zsynchronizuj logo przechowywania w chmurze

Sync.com

https://www.sync.com/

tl; dr

Synchronizacja oferuje użytkownikom imponującą podwójną moc solidnych zabezpieczeń i elastycznych opcji udostępniania folderów. Jeśli cenisz prywatność nad narzędziami zwiększającymi produktywność, Synchronizacja może być świetną opcją, która zapewnia zarówno spokój ducha, jak i świetny stosunek jakości do ceny.

Recenzja Sync.com: 8 zalet i 5 wad korzystania z Sync Cloud Storage

W latach dziewięćdziesiątych zastanawialiśmy się, jak kiedyś zapełnimy nasz dysk twardy o pojemności 30 MB. Dodaj kilka lat, a 100 USD za 1 GB pamięci flash wydawało się okazją.

A ponieważ rozmiary plików rosną i rosną, tym bardziej jesteśmy głodni GB. Heck, TB.

Dzisiaj większość z nas oczekuje jedynie taniego, niezawodnego i bezpiecznego rozwiązania pamięci masowej, które pozwala nam na dostęp do naszych danych do woli. Wprowadź dostawcę magazynu w chmurze.

Oto jeden, o którym słyszałeś – nazywa się Sync.com.

Wprowadzenie do Sync.com

Po pierwsze – kto i czym jest Sync.com?

Historia wygląda następująco: w 2011 r. Wyłonił się z Kanady Thomas Savundia i zespół. Sync chciał stworzyć rozwiązanie pamięci masowej, które zapewni prywatność użytkowników na pierwszym miejscu. Opracowanie synchronizacji wymagało dziś kilku rund, które użytkownicy znają i kochają. A to jak dotąd 750 000 użytkowników!

Sync ma na celu „ułatwić użytkownikom dostęp do plików i udostępnianie ich z dowolnego komputera, telefonu lub urządzenia mobilnego – bez rezygnacji z prawa do prywatności”.

Każdy może zarejestrować się w Sync za darmo, ale oferuje także wyższe poziomy do użytku biznesowego i osobistego, każdy z dodatkową przestrzenią dyskową i określoną liczbą użytkowników na konto. wiecej o tym za chwile.

Słyszeliśmy wiele dobrych rzeczy na temat Sync i jego ofert bezpieczeństwa. Plotka Bitcatcha, której nigdy nie grają, mówi z pierwszej ręki o zaletach i wadach Sync.

Konfigurowanie synchronizacji – jakie to proste?

Po pierwsze, jak wygląda instalacja synchronizacji?

Okazuje się – bardzo proste. Możesz rozpocząć proces tutaj.

Rejestracja pierwszego 5 GB wymaga sekund i kilku prostych szczegółów.

Po rejestracji zobaczysz listę kontrolną kroków do pełnej konfiguracji synchronizacji (wypełnienie tej listy odblokowuje również dodatkowe miejsce na 1 GB!)

prowadnice synchronizacji do skonfigurowania

Drugim monitem jest pobranie aplikacji komputerowej i odpowiedniego folderu synchronizacji. W zasadzie tworzy to przestrzeń, w której można łatwo wykonać kopię zapasową plików i rozpocząć ich udostępnianie. Kopia zapasowa wszystkiego jest automatycznie tworzona.

Aplikacja komputerowa pomaga uzyskiwać dostęp do folderu Synchronizacja na komputerze i przeszukiwać go, a także przeszukiwać „Przechowalnię danych” (więcej na ten temat za sekundę). Będziesz także mieć dostęp do historii wersji, aktywności plików i odzyskiwania plików usuniętych.

Dodawanie plików do folderu Sync to prosta metoda „przeciągnij i upuść”. Możesz traktować go jak zwykły folder na komputerze i od razu z niego pracować.

Jednak nie było od razu oczywiste, w jaki sposób należy uzyskać dostęp do Vault, ponieważ po instalacji nie było żadnych wyskakujących instrukcji. Sprawa jest trochę jaśniejsza w interfejsie panelu internetowego, gdzie zobaczysz kilka rzeczywistych instrukcji:

prowadnice synchronizacji do skonfigurowania

8 rzeczy, które lubimy w Sync.com

Po zainstalowaniu poszliśmy dalej i dobrze się z tym bawiliśmy.

Więc co tak naprawdę pomyśleliśmy? Po pierwsze, oto wszystko, co nam się podobało:

1. Synchronizacja naprawdę szanuje twoją prywatność

Ten punkt najlepiej docenia się z odrobiną kontekstu. Czy wiesz, że większość aplikacji do przechowywania w chmurze – w tym Dysk Google i Dropbox – ma warunki, które pozwalają pracownikom na dostęp, skanowanie i udostępnianie dowolnych plików przechowywanych na ich serwerze?

Trzeźwa myśl, prawda?

Dzięki Sync skonfigurowali się w taki sposób, że nie ma takiej możliwości. Jest to prawdopodobnie punkt sprzedaży, który najbardziej naciska. Nie bez powodu!

Wszystkie pliki przesłane w synchronizacji są chronione 256-bitowym szyfrowaniem AES. Oznacza to, że jest szyfrowany u źródła i tylko właściciel konta – ty – kontroluje klucz danych.

Nawet jeśli Twoje pliki są w trybie online, nie mają znaczenia dla innych, ponieważ będą potrzebować klucza szyfrowania, aby go zrozumieć.

Jest to również znane jako prywatność bez wiedzy. Ponieważ jednak Sync.com w ogóle nie przechowuje kluczy szyfrowania, oznacza to, że masz kłopoty, jeśli zapomnisz hasła, ponieważ Sync nie może go zresetować.

Co więcej, Sync nie pozwala na dostęp stron trzecich. Większość dostawców pamięci masowej w chmurze ma opublikowany interfejs API, który umożliwia aplikacjom innych firm komunikację z nimi, ale nie synchronizację. Co z pewnością może być niekorzystne dla niektórych użytkowników. Ale to zdecydowanie zwycięstwo dla bezpieczeństwa.

Prawdopodobnie będziesz również chciał użyć uwierzytelniania dwuskładnikowego oprócz silnego hasła – obsługiwanego za pomocą poczty e-mail lub Google Authenticator.

zsynchronizuj dobre ustawienia bezpieczeństwa

Co to wszystko znaczy? Zasadniczo brak szkicowych działań marketingowych lub legalnych przekazywania danych oraz brak naruszenia dużych zbiorów danych. Dookoła wzdycha ulga.

2. Globalna zgodność z prywatnością danych

Dodając do wcześniejszego punktu, istnieją inne powody, dla których wierzymy w ochronę prywatności Sync. W rzeczywistości ma siedzibę w Kanadzie, regionie znanym z surowych przepisów dotyczących prywatności.

Jako taka, Sync jest w pełni zgodny ze światowymi standardami danych, takimi jak RODO, PIPEDA i wiele innych. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

3. To zintegrowany dysk lokalny z wieloma punktami dostępu

Kolejną rzeczą, która podobała nam się w Sync, jest to, jak dobrze działa jako zintegrowany dysk lokalny.

Łatwe automatyczne kopie zapasowe oznaczają, że powinieneś spokojnie odpoczywać, wiedząc, że Twoje pliki są bezpieczne, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek proaktywnych działań.

Wiele punktów dostępu Sync sprawia, że ​​jest to dysk, który doskonale nadaje się do podróży w podróży i prawie do każdego stylu życia lub stylu pracy.

 • Mobilna aplikacja
  Aplikacja dostępna zarówno na iOS, jak i Androida, jest dość często aktualizowana.
 • Panel internetowy
  Umożliwia dostęp do plików z dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności pobierania plików.

4. Opcja Vault pozwala przechowywać dane poza folderem Sync

Kolejną rzeczą, którą naprawdę doceniamy w Sync, jest funkcjonalność przechowalni danych.

Pytasz, czym jest ta tajemnicza Krypta?

Cóż, jest to wyjątkowo bezpieczne miejsce do przechowywania danych w chmurze. W przeciwieństwie do tego, co znajduje się w folderze Sync, pliki w Vault nie synchronizują się automatycznie. Zamiast tego jest to bezpieczne miejsce, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji internetowej lub aplikacji mobilnej.

Dzięki temu idealnie nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych ważnych rodzajów plików i folderów, których nie możesz utracić, w porównaniu do plików roboczych, które możesz regularnie aktualizować. I świetnie nadaje się do zwolnienia miejsca!

Przenoszenie rzeczy do Vault to bardzo prosta kwestia wybrania pliku, kliknięcia „Przenieś” i zaznaczenia pola Vault.

synchronizuj bezpieczne przechowywanie tylko w chmurze

Pliki można łatwo pobrać z chmury z powrotem na komputer w dowolnym momencie.

5. Łatwe przywracanie plików

Zawsze pocieszające jest to, że nie tylko utworzono kopię zapasową pliku, ale można również uzyskać dostęp do jego różnych formularzy z dawnych czasów.

Zepsuty? Nie martw się – Synchronizacja pozwala łatwo przeskoczyć plik do wcześniejszego czasu i pracować od tego momentu. Możesz przywrócić dowolny plik do dowolnej poprzedniej daty lub godziny.

Po prostu wybierz „…” po prawej stronie pliku i kliknij „Historia wersji”, co spowoduje wyświetlenie następującego ekranu:

synchronizacja łatwego przywracania plików

To samo dotyczy usuniętych plików:

 • Klienci Free Sync mogą przywrócić dowolny plik lub folder usunięty w ciągu ostatnich 30 dni.
 • Sync Pro & Klienci biznesowi mogą przywrócić dowolny plik lub folder usunięty w ciągu bardzo imponujących 365 dni.

Więcej dobrych wiadomości – usunięte pliki nie liczą się do przydzielonego miejsca!

6. Świetne opcje dla korporacji

Synchronizacja obsługuje również szereg funkcji, które naszym zdaniem byłyby szczególnie przydatne dla firm.

Należą do nich zdalne czyszczenie plików, a także skradzione audyty plików dla czegoś lub każdego, kto popadł w nieuczciwość.

Ponadto śledzenie zmian, szczegółowe statystyki i wersjonowanie plików są bardzo przydatnymi narzędziami do radzenia sobie z plikami, nad którymi pracuje wiele osób, i pomagają śledzić, kto i co zrobił i kiedy.

Ten poziom kontroli jest dla wielu ogromnym plusem.

7. Łatwe udostępnianie plików i folderów

Pamiętaj, kiedy mówiliśmy wcześniej o różnych funkcjach przechowywania w chmurze?

Zapewnienie bezpieczeństwa jest jedną rzeczą, ale bardzo ważne jest również to, że platforma pamięci w chmurze umożliwia łatwe udostępnianie i przesyłanie tych plików innym osobom i urządzeniom.

Synchronizacja nie zawodzi. Możesz:

 • Udostępniaj pliki dowolnego rozmiaru użytkownikom niezsynchronizowanym.
 • Udostępniaj odbiorcom łatwe łącze, nie wymaga konta (jednak te pliki są tylko do odczytu).
 • Możesz także skonfigurować udostępnianie za pośrednictwem folderów współdzielonych zespołu.
 • Ustaw powiadomienia o aktywności linków, aby ułatwić śledzenie udostępniania.
 • „Ulepszona prywatność” rozszerza szyfrowanie zerowej wiedzy Sync.com na udziały plików.

A najbardziej podobało nam się to, jak można dostosowywać i granulować z uprawnieniami. Możesz dezaktywować link, ustawić hasło lub datę i datę ważności, folder po folderze.

Synchronizacja umożliwia dostosowanie uprawnień

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z darmowej wersji (w której możesz po prostu ustawić ochronę hasłem), ale masz pomysł!

Wszystko to sprawia, że ​​Synchronizacja jest doskonałą alternatywą udostępniania plików dla nieporęcznych załączników e-mail.

8. Bezpłatne dane wykładnicze

Jest to szybki – pamiętasz, jak uzyskać 5 GB darmowych danych? Synchronizacja faktycznie oferuje program polecający, który pozwala zwiększyć przestrzeń dyskową o 1 GB na każde wykonane polecenie.

Bez ograniczeń! Jeśli więc nie masz skłonności do płacenia, zdecydowanie możesz otworzyć dla siebie większą przestrzeń, jeśli uda ci się zdobyć kilka poleceń.

Mając to na uwadze, uważamy, że Sync jest zdecydowanie jedną z najlepszych dostępnych opcji bezpłatnego przechowywania w chmurze. Naprawdę zalecamy spróbować.

Czego nie lubiliśmy w Sync.com

To powiedziawszy, zdecydowanie zauważyliśmy kilka wad platformy.

1. Tylko umowy roczne

Chociaż wielu hostów w chmurze oferuje plany miesięczne, szybko zauważyliśmy, że Sync nie.

Na rok musisz wykupić co najmniej 49 USD (w przypadku abonamentu osobistego 500 GB).

Szczerze mówiąc, nie jest to całkowicie bankructwo, a ceny są dość konkurencyjne, szczególnie jeśli wybierzesz wyższe poziomy przestrzeni dyskowej i pokonasz rachunki za to, co płacisz każdego miesiąca.

Ale nie jest to absolutnie najtańsza opcja na rynku i całkowicie rozumiemy, że ich roczny plan może nie być najlepszą opcją przepływu gotówki dla wszystkich.

2. Brak dostępu do aplikacji innych firm

Jak już wspomnieliśmy, poziom bezpieczeństwa wymagany przez Sync nie pozwala na integrację narzędzi innych firm.

To oznacza irytujące rzeczy. Na przykład przeglądanie dokumentów, muzyki, filmów, a nawet zdjęć z przeglądarki nie będzie możliwe. Nie, najpierw musisz pobrać pliki.

To z pewnością może być przełomem w sposobie, w jaki niektórzy ludzie muszą korzystać z rozwiązania do przechowywania. Szczególnie, powiedzmy, jeśli masz do czynienia z setkami zdjęć jednocześnie z ogólnymi numerycznymi nazwami plików.

3. Ograniczone wsparcie

Chociaż czytamy wiele dobrych rzeczy na temat jakości wsparcia, metody są nieco ograniczone.

Wszystkie zapytania należy przesyłać pocztą elektroniczną – nie przez telefon lub czat na żywo przez całą dobę, co może być problemem w przypadku pilnych problemów wymagających natychmiastowej odpowiedzi.

4. Synchronizacja może być powolna

Biorąc pod uwagę, że należy wykonać kompleksowe szyfrowanie, przeczytaliśmy sporo komentarzy na temat powolnego przesyłania i pobierania plików. Może to nie być świetne dla użytkowników, którzy bardzo szybko muszą przemieszczać się między plikami.

Ich absolutna maksymalna prędkość wynosi 40 Mb / s, bez szyfrowania. Ich strona wspomina, że ​​chociaż opóźnienia szyfrowania zwykle nie są zauważalne w przypadku małych plików, może to wydłużyć czas przesyłania bardzo dużych plików.

Chociaż oczywiście zmienia się to znacznie w zależności od szybkości połączenia internetowego. Osobiście nie przejmowaliśmy się czasem przenoszenia plików i folderów.

5. Brak obsługi systemu Linux

Obecnie nie ma aplikacji synchronizacji, do której można uzyskać dostęp w systemie Linux. Można jednak uzyskać dostęp do panelu internetowego Sync.com w systemie Linux za pomocą obsługiwanej przeglądarki internetowej.

Plany synchronizacji & cennik

Możesz wybrać zarówno plan biznesowy, jak i osobisty Sync:

Plan osobisty

Synchronizacja StarterPersonal ProPersonal Pro+
Cena / mies. 0 USD Od 4,08 USD * Od 8 USD *
Pamięć / użytkownik5GB500GB2TB
Transfer danych: Ograniczony Nieograniczony Nieograniczony

* Cena oparta jest na 12-miesięcznej subskrypcji.

Plan biznesowy

SoloProPro Advanced
Cena / mies. 10 USD * 5 USD * 15 USD *
Pamięć / użytkownik3TB1TB10TB
Wielu użytkowników Nie Tak Tak

* Cena oparta jest na 12-miesięcznej subskrypcji.

Chociaż niektóre ceny są podzielone na płatności miesięczne, jak wspomnieliśmy, każdy plan ma niestety opcję rozliczeń rocznych.

Każdy z nich ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować swój plan wielkości.

Płatności można dokonywać za pomocą karty kredytowej, PayPal i Bitcoin. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie mogliśmy wykryć żadnych ukrytych opłat i wydaje się, że pozwala to na elastyczność planów zmian w przyszłości, jeśli zdecydujesz, że chcesz.

Jak Sync.com wypada na tle innych konkurentów?

Dotknęliśmy więc wszystkich rzeczy, które kochamy i których nienawidzimy w Sync.

Ale rynek przechowywania w chmurze jest ogromny. Istnieje wielu dużych graczy, rywalizujących ze sobą w kwestiach takich jak cena, bezpieczeństwo i inne.

Rzućmy okiem na dwóch wiodących konkurentów, aby zobaczyć, jak dobrze Sync jest na swoim miejscu.

Synchronizacja VS pCloud

Zawsze dobrze jest porównywać dostawców pamięci masowej w chmurze w tej samej niszy. A ponieważ Sync działa najlepiej w zakresie prywatności, pomyśleliśmy, że sprawiedliwe byłoby porównanie go z innym doskonałym dostawcą szyfrowania o zerowej wiedzy – pCloud.

Jak to porównać??

 • Wartość

  Ceny rocznych planów pCloud i Sync są bardzo zbliżone. Obie oferują opcję 500 GB (tak świetnie dla tych, którzy po prostu nie potrzebują 2 TB).

  Kosztuje 47,88 USD na pCloud i 49,99 USD na Sync (rocznie). ALE pCloud ma opcję comiesięcznych płatności.

  Jasne, skorzystasz z 20% rabatu na wyrównanie rocznej kwoty ryczałtowej, ale widzimy, dlaczego wiele osób woli mniejsze płatności.

  Jednak co najbardziej kochamy w pCloud, to jego plan na całe życie.

  Nadal nie jesteśmy pewni, czy jest to dobry prezent dla ludzkości, czy sprytny sposób na uzyskanie trakcji marketingowej. Wiemy tylko, że możemy zaoszczędzić 129,40 USD w ciągu 5 lat, jeśli zapłacisz za abonament Premium Plus 2 TB.

  Co z gratisami? Cóż, pCloud zapewnia 10 GB darmowej przestrzeni dyskowej na początek, w porównaniu do 5 GB Sync. Jednak chociaż wolna przestrzeń Sync może rosnąć wykładniczo dzięki poleceniom, pCloud nagradza twoje polecenia w dolarach. Od Ciebie zależy, która z nich będzie lepsza!

 • Prywatność

  pCloud również został zaprojektowany z myślą o prywatności. jednak!

  pCloud pobiera dodatkowe opłaty za szyfrowanie bez wiedzy i rozszerzoną wersję. Sync.com oferuje to domyślnie.

  Dodatek nazywa się pCloud Crytpo i kosztuje 4,99 USD / mc. Możesz jednak otrzymać jednorazową, dożywotnią płatność za 125 USD.

  Obie usługi używają AES 256 dla maksymalnej ochrony. Jednak w pCloud brakuje uwierzytelnienia dwuskładnikowego, dlatego istnieje potrzeba wymyślenia silnych haseł.

 • Wygoda

  To zabawny fakt, podczas gdy Synchronizacja działa poza folderem Sync, pCloud daje możliwość zdefiniowania niestandardowych relacji synchronizacji za pomocą panelu sterowania na pulpicie.

  Zasadniczo pozwala to połączyć wybrane foldery w systemie plików z folderami w chmurze. To dość niezwykła opcja. I zdecydowanie przydatny!

  pCloud i Sync są również dobrze rozwinięte w zakresie udostępniania plików i folderów. Oba pozwalają na takie czynności, jak ustawianie haseł i dat wygaśnięcia. Jednak pCloud nie zezwala na limity pobierania ani powiadomienia o aktywności.

 • Podgląd plików

  Oto całkiem niesamowita zaleta pCloud – masz możliwość podglądu plików.

  Dokumenty, zdjęcia… możesz nawet zmieniać rozmiar zdjęć i tworzyć pokazy slajdów! Nie wspominając już o bezpośrednim przesyłaniu strumieniowym muzyki i wideo poza folder Crypto, co jest po prostu wykluczone w Sync.

 • Przechowywanie plików

  Synchronizacja zdecydowanie przebija wersjonowanie plików i przechowywanie usuniętych plików. Dzięki pCloud wersje plików i usunięte pliki są przechowywane tylko przez 15 dni (użytkownik bezpłatny) lub 30 dni (użytkownik płatny). Jeśli chcesz wydłużyć okres przechowywania historii do roku, lepiej wykasuj jeszcze 36 USD.

Synchronizacja VS Dropbox

Dropbox jest marką domową i, co nie dziwi, jest liderem dostawców pamięci masowych w chmurze.

Synchronizacja wciąż ma wiele do nadrobienia, aby nadrobić zaległości, ale jak inaczej wygląda sytuacja?

 • Wartość

  Dropbox oferuje również miesięczne płatności zamiast rocznej ryczałtu (kaszel, synchronizacja).

  Wydaje się jednak, że generalnie pobierają więcej opłat za miejsce i mają o wiele więcej opłat za dodatki, które naszym zdaniem… tak naprawdę nie powinny być naliczane. Bezpłatne miejsce do przechowywania wynosi również 2 GB zamiast 5 GB Sync.

 • Synchronizacja prędkości

  Oto, gdzie Dropbox naprawdę zaczyna błyszczeć. Zdecydowanie ustanowili złoty standard dla innych dostawców chmury w zakresie szybkiego i płynnego synchronizowania danych na różnych urządzeniach.

  Wynika to częściowo z tego, że Dropbox oferuje kopiowanie na poziomie bloków, co pomaga zapewnić, że prędkości synchronizacji są zawsze zmienne.

  Jest również wyposażony w doskonałą infrastrukturę wielu centrów danych, do czego Sync po prostu nie ma dostępu.

 • Wydajność

  Dropbox oferuje szereg narzędzi do codziennego życia. Podobnie jak Dropbox Paper, który pozwala nagrywać myśli i notatki w chmurze.

  Lub po prostu podgląd plików w przeglądarce i edytowanie dokumentów Microsoft Office.

  Nie wspominając o tym, że menu paska zadań Dropbox jest prawdopodobnie bardziej przyjazne dla użytkownika.

 • Prywatność

  W obliczu imponujących ofert bezpieczeństwa Sync zdecydowanie wiemy, która z nich jest naszą ulubioną w tej dziedzinie.

  Dropbox nie zapewnia szyfrowania całościowego – dane są odszyfrowywane przed umieszczeniem na serwerze.

  Jest również przechowywany na serwerach w USA – regionie, który jest trochę niesławny z powodu wcześniejszych działań związanych z prywatnością użytkowników. Synchronizacja jest jednak przechowywana w Kanadzie, gdzie prywatność jest absolutnie kluczowa.

  Odważmy się również wspomnieć, że Dropbox wciąż dochodzi do siebie po hakowaniu w 2012 r., W wyniku którego skradziono 68 milionów haseł użytkowników?

 • Udostępnianie folderów

  Udostępnianie folderów w Dropbox pozwala na opcje uprawnień do edycji treści, podczas gdy Synchronizacja jest prawie w całości do odczytu.

  Jednak zdolność Sync do dostosowywania uprawnień do plików i folderów naprawdę przewyższa podstawowe oferty Dropbox. Ustawienia linków i wygaśnięcia są dostępne, ale tylko za pośrednictwem droższego Dropbox Professional.

  Werdykt: Czy zalecamy Sync.com?

  Biorąc wszystko pod uwagę, jesteśmy pod wielkim wrażeniem wszystkiego, co synchronizuje naczynia.

  Dzięki kompleksowemu szyfrowaniu i prywatności wbudowanej w rdzeń marki, jest to z pewnością jedna z najlepszych dostępnych opcji w pełni bezpiecznego przechowywania w chmurze.

  Oczywiście pod względem wartości plan na całe życie pCloud jest również świetną opcją. Jeśli chcesz skorzystać z pCloud Crypto, otrzymujesz porównywalny poziom najlepszej na rynku ochrony oraz wygodę podglądu plików.

  A obok Dropbox? chociaż Sync nie ma wszystkich swoich dzwonków, gwizdków i narzędzi zwiększających produktywność, nadal korzystamy z synchronizacji zespołowej dzięki jej wyjątkowym zabezpieczeniom i udostępnianiu folderów. Zrobilibyśmy absolutny spokój każdego dnia.

  Naprawdę doceniamy fakt, że Sync pozwala płacić tylko za potrzebną ilość miejsca – niezależnie od tego, czy jest to 500 GB, czy pełne obciążenie 10 TB.

  Kup Synchronizuj teraz, aby uzyskać niezrównane bezpieczeństwo LUB skorzystaj z bezpłatnej przestrzeni dyskowej 6 GB już dziś. Na co czekasz?

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me