?

Vastus on lihtne. Teie veebisait on liiga aeglane.

Vaatame fakte:

 • Google’i andmetel suureneb inimeste tõenäosus teie saidilt lahkuda 32%, kui teie laadimiskiirus on vahemikus 1-3 sekundit.
 • Thinkwithgoogle andmetel on saidi kiire laadimise etalonid 0–1 sekundit.

On selge, et kiirus on oluline

Me armastame kiirust ja me lihtsalt ei saa sellest piisavalt aru. Midagi otsides otsime vastuseid ja loodame need leida võimalikult kiiresti.

Kiire veebisait tähendab paremaid kasutajakogemusi. See tähendab õnnelikke kliente ja rohkem registreerumisi teie meililisti. See tähendab rohkem lehevaatamisi ja rohkem inimesi teie sisu jagama. See tähendab suuremat usaldust teie ja teie ettevõtte vastu.

Alumine rida: kiire veebisait võrdub rohkemate konversioonidega, mis toob teile rohkem kasumit. Lisaks pole teie külastajad ainsad, kes ihaldavad kiirust …

Google on kiirete veebisaitide imetaja

Google otsib aktiivselt veebisaite kiiresti laadivalt ja paigutab need oma otsingulehtedele kõrgele kohale. Nad soovivad pakkuda oma kasutajatele erakordseid kasutuskogemusi. Ja miks nad poleks? Google soovib, et kasutajad leiaksid kiirelt üles selle, mida nad otsivad.

Mida kiirem on teie veebisait, seda kõrgem on teie arv Google’is.

Olete juba mõelnud, kuidas teie veebisait mõõdab, kas pole teie?

Mis muudab veebisaidi aeglaseks?

Enne kui süveneda põhjalikult vastikusse, vaatame üle kaks peamist tegurit, mis mõjutavad teie veebisaidi üldist laadimiskiirust.

 1. Teie veebimajutusteenuse edastatud serveri kiirus.
 2. Teie veebidisain, koodi, vahemälu, pistikprogrammide ja visuaalse meedia puhtus.

Kui see on segane, mõelge sellele nagu auto.

 1. Selles kontekstis on veebimajutusteenus auto mootor. Mõõdame kiirust sellega, kui kaua – millisekundites – kulub päringule vastamiseks.
 2. Teie saidi kood on nagu auto kere, rattad ja stiil. Kui kiiresti teie pildid ja sisu kuvatakse kasutaja ekraanil, sõltub teie koodist.

Nüüd saate installida oma autole kõige aerodünaamilisema komplekti ja kiireimad, kõige vingemad rehvid, kuid kui mootor on aeglane, ei tee kõik need väljamõeldud asjad, mida te just sisse laksatasite, selle kiiruse parandamiseks täpselt midagi.

Sama on teie veebisaidiga.

Muidugi, saate oma koodi kärpida, pilte optimeerida ja lehti tihendada. Kuid kui teie veebi ja serveri – teie mootori – kiirus on aeglane, ei saa koodi optimeerimine teie saiti kiirendada.

Lihtsamalt öeldes vastutab teie veebimajutus kõige suurema vastutuse eest oma veebisaidi toimivuse eest.

Miks just Bitcatcha serveri kiiruse kontrollija

Serveri kiiruse kontrollija

Enamiku saidi laadimise kiiruse testimisteenuste puhul on asi selles, et nad testivad teie saidi laadimiskiirust tervikuna, mis teeb teile raskeks kindlaks teha, milline teie saidi osa põhjustab kitsaskohta.

Nad ei ütle teile täpselt, mis teie saidi tegevust aeglustab, olgu see siis teie saidi optimeerimine ja veebidisain või veebimajutus. See tegi meid ilmselgelt ärritunuks, kuid selle asemel, et tavaliselt nurgas nurka suruda, otsustasime süüa juustuburgerit.

See juustuburger (tänu keerdkäikude seeriale) viis meid kiiruskontrolli loomiseni, mis testib spetsiaalselt veebimajutuse kiirust, et saaksime kindlaks teha, millises veebisaidi osas on eelnimetatud kitsaskoht.

Nii et – lihtsalt öeldes – näitab Bitcatcha kiirusekontroll teile, kui kiiresti teie mootor – teie veebimajutaja – töötab.

Kuidas serveri kiirusekontroll töötab??

Kui kasutate meie serveri kiirusekontrolli, on teie jaoks asjad ülilihtsad. Peate vaid sisestama oma veebiaadressi ja vajutama nuppu “Mine”. Teeme maagia ja esitleme teile tulemusi.

Serveri kiiruse test

Meie lõpuks muutuvad asjad natuke huvitavamaks.

Oleme seadistanud serverid kümnesse erinevasse asukohta kogu maailmas (New York, Los Angeles, London, Singapur, Sao Paolo, Bangalore, Sydney, Jaapan, Kanada), & Saksamaa), mis toimivad sõlmpunktidena.

Märge

Meie sõlme testitakse hoolikalt, et veenduda, kas need on piisavalt stabiilsed, et saaksime teile täpsed tulemused anda. Igat sõlme testitakse vähemalt 100x, kasutades sama URL-i, et mõõta, kui stabiilsed sõlmed on. Kui sõlme ei vasta meie rangetele nõuetele, leiame selle sõlme jaoks teise serveri, mis vastab meie vajadustele.

Kui sisestate oma serveri kiirusekontrollisse URL-i, teeb tööriist 4 toimingut:

 1. See kontrollib kehtiva domeeni URL-i.
 2. See kontrollib URL-i DNS-i, mis ütleb meie tööriistale, kus teie server asub.
 3. Selleks tehakse teie veebisaidi ekraanipilt, et saaksite visuaalselt kontrollida, kas katsetame õiget saiti.
 4. Meie 10 sõlme pingutavad teie saiti sünkroonselt, mõõtes, kui kaua teie serveril reageerib kogu maailmale nendele päringutele. See jäljendab teie veebisaidile samal ajal juurdepääsu 10 erinevat inimest kogu maailmast.

Kõik meie sõlmed pingutavad teie veebisaidi serverit 3 korda, kasutades kiireimat tulemust 3-st kui aega, mis teie serveril kulus sõlme päringule vastamiseks.

Märge

Kolme tulemuse põhjal võtame keskmise asemel kiireima, kuna veebiliiklust tuleb suunata Interneti-teenuse pakkuja kaudu. See, kuidas ISP teie serverilt andmeid meie sõlmedele tagasi saadab, võib olla ekslik ja kõige tõhusama andmete edastamise marsruudi leidmiseks kulub neil paar katset..

Seejärel võtab tööriist kõigist 10 sõlmest tuletatud väärtused ja arvutab need keskmisena. Keskmine tulemus on lõpptulemus ja sellele antakse hinnang A + (kiireim) kuni E (täiesti õudne).

Kõik need tehakse ja tutvustatakse mõne sekundi jooksul pärast tööriista kasutamist!

Kuidas järjestame serveri kiiruse tulemusi?

Parima kasutajakogemuse saamiseks peaks teie serveri kiirusetulemuse jaoks ideaalne Bitcatcha kiiruse reiting olema B + ja üle selle. Vähemalt peaks see olema C +. Serverite asetus on järgmine:

 • Kõik, mis on alla 180 ms, on klassifitseeritud A-ga+
 • 181 ms –210 ms on pingereaga A
 • 211 ms – 220 ms on järjestatud B-ni+
 • B positsioonil 221 ms – 240 ms
 • 241 ms – 280 ms on järjestatud C-ni+
 • 281 ms – 360 ms on järjestatud C-ga
 • 361 ms – 520 ms on järjestatud D-ga+
 • 521 ms – 840 ms on järjestatud D-ga
 • E reastatakse 841 ms – 1 480 ms+
 • Kõik, mis ületab 1480 ms, on klassifitseeritud E-ks

Pidage meeles, et liiklus suunatakse Interneti-teenuse pakkujate kaudu ja seetõttu pole meil võimalik teile 100% täpset teavet anda, kui teil pole spetsiaalset ribalaiust.

Sellegipoolest pakuvad meie serveri kiirusekontrolli tööriista tulemused teile väga head teavet selle kohta, kui kiire on teie veebimajutusteenus.

Täpsete tulemuste saamine

Kas mäletate, mida me kirjutasime seal seoses Interneti-teenuse pakkujatega, kes selgitasid välja kõige tõhusama andmete edastamise marsruudi? Esimesed paar korda serveri kiirusekontrolli kasutamisel võite sel põhjusel saada ebakorrektseid tulemusi.

Täpsemate tulemuste saamiseks testige oma serveri kiirust vähemalt 3 korda, kuni hakkate nägema järjepidevaid tulemusi. Tegelikult ei võiks te proovida oma veebisaiti praegu Bitcatcha kiirusekontrollis?

Kui saate pidevalt tulemusi, mis on madalamad kui B +, on viimane aeg muudatusteks. See tähendab, et teie veebi on teie kitsaskoht. Teie saidi mootor on liiga aeglane.

See põhjustab teie saidil konversioonide kaotamise ja teie Google’i otsingu järgu languse. Te ei pea siiski paanitsema, meil on teie selg käes. Kiirema ja usaldusväärsema teenuse saamiseks vaadake seda ressursside loendit.

Hacks teie kiiruse parandamiseks

Esiteks, kui teie veebisait on aeglane, proovige mõnda neist käsitatavatest häkkidest, mida saate praegu kasutada, et sellele pisut kiirust anda.

1. Liigutage server publikule lähemale

Võtke ühendust oma veebimajutajaga ja paluge neil viia teie sait serverisse, mis on teie vaatajaskonnale veidi lähemal. Teie kliendid pääsevad sellele juurde palju kiiremini.

2. Kasutage spetsiaalset hostimist, pilve või VPS-i

Üks põhjusi, miks teie veebimajutuse kiirus võib olla aeglane, võib olla see, et jagate seda terve hulga teiste inimestega.

Spetsiaalse hostimise või VPS-i korral hostitaks teie veebisait omaenda serverisse. Ribalaiust ja ressursse kasutab ainult teie sait. Samuti saate palju rohkem kontrolli serveriseadete üle, mida saate kiirema laadimise võimaldamiseks manipuleerida. Vaadake meie populaarsemate veebimajutuste loendit. Need on kõik kiiruse jaoks optimeeritud.

3. Kasutage sisu edastamise võrku

Sisu edastamise võrk (CDN) kasutab servereid, mille punktid on kogu maailmas. Teie veebisaidi teave salvestatakse igaühe kohta, nii et see teenindab kasutajaid nende geograafilise asukoha järgi.

See tähendab, et kui keegi külastab teie veebisaiti Austraaliast, edastab teie CDN neile sisu võimalikult lähedasest serverist. Sisu edastamise süsteemiga pole vahet, kuhu maailma teie saidile pääsetakse, see on alati kiire.

4. Luba „Säilita elus”

Paluge oma veebimajutusel seade „elus hoida” sisse lülitada. Seda tehes hoiate ühenduse oma saidiga avatuna ja lasete kõigel voolata ühe ühenduse kaudu (kui seade on välja lülitatud, on ühendus avatud ja suletud iga kord, kui uus kasutaja teie saidile pääseb).

Nüüd testige oma veebisaidi kiirust siin. Kui teie testi tulemused on endiselt madalamad (kui midagi muud kui B + edetabel), siis teate, et on aeg muuta oma veebimajutust.

Kui saavutate pidevalt häid tulemusi (B + kuni A +) ja teie veebisait on endiselt aeglane, tähendab see, et teie veebidisain või kodeerimine on kitsaskoht ja SEE parandamine peaks teie konversioone suurendama

Pidage meeles, et aeglane kiirus on tõrjevahend! Kasutage oma saidi kiiruse kontrollimiseks ja vajalike paranduste tegemiseks serveri kiiruse kontrollimise tööriista. Kindlasti hakkavad teie konversioonid tõusma ja nii ka teie kasumid!

Alumine rida: jätkake optimeerimist

Niisiis, me teame, et veebisaidi kiirust mõjutavad kaks peamist tegurit:

 1. Kood, vahemälu, pluginad, visuaalsed meediumid jne
 2. Veebimajutuse kiirus

Enamik veebitesti tööriistu testib teie veebisaidi kiirust tervikuna, mis tähendab, et teil on võimatu kindlaks teha, milline teie saidi osa on pudel.

Bitcatcha serverikiiruse kontroll loodi spetsiaalselt serverikiiruse testimiseks, et saaksite täpselt diagnoosida, milline teie veebisaidi osa põhjustab kitsaskohta.

Kui kasutate meie serveri kiirusekontrolli, pingutavad meie sõlmpunktid kümnest erinevast asukohast kogu maailmas teie veebisaiti, simuleerides 10 erinevat inimest, kes pääsevad teie saidile samal ajal. Mõõdame, kui kaua võtab teie veebimajutus nendele pingidele reageerimiseks aega, ja esitame teile keskmiste lõpptulemuste abil, mis näitavad teile, kui hästi teie veebimajutusel läheb..

Optimaalse täpsuse saavutamiseks viige mõned testid läbi, kuni näete ühtlasi tulemusi. Kui saate kiirust pidevalt aeglasemalt kui B +, võiksite kaaluda veebimajutuse pakkujate vahetamist.

Kiirus on oluline. Veenduge, et teie veebimajutaja hoiab end kursis.

Kui teil on kahju, millist veebimajutust kasutada, oleme koostanud teile loendi, mis on teile kasulik, hoolimata sellest, kas olete ajaveebi ajakirjanik, veebimüüja või konsultant.

Uuendame serveri kiiruse kontrollimise tööriista tellimuspõhiseks mudeliks, nii et kui soovite, et värskendatud tööriista käivitamisel oleksite esimene, mida te värskendate, siis registreerige siin eelregistreerimine!

Ärge jätke meile teadet, kui teil tekib küsimusi meie kiirusekontrolli kohta ja kui selle funktsionaalsus pakub teile väärtust, siis jagage seda oma sõpradega!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me