Mohli byste ztratit tisíce potenciálních prodejů a konverzí.

Proč?

Odpověď je jednoduchá. Váš web je příliš pomalý.

Pojďme se podívat na fakta:

 • Podle společnosti Google se pravděpodobnost, že lidé opustí váš web, zvýší o 32%, pokud jsou vaše rychlosti načítání mezi 1-3 sekundami.
 • Podle thinkwithgoogle je měřítko pro rychlé načítání stránek 0-1 sekund.

Je jasné, že na rychlosti záleží

Máme rádi rychlost a nemůžeme toho dostatek. Když něco hledáme, hledáme odpovědi a očekáváme, že je najdeme co nejrychleji.

Rychlý web znamená lepší uživatelský zážitek. Znamená to, že spokojení zákazníci a další přihlášení do vašeho seznamu adresátů. Znamená to více zobrazení stránky a více lidí, kteří sdílejí váš obsah. Znamená to větší důvěru ve vás a vaši společnost.

Sečteno a podtrženo: rychlý web se rovná více konverzím, což vám přináší větší zisk. Navíc vaši návštěvníci nejsou jediní, kteří touží po rychlosti …

Google je hlupák pro rychlé webové stránky

Google aktivně vyhledává rychlé načítání webových stránek a řadí je vysoko na svých vyhledávacích stránkách. Snaží se poskytnout svým uživatelům výjimečný uživatelský dojem. A proč by tomu tak nebylo? Google chce, aby jeho uživatelé našli to, co hledají, RYCHLE.

Čím rychlejší je váš web, tím vyšší je vaše hodnocení na Googlu.

Už vás zajímá, jak se vaše webové stránky měří, že ano?

Díky čemu je web pomalý?

Než začneme kopat hluboko do dusnatého štěrku, podívejme se na dva hlavní faktory, které ovlivňují vaši celkovou rychlost načítání webových stránek.

 1. Rychlost serveru poskytovaná vaší webhostingovou službou.
 2. Váš webový design, čistota kódu, mezipaměti, pluginů a vizuálních médií.

Pokud je to matoucí, přemýšlejte o tom jako o autě.

 1. V této souvislosti je webhostingová služba motorem automobilu. Měříme rychlost podle toho, jak dlouho – v milisekundách – trvá, než bude reagovat na požadavek.
 2. Kód vašeho webu je jako karoserie automobilu, kola a styling. Rychlost zobrazení obrázků a obsahu na obrazovce uživatele závisí na vašem kódu.

Nyní můžete do svého automobilu nainstalovat nejdynamičtější soupravu a nejrychlejší a nejpevnější pneumatiky, ale pokud je motor pomalý, všechny ty fantastické věci, na které jste jen plácli, neudělají pro zlepšení rychlosti přesně nic.

S vaším webem je to stejné.

Jistě, můžete zkrátit kód, optimalizovat obrázky a komprimovat své stránky. Ale pokud je váš webový hostitel a rychlost serveru – váš motor – pomalá, pak vaše stránky nemusí zrychlit žádná optimalizace kódu.

Jednoduše řečeno, váš webhosting nese největší odpovědnost za výkon vašeho webu.

Proč Bitcatcha Server Speed ​​Checker

Kontrola rychlosti serveru

Většina testovacích služeb rychlosti načítání webu spočívá v tom, že otestují rychlost načítání stránek jako celek, což vám ztěžuje určit, která část vašeho webu způsobuje překážku..

Neřeknou vám přesně, co vaše stránky zpomalují, ať už jde o optimalizaci vašich stránek a návrh webových stránek nebo váš webhosting. To nás očividně velmi rozladilo, ale místo toho, aby jsme se rozplývali v rohu jako obvykle, rozhodli jsme se jíst cheeseburger.

Tento cheeseburger (prostřednictvím řady zákrutů a zatáček) nás vedl k vytvoření kontroly rychlosti, která konkrétně testuje rychlost webhostingu, takže můžeme určit, která část webové stránky leží výše zmíněným úzkým hrdlem.

Takže – jednoduše – Bitcatchova rychlostní kontrola vám ukáže, jak rychle váš motor – váš hostitel hostuje -.

Jak funguje kontrola rychlosti serveru?

Když používáte náš server pro kontrolu rychlosti serveru, věci jsou pro vás super jednoduché. Musíte pouze zadat svou webovou adresu a stisknout ‘go’. Uděláme kouzlo a představíme vám výsledky.

Test rychlosti serveru

Na našem konci se věci stávají trochu zajímavějšími.

Zřídili jsme servery na 10 různých místech po celém světě (New York, Los Angeles, Londýn, Singapur, Sao Paolo, Bangalore, Sydney, Japonsko, Kanada), & Německo), které fungují jako uzly.

Poznámka

Naše uzly jsou pečlivě testovány, abychom se ujistili, že jsou dostatečně stabilní, abychom vám mohli poskytnout přesné výsledky. Každý uzel je testován nejméně 100x pomocí stejné adresy URL, aby se změřila stabilita uzlů. Pokud uzel nesplňuje naše přísné požadavky, najdeme pro tento uzel jiný server, který vyhovuje našim potřebám.

Když zadáte adresu URL do kontroly rychlosti serveru, provede nástroj 4 věci:

 1. Zkontroluje adresu URL platné domény.
 2. Kontroluje DNS adresu URL, která říká našemu nástroji, kde se nachází váš server.
 3. Zabere vám snímek obrazovky vašeho webu, abyste si mohli vizuálně ověřit, zda testujeme správný web.
 4. Našich 10 uzlů bude synchronně pingovat vaše stránky a měřit, jak dlouho trvá, než váš server odpoví na tyto požadavky z celého světa. To emuluje 10 různých lidí z celého světa, kteří na váš web přistupují současně.

Každý z našich uzlů pinguje server vašeho webu třikrát a použije nejrychlejší výsledek ze 3 jako dobu, kterou váš server potřeboval k odpovědi na žádost uzlu..

Poznámka

Namísto průměru bereme nejrychlejší ze 3 výsledků, protože webový provoz musí být směrován prostřednictvím poskytovatele internetových služeb. Způsob, jakým ISP odesílá data z vašeho serveru zpět do našich uzlů, může být nevyrovnaný a trvá několik pokusů, než najdou nejefektivnější cestu doručení dat..

Nástroj poté vezme hodnoty odvozené ze všech 10 uzlů a zprůměruje je. Průměrné skóre je konečný výsledek a je mu přiděleno hodnocení od A + (nejrychlejší) do E (naprosto hrozný).

To vše je hotovo a prezentováno během několika sekund od vás pomocí nástroje!

Jak hodnotíme výsledky rychlosti serveru

Pro nejlepší uživatelský zážitek by mělo být ideální rychlostní hodnocení Bitcatcha pro výsledek rychlosti vašeho serveru B + a vyšší. Minimálně by to mělo být C +. Zde jsou uvedeny pořadí serverů:

 • Všechno pod 180 ms je označeno jako A+
 • 181 ms -210 ms je hodnoceno jako A
 • 211 ms – 220 ms je hodnoceno B+
 • 221 ms – 240 ms je hodnoceno B
 • 241 ms – 280 ms má C+
 • 281 ms – 360 ms má C
 • 361 ms – 520 ms je hodnoceno D+
 • 521 ms – 840 ms je hodnoceno D
 • 841 ms – 1 480 ms se označuje jako E+
 • Všechno nad 1480 ms je označeno jako E

Nezapomeňte, že provoz je směrován prostřednictvím poskytovatelů internetových služeb, a proto nemůžeme poskytnout 100% přesná data, pokud nemáte vyhrazenou šířku pásma.

Výsledky našeho nástroje pro kontrolu rychlosti serveru vám však poskytují velmi dobrý přehled o tom, jak rychle je vaše webhostingová služba.

Získání přesných výsledků

Pamatujete si, co jsme tam psali ohledně poskytovatelů internetových služeb, kteří vymýšleli nejefektivnější cestu doručení dat? Při prvním použití kontroly rychlosti serveru můžete z tohoto důvodu získat nevyrovnané výsledky.

Pro přesnější výsledky otestujte rychlost vašeho serveru minimálně 3krát, dokud nezačnete vidět konzistentní výsledky. Ve skutečnosti, proč nezkoušejte svůj web právě teď v Bitcatcha speed checkeru?

Pokud neustále dosahujete výsledků nižších než B +, je nejvyšší čas na změnu. Znamená to, že váš webový hostitel je váš problémový bod. Motor vašeho webu je příliš pomalý.

Způsobuje to, že váš web ztrácí konverze a snižuje vaše vyhledávání Google. Nemusíte však panikařit, máme záda. Podívejte se na tento seznam zdrojů pro rychlejší a spolehlivější službu.

Hacks pro zvýšení vaší rychlosti

Nejprve, pokud je váš web pomalý, zkuste některé z těchto napadnutelných hacků, které můžete použít hned teď, abyste trochu urychlili malou podporu.

1. Přesuňte server blíže k publiku

Kontaktujte svého webhostitele a požádejte jej, aby přesunul váš web na server, který je trochu blíže vašemu publiku. Vaši zákazníci tak budou mít přístup mnohem rychleji.

2. Používejte vyhrazený hosting, cloud nebo VPS

Jedním z důvodů, proč může být vaše webhostingová rychlost pomalá, může být to, že jej sdílíte s celou partou jiných lidí.

S vyhrazeným hostingem nebo VPS bude váš web hostován na svém vlastním serveru. Šířku pásma a zdroje používá výhradně váš web. Získáte také mnohem větší kontrolu nad nastavením serveru, se kterým můžete manipulovat, abyste umožnili rychlejší načítání. Vyzkoušejte náš seznam nejlepších webhostingů. Všechny jsou optimalizovány pro rychlost.

3. Použijte síť pro doručování obsahu

Síť pro doručování obsahu (CDN) používá servery rozmístěné po celém světě. Informace o vašem webu budou uloženy na každém z nich, takže budou sloužit uživatelům na základě jejich geografického umístění.

To znamená, že pokud někdo navštíví váš web z Austrálie, vaše CDN mu bude poskytovat obsah z nejbližšího možného serveru. Se systémem doručování obsahu nezáleží na tom, odkud je váš web na světě přístupný, vždy bude rychlý.

4. Povolte „Keep Alive“

Požádejte svého webového hostitele, aby zapnul nastavení „udržovat naživu“. Tímto způsobem budete udržovat připojení k vašemu webu otevřené a nechat vše proudit přes jediné připojení (když je nastavení vypnuto, připojení je otevřené a uzavřené pokaždé, když nový uživatel přistupuje k vašemu webu).

Nyní otestujte rychlost svého webu zde. Pokud jsou vaše výsledky testů stále subpar, (cokoli méně než hodnocení B +), budete vědět, že je čas změnit svůj webhosting.

Pokud trvale dosahujete dobrých výsledků (B + až A +) a váš web je stále pomalý, znamená to, že váš webový design nebo kódování je překážkou, a oprava, která by měla zvýšit vaše konverze

Pamatujte, že pomalé rychlosti jsou repelenty převodu! Pomocí nástroje pro kontrolu rychlosti serveru otestujte rychlost svého webu a proveďte potřebné opravy. Určitě se vaše konverze začnou zvyšovat a také vaše zisky!

Sečteno a podtrženo: Pokračujte v optimalizaci

Víme tedy, že rychlost webu ovlivňují dva hlavní faktory:

 1. Kód, mezipaměť, pluginy, vizuální média atd
 2. Rychlost webhostingu

Většina nástrojů pro testování webu testuje rychlost vašeho webu jako celek, což znamená, že je nemožné určit, která část vašeho webu je láhev.

Bitcatcha’s Server Speed ​​Checker byl vytvořen speciálně pro testování rychlosti serveru, takže můžete přesně diagnostikovat, která část vašeho webu způsobuje úzký profil.

Když používáte náš server pro kontrolu rychlosti serveru, naše uzly z 10 různých míst po celém světě budou pingovat na váš web, simulujíc 10 různých lidí, kteří přistupují na váš web současně. Měříme, jak dlouho trvá váš web hosting, aby reagoval na tyto pingy, a představíme vám průměrné konečné výsledky, které vám řeknou, jak dobře se váš web hosting daří.

Chcete-li dosáhnout optimální přesnosti, proveďte několik testů, dokud neuvidíte konzistentní výsledky. Pokud neustále snižujete rychlosti než B +, můžete zvážit změnu poskytovatele webhostingu.

Rychlost je důležitá. Ujistěte se, že váš hostitel hostuje krok.

Pokud jste v rozpacích, ke kterému se webhosting zajímá, sestavili jsme pro vás seznam, který vám bude vyhovovat bez ohledu na to, zda jste bloger, online prodejce nebo konzultant.

Upgradujeme nástroj pro kontrolu rychlosti serveru na model založený na předplatném, takže pokud chcete být první, která bude aktualizována při spuštění upgradovaného nástroje, zaregistrujte se zde!

Pošlete nám zprávu, pokud narazíte na jakékoli dotazy týkající se naší kontroly rychlosti a pokud vám její funkce přinese hodnotu, sdílejte ji se svými přáteli!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me