синхронізувати логотип для зберігання хмар

Contents

Sync.com

https://www.sync.com/

тл; д-р

Sync пропонує користувачам вражаючий подвійний набір надійної безпеки та гнучких опцій спільного використання папок. Якщо ви цінуєте конфіденційність через інструменти підвищення продуктивності, то Sync може бути чудовим варіантом, який забезпечує спокій і гарне співвідношення ціни та якості..

Огляд Sync.com: 8 плюсів і 5 мінусів використання Sync Cloud Storage

Ще в дев’яностих ми замислювалися про те, як ми коли-небудь заповнили наш жорсткий диск на 30 МБ. Додайте кілька років, і 100 доларів за флешку 1 Гб здалися вигідною угодою.

Оскільки розміри файлів зростають і збільшуються, чим голодніше ми стаємо для ГБ. Чорт, туберкульоз.

Сьогодні більшість із нас очікують не менше, ніж дешеве, надійне та безпечне рішення для зберігання даних, яке дозволяє нам отримувати доступ до наших даних за бажанням. Введіть постачальника послуг хмарного зберігання.

Ось, про що ви могли чути – це називається Sync.com.

Вступ до Sync.com

Спочатку – хто і що є Sync.com?

Історія йде так: вибухнувши з Канади в 2011 році Томасом Савундією та його командою, Sync хотів створити рішення для зберігання даних, яке ставить на перше місце конфіденційність користувачів. Потрібно пройти кілька раундів розробки, щоб стати Sync, яку користувачі знають і люблять сьогодні. А це вже 750 000 користувачів!

Sync має на меті “полегшити користувачам доступ до своїх файлів та обмін ними практично з будь-якого комп’ютера, телефону чи мобільного пристрою – не відмовляючись від права на приватність”.

Будь-яка людина може безкоштовно зареєструватися в Sync, але вони також пропонують більш високі рівні для ділового та особистого користування, кожен з додатковим місцем для зберігання та певною кількістю користувачів на рахунок. Детальніше про це трохи.

Ми чули багато хороших речей про Sync та її пропозиції щодо безпеки. Ніколи не граючи чутками, сьогодні Bitcatcha з перших рук переглядає плюси та мінуси Sync.

Налаштування синхронізації – наскільки це просто?

Тож спочатку спочатку, що таке інсталяція Sync?

Виходить – супер просто. Ви можете розпочати процес тут.

Підписка на перші 5 Гб вимагає секунд і декількох простих деталей.

Після реєстрації вам буде показаний контрольний список кроків для повного налаштування синхронізації (якщо ви заповнили список, також буде вимкнено додатковий об’єм пам’яті 1 ГБ!)

синхронізувати посібники для налаштування

Другий підказки – завантажити настільний додаток і відповідну папку Sync. Це в основному і полягає в тому, що це створює простір, в якому ви можете легко створити резервну копію своїх файлів і розпочати обмін ними. Все, що знаходиться в папці Sync, створюється автоматично.

Додаток для настільних ПК допомагає вам отримувати доступ та шукати папку Sync на вашому комп’ютері, а також шукати “Сейф даних” (докладніше про це в секунду). Ви також матимете доступ до історії версій, активності та відновлення видалених файлів.

Додавання файлів у папку Sync – це проста задача перетягування. Ви можете ставитися до неї як до будь-якої звичайної папки на вашому комп’ютері і працювати прямо з неї.

Однак не відразу було зрозуміло, як слід мати доступ до Vault, оскільки не було жодного спливаючого покрокового інструкції після встановлення. Речі трохи зрозуміліші в інтерфейсі веб-панелі, де ви побачите деякі фактичні вказівки:

синхронізувати посібники для налаштування

8 речей, які нам подобаються в Sync.com

Як тільки він був встановлений, ми пішли вперед і добре пограли з ним.

Отже, що ми насправді думали? По-перше, ось усе, що нам сподобалось:

1. Синхронізація дійсно поважає вашу конфіденційність

Цей момент найкраще оцінюється з трохи контексту. Чи знаєте ви, що в більшості хмарних програм для зберігання даних, включаючи Диск Google і Dropbox, є умови, які дозволяють їхнім працівникам отримувати доступ, сканувати та ділитися будь-якими вашими файлами, що зберігаються на їх сервері?

Твереза ​​думка, правда?

Завдяки Sync вони налаштували себе таким чином, що немає шансів на те, щоб це сталося. Це, мабуть, точка продажу, яку вони наполягають найсильніше. З вагомою причиною!

Усі файли, завантажені в синхронізацію, захищені 256-бітним шифруванням AES від кінця до кінця. Це означає, що він зашифрований у джерелі і лише власник облікового запису – ви – контролює ключ даних.

Тож, хоча ваші файли в Інтернеті, вони не мають сенсу для інших, оскільки для їх розуміння потрібен ключ шифрування.

Це також відоме як конфіденційність з нульовими знаннями. Однак, оскільки Sync.com взагалі не містить ключі шифрування, це означає, що ви перебуваєте в проблемі, якщо ви забудете свій пароль, оскільки синхронізація не може його скинути.

Більше того, Sync не дозволяє сторонній доступ. Більшість постачальників хмарних сховищ мають опублікований API, який дозволяє стороннім програмам взаємодіяти з ними, але не синхронізувати. Що, звичайно, може спричинити занепад для деяких користувачів. Але це безумовно виграш для безпеки.

Напевно, ви також хочете використовувати двофакторну автентифікацію поверх надійного пароля – обробляти електронною поштою або Google Authenticator.

синхронізувати гарний параметр безпеки

Що це все означає? В основному, жодної схематичної маркетингової чи легальної передачі даних та жодних порушень великих даних. Cue полегшено зітхає.

2. Глобальне дотримання конфіденційності даних

На додаток до попереднього пункту, є й інші причини, що ми маємо таку віру в захист конфіденційності Sync. Він фактично базується в Канаді, регіоні, який відомий своїми суворими законами про конфіденційність.

Таким чином, Sync повністю відповідає глобальним стандартам даних, таким як GDPR, PIPEDA та ще багато. Більше про це можна прочитати тут.

3. Це інтегрований локальний привід з декількома точками доступу

Ще одна річ, яку нам сподобалось у Sync – це те, наскільки добре вона працює як інтегрований локальний привід.

Прості автоматичні резервні копії означають, що вам слід легко спокійно знати, що ваші файли в безпеці, не потребуючи жодних активних заходів.

І безліч точок доступу Sync роблять це приводом, який чудово підходить в дорозі, і майже в будь-якому стилі життя чи робочому стилі.

 • Мобільний додаток
  Доступний для iOS та Android, програма оновлюється досить часто.
 • Веб-панель
  Дозволяє отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого веб-браузера, не потрібно завантажувати їх.

4. Опція Vault дозволяє зберігати дані за межами папки Sync

Ще одна річ, яку ми дуже цінуємо щодо Sync, – це її функціональна сховище даних.

Що це за таємничий Сейф, запитаєте ви?

Ну, це надто безпечне місце для зберігання лише у хмарі. На відміну від того, що розміщено в папці Sync, файли всередині Vault не синхронізуються автоматично. Натомість це безпечне місце, доступ до якого можна отримати через веб-додаток або мобільний додаток.

Це робить його ідеальним для резервного копіювання даних для таких важливих файлів і папок, які ви не можете дозволити собі втратити, порівняно з робочими файлами, які ви можете регулярно оновлювати. І це чудово для звільнення місця!

Переміщення речей у Сейф – це надзвичайно проста справа вибору файла, натискання кнопки «Перемістити» та встановлення прапорця Сейф..

синхронізувати захищене сховище лише у хмарі

Файли можна легко завантажувати з хмари назад на комп’ютер у будь-який час.

5. Просте відновлення файлів

Це завжди приємно знати, що файл не тільки є резервним файлом, але ви також можете отримати доступ до його різних форм вже давно.

Переплуталися? Не хвилюйтесь – синхронізація дозволяє вам легко відскакувати файл назад до більш раннього часу та працювати звідти. Ви можете відкатати будь-який файл до будь-якої попередньої дати чи часу.

Просто виберіть “…” праворуч від вашого файлу та натисніть “Історія версій”, яка відображає наступний екран:

синхронізувати просте відновлення файлів

Те саме стосується видалених файлів:

 • Клієнти безкоштовної синхронізації можуть відновити будь-який файл або папку, видалену протягом останніх 30 днів.
 • Sync Pro & Бізнес-клієнти можуть відновити будь-який файл або папку, видалену протягом дуже вражаючих 365 днів.

Ще хороша новина – видалені файли не зараховуються до жодного вашого відведеного місця для зберігання!

6. Прекрасні варіанти для корпорацій

Sync також виконує ряд функцій, які, на наш погляд, є особливо корисними для бізнесу.

Сюди можна віднести віддалене витирання файлів, а також перевірку викрадених файлів на що-небудь або на когось ізгої.

Крім того, відстеження змін, детальна статистика та версія версій файлів – це дуже зручний інструмент, коли справа стосується файлів, над якими працює декілька людей, і допомогти вам відстежувати, хто що робив і коли.

Такий рівень контролю є величезним плюсом для багатьох.

7. Легкий обмін файлами та папками

Згадайте, коли ми говорили раніше про різні функції хмарного зберігання?

Хоча збереження речей – це одне, також важливо, щоб хмарна платформа для зберігання даних дозволяла легко обмінюватися та передавати ці файли іншим людям і пристроям.

Синхронізація не розчаровує. Ви можете:

 • Діліться файлами будь-якого розміру з користувачами, які не синхронізуються.
 • Робіть простий доступ до спільного доступу до одержувачів, не потрібно облікового запису (однак ці файли читаються лише).
 • Ви також можете налаштувати обмін через загальні папки в команді.
 • Установіть сповіщення про активність посилань, щоб допомогти відстежувати спільний доступ.
 • “Покращена конфіденційність” розширює шифрування Sync.com із нульовим знанням, щоб подати загальні відомості.

І що ми найбільше любили – це те, наскільки налаштованим і детальним ви можете користуватися дозволами. Ви можете відключити посилання, встановити пароль або встановити час та дату закінчення терміну дії, папка за папкою.

синхронізація дозволяє налаштувати дозвіл

Вищезгаданий скріншот взято з безкоштовної версії (де ви можете просто встановити захист паролем), але ви отримаєте ідею!

Все це робить Sync чудовою альтернативою обміну файлами для незграбних вкладень електронної пошти.

8. Експоненціальні вільні дані

Це швидкий – пам’ятаєте, як ви отримуєте 5 Гб безкоштовних даних? Ну, Sync насправді пропонує реферальну програму, яка дозволяє збільшити обсяг пам’яті на 1 Гб для кожного направленого вами рефералу.

Без обмежень! Тож якщо ви не схильні платити, ви, безумовно, можете відкрити для себе більше місця, якщо вам вдасться отримати пару рефералів у.

Зважаючи на це, ми вважаємо, що Sync – це, безумовно, один з найкращих варіантів для безкоштовного зберігання у хмарі. Ми дійсно рекомендуємо не поспішати.

Що нам не сподобалось у Sync.com

Однак, ми, безумовно, помітили пару мінусів платформи.

1. Тільки щорічні контракти

Хоча багато хостів хмарного сховища пропонують щомісячні плани, ми швидко помітили, що Sync не працює.

Вам потрібно буде сплатити мінімум $ 49 (за їх особистий план на 500 ГБ) протягом року.

Якщо бути справедливим, це не зовсім банківські зриви, а ціни є досить конкурентоспроможними, особливо якщо ви виберете більш високі рівні зберігання та розчаруєте математику за те, що платите кожен місяць.

Але це не абсолютно дешевий варіант на ринку, і ми повністю розуміємо, що їх річний план може бути не найкращим варіантом грошових потоків для всіх.

2. Немає доступу до додатків сторонніх розробників

Як ми вже згадували, рівень безпеки, який вимагає Sync, не дозволяє інтегрувати сторонні інструменти.

Це означає деякі дратівливі речі. Наприклад, ви не зможете переглядати документи, музику, фільми або навіть фотографії з браузера. Ні – вам потрібно спочатку завантажити файли.

Це, безумовно, може бути виправдачем для того, як деякі люди повинні використовувати своє рішення для зберігання. Особливо, скажімо, якщо ви маєте справу із сотнями фотографій одночасно із загальними числовими іменами файлів.

3. Обмежена підтримка

Хоча ми читаємо багато хороших речей про якість підтримки, методи трохи обмежені.

Усі запити потрібно надсилати електронною поштою – не телефоном або 24/7 чатом у прямому ефірі, що може бути проблемою для нагальних проблем, які потребують негайних відповідей..

4. Синхронізація може бути повільною

Зважаючи на те, що потрібно шифрувати в кінці, ми прочитали досить багато коментарів про повільну швидкість завантаження та завантаження файлів. Тож це може бути не дуже корисно для користувачів, яким дуже швидко потрібно переходити між файлами.

Їх абсолютна максимальна швидкість – 40 Мбіт / с, не враховуючи шифрування. На їхньому сайті зазначається, що, хоча затримки шифрування зазвичай не помітні на невеликих файлах, це може додавати додатковий час при передачі дуже великих файлів.

Хоча, звичайно, це сильно відрізняється від швидкості вашого інтернет-з’єднання. Нас особисто нас не турбував час, який потрібен для переміщення файлів і папок.

5. Немає підтримки Linux

В даний час не існує додатка Sync, до якого можна отримати доступ в Linux. Однак ви зможете отримати доступ до веб-панелі Sync.com в Linux за допомогою підтримуваного веб-браузера.

Синхронізувати плани & Ціноутворення

Ви можете вибрати бізнес і особисті плани Sync:

Особистий план

Синхронізувати StarterPersonal ProPersonal Pro+
Ціна / місяць $ 0,08 $ * Від $ 8 *
Зберігання / користувач5GB500GB2TB
Передача данихLimitedUnlimitedUnlimited

* Ціна заснована на 12-місячній підписці.

Бізнес-план

SoloProPro Advanced
Ціна / місяць $ 10 * $ 5 * $ 15 *
Зберігання / користувач3TB1TB10TB
Кілька UserNoYesYes

* Ціна заснована на 12-місячній підписці.

Хоча деякі ціни розбиваються на щомісячні платежі, як ми вже згадували, кожен план, на жаль, має лише можливість щорічного виставлення рахунків.

Кожен з них має 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати свій план на розмір.

Виплати можна здійснювати за допомогою кредитної картки, PayPal та Bitcoin. Хороша новина: ми не можемо виявити жодних прихованих платежів і, здається, це дозволить пізніше змінити плани змін, якщо ви вирішите, що хочете.

Як Sync.com порівнюється з іншими конкурентами?

Тож ми торкнулися всіх речей, які ми любимо і ненавидимо щодо Sync.

Але ринок хмарних сховищ величезний. Там багато великих гравців, які змагаються за шию та шию за такі речі, як ціна, безпека та інше.

Давайте коротко подивимось на двох провідних конкурентів, щоб побачити, наскільки добре Sync стоїть на ній.

Синхронізувати VS pCloud

Завжди корисно порівнювати постачальників хмарного сховища в одній ніші. І оскільки Sync найкраще працює в конфіденційності, ми думали, що було б справедливо порівняти його з іншим чудовим постачальником шифрування нульових знань – pCloud.

Отже, як це порівняти?

 • Значення

  Ціни на річні плани pCloud та Sync дуже близькі. Обидва пропонують 500 Гб опції (так чудово для тих, хто просто не потребує 2 ТБ).

  Він коштує 47,88 доларів на pCloud та 49,99 доларів на синхронізації (щорічно). АЛЕ pCloud має можливість щомісячних платежів.

  Звичайно, ви отримаєте знижку 20% за попередню оплату річної одноразової суми, але ми можемо зрозуміти, чому багато людей віддають перевагу меншим платежам.

  Що ж ми найбільше любимо у pCloud, це його життєвий план.

  Ми все ще не впевнені, чи це добросовісний подарунок людству, чи розумний спосіб отримати маркетингову тягу. Все, що ми знаємо, це те, що ми можемо заощадити 129,40 долара за 5 років, якщо ви заплатите за план життя Premium Plus 2 ТБ.

  Що з халявами? Ну, pCloud надає 10 Гб безкоштовного пам’яті для початку, порівняно з 5 Гб Sync. Однак, хоча вільний простір Sync може зростати експоненціально за допомогою рефералів, pCloud замість ваших рефералів винагороджує долари. Ви вирішуєте, що краще!

 • Конфіденційність

  pCloud теж був розроблений з урахуванням конфіденційності. Однак!

  pCloud додатково стягує кошти за шифрування нульових знань та розширену версію. Sync.com пропонує його за замовчуванням.

  Додаток називається pCloud Crytpo і коштує $ 4,99 / місяць. Однак ви МОЖЕТЕ отримати одноразову довічну виплату за 125 доларів.

  Обидва сервіси використовують AES 256 для максимального захисту. Однак у pCloud не вистачає двофакторної аутентифікації, тому існує більша потреба придумувати надійні паролі.

 • Зручність

  Ось цікавий факт, поки Sync працює з папки Sync, pCloud надає можливість визначати взаємозв’язки між власною синхронізацією за допомогою панелі керування на робочому столі..

  В основному це дозволяє пов’язувати вибрані папки у вашій файловій системі до папок у вашій хмарі. Це досить незвичний варіант. І, безумовно, зручно!

  pCloud та Sync також розвиваються для обміну файлами та папками. Обидва дозволяють робити такі дії, як встановлення паролів та термін придатності. Однак pCloud не дозволяє обмежувати завантаження чи сповіщення про активність.

 • Попередній перегляд файлів

  Ось досить приголомшлива перевага pCloud – у вас є можливість попереднього перегляду файлів.

  Документи, фотографії … Ви навіть можете змінювати розмір зображень і робити слайд-шоу! Не кажучи вже про пряму трансляцію будь-якої музики та відео за межами вашої папки Crypto, що просто не викликає сумніву в Sync.

 • Збереження файлів

  Синхронізація, безумовно, натрапляє на версію файлів та збереження видалених файлів. За допомогою pCloud версії та видалені файли зберігаються лише протягом 15 днів (безкоштовний користувач) або 30 днів (платний користувач). Якщо ви хочете збільшити термін зберігання історії до року, вам краще кашляти на 36 доларів більше.

Синхронізувати VS Dropbox

Dropbox – це домашнє ім’я та, що не дивно, лідер у постачальниках хмарного сховища.

Синхронізація ще має милі, щоб наздогнати популярність, але як це зробити інакше?

 • Значення

  Dropbox також пропонує щомісячні платежі замість щорічної одноразової допомоги (кашель від кашлю, синхронізація).

  Однак загалом вони здають більше плати за зберігання і мають набагато більше заряджених додатків, які, на наш погляд, насправді не повинні платити. Доступ до безкоштовного зберігання також становить 2 Гб замість 5 Гб Sync.

 • Швидкість синхронізації

  Ось де Dropbox дійсно починає світити. Вони, безумовно, встановлюють золотий стандарт для інших провайдерів хмар про те, як швидко і плавно синхронізувати дані на різних пристроях.

  Це частково тому, що Dropbox пропонує блокове копіювання на рівні, яке допомагає забезпечити, щоб швидкості синхронізації завжди були блискавичнішими.

  Він також наділений кращою інфраструктурою з декількох центрів обробки даних, до чого Sync просто не має доступу.

 • Продуктивність

  Dropbox пропонує купу інструментів для повсякденного життя. Як і Dropbox Paper, що дозволяє записувати думки та нотатки в хмару.

  Або просто можливість попереднього перегляду файлів у вашому браузері та редагування документів Microsoft Office.

  Не кажучи вже про те, що меню панелі завдань Dropbox, мабуть, більш зручне для користувачів.

 • Конфіденційність

  Зважаючи на вражаючі пропозиції безпеки Sync, ми, безумовно, знаємо, що з них є улюбленим у цій галузі.

  Dropbox не пропонує шифрування від кінця до кінця – дані розшифровуються до їх розміщення на сервері.

  Він також зберігається на серверах у США – регіоні, який є мало сумно відомим для минулих угод про конфіденційність користувачів. Синхронізація, однак, зберігається в Канаді, де конфіденційність абсолютно важлива.

  Смію також зазначити, що Dropbox все ще відновлюється після злому 2012 року, де було вкрадено 68 мільйонів паролів користувачів?

 • Обмін папками

  Спільний доступ до папок на Dropbox дозволяє параметри дозволу на редагування вмісту, в той час як Sync – це майже все для читання.

  Однак здатність синхронізувати налаштування дозволів на файли та папки дійсно перевершує основні пропозиції Dropbox. Налаштування посилання та терміну придатності доступні, але лише через більш дорогий Dropbox Professional.

  Вердикт: чи рекомендуємо ми Sync.com?

  Враховуючи всі речі, ми дуже вражені всіма стравами Sync.

  Завдяки шифруванню та конфіденційності, вбудованому в основу бренду, це, безумовно, один з найкращих варіантів для повноцінного безпечного хмарного зберігання.

  Впевнений, що стосується вартості, план життя pCloud також є чудовим варіантом. Якщо ви готові роздрібнити криптовалюту pCloud, ви отримаєте порівнянний рівень найкращого захисту на ринку, а також зручність попереднього перегляду файлів.

  А поруч з Dropbox? Хоча Sync не має всіх своїх дзвінків, свистків та інструментів продуктивності, ми все ще працюємо командою Sync завдяки своїй кращій безпеці та спільному використанню папок. Ми б у будь-який день відчували абсолютний спокій.

  І ми дуже цінуємо, що Sync дозволяє платити лише за необхідну кількість пам’яті – будь то 500 Гб або повний шеббанг 10 ТБ.

  Купіть синхронізацію зараз для незрівнянної безпеки АБО сьогодні приділіть собі безкоштовне сховище 6 Гб. Чого ти чекаєш?

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me