همگام سازی آرم ذخیره سازی ابر

Contents

Sync.com

https://www.sync.com/

tl؛ dr

همگام سازی به کاربران می دهد دو برابر چشمگیر از امنیت جامد سنگ و گزینه های به اشتراک گذاری پوشه انعطاف پذیر را به کاربران ارائه می دهد. اگر حریم خصوصی شما را نسبت به ابزارهای بهره وری ارزیابی می کنید ، ممکن است همگام سازی گزینه خوبی باشد که هم آرامش خاطر را به شما ارائه می دهد و هم ارزش بسیار عالی برای پول را فراهم می کند.

Sync.com Review: 8 جوانب مثبت و 5 منفی استفاده از همگام سازی Cloud Storage

در دهه نود میلادی ، تعجب می کردیم که چگونه تا به امروز سخت افزار رایانه ای 30 مگابایتی خود را پر کرده ایم. چند سال اضافه کنید و 100 دلار برای فلش درایو 1 گیگابایتی معامله به نظر می رسید.

و هرچه اندازه پرونده ها بزرگ شده و رشد می کنند ، گرسنه تر می شویم برای GB. هک ، سل.

امروزه ، اکثر ما چیزی جز راه حل ذخیره سازی ارزان ، قابل اعتماد و ایمن که به ما امکان دسترسی به داده های ما را در خواست می دهد ، انتظار نداریم. ارائه دهنده ذخیره سازی cloud را وارد کنید.

این ممکن است شما از آن شنیده باشید – به نام Sync.com.

معرفی به Sync.com

اول از همه – Sync.com چه کسی و چه چیزی است?

داستان از این رو چنین پیش می رود: در سال 2011 توسط توماس ساوندوندیا و تیم ، از کانادا بیرون آمدند ، Sync می خواست یک راه حل ذخیره سازی ایجاد کند که حریم شخصی کاربران را در اولویت قرار دهد. چند دور از توسعه طول کشید تا Sync شود که کاربران امروز آن را می شناسند و دوست دارند. و این 750،000 کاربر تا کنون است!

Sync قصد دارد “دسترسی و اشتراک گذاری پرونده های خود را از طریق رایانه ها ، تلفن ها یا تلفن های همراه را برای کاربران آسان کند – بدون آنکه از حق آنها برای حفظ حریم خصوصی خودداری کند”.

هر کس می تواند به طور رایگان با Sync ثبت نام کند ، اما آنها همچنین رده های بالاتری را برای استفاده تجاری و شخصی ارائه می دهند ، هرکدام دارای فضای ذخیره سازی اضافی و تعداد مشخصی از کاربران برای هر حساب. بیشتر در مورد آن در کمی.

ما در مورد همگام سازی و پیشنهادات امنیتی آن چیزهای خوبی شنیدیم. هیچ کس با شایعه بازی نکرد ، Bitcatcha امروز نگاهی اول به نکات مثبت و منفی Sync دارد.

تنظیم همگام سازی – چقدر آسان است?

بنابراین ابتدا چیزهایی که Sync را نصب می کنید مانند است?

به نظر می رسد – بسیار ساده است. شما می توانید روند را از اینجا شروع کنید.

ثبت نام در 5 گیگابایت اول شما به ثانیه و برخی از جزئیات ساده نیاز دارد.

پس از ثبت نام ، به شما یک لیست از مراحل برای تنظیم کامل همگام سازی نشان داده می شود (با تکمیل لیست ، فضای ذخیره 1 گیگابایتی دیگری نیز قفل می شود!)

راهنماهای همگام سازی برای تنظیم

فرض دوم بارگیری برنامه دسک تاپ و پوشه همگام سازی مربوطه است. آنچه اساساً انجام می دهد این است که فضایی را ایجاد می کند که در آن می توانید به راحتی از پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و به اشتراک گذاری آنها بپردازید. هر چیزی در پوشه همگام سازی به طور خودکار پشتیبان تهیه می شود.

برنامه دسک تاپ به شما کمک می کند تا به پوشه همگام سازی در رایانه خود دسترسی پیدا کرده و جستجو کنید ، همچنین به جستجوی “Data Vault” (اطلاعات بیشتر در این باره) بپردازید. همچنین به سابقه نسخه ، فعالیت پرونده و بازیابی پرونده حذف خواهید شد.

اضافه کردن پرونده ها به پوشه همگام سازی شما یک مسئله ساده برای رها کردن است. می توانید آن را مانند هر پوشه معمولی در رایانه خود درمان کنید و درست از آن کار کنید.

با این حال ، فوراً مشخص نیست که چطور قصد دسترسی به Vault را داشته است ، زیرا پس از نصب ، هیچ نوع پیمایش پاپ آپ وجود ندارد. همه چیز در رابط پنل وب کمی واضح تر است ، جایی که برخی از دستورالعمل های واقعی را مشاهده خواهید کرد:

راهنماهای همگام سازی برای تنظیم

8 موردی که درباره Sync.com دوست داریم

پس از نصب ، ما جلوتر رفتیم و بازی خوبی با آن داشتیم.

بنابراین ، واقعاً چه فکر کردیم؟ اول از همه ، اینجا همه چیزهایی است که ما دوست داشتیم:

1. همگام سازی واقعا به حریم خصوصی شما احترام می گذارد

این نکته را بهتر با کمی زمینه ارزیابی می کنیم. آیا می دانید اکثر برنامه های ذخیره سازی ابری – از جمله Google Drive و Dropbox – دارای اصطلاحاتی هستند که به کارکنان خود اجازه می دهد دسترسی به ، اسکن و به اشتراک گذاری هر یک از پرونده های ذخیره شده در سرور خود داشته باشند.?

یک فکر ترسناک ، درست است?

با همگام سازی ، آنها خود را به گونه ای تنظیم کرده اند که هیچ اتفاقی برای این اتفاق نمی افتد. این احتمالاً نقطه فروش آنها سخت ترین است. با دلیل خوب!

تمام پرونده های بارگذاری شده در همگام سازی با رمزگذاری AES پایان به پایان 256 بیتی محافظت می شوند. این بدان معنی است که در منبع رمزگذاری شده است و فقط صاحب حساب – شما – کلید داده را کنترل می کنید.

بنابراین ، حتی اگر پرونده های شما آنلاین هستند ، برای دیگران بی معنی هستند زیرا برای درک آن به کلید رمزگذاری احتیاج دارند.

این همچنین به حریم خصوصی دانش صفر معروف است. با این حال ، به دلیل اینکه Sync.com کلیدهای رمزگذاری را به هیچ وجه نگه نمی دارد ، به این معنی است که اگر رمز ورود خود را فراموش کردید دچار مشکل می شوید زیرا همگام سازی نمی تواند آن را مجددا تنظیم کند.

افزون بر این ، همگام سازی اجازه دسترسی شخص ثالث را نمی دهد. بیشتر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری یک API منتشر شده دارند که به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا با آنها رابط کنند ، اما نه همگام سازی. که مطمئناً ممکن است برای برخی از کاربران کمرنگ باشد. اما قطعاً این یک پیروزی برای امنیت است.

همچنین احتمالاً می خواهید در بالای رمزعبور قوی ، از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید – با ایمیل یا Google Authenticator.

تنظیمات امنیتی خوب همگام سازی کنید

معنی این چیست؟ در اصل ، هیچ بازاریابی طرحریکی یا انتقال داده های قانونی و هیچ نقض داده های بزرگ وجود ندارد. آه های نشسته امداد در اطراف.

2. انطباق حریم خصوصی داده های جهانی

علاوه بر این به نکته قبلی ، دلایل دیگری وجود دارد که ما به محافظت از حریم خصوصی Sync ایمان داریم. در واقع در کانادا مستقر است ، منطقه ای که به دلیل قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی شناخته شده است.

به همین ترتیب ، همگام سازی کاملاً مطابق با استانداردهای داده جهانی مانند GDPR ، PIPEDA و یک دسته دیگر است. شما می توانید بیشتر در مورد این در اینجا بخوانید.

3. این یک درایو محلی یکپارچه با چندین نقطه دسترسی است

نکته دیگر که ما در مورد Sync از آن لذت بردیم این است که چقدر خوب به عنوان یک درایو محلی یکپارچه عمل می کند.

تهیه نسخه پشتیبان خودکار آسان به این معنی است که باید بدون توجه به اقدامات پیشگیرانه ، ایمن باشید که پرونده های شما ایمن است.

و چندین دسترسی دسترسی به همگام سازی ، آن را به یک درایو مناسب برای استفاده در ادامه و تقریباً هر نوع شیوه زندگی یا سبک کار تبدیل می کند.

 • برنامه تلفن همراه
  در هر دو iOS و Android موجود است ، این برنامه تقریباً به روز می شود.
 • پانل وب
  به شما امکان می دهد از هر مرورگر وب ، بدون بارگیری لازم ، به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

4- گزینه Vault به شما امکان می دهد تا داده ها را در خارج از پوشه همگام سازی خود ذخیره کنید

نکته دیگری که ما واقعاً در مورد Sync از آن قدردانی می کنیم عملکرد داده های طاق آن است.

این طاق مرموز چیست ، می پرسید?

خوب ، این یک مکان ذخیره سازی فوق العاده امن فقط برای ابر است. بنابراین برخلاف آنچه در پوشه همگام سازی قرار داده شده است ، پرونده های داخل Vault به طور خودکار همگام سازی نمی شوند. در عوض ، این یک فضای امن است که از طریق برنامه وب یا برنامه تلفن همراه قابل دسترسی است.

این امر باعث می شود برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای انواع پرونده ها و پوشه های مهم که نمی توانید از دست دهید ، در مقابل پرونده های کاری که ممکن است مرتباً به روز کنید ، ایده آل است. و برای آزاد کردن فضا عالی است!

انتقال موارد به Vault یک موضوع بسیار ساده در انتخاب پرونده ، کلیک بر روی “انتقال” و بررسی کادر Vault است.

همگام سازی فضای ذخیره سازی فقط ابر

در هر زمان ، پرونده ها به راحتی از ابر به رایانه منتقل می شوند.

5. ترمیم آسان فایل

همیشه راحت است بدانید که نه تنها از یک فایل پشتیبان تهیه نشده است ، بلکه می توانید از مدت ها قبل به اشکال مختلف آن نیز دسترسی داشته باشید.

مضطرب شده؟ نگران نباشید – همگام سازی به شما امکان می دهد تا به راحتی یک فایل را به زمان قبلی پرش کنید و از آنجا کار کنید. می توانید هر پرونده را به هر تاریخ یا ساعت قبلی برگردانید.

به سادگی “…” را در سمت راست پرونده خود انتخاب کنید و روی “تاریخچه نسخه” کلیک کنید که صفحه زیر را نشان می دهد:

بازیابی فایل آسان همگام سازی

همین مورد در مورد پرونده های حذف شده اعمال می شود:

 • مشتریان همگام سازی رایگان می توانند هر پرونده یا پوشه حذف شده را طی 30 روز گذشته بازیابی کنند.
 • همگام سازی حرفه ای & مشتریان تجاری می توانند هر 365 روز حذف پرونده یا پوشه را حذف کنند.

خبرهای خوب تر – پرونده های حذف شده به هیچ یک از فضای ذخیره سازی اختصاص یافته شما حساب نمی شوند!

6. گزینه های عالی برای شرکت ها

همگام سازی همچنین طیف وسیعی از عملکردها را انجام می دهد که فکر می کنیم به خصوص برای مشاغل مفید باشد.

این موارد شامل پاک کردن از راه دور پرونده ها و همچنین ممیزی پرونده های سرقت شده برای هر شخصی یا هر کس دیگری که سرکش رفته است می باشد.

همچنین ، تغییر ردیابی ، آمار دقیق و نسخه نویسی پرونده ها ابزارهای بسیار مفیدی هستند که هنگام برخورد با پرونده هایی که چندین نفر روی آن کار می کنند و به شما در ردیابی اینکه چه کسی چه کاری انجام داده اند کمک می کنند.

این سطح کنترل برای بسیاری از افراد بسیار خوب است.

7. به اشتراک گذاری فایل و پوشه آسان

به یاد بیاورید که قبلاً در مورد کارکردهای مختلف ذخیره سازی ابر صحبت می کردیم?

در حالی که ایمن نگه داشتن چیزها یک چیز است ، همچنین مهم است که یک بستر ذخیره سازی ابری امکان اشتراک گذاری و انتقال آسان این پرونده ها به افراد و دستگاه های دیگر را فراهم کند.

همگام سازی ناامید نمی شود. شما می توانید:

 • به اشتراک گذاشتن پرونده ها به هر اندازه به کاربران غیر همگام سازی.
 • اشتراک گذاری لینک آسان با گیرندگان را انجام دهید ، هیچ حسابی لازم نیست (با این حال ، این پرونده ها فقط خوانده می شوند).
 • همچنین می توانید اشتراک را از طریق پوشه های اشتراکی تیم پیکربندی کنید.
 • برای کمک به پیگیری اشتراک ، اعلان ها را برای فعالیت پیوند تنظیم کنید.
 • “حریم خصوصی پیشرفته” رمزگذاری صفر دانش Sync.com را برای اشتراک گذاری سهام گسترش می دهد.

و آنچه ما بیشتر از همه عاشق آن بودیم این است که چگونه با مجوزها می توانید قابل تنظیم و گرانولی باشید. شما می توانید پیوند را غیرفعال کنید ، گذرواژه تنظیم کنید یا یک زمان و تاریخ انقضا را براساس پوشه تنظیم کنید.

همگام سازی اجازه شخصی سازی مجوز را می دهد

محافظ صفحه فوق از نسخه رایگان گرفته شده است (جایی که فقط می توانید حفاظت از رمز عبور را تنظیم کنید) ، اما این ایده را به دست می آورید!

همه اینها همگام سازی را به عنوان یک جایگزین عالی برای اشتراک فایل برای پیوست های ایمیل ناخواسته تبدیل می کند.

8- داده آزاد نمایی

این سریع است – به یاد داشته باشید که چگونه می توانید 5 گیگابایت داده رایگان دریافت کنید؟ خوب ، Sync در واقع برنامه ارجاعی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی خود را برای هر مراجعه به شما 1 گیگابایت افزایش دهید..

بدون محدودیت! بنابراین اگر تمایل به پرداخت ندارید ، مطمئناً اگر بتوانید یک زن و شوهر مراجعه کنید ، می توانید فضای بزرگتری را برای خودتان باز کنید..

با توجه به این نکته ، ما حساب می کنیم که همگام سازی قطعاً یکی از بهترین گزینه ها برای ذخیره سازی رایگان ابر است. ما واقعاً توصیه می کنیم این کار را انجام دهیم.

آنچه ما در مورد Sync.com دوست نداریم

این گفته ، ما به طور قطع متوجه دو سقوط از سیستم عامل شدیم.

1. فقط قراردادهای سالانه

در حالی که بسیاری از میزبان های ذخیره سازی ابر برنامه های ماهانه ارائه می دهند ، ما سریع متوجه شدیم که همگام سازی انجام نمی شود.

برای یک سال باید حداقل 49 دلار (برای برنامه شخصی 500 گیگابایت آنها) تهیه کنید.

برای عادلانه بودن ، این یک خرابی کاملاً بانکی نیست و قیمت ها کاملاً رقابتی است ، به خصوص اگر شما ترجیح می دهید برای رده های بالاتر ذخیره سازی کنید و ریاضیات مربوط به آنچه را که هر ماه می پردازید خرد کرده اید.

اما این ارزان ترین گزینه در بازار نیست ، و ما کاملاً دریافتیم که برنامه سالانه آنها بهترین گزینه گردش پول برای همه نیست.

2. دسترسی به برنامه شخص ثالث وجود ندارد

همانطور که اشاره کردیم ، سطح امنیتی که Sync خواستار آن است ، امکان ادغام ابزارهای شخص ثالث را فراهم نمی کند.

این به معنای برخی چیزهای آزار دهنده است. به عنوان مثال ، شما قادر به پیش نمایش اسناد ، موسیقی ، فیلم و حتی عکس از مرورگر نخواهید بود. نه – ابتدا باید فایلها را بارگیری کنید.

این قطعاً می تواند برای روشهایی باشد که برخی از افراد باید از محلول ذخیره خود استفاده کنند. به خصوص ، بگویید اگر با صدها عکس به طور همزمان با نام فایلهای عددی کلی سروکار دارید.

3. پشتیبانی محدود

در حالی که چیزهای خوب زیادی درباره کیفیت پشتیبانی می خوانیم ، روشها کمی محدود هستند.

همه سوالات باید از طریق ایمیل ارسال شود – نه تلفنی یا چت زنده 24/7 ، که ممکن است یک مشکل برای مشکلات فوری باشد که نیاز به پاسخ فوری دارند.

4- همگام سازی می تواند کند باشد

با توجه به اینکه رمزنگاری به پایان باید انجام شود ، ما کامنتهای کاملی درباره بارگذاری سریع و سرعت بارگیری پرونده ها خواندیم. بنابراین ممکن است برای کاربرانی که خیلی سریع نیاز به جابجایی بین پرونده ها دارند ، فوق العاده نباشد.

حداکثر سرعت مطلق آنها 40 مگابیت بر ثانیه است ، از جمله رمزگذاری نیست. سایت آنها ذکر کرده است که ، در حالی که تأخیرهای رمزگذاری به طور معمول در پرونده های کوچک قابل توجه نیستند ، ممکن است هنگام انتقال فایل های بسیار بزرگ زمان اضافی اضافه شود..

البته این امر با توجه به سرعت اتصال به اینترنت شما بسیار متفاوت است. ما شخصاً از زمان لازم برای جابجایی پرونده ها و پوشه ها ناراحت نبودیم.

5. بدون پشتیبانی لینوکس

در حال حاضر هیچ برنامه همگام سازی وجود ندارد که بتواند به لینوکس دسترسی داشته باشد. با این حال ، شما می توانید با استفاده از یک مرورگر وب پشتیبانی ، به پانل وب Sync.com در Linux دسترسی پیدا کنید.

برنامه های همگام سازی & قیمت گذاری

می توانید هر دو برنامه تجاری و شخصی Sync را انتخاب کنید:

نقشه شخصی

همگام سازی StarterPersonal ProPersonal Pro+
قیمت / ماه $ 0 از 4.08 $ * از 8 $ *
ذخیره سازی / کاربر5GB500GB2TB
انتقال داده نامحدود و نامحدود

* قیمت بر اساس اشتراک 12 ماهه است.

برنامه تجاری

SoloProPro Advanced
قیمت / ماه 10 $ * 5 $ 15 $ *
ذخیره سازی / user3TB1TB10TB
چند کاربرNoYesYes

* قیمت بر اساس اشتراک 12 ماهه است.

در حالی که برخی از قیمت ها به پرداخت های ماهانه تقسیم می شوند ، همانطور که اشاره کردیم ، هر طرح متاسفانه فقط گزینه صدور صورت حساب سالانه را دارد.

هر یک از آنها با 30 روز ضمانت برگشت پول می آیند ، بنابراین می توانید برنامه خود را برای اندازه امتحان کنید.

پرداخت را می توان از طریق کارت اعتباری ، پی پال و بیت کوین انجام داد. خبر خوب این است که ما نمی توانیم هیچ هزینه پنهانی را متوجه شویم و به نظر می رسد بعداً امکان انعطاف پذیری برنامه های تغییر را می دهد ، اگر تصمیم گرفتید که بخواهید.

چگونه Sync.com با سایر رقبا مقایسه می شود?

بنابراین ما در مورد همه چیزهایی که دوست داریم و از همگام سازی متنفر هستیم ، لمس کرده ایم.

اما ، بازار ذخیره سازی ابری بسیار زیاد است. تعداد زیادی بازیکن بزرگ در آنجا حضور دارند ، و گردن و گردن را با چیزهایی مانند قیمت ، امنیت و موارد دیگر رقابت می کنند.

بیایید نگاهی گذرا به دو رقیب برجسته بیندازیم تا ببینیم Sync چقدر خوب است.

همگام سازی VS pCloud

همیشه ایده خوبی برای مقایسه ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری در همان طاقچه است. و از آنجا که همگام سازی بهترین کار را در زمینه حفظ حریم خصوصی انجام می دهد ، ما فکر می کردیم که این امر فقط با ارائه دهنده رمزگذاری عالی دانش صفر دیگر مناسب است – pCloud.

بنابراین ، چگونه مقایسه می شود?

 • مقدار

  قیمت گذاری برنامه های سالانه pCloud و Sync بسیار نزدیک است. هر دو گزینه 500 گیگابایتی ارائه می دهند (بسیار عالی برای کسانی که فقط به 2 ترابایت نیاز ندارند).

  هزینه آن برای pCloud 47.88 دلار و برای Sync (سالانه) 49.99 دلار است. BUT pCloud گزینه پرداخت ماهانه را دارد.

  مطمئناً برای پیش پرداخت مبلغ سالانه تخفیف 20٪ تخفیف می گیرید ، اما می بینیم که چرا بسیاری از مردم پرداخت های کوچکتر را ترجیح می دهند.

  آنچه که ما بیشتر از pCloud دوست داریم ، برنامه عمر آن است.

  ما هنوز مطمئن نیستیم که آیا این یک هدیه باهوش به بشریت است یا راهی هوشمندانه برای گرفتن برخی از مشکلات بازاریابی. همه آنچه ما می دانیم این است که اگر شما برای برنامه طول عمر Premium Plus 2TB پرداخت کنید می توانیم 129.40 دلار پس انداز کنیم.

  چه در مورد مجانی؟ خوب ، pCloud در مقایسه با 5 گیگابایت همگام سازی ، 10 گیگابایت فضای ذخیره رایگان برای شما فراهم می کند. با این حال ، در حالی که فضای آزاد Sync می تواند با مراجعه به سایت ها به صورت تصاعدی رشد کند ، pCloud به جای آن به مراجعه کنندگان شما به دلار پاداش می دهد. این تصمیم بر عهده شماست که بهتر است!

 • حریم خصوصی

  pCloud نیز با توجه به حریم شخصی طراحی شد. با این حال!

  pCloud هزینه های اضافی برای رمزگذاری دانش صفر و نسخه های گسترده دارد. Sync.com آن را بصورت پیش فرض ارائه می دهد.

  این افزونه pCloud Crytpo نام دارد و هزینه آن 4.99 دلار در ماه است. با این وجود می توانید یک بار پرداخت هزینه 125 دلار را دریافت کنید.

  هر دو سرویس از حداکثر محافظت از AES 256 استفاده می کنند. با این حال ، pCloud فاقد احراز هویت دو عاملی است ، بنابراین نیاز به وجود گذرواژهای قوی بیشتر است.

 • راحتی

  یک واقعیت جالب است ، در حالی که همگام سازی از پوشه همگام سازی خارج است ، pCloud این امکان را به شما می دهد تا روابط همگام سازی سفارشی را از طریق کنترل پنل دسک تاپ خود تعریف کنید.

  در اصل ، این به شما امکان می دهد پوشه های انتخاب شده را درون سیستم فایل خود پیوند دهید ، به پوشه های موجود در ابر خود. این گزینه کاملاً غیرمعمول است. و قطعاً مفید!

  pCloud و Sync نیز برای به اشتراک گذاری پرونده و پوشه به خوبی تکامل یافته اند. هر دو به شما امکان می دهند کارهایی مانند تنظیم گذرواژه‌ها و تاریخ انقضا را انجام دهید. با این حال ، pCloud اجازه محدودیت بارگیری یا اعلان های فعالیت را نمی دهد.

 • پیش نمایش پرونده

  در اینجا یک مزیت بسیار جذاب برای pCloud وجود دارد – شما امکان پیش نمایش پرونده ها را دارید.

  اسناد ، عکس ها … حتی می توانید تصاویر را تغییر اندازه دهید و تصاویر به صورت اسلاید کنید! ناگفته نماند که مستقیماً موسیقی و ویدئویی را در خارج از پوشه Crypto خود پخش کنید ، که فقط در Sync غیرقابل استفاده است.

 • حفظ پرونده

  به نظر می رسد که همگام سازی قطعاً در نسخه سازی فایل و حفظ فایل حذف شده است. با pCloud ، نسخه های پرونده و پرونده های حذف شده فقط 15 روز (کاربر رایگان) یا 30 روز (کاربر پولی) حفظ می شوند. اگر می خواهید دوره نگهداری تاریخ خود را به یک سال افزایش دهید ، بهتر است که 36 دلار بیشتر سرفه کنید.

همگام سازی VS Dropbox

Dropbox یک نام خانوادگی است و در کمال تعجب ، رهبر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری است.

همگام سازی هنوز هم برای جلب محبوبیت مایل نیست ، اما چگونه این کار را انجام می دهد?

 • مقدار

  Dropbox همچنین به جای مبلغ سالانه مبلغ ماهانه (سرفه سرفه ، همگام سازی) ، ماهانه پرداخت می کند..

  با این حال ، به نظر می رسد به طور کلی آنها هزینه بیشتری را برای ذخیره سازی شارژ می کنند و افزودنی های بسیار بیشتری دارند که به نظر ما … واقعاً نباید هزینه ای برای آنها پرداخت شود. کمک هزینه ذخیره سازی رایگان نیز به جای 5 گیگابایت Sync 2 گیگابایت است.

 • سرعت همگام سازی

  اینجا جایی است که Dropbox واقعاً شروع به درخشش می کند. آنها قطعاً استاندارد طلا را در اختیار سایر ارائه دهندگان ابر قرار می دهند که چگونگی همگام سازی سریع و هموار داده ها در دستگاه های مختلف.

  این تا حدودی به این دلیل است که Dropbox کپی سطح بلوک را ارائه می دهد که به اطمینان حاصل می شود سرعت همگام سازی همیشه زیپ هستند.

  همچنین دارای زیرساخت های برتر از مراکز متعدد داده است ، چیزی که همگام سازی فقط به آن دسترسی ندارد.

 • بهره وری

  Dropbox مجموعه ای از ابزارها را برای زندگی روزمره ارائه می دهد. مانند کاغذ Dropbox Paper ، این امکان را به شما می دهد تا افکار و یادداشت ها را روی ابر ضبط کنید.

  یا فقط قادر به پیش نمایش پرونده ها از مرورگر خود و ویرایش اسناد Microsoft Office هستید.

  لازم به ذکر نیست ، منوی نوار وظیفه Dropbox احتمالاً کاربرپسندتر است.

 • حریم خصوصی

  در مواجهه با ارائه های امنیتی چشمگیر Sync ، ما قطعاً می دانیم کدام یک از این موارد مورد علاقه ما در این زمینه است.

  Dropbox به رمزگذاری پایان نمی دهد – داده ها قبل از قرار دادن روی سرور رمزگشایی می شوند.

  همچنین در سرورهای ایالات متحده ذخیره می شود – منطقه ای که برای معاملات گذشته با حریم شخصی کاربران ناخوشایند است. با این حال ، همگام سازی در کانادا ذخیره می شود که حریم خصوصی کاملاً مهم و اساسی باشد.

  به جرات می توان گفت که Dropbox هنوز در حال بهبودی از هک کردن 2012 خود است که در آن 68 میلیون کلمه عبور کاربر به سرقت رفته است?

 • اشتراک گذاری پوشه

  اشتراک گذاری پوشه در Dropbox امکان ویرایش گزینه های مجوز را فراهم می کند ، در حالی که همگام سازی تقریباً فقط فقط خواندنی است.

  با این حال ، توانایی همگام سازی برای شخصی سازی مجوزهای پرونده و پوشه واقعاً از عرضه های اصلی Dropbox خارج است. تنظیمات پیوند و انقضا در دسترس هستند ، اما فقط از طریق Dropbox Professional گران تر.

  حکم: آیا Sync.com را توصیه می کنیم؟?

  همه چیز در نظر گرفته شده ، ما کاملاً تحت تأثیر همه چیزهای همگام سازی قرار گرفته ایم.

  با رمزگذاری نهایی و حفظ حریم خصوصی درون هسته این برند ، مطمئناً یکی از بهترین گزینه های موجود برای ذخیره سازی کاملاً ایمن در ابر است.

  مطمئناً از نظر ارزش ، برنامه زندگی pCloud نیز گزینه بسیار خوبی است. اگر مایل به جستجوی pCloud Crypto نیستید ، می توانید یک سطح قابل مقایسه از بهترین محافظت در بازار ، به علاوه راحتی پیش نمایش پرونده ها را بدست آورید..

  و در کنار Dropbox؟ اگرچه همگام سازی همه زنگ ها ، سوت ها و ابزارهای تولیدی خود را در اختیار ندارد ، ما به لطف امنیت برتر و اشتراک پوشه آن ، همگام سازی تیم هستیم. ما هر روز آرامش کامل می گیریم.

  و ما واقعاً قدردانی می کنیم که همگام سازی به شما امکان می دهد فقط مبلغ ذخیره مورد نیاز خود را بپردازید – خواه 500 گیگابایت آن ، یا shebang کامل 10TB.

  هم اکنون برای امنیت غیرقابل مقایسه ، همگام سازی را بخرید یا به فضای ذخیره سازی رایگان 6 گیگابایتی خود اجازه دهید امروز خودتان را انتخاب کنید. منتظر چی هستی?

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me