Ви можете втратити тисячі потенційних продажів та конверсій.

Чому??

Відповідь проста. Ваш веб-сайт занадто повільний.

Давайте розглянемо факти:

 • За даними Google, ймовірність того, що люди залишають ваш сайт, збільшується на 32%, якщо швидкість завантаження становить від 1 до 3 секунд.
 • За даними thinkwithgoogle, орієнтири для швидкого завантаження сайту становлять 0-1 секунди.

Зрозуміло, що швидкість має значення

Ми любимо швидкість і просто не можемо її набрати. Коли ми щось шукаємо, ми шукаємо відповіді і сподіваємось знайти їх якнайшвидше.

Швидкий веб-сайт означає кращу роботу користувачів. Це означає, що щасливі клієнти та більше підписуються на ваш список розсилки. Це означає більше переглядів сторінок і більше людей, які діляться вашим вмістом. Це означає більше довіри до вас та вашої компанії.

Підсумок: швидкий веб-сайт дорівнює більше конверсій, що приносить вам більше прибутку. Окрім того, ваші відвідувачі не єдині, що бажають швидкості …

Google – це відстійник для швидких веб-сайтів

Google активно шукає веб-сайти, що швидко завантажуються, і займає їх високо на своїх пошукових сторінках. Вони прагнуть надати своїм користувачам винятковий досвід користувача. А чому б їх не було? Google хоче, щоб її користувачі знаходили те, що шукають, ШВИДКО.

Чим швидше ваш веб-сайт, тим вище ви ставите в Google.

Ви вже замислюєтесь, як вимірює ваш веб-сайт, чи не так??

Що робить веб-сайт повільним?

Перш ніж ми заглибимося в азотно-крупу, давайте подивимося на два основні фактори, які впливають на загальну швидкість завантаження веб-сайту.

 1. Швидкість сервера, надана вашою службою веб-хостингу.
 2. Ваш веб-дизайн, чистота коду, кеш-пам’яті, плагінів та візуальних медіа.

Якщо це заплутано, думайте про це як про машину.

 1. У цьому контексті послуга веб-хостингу є автомобільним двигуном. Ми вимірюємо його швидкість за тим, як довго – в мілісекундах – потрібно, щоб відповісти на запит.
 2. Код вашого сайту схожий на кузов автомобіля, колеса та стиль. Як швидко ваші зображення та вміст відображаються на екрані користувача, залежить від вашого коду.

Тепер ви можете встановити найаеродинамічніший комплект і найшвидші шини з найзручнішими характеристиками для свого автомобіля, але якщо двигун повільний, всі ті вигадливі речі, про які ви тільки що ляпали, точно не зробить нічого для підвищення його швидкості.

Так само і з вашим веб-сайтом.

Звичайно, ви можете обрізати код, оптимізувати зображення та стиснути сторінки. Але якщо швидкість вашого веб-хоста і сервера – ваш двигун – повільна, то жодна кількість оптимізації коду не може пришвидшити ваш сайт.

Простіше кажучи, ваш веб-хостинг несе найбільшу відповідальність за роботу вашого веб-сайту.

Чому перевірка швидкості сервера Bitcatcha

Перевірка швидкості сервера

Справа в більшості сервісів тестування швидкості завантаження сайту полягає в тому, що вони перевіряють швидкість завантаження вашого сайту в цілому, що ускладнює вам визначення того, яка частина вашого сайту викликає вузьке місце.

Вони не кажуть вам, що саме сповільнює ваш сайт, чи це оптимізація вашого веб-сайту, чи веб-дизайн, чи ваш веб-хостинг. Це, очевидно, нас дуже засмутило, але замість того, щоб кинутись у кутку, як це зазвичай робимо, ми вирішили поїсти чизбургер.

Цей чізбургер (через низку поворотів) призвів до того, що ми створили швидку перевірку, яка спеціально перевіряє швидкість веб-хостингу, тому ми можемо визначити, у якій частині веб-сайту лежить вищезгадана вузька зона.

Тож – просто – перевірка швидкості Bitcatcha показує, наскільки швидко працює ваш двигун – ваш веб-хост.

Як працює перевірка швидкості сервера?

Коли ви використовуєте нашу перевірку швидкості сервера, для вас все дуже просто. Все, що вам потрібно зробити – це ввести свою веб-адресу і натиснути «йти». Ми зробимо магію і представимо вам результати.

Тест на швидкість роботи сервера

З нашого боку, речі стають трохи цікавішими.

Ми створили сервери в 10 різних місцях по всьому світу (Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Сінгапур, Сан-Паоло, Бангалор, Сідней, Японія, Канада, & Німеччина), які виконують роль вузлів.

Примітка

Наші вузли ретельно перевіряються, щоб переконатися, що вони досить стабільні, щоб ми могли забезпечити точні результати. Кожен вузол тестується щонайменше 100 разів за допомогою однієї і тієї ж URL-адреси для вимірювання стійкості вузлів. Якщо вузол не відповідає нашим суворим вимогам, ми знайдемо інший сервер для цього вузла, який задовольняє наші потреби.

Коли ви вводите свою URL-адресу в сервер перевірки швидкості, інструмент виконує 4 дії:

 1. Він перевіряє URL-адресу на допустимий домен.
 2. Він перевіряє DNS URL-адреси, яка повідомляє нашому інструменту, де знаходиться ваш сервер.
 3. Він займає знімок екрана вашого веб-сайту, щоб ви могли візуально перевірити, чи ми перевіряємо правильний сайт.
 4. Наші 10 вузлів синхронно підкажуть ваш сайт, вимірюючи, скільки часу потрібно, щоб ваш сервер відповідав на ці запити з усього світу. Це емулює 10 різних людей з усього світу, які одночасно мають доступ до вашого веб-сайту.

Кожен наш вузол буде тричі проштовхувати сервер вашого веб-сайту, використовуючи найшвидший результат із 3 як кількість часу, необхідного вашому серверу на відповідь на запит вузла..

Примітка

Ми приймаємо найшвидший з трьох результатів замість середнього, оскільки веб-трафік повинен бути прокладений через Інтернет-провайдера. Те, як ISP передає дані з вашого сервера назад до наших вузлів, може бути помилковим, і потрібно кілька спроб, щоб вони знайшли найефективніший шлях доставки даних.

Потім інструмент бере значення, отримані з усіх 10 вузлів, і середнє їх значення. Усереднений бал є кінцевим результатом і присвоюється рейтинг від A + (найшвидший) до E (абсолютно жахливий).

Все це зроблено та представлено протягом декількох секунд після використання інструменту!

Як ми оцінюємо результати швидкості сервера

Для найкращого користувацького досвіду ідеальний показник швидкості Bitcatcha для результату швидкості вашого сервера повинен бути B + і вище. Як мінімум, це повинно бути C +. Ось як ранжуються сервери:

 • Все, що не перевищує 180 мс, займає А+
 • 181 мс -210 мс займає А
 • 211 мс – 220 мс займає В+
 • 221 мс – 240 мс займає В
 • 241 мс – 280 мс займає рейтинг С+
 • 281 мс – 360 мс займає рейтинг С
 • 361 мс – 520 мс посідає D+
 • 521 мс – 840 мс посідає D
 • 841 мс – 1480 мс належить до Е+
 • Все, що перевищує 1480 мс, належить до Е

Майте на увазі, що трафік направляється через Інтернет-провайдери, і завдяки цьому ми не можемо надати вам 100% точні дані, якщо у вас не буде виділена спеціальна пропускна здатність..

Сказавши це, результати нашого інструменту перевірки швидкості сервера дають вам дуже гарну інформацію про те, наскільки швидко працює ваш веб-хостинг.

Отримання точних результатів

Пам’ятайте, що ми там писали про Інтернет-провайдери, щоб визначити найбільш ефективний шлях передачі даних? Перші кілька разів, коли ви використовуєте перевірку швидкості сервера, ви можете отримати помилкові результати саме з цієї причини.

Для більш точних результатів протестуйте швидкість свого сервера як мінімум 3 рази, поки ви не почнете бачити стійкі результати. Власне кажучи, чому б ви не спробували свій веб-сайт прямо зараз у швидкій шашці Bitcatcha?

Якщо ви постійно отримуєте результати нижчі за B +, настав час для змін. Це означає, що ваш веб-хост – це вузьке місце. Двигун вашого сайту занадто повільний.

Це призводить до того, що ваш сайт втрачає конверсії та зменшує показник пошуку Google вниз. Не потрібно панікувати, ми повернулися до вас. Перегляньте цей список ресурсів для швидшого та надійнішого обслуговування.

Хаки для підвищення швидкості

По-перше, якщо ваш веб-сайт млявий, спробуйте деякі з цих діючих хакерів, якими ви можете скористатися зараз, щоб трохи прискорити його..

1. Перенесіть сервер ближче до аудиторії

Зверніться до свого веб-хостингу і попросіть його перенести ваш сайт на трохи ближчий до вашої аудиторії сервер. Ваші клієнти зможуть отримати доступ до нього набагато швидше.

2. Використовуйте виділений хостинг, хмара або VPS

Однією з причин, чому швидкість вашого веб-хостингу може бути повільною, може бути те, що ви ділитесь ним із цілою низкою інших людей.

Завдяки спеціальному хостингу або VPS, ваш веб-сайт розміщуватиметься на власному сервері. Пропускна здатність та ресурси використовуються виключно на вашому сайті. Ви також отримаєте набагато більше контролю над налаштуваннями сервера, якими можна керувати, щоб швидше завантажуватись. Перевірте наш список найкращих веб-хостингів. Всі вони оптимізовані для швидкості.

3. Використовуйте мережу доставки вмісту

Мережа доставки вмісту (CDN) використовує сервери з пунктиром по всьому світу. Інформація про ваш веб-сайт зберігатиметься на кожному з них, тому вона обслуговуватиме користувачів залежно від їх географічного розташування.

Це означає, що якщо хтось відвідує ваш веб-сайт з Австралії, ваш CDN подаватиме вміст з найближчого можливого сервера. Якщо система доставки вмісту не має значення, звідки в світі доступ до вашого веб-сайту, це завжди буде швидко.

4. Увімкніть “Keep Live”

Попросіть свого веб-хоста ввімкнути налаштування “зберігати живий”. Тим самим ви будете залишати відкритим підключення до свого веб-сайту, і все дозволить протікати через одне з’єднання (коли налаштування вимкнено, з’єднання відкривається та закривається кожного разу, коли новий користувач звертається до вашого сайту).

Тепер перевіряйте швидкість свого веб-сайту тут. Якщо ваші результати тесту все ще непідвладні, (що не менше, ніж B + рейтинг), ви знаєте, що саме час змінити веб-хостинг.

Якщо ви постійно отримуєте хороші результати (від B + до A +), і ваш веб-сайт все ще повільний, це означає, що ваш веб-дизайн або кодування є вузьким місцем, і виправлення того, що повинно збільшити ваші конверсії

Пам’ятайте, повільні швидкості – це відштовхувачі! Використовуйте інструмент перевірки швидкості сервера, щоб перевірити швидкість вашого сайту, внести необхідні виправлення. Звичайно, ваші конверсії почнуть зростати, а також прибуток!

Підсумок: Продовжуйте оптимізувати

Отже, ми знаємо, що є два основні фактори, які впливають на швидкість веб-сайту:

 1. Код, кеш, плагіни, візуальні носії тощо
 2. Швидкість веб-хостингу

Більшість інструментів для тестування веб-сайтів перевіряють швидкість вашого веб-сайту в цілому, а це означає, що ви не можете визначити, якою частиною вашого веб-сайту є пляшка.

Сервер перевірки швидкості сервера Bitcatcha був створений спеціально для перевірки швидкості сервера, тому ви можете точно встановити діагноз, яка частина вашого веб-сайту викликає вузьке місце.

Коли ви використовуєте нашу перевірку швидкості сервера, наші вузли з 10 різних місць по всьому світу проконтролюють ваш веб-сайт, імітуючи 10 різних людей, які одночасно отримують доступ до вашого сайту. Ми вимірюємо, скільки часу займає ваш веб-хостинг, щоб відповісти на ці пінг, і представляємо вам усереднені кінцеві результати, які підкажуть, наскільки добре працює ваш веб-хостинг.

Для оптимальної точності проведіть кілька тестів, поки ви не почнете бачити стійкі результати. Якщо ви постійно отримуєте швидкість швидше, ніж B +, ви можете розглянути можливість переключення постачальників веб-хостингу.

Швидкість важлива. Переконайтесь, що ваш веб-хостинг не відстає.

Якщо ви втрачаєте, на який веб-хостинг звернутися, ми склали для вас список, який стане у нагоді незалежно від того, чи є ви блогером, продавцем в Інтернеті чи консультантом..

Ми вдосконалюємо інструмент перевірки швидкості сервера до моделі на основі підписки, тому якщо ви прагнете першим оновитись при запуску оновленого інструменту, попередньо зареєструйтесь тут!

Покиньте нам повідомлення, якщо у вас виникнуть запитання щодо нашої перевірки швидкості, і якщо функціональність його приносить вам цінність, діліться ним із друзями!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me