Bitcatcha Server Speed ​​Checker – Ako to funguje a 4 tipy, ako rýchlejšie

Mohli by ste prísť o tisíce potenciálnych predajov a konverzií.


prečo?

Odpoveď je jednoduchá. Váš web je príliš pomalý.

Pozrime sa na fakty:

 • Podľa spoločnosti Google sa pravdepodobnosť, že ľudia opustia vaše stránky, zvýši o 32%, ak sú vaše rýchlosti načítania 1-3 sekundy.
 • Podľa thinkwithgoogle je meradlo pre rýchle načítanie stránok 0-1 sekundy.

Je jasné, že na rýchlosti záleží

Milujeme rýchlosť a my to jednoducho nemôžeme dosť. Keď niečo hľadáme, hľadáme odpovede a očakávame, že ich nájdeme čo najrýchlejšie.

Rýchla webová stránka znamená lepšie používateľské skúsenosti. Znamená to spokojných zákazníkov a viac registrácií do vášho zoznamu adries. Znamená to viac zobrazení stránky a viac ľudí, ktorí zdieľajú váš obsah. Znamená to väčšiu dôveru vo vás a vašu spoločnosť.

Zrátané a podčiarknuté: rýchly web predstavuje viac konverzií, čo vám prináša väčší zisk. Okrem toho vaši návštevníci nie sú jediní, ktorí majú chuť na rýchlosť …

Google je hlúpy pre rýchle webové stránky

Google aktívne vyhľadáva webové stránky s rýchlym načítaním a umiestňuje ich vysoko na vyhľadávacích stránkach. Snažia sa poskytnúť svojim používateľom výnimočné užívateľské skúsenosti. A prečo by to tak nebolo? Google chce, aby používatelia našli to, čo hľadajú, RÝCHLE.

Čím rýchlejšie je váš web, tým vyššie je vaše hodnotenie na Google.

Už sa pýtate, ako sa vaše webové stránky merajú, však?

Čo spôsobuje, že web je pomalý?

Predtým, ako sa začneme hlboko zaoberať dusným štrkom, pozrime sa na dva hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú vašu celkovú rýchlosť načítania webových stránok..

 1. Rýchlosť servera poskytovaná vašou webhostingovou službou.
 2. Váš webový dizajn, čistota kódu, vyrovnávacej pamäte, doplnkov a vizuálnych médií.

Ak je to mätúce, myslite na to ako na auto.

 1. V tejto súvislosti je webhostingovou službou motor auta. Meriame rýchlosť podľa toho, ako dlho – v milisekundách – je potrebné, aby reagovala na žiadosť.
 2. Kód vašej stránky je ako karoséria, kolesá a štýl vozidla. Rýchlosť zobrazovania obrázkov a obsahu na obrazovke používateľa závisí od vášho kódu.

Teraz môžete do svojho automobilu nainštalovať najdynamickejšiu súpravu a najrýchlejšie a najrýchlejšie pneumatiky, ale ak je motor pomalý, všetko, na čo ste práve narazili, nebude robiť nič pre zlepšenie jeho rýchlosti..

To isté platí aj pre váš web.

Iste, môžete skrátiť kód, optimalizovať obrázky a skomprimovať svoje stránky. Ak je však rýchlosť vášho hostiteľa servera a servera – váš motor – nízka, vaše stránky nemôžu zrýchliť žiadne optimalizácie kódu.

Jednoducho povedané, váš web hosting nesie najväčšiu zodpovednosť za výkonnosť vašich webových stránok.

Prečo Bitcatcha Server Speed ​​Checker

Kontrola rýchlosti servera

Ide o to, že väčšina testovacích služieb rýchlosti načítania stránok testuje rýchlosť načítania stránok ako celok, takže je pre vás ťažké určiť, ktorá časť vášho webu spôsobuje prekážku..

Nepovedia vám presne, čo spomaľuje vaše stránky, či už ide o optimalizáciu vašich stránok a návrh webových stránok alebo váš webhosting. To nás očividne veľmi rozčuľovalo, ale namiesto toho, aby sme sa rozmrzeli v rohu, ako obvykle, rozhodli sme sa jesť cheeseburger.

Tento cheeseburger (prostredníctvom série zákrutov a zákrut) nás viedol k vytvoreniu kontrolóra rýchlosti, ktorý špecificky testuje rýchlosť webhostingu, takže môžeme určiť, ktorá časť webovej stránky leží vyššie uvedenou prekážkou..

Takže – celkom jednoducho – Bitcatcha na kontrolu rýchlosti vám ukáže, ako rýchlo váš motor – váš webový hostiteľ – funguje.

Ako funguje kontrola rýchlosti servera?

Keď použijete náš nástroj na kontrolu rýchlosti servera, všetko je pre vás super jednoduché. Musíte len zadať svoju webovú adresu a stlačiť „ísť“. Urobíme kúzlo a predstavíme vám výsledky.

Test rýchlosti servera

Z nášho pohľadu je to trochu zaujímavejšie.

Servery sme umiestnili na 10 rôznych miestach po celom svete (New York, Los Angeles, Londýn, Singapur, Sao Paolo, Bangalore, Sydney, Japonsko, Kanada)., & Nemecko), ktoré pôsobia ako uzly.

Poznámka

Naše uzly sú starostlivo testované, aby sme sa uistili, že sú dostatočne stabilné, aby sme vám mohli poskytnúť presné výsledky. Každý uzol sa testuje najmenej 100x s použitím rovnakej adresy URL na meranie toho, ako sú uzly stabilné. Ak uzol nespĺňa naše prísne požiadavky, nájdeme pre tento uzol iný server, ktorý vyhovuje našim potrebám.

Keď do kontroly rýchlosti servera zadáte svoju adresu URL, nástroj vykoná 4 veci:

 1. Skontroluje platnú doménu adresy URL.
 2. Skontroluje DNS adresy URL, ktorá informuje náš nástroj o tom, kde sa nachádza váš server.
 3. Vytvára sa snímka obrazovky vášho webu, aby ste si mohli vizuálne overiť, či testujeme správne stránky.
 4. Našich 10 uzlov synchronizuje ping s vašimi stránkami a meria, ako dlho trvá, kým váš server odpovie na tieto požiadavky z celého sveta. To emuluje 10 rôznych ľudí z celého sveta, ktorí majú prístup na váš web súčasne.

Každý z našich uzlov bude pingovať server vášho webu trikrát, pričom použije najrýchlejší výsledok z 3 ako čas, ktorý vášmu serveru potrebuje na odpoveď na požiadavku uzla..

Poznámka

Namiesto priemeru berieme najrýchlejší z 3 výsledkov, pretože webový prenos musí byť smerovaný prostredníctvom poskytovateľa internetových služieb. Spôsob, akým ISP odosiela údaje z vášho servera späť do našich uzlov, môže byť nevyrovnaný a je potrebné vykonať niekoľko pokusov, aby našli najefektívnejšiu cestu doručovania údajov..

Nástroj potom vezme hodnoty odvodené zo všetkých 10 uzlov a ich priemerné hodnoty. Priemerný počet bodov je konečný výsledok a je mu pridelené hodnotenie od A + (najrýchlejší) do E (absolútne hrozný)..

Všetky tieto kroky sú hotové a prezentované v priebehu niekoľkých sekúnd od vás pomocou nástroja!

Ako hodnotíme výsledky rýchlosti servera

Pre čo najlepšiu používateľskú skúsenosť by ideálne hodnotenie rýchlosti Bitcatcha pre výsledok rýchlosti servera malo byť B + a vyššie. Minimálne by to malo byť C +. Poradie serverov je nasledujúce:

 • Čokoľvek pod 180 ms sa hodnotí ako A+
 • 181 ms – 210 ms sa označuje ako A
 • 211 ms – 220 ms sa hodnotí ako B+
 • 221 ms – 240 ms sa hodnotí ako B
 • 241 ms – 280 ms sa hodnotí ako C+
 • 281 ms – 360 ms sa hodnotí ako C
 • 361 ms – 520 ms sa hodnotí ako D+
 • 521 ms – 840 ms sa hodnotí ako D
 • 841 ms – 1 480 ms je hodnotené ako E+
 • Čokoľvek nad 1480 ms je hodnotené ako E

Nezabúdajte, že prevádzka je smerovaná prostredníctvom poskytovateľov internetových služieb, a preto vám nemôžeme poskytnúť 100% presné údaje, pokiaľ nemáte vyhradenú šírku pásma.

Výsledky nášho nástroja na kontrolu rýchlosti servera vám však poskytujú veľmi dobré referencie o tom, ako rýchlo je vaša webhostingová služba.

Získanie presných výsledkov

Pamätáte si, čo sme tam napísali v súvislosti s poskytovateľmi internetových služieb, ktorí zisťujú najefektívnejšiu cestu poskytovania údajov? Pri prvom použití kontroly rýchlosti servera môžete z tohto dôvodu získať nepresné výsledky.

Ak chcete dosiahnuť presnejšie výsledky, otestujte rýchlosť servera minimálne trikrát, kým nezačnete vidieť konzistentné výsledky. V skutočnosti je to, prečo neskúšate svoje webové stránky v nástroji Bitcatcha na kontrolu rýchlosti práve teraz?

Ak neustále dosahujete výsledky nižšie ako B +, je najvyšší čas na zmenu. Znamená to, že váš webový hostiteľ je váš problémový bod. Motor vášho webu je príliš pomalý.

Spôsobuje to, že vaše stránky strácajú konverzie a zvyšujú vaše hodnotenie Google. Nemusíte však panikáriť, máme chrbát. V tomto zozname zdrojov nájdete rýchlejšiu a spoľahlivejšiu službu.

Hacks na zvýšenie vašej rýchlosti

Po prvé, ak je váš web pomalý, vyskúšajte niektoré z týchto napadnuteľných hackov, ktoré môžete použiť hneď teraz, aby ste trochu zvýšili rýchlosť a trochu ho vylepšili..

1. Presuňte server bližšie k publiku

Kontaktujte svojho webhostingu a požiadajte ho, aby presunul vaše stránky na server, ktorý je trochu bližšie k publiku. Vaši zákazníci tak budú mať prístup oveľa rýchlejšie.

2. Používajte vyhradený hosting, cloud alebo VPS

Jedným z dôvodov, prečo môže byť vaša webhostingová rýchlosť pomalá, môže byť to, že ju zdieľate so skupinou ďalších ľudí.

S vyhradeným hostingom alebo VPS by boli vaše webové stránky hostené na jeho vlastnom serveri. Šírku pásma a zdroje používajú výlučne vaše stránky. Získate tiež oveľa väčšiu kontrolu nad nastaveniami servera, s ktorými môžete manipulovať, aby ste umožnili rýchlejšie načítanie. Vyskúšajte náš zoznam najlepších webhostingov. Všetky sú optimalizované pre rýchlosť.

3. Použite sieť na doručovanie obsahu

Sieť na doručovanie obsahu (CDN) používa servery rozmiestnené po celom svete. Informácie o vašich webových stránkach budú uložené na každej z nich, takže budú slúžiť používateľom na základe ich geografickej polohy.

To znamená, že ak niekto navštívi váš web z Austrálie, vaše CDN mu bude poskytovať obsah z najbližšieho možného servera. So systémom na doručovanie obsahu nezáleží na tom, odkiaľ na svete je váš web prístupný, vždy bude rýchly.

4. Povoľte „Keep Alive“

Požiadajte svojho webového hostiteľa, aby zapol nastavenie „udržať nažive“. Týmto spôsobom udržujete pripojenie na svoj web otvorený a necháte všetko prúdiť cez jediné pripojenie (keď je toto nastavenie vypnuté, pripojenie je otvorené a zatvorené zakaždým, keď nový používateľ vstúpi na vaše stránky).

Teraz tu otestujte rýchlosť svojich webových stránok. Ak sú vaše výsledky testov stále podpriemerné (niečo menej ako hodnotenie B +), budete vedieť, že je čas zmeniť webhosting.

Ak neustále dosahujete dobré výsledky (B + až A +) a váš web je stále pomalý, znamená to, že váš webový dizajn alebo kódovanie je prekážkou, a oprava, ktorá by mala zvýšiť počet konverzií

Pamätajte, že pomalé rýchlosti sú repelenty premeny! Pomocou nástroja na kontrolu rýchlosti servera otestujte rýchlosť svojich stránok a vykonajte potrebné opravy. Vaše konverzie sa určite začnú zvyšovať a rovnako aj vaše zisky!

Zrátané a podčiarknuté: Pokračujte v optimalizácii

Vieme teda, že rýchlosť webových stránok ovplyvňujú dva hlavné faktory:

 1. Kód, vyrovnávacia pamäť, doplnky, vizuálne médiá atď
 2. Rýchlosť webhostingu

Väčšina nástrojov na testovanie webu testuje rýchlosť vášho webu ako celok, čo znamená, že pre vás nie je možné určiť, ktorá časť vášho webu je fľaša..

Kontrola rýchlosti servera Bitcatcha bola vytvorená špeciálne na testovanie rýchlosti servera, takže môžete presne diagnostikovať, ktorá časť vašich webových stránok spôsobuje prekážku..

Keď použijete náš nástroj na kontrolu rýchlosti servera, naše uzly z 10 rôznych miest z celého sveta budú pingovať na váš web, čím simulujú 10 rôznych ľudí, ktorí súčasne pristupujú k vášmu webu. Meriame, ako dlho trvá váš web hosting, aby reagoval na tieto pingy, a predstavíme vám priemerné konečné výsledky, ktoré vám povedia, ako dobre sa váš web hosting darí.

Pre optimálnu presnosť vykonajte niekoľko testov, až kým nezačnete vidieť konzistentné výsledky. Ak neustále znižujete rýchlosť ako B +, mali by ste zvážiť zmenu poskytovateľov webhostingu.

Rýchlosť je dôležitá. Uistite sa, že váš webový hostiteľ udržiava krok.

Ak ste v rozpakoch, s ktorými by ste mali hľadať webhosting, zostavili sme pre vás zoznam, ktorý vám bude vyhovovať bez ohľadu na to, či ste bloger, online predajca alebo konzultant..

Inovujeme nástroj na kontrolu rýchlosti servera na model založený na predplatnom, takže ak sa chystáte byť prvou aktualizáciou pri spustení inovovaného nástroja, zaregistrujte sa tu!

Pošlite nám správu, ak narazíte na akékoľvek otázky týkajúce sa našej kontroly rýchlosti a ak jej funkčnosť prináša hodnotu, zdieľajte ju so svojimi priateľmi!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map