Recenzia Sync.com – 8 výhod a 5 nevýhod používania synchronizačného cloudového úložiska

logo synchronizovaného ukladacieho priestoru v cloude


Sync.com

https://www.sync.com/

tl; dr

Sync ponúka používateľom pôsobivú dvojitú priebojnosť spoľahlivého zabezpečenia a flexibilných možností zdieľania priečinkov. Ak si ceníte súkromie pred nástrojmi produktivity, potom môže byť synchronizácia skvelou možnosťou, ktorá prináša pokoj a aj úžasnú hodnotu za peniaze..

Recenzia Sync.com: 8 výhod a 5 nevýhod používania synchronizačného cloudového úložiska

Už v deväťdesiatych rokoch sme sa pýtali, ako by sme niekedy naplnili náš pevný disk s kapacitou 30 MB. Pridajte niekoľko rokov a 100 dolárov za 1 GB flash disk sa zdalo ako obchod.

A ako sa veľkosť súborov rozrastala a narastala, tým viac sme hladní po GB. Heck, TB.

V súčasnosti väčšina z nás neočakáva nič iné ako lacné, spoľahlivé a bezpečné úložné riešenie, ktoré nám umožňuje ľubovoľný prístup k našim údajom. Zadajte poskytovateľa cloudového úložiska.

Tu je jeden, o ktorom ste už počuli – nazýva sa Sync.com.

Úvod na stránku Sync.com

Po prvé – kto a čo je Sync.com?

Príbeh pokračuje takto: v roku 2011, ktorý vyšiel z Kanady Thomasom Savundia a tímom, spoločnosť Sync chcela vytvoriť riešenie úložného priestoru, ktoré uprednostňuje súkromie používateľa. Trvalo niekoľko rokov, kým sa Sync stal jeho používateľom známym a milujúcim dnes. A to je zatiaľ 750 000 používateľov!

Cieľom synchronizácie je „uľahčiť používateľom prístup a zdieľanie ich súborov z prakticky akéhokoľvek počítača, telefónu alebo mobilného zariadenia – bez toho, aby sa vzdali práva na súkromie“..

Bezplatne sa môže zaregistrovať ktokoľvek, ale ponúka aj vyššie úrovne na podnikateľské a osobné použitie, pričom každá z nich má ďalší úložný priestor a určité množstvo používateľov na účet. Viac o tom za chvíľu.

O službe Sync a jej ponukách zabezpečenia sme počuli veľa dobrých vecí. Bitcatcha, ktorý nikdy nehrá fáma, dnes pozerá z prvej ruky výhody a nevýhody spoločnosti Sync.

Nastavenie synchronizácie – aké ľahké to je?

Ako prvé, na prvom mieste je to, čo inštaluje synchronizáciu?

Ukázalo sa – super jednoduché. Tento proces môžete začať tu.

Registrácia prvých 5 GB vyžaduje sekundy a niekoľko jednoduchých podrobností.

Po registrácii sa zobrazí kontrolný zoznam krokov na úplné nastavenie synchronizácie (dokončenie zoznamu tiež odomkne ďalší 1 GB úložného priestoru!)

synchronizáciu sprievodcov nastaviť

Druhou výzvou je stiahnutie aplikácie pre počítač a príslušného priečinka Sync. V zásade to vytvára priestor, v ktorom môžete ľahko zálohovať súbory a začať ich zdieľať. Čokoľvek v priečinku Sync sa automaticky zálohuje.

Aplikácia pre stolný počítač vám pomáha pristupovať a vyhľadávať v priečinku Sync na vašom počítači a tiež prehľadávať priečinok „Data Vault“ (viac o tom za sekundu). Budete mať tiež prístup k histórii verzií, aktivite súborov a obnoveniu odstránených súborov.

Pridanie súborov do priečinka Sync je jednoduché presunúť myšou. Môžete s ním zaobchádzať ako s akýmkoľvek bežným priečinkom v počítači a pracovať priamo z neho.

Okamžite však nebolo zrejmé, ako sa má dostať do Vaultu, pretože po inštalácii nebol žiadny vyskakovací priechod. V rozhraní webového panela je situácia trochu jasnejšia, kde nájdete niekoľko skutočných pokynov:

synchronizáciu sprievodcov nastaviť

8 vecí, ktoré sa nám páčia na stránke Sync.com

Akonáhle bola nainštalovaná, išli sme ďalej a mali sme s ňou dobrú hru.

Čo sme si skutočne mysleli? Po prvé, všetko, čo sa nám páčilo:

1. Synchronizácia skutočne rešpektuje vaše súkromie

Tento bod je najlepšie oceniť s trochou kontextu. Vedeli ste, že väčšina aplikácií pre cloudové úložiská – vrátane Disku Google a Dropboxu – obsahuje podmienky, ktoré umožňujú svojim zamestnancom prístup, skenovanie a zdieľanie všetkých vašich súborov uložených na ich serveri.?

Úmyselná myšlienka?

So synchronizáciou sa nastavili tak, aby k tomu nedošlo. Toto je pravdepodobne miesto predaja, ktoré tlačia najťažšie. Z dobrého dôvodu!

Všetky súbory odovzdané v synchronizácii sú chránené 256-bitovým šifrovaním AES typu end-to-end. To znamená, že je šifrovaná pri zdroji a dátový kľúč kontroluje iba vlastník účtu – vy.

Takže aj keď sú vaše súbory online, pre ostatných nemajú zmysel, pretože na to, aby to porozumeli, potrebujú šifrovací kľúč.

Toto sa nazýva aj súkromie bez vedomostí. Pretože však Sync.com nedrží šifrovacie kľúče vôbec, znamená to, že máte problémy, ak zabudnete svoje heslo, pretože ho Sync nemôže resetovať.

Okrem toho synchronizácia nepovoľuje prístup tretích strán. Väčšina poskytovateľov ukladacieho priestoru v cloude má zverejnené rozhranie API, ktoré umožňuje aplikáciám tretích strán ich prepojiť, ale nie synchronizáciu. Určite to môže byť pre niektorých používateľov downer. Je to však určite bezpečnosť pre bezpečnosť.

Pravdepodobne budete tiež chcieť použiť dvojfaktorové overenie okrem silného hesla – vybaveného e-mailom alebo Google Authenticator.

synchronizácia dobrého nastavenia zabezpečenia

Čo to všetko znamená? V podstate nejde o útržkovité marketingové alebo zákonné odovzdávanie údajov a žiadne veľké porušenia údajov. Všade okolo si povzdychnete.

2. Globálne dodržiavanie ochrany osobných údajov

Okrem toho, existujú ďalšie dôvody, prečo máme takú dôveru v ochranu súkromia spoločnosti Sync. Skutočne má sídlo v Kanade, v regióne, ktorý je známy svojimi prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov.

Sync ako taký plne vyhovuje globálnym dátovým štandardom, ako sú GDPR, PIPEDA a veľa ďalších. Viac sa o tom dočítate tu.

3. Je to integrovaná lokálna jednotka s viacerými prístupovými bodmi

Ďalšou vecou, ​​ktorú sme si pri synchronizácii užili, je to, ako dobre funguje ako integrovaná lokálna jednotka.

Ľahké automatizované zálohy znamenajú, že by ste mali mať pokoj s vedomím, že vaše súbory sú v bezpečí bez toho, aby ste museli robiť akékoľvek aktívne opatrenia.

Vďaka viacerým prístupovým bodom Sync je to jednotka, ktorá sa skvele hodí na cesty, a takmer každý životný štýl alebo štýl práce.

 • Mobilná aplikácia
  Aplikácia, ktorá je k dispozícii pre systémy iOS aj Android, sa aktualizuje veľmi často.
 • Webový panel
  Umožňuje prístup k súborom z ľubovoľného webového prehľadávača bez nutnosti sťahovania súborov.

4. Voľba Sejf vám umožňuje ukladať údaje mimo vášho priečinka Sync

Ďalšou vecou, ​​ktorú si na Sync skutočne vážime, je funkčnosť úschovne údajov.

Čo je to za tajomný trezor??

Je to ultra bezpečné úložisko typu cloud. Na rozdiel od toho, čo sa vloží do priečinka Synchronizácia, sa súbory vo Vaulte automaticky nesynchronizujú. Namiesto toho je to bezpečný priestor, ku ktorému sa dostanete prostredníctvom webovej aplikácie alebo mobilnej aplikácie.

Vďaka tomu je ideálny na zálohovanie údajov pre dôležité súbory a priečinky, ktoré si nemôžete dovoliť stratiť, oproti pracovným súborom, ktoré môžete pravidelne aktualizovať. A je to skvelé pre uvoľnenie priestoru!

Presun vecí do úschovne je veľmi jednoduchá záležitosť, keď vyberiete súbor, kliknete na tlačidlo „Presunúť“ a začiarknete políčko Úschovňa..

synchronizovať bezpečné úložisko typu cloud

Súbory si môžete kedykoľvek ľahko stiahnuť z cloudu späť do svojho počítača.

5. Jednoduché obnovenie súboru

Je vždy potešujúce vedieť, že nielenže je súbor zálohovaný, ale môžete tiež pristupovať k jeho rôznym formám už dávno.

Zmätený? Nebojte sa – Synchronizácia vám umožní ľahko preskočiť súbor späť do skoršej doby a odtiaľ pracovať. Ktorýkoľvek súbor môžete vrátiť k akémukoľvek predchádzajúcemu dátumu alebo času.

Jednoducho vyberte „…“ napravo od vášho súboru a kliknite na „História verzií“, čím sa zobrazí nasledujúca obrazovka:

synchronizácia ľahká obnova súborov

To isté platí pre odstránené súbory:

 • Zákazníci služby Sync zadarmo môžu obnoviť akýkoľvek súbor alebo priečinok odstránený za posledných 30 dní.
 • Sync Pro & Firemní zákazníci môžu obnoviť každý súbor alebo priečinok odstránený do veľmi pôsobivých 365 dní.

Viac dobrých správ – odstránené súbory sa nezapočítavajú do žiadneho prideleného úložného priestoru!

6. Veľké možnosti pre spoločnosti

Synchronizácia tiež slúži na množstvo funkcií, ktoré by podľa nás mohli byť užitočné pre podniky.

Patrí medzi ne vzdialené vymazanie súborov, ako aj ukradnuté audity súborov pre čokoľvek alebo kohokoľvek, kto je nečestný.

Sledovanie zmien, podrobné štatistiky a verzovanie súborov sú tiež veľmi užitočnými nástrojmi, pokiaľ ide o prácu so súbormi, na ktorých pracujú viacerí ľudia, a ktoré vám pomôžu sledovať, čo a kedy robili..

Táto úroveň kontroly je pre mnohých obrovským plusom.

7. Jednoduché zdieľanie súborov a priečinkov

Pamätajte si, keď sme už hovorili o rôznych funkciách cloudového úložiska?

Aj keď je bezpečnosť vecí jednou vecou, ​​je tiež dôležité, aby platforma cloudového úložiska umožňovala ľahké zdieľanie a prenos týchto súborov iným ľuďom a zariadeniam..

Synchronizácia nesklame. Ste schopní:

 • Zdieľajte súbory akejkoľvek veľkosti s nesynchronizovanými používateľmi.
 • Zdieľajte príjemcov bez problémov, nie je potrebný žiadny účet (tieto súbory sú však iba na čítanie).
 • Zdieľanie môžete nakonfigurovať aj prostredníctvom zdieľaných priečinkov tímu.
 • Nastaviť upozornenia na aktivitu prepojenia na pomoc pri sledovaní zdieľania.
 • „Vylepšené súkromie“ rozširuje technológiu Sync.com o nulové znalosti na zdieľanie súborov.

A to, čo sa nám najviac páčilo, je to, ako prispôsobiteľné a podrobné môžete ísť s povoleniami. Môžete deaktivovať odkaz, nastaviť heslo alebo nastaviť čas a dátum vypršania platnosti pre jednotlivé priečinky.

synchronizácia umožňuje prispôsobenie povolenia

Vyššie uvedený screencap je prevzatý z bezplatnej verzie (kde môžete nastaviť ochranu heslom), ale získate predstavu!

To všetko robí z aplikácie Sync vynikajúcu alternatívu zdieľania súborov k neohrabaným prílohám e-mailov.

8. Exponenciálne bezplatné údaje

Je to rýchle – pamätáte si, ako získate 5 GB bezplatných údajov? Program Sync vlastne ponúka sprostredkovací program, ktorý vám umožňuje zvýšiť úložný priestor o 1 GB za každé sprostredkovanie, ktoré urobíte.

Bez obmedzenia! Ak teda nechcete platiť, môžete si určite otvoriť väčší priestor pre seba, ak sa vám podarí získať pár odporúčaní v.

S týmto vedomím si myslíme, že Sync je určite jednou z najlepších možností bezplatného ukladacieho priestoru v cloude. Naozaj by sme to odporúčali.

Čo sa nám na Sync.com nepáčilo

To znamená, že sme si určite všimli niekoľko nevýhod na platformu.

1. Iba ročné zmluvy

Aj keď veľa hostiteľov úložísk typu cloud ponúka mesačné plány, rýchlo sme si všimli, že synchronizácia nie.

Budete musieť vopred zarobiť minimálne 49 dolárov (za osobný plán s kapacitou 500 GB) na jeden rok.

Aby sme boli spravodliví, nie je to úplne bankrot a ceny sú celkom konkurencieschopné, najmä ak sa rozhodnete pre vyššie úrovne úložného priestoru a pokazíte matematiku toho, čo platíte každý mesiac..

Nie je to však absolútne najlacnejšia možnosť na trhu a my sa úplne domnievame, že ich ročný plán nemusí byť najlepším riešením cashflow pre všetkých..

2. Žiadny prístup tretích strán k aplikácii

Ako sme už spomenuli, úroveň zabezpečenia, ktorú vyžaduje synchronizácia, neumožňuje integráciu nástrojov tretích strán.

To znamená niekoľko nepríjemných vecí. Napríklad z prehliadača nebudete môcť zobraziť ukážky dokumentov, hudby, filmov ani fotografií. Nie – súbory musíte najskôr stiahnuť.

Určite by to mohol byť obchodník so spôsobom, akým niektorí ľudia potrebujú používať svoje úložné riešenie. Obzvlášť povedzme, že ak máte čo do činenia so stovkami fotografií naraz so všeobecnými číselnými názvami súborov.

3. Obmedzená podpora

Aj keď čítame veľa dobrých vecí o kvalite podpory, metódy sú trochu obmedzené.

Všetky otázky musia byť zaslané e-mailom – nie telefonicky alebo nepretržite v priamom prenose, čo môže byť problémom pri naliehavých problémoch, ktoré si vyžadujú okamžitú odpoveď.

4. Synchronizácia môže byť pomalá

Vzhľadom na to, že je potrebné vykonať šifrovanie typu end-to-end, prečítali sme niekoľko poznámok o pomalom rýchlosti nahrávania a sťahovania súborov. To nemusí byť skvelé pre používateľov, ktorí sa veľmi rýchlo potrebujú presúvať medzi súbormi.

Ich absolútna maximálna rýchlosť je 40 Mbps bez šifrovania. Na ich stránkach sa uvádza, že hoci oneskorenie šifrovania zvyčajne nie je badateľné na malých súboroch, pri prenose veľmi veľkých súborov sa môže pridať ďalší čas..

Aj keď sa to samozrejme veľmi líši v závislosti od rýchlosti vášho internetového pripojenia. Osobne sme sa neobťažovali časom potrebným na presun súborov a priečinkov.

5. Žiadna podpora Linuxu

Momentálne neexistuje žiadna aplikácia Sync, ktorá je prístupná v systéme Linux. Pomocou podporovaného webového prehľadávača by ste však mali prístup na webový panel Sync.com v systéme Linux.

Plány synchronizácie & stanovenie ceny

Môžete si vybrať obchodné a osobné plány spoločnosti Sync:

Osobný plán

Sync StarterPersonal ProPersonal Pro+
Cena / mesiac $ 0od $ 4,08 * od 8 USD *
Úložný priestor / užívateľ5GB500GB2TB
Prenos dátLimitedUnlimitedUnlimited

* Cena je stanovená na základe 12-mesačného predplatného.

Podnikateľský plán

SoloProPro Advanced
Cena / mesiac 10 USD * 5 USD * 15 USD *
Ukladací priestor / užívateľ3TB1TB10TB
Viacero užívateľskýchNoAnoAno

* Cena je stanovená na základe 12-mesačného predplatného.

Aj keď sú niektoré ceny rozdelené na mesačné platby, ako sme už spomenuli, každý plán má bohužiaľ iba možnosť ročnej fakturácie..

Každá z nich má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať svoj plán podľa veľkosti.

Platby sa môžu uskutočňovať prostredníctvom kreditnej karty, PayPal a bitcoínu. Dobrá správa je, že sme nevideli žiadne skryté poplatky a zdá sa, že to umožňuje flexibilitu plánov zmien neskôr, ak sa rozhodnete, že chcete.

Ako Sync.com porovnáva s ostatnými konkurentmi?

Dotkli sme sa preto všetkých vecí, ktoré v Sync milujeme a nenávidia.

Trh s cloudovými úložiskami je však obrovský. Existuje veľa veľkých hráčov, súťažiacich okolo krku a krku o veci ako cena, bezpečnosť a ďalšie.

Poďme sa rýchlo pozrieť na dvoch vedúcich konkurentov, aby sme zistili, ako dobre stojí Sync.

Synchronizácia VS pCloud

Vždy je vhodné porovnať poskytovateľov cloudových úložísk v rámci toho istého miesta. A keďže Sync funguje najlepšie v oblasti ochrany osobných údajov, mysleli sme si, že by bolo spravodlivé porovnať ho s iným vynikajúcim poskytovateľom šifrovania s nulovými údajmi – pCloud..

Ako sa teda porovná?

 • hodnota

  Stanovenie ročných plánov pCloud a Sync prebieha veľmi blízko. Obe ponúkajú možnosť 500 GB (skvelé pre tých, ktorí jednoducho nepotrebujú 2 TB).

  Stojí to 47,88 dolárov za pCloud a 49,99 dolárov za synchronizáciu (ročne). VUT v Brne má však možnosť mesačných platieb.

  Určite získate 20% zľavu na vyčíslenie ročnej paušálnej sumy, ale vidíme, prečo by mnohí ľudia uprednostnili menšie platby..

  Čo sa na pCloudovi najviac páči, je však jeho životný plán.

  Stále si nie sme istí, či ide o dobre mienený dar pre ľudstvo alebo o šikovný spôsob, ako získať nejakú marketingovú trakciu. Všetko, čo vieme, je to, že môžeme ušetriť 129,40 dolárov za 5 rokov, ak zaplatíte za životný plán Premium Plus 2TB.

  A čo zadarmo? PCloud vám v porovnaní s 5 GB Sync ponúka bezplatný úložný priestor s kapacitou 10 GB. Kým voľný priestor Sync však môže s odporúčaniami narastať exponenciálne, pCloud namiesto toho odporučí vaše odporúčania v dolároch. Je na vás, aby ste sa rozhodli, ktorá je lepšia!

 • súkromia

  pCloud bol tiež navrhnutý s ohľadom na súkromie. však!

  pCloud účtuje poplatok za šifrovanie s nulovými znalosťami a rozšírené vytváranie verzií. Služba Sync.com ju ponúka ako predvolenú.

  Doplnok sa nazýva pCloud Crytpo a stojí 4,99 $ / mesiac. Môžete však získať jednorazovú doživotnú platbu za 125 dolárov.

  Obe služby používajú AES 256 pre maximálnu ochranu. Programu pCloud však chýba dvojfaktorové overenie, takže je potrebné prísť so silnými heslami.

 • pohodlie

  Je tu zábavná skutočnosť, zatiaľ čo Sync pracuje mimo priečinka Sync, pCloud vám však umožňuje definovať vzťahy vlastnej synchronizácie prostredníctvom ovládacieho panela pracovnej plochy..

  V zásade to umožňuje prepojiť vybrané priečinky v systéme súborov s priečinkami v cloude. Je to celkom nezvyčajná možnosť. A určite po ruke!

  pCloud a Sync sú tiež dobre vyvinuté na zdieľanie súborov a priečinkov. Obidve vám umožňujú robiť veci, ako je nastavenie hesiel a dátumy skončenia platnosti. Program pCloud však nepovoľuje obmedzenia sťahovania ani oznámenia o aktivite.

 • Ukážky súborov

  Tu je pekná výhoda pre pCloud – máte možnosť prezerať ukážky súborov.

  Dokumenty, fotografie … môžete dokonca meniť veľkosť obrázkov a vytvárať prezentácie! Nehovoriac o tom, že priamo streamujete hudbu a video mimo vášho priečinka Crypto, čo je v Sync iba vylúčené.

 • Zachovanie súboru

  Zdá sa, že synchronizácia tromfne na verzovanie súborov a uchovávanie odstránených súborov. Pri pCloud sa verzie súborov a odstránené súbory uchovávajú iba 15 dní (bezplatný užívateľ) alebo 30 dní (platený používateľ). Ak chcete predĺžiť dobu uchovávania histórie na jeden rok, radšej odkašlite o 36 dolárov viac.

Synchronizácia VS Dropbox

Dropbox je názov domácnosti a nie je divu, že je lídrom v poskytovateľoch cloudových úložísk.

Sync má ešte veľa kilometrov, aby dobehla popularitu, ale ako inak?

 • hodnota

  Dropbox tiež ponúka mesačné platby namiesto ročnej paušálnej sumy (kašeľ proti kašľu, synchronizácia).

  Zdá sa však, že spravidla účtujú viac za ukladanie dát a majú omnoho viac doplnkov, ktoré by podľa nášho názoru … nemali byť účtované. Príspevok na bezplatné úložisko je 2 GB namiesto 5 GB na synchronizáciu.

 • Rýchlosť synchronizácie

  Tu Dropbox skutočne začína žiariť. Určite nastavili zlatý štandard pre ostatných poskytovateľov cloudu, ako rýchlo a hladko synchronizovať údaje medzi rôznymi zariadeniami.

  Je to čiastočne preto, že Dropbox ponúka kopírovanie na úrovni blokov, čo pomáha zaistiť, aby boli synchronizované rýchlosti vždy na zip.

  Je tiež vybavená vynikajúcou infraštruktúrou viacerých dátových centier, k čomu Sync jednoducho nemá prístup.

 • produktivita

  Dropbox ponúka veľa nástrojov pre každodenný život. Rovnako ako Dropbox Paper vám umožňuje zaznamenávať myšlienky a poznámky do cloudu.

  Alebo iba možnosť prezerať súbory z prehliadača a upravovať dokumenty balíka Microsoft Office.

  Nehovoriac o tom, menu na paneli Dropbox je pravdepodobne užívateľsky príjemnejšie.

 • súkromia

  Vzhľadom na pôsobivé bezpečnostné ponuky spoločnosti Sync určite vieme, ktorá z nich je v tejto oblasti naša najobľúbenejšia.

  Dropbox neponúka úplné šifrovanie – údaje sa pred umiestnením na server dešifrujú.

  Je tiež uložený na serveroch v USA – región, ktorý je trochu neslávny za predchádzajúce rokovania o ochrane osobných údajov používateľov. Synchronizácia je však uložená v Kanade, kde je ochrana osobných údajov absolútne kľúčová.

  Odvažujeme sa tiež zmieniť, že Dropbox sa stále zotavuje zo svojho hackingu v roku 2012, kde bolo ukradnutých 68 miliónov hesiel používateľov?

 • Zdieľanie priečinkov

  Zdieľanie priečinkov na Dropboxu umožňuje možnosti oprávnení upravovať obsah, zatiaľ čo synchronizácia je skoro všetko iba na čítanie.

  Schopnosť spoločnosti Sync prispôsobiť povolenia súborov a priečinkov však skutočne prevyšuje základné ponuky Dropboxu. Nastavenia prepojenia a vypršania platnosti sú k dispozícii, ale iba prostredníctvom drahšieho Dropbox Professional.

  Verdikt: Odporúčame Sync.com?

  Pri všetkých úvahách sme celkom ohromení všetkým, čo Sync pripravuje.

  Vďaka úplnému šifrovaniu a súkromiu zabudovanému do jadra značky je to určite jedna z najlepších možností úplného bezpečného ukladacieho priestoru v cloude..

  Z hľadiska hodnoty je životný plán pCloud tiež skvelou možnosťou. Ak ste ochotní pracovať s pCloud Crypto, získate porovnateľnú úroveň ochrany na trhu a pohodlie ukážok súborov.

  A vedľa Dropboxu? Aj keď Sync nemá všetky zvončeky, píšťalky a nástroje na zvýšenie produktivity, stále máme tímovú synchronizáciu vďaka svojej vynikajúcej bezpečnosti a zdieľaniu priečinkov. Každý deň by sme mali mať absolútny pokoj.

  A skutočne si vážime, že Sync vám umožní platiť iba za množstvo úložného priestoru, ktoré potrebujete – či už je to 500 GB alebo plný 10 TB portový shebang.

  Kúpte si synchronizáciu teraz pre neporovnateľnú bezpečnosť ALEBO si ich bezplatný 6 GB úložný priestor vyskúšajte už dnes. Na čo čakáš?

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map