Kui liitusite meiega selle kuu alguses meie UX-i artikli saamiseks, siis teate, et arutasime teie veebisaidi 25 olulist UX-i kujunduselementi.

Põhiidee on järgmine: UX-disaini eesmärk on pääseda külastajale pähe. See tähendab kasutajatele lihtsa, sujuva ja nauditava kogemuse loomist. Idee on kiiresti teavet edastada ja isegi naeratada.

Hea UX-disain tekitab külastajates dopamiini ja õnne. Ja see muudab nad tõenäolisemalt teid usaldavaks. Oluline on see, et see muudab nad tõenäolisemalt sinult ostma.

Pärast meie viimase UX-i kujundusartikli 25 põhiteavet tutvumist vaatame, kuidas see toimib. Täpsemalt käsitleme e-kaubanduse veebisaitide UX-kujundust.

Kuidas kasutavad need veebisaidid nutikaid UX-i kujundamise trikke, et julgustada oma külastajaid ostma?

1. Asos

Kasutan Asose näidet palju, kuid sellel on hea põhjus. Nende UX-disain on hiilgav.

Kõik algab väljamõeldud väärtuspakkumisest. Suurepärane pilt, lihtne seletaja, tasuta kohaletoimetamise garantii ja ilmne tegutsemiskutse, mis suunab teid meeste või naiste sektsiooni.

asos2

Üks nende UX-i silmapaistvatest funktsioonidest on videomaterjal, nii et külastajad saavad tegelikult näha, milline riietus välja näeb. See annab klientidele üksustest parima võimaliku ülevaate ja annab neile kindluse ostmiseks.

Neil on ka suurepärane uus funktsioon, mida nimetatakse kiirvaateks. Nende tootelehel klõpsate nupul Kiirvaade ja ilmub väike hüpik koos lisapiltide ja kogu vajaliku teabega. See salvestab kliendi klõpsamise edasi-tagasi erinevatele lehtedele. Lihtne, intuitiivne disain.

asos

2. Zara

Zara veebisait on meistriklass lihtsuses. Puhas, intuitiivne ja piiratud. See on oik Hicki seadusele: kujunduspõhimõte, mis piirab navigeerimise valikut ja annab kasutajale selged, kuid piiratud võimalused.

Mõte on selles, et liiga paljud võimalused panevad teie külastaja üle jõu käima. Pakkudes vähem valikuid, tunnevad nad end enesekindlamalt. Vaatame suurepärasemat navigeerimist kogu selle postituse vältel, kuid Zara on üks parimatest.

zara

3. Abof

Abof (All About Fashion) kasutab nende veebis osavalt kavalat UX-i trikki. Pange üles koduleht ja see ei näe välja nagu traditsiooniline e-kaubanduse sait. See näeb pigem välja nagu ajaveeb. See on täis mahlast sisu, mis oma publikut inspireerib.

abof

Seejärel tõstavad nad oma lugudes ja artiklites esile rõivad silmatorkavas jaotises nimega „Osta lugu”. Eelmises UX-i artiklis rääkisime, kui oluline on luua suhe oma publikuga. Abof teeb seda suurepäraselt relatiivsete lugude ja sisuga.

abof 2

Alles pärast kliendi inspireerimist proovivad nad midagi müüa.

Nende tootelehel on kasulikke märkmeid stiilinippide kohta, mis on suurepärased näited mikro-interaktsioonidest – väikesed tükid, mis jõuavad teie publikuni ja köidavad neid.

abof 3

Pange tähele, et neil on ka suurusejuhend, mis aitab klientidel täpsed mõõtmised õigesti saada (hirm, et rõivad ei sobi, on üks suuremaid põhjuseid, miks me ostukorvidest loobume). Samuti kasutavad nad klientidele veelgi lisateabe saamiseks jaotist „eeldatav kohaletoimetamine”.

4. Berghaus

Berghaus on õueriiete kaubamärk, kuid teate seda juba esimese sekundi jooksul pärast nende saidile maandumist.

berghaus

See on bränd, mis mõistab oma sihtrühma lähedalt ja tagab nende võimalikult kiire ühenduse loomise. Esimene kangelase lask on inspireeriv kutse. See loob ühenduse kogukonnaga ja köidab teid.

Ainus miinus? Tugevam üleskutse pitsitaks siin tehingu tõesti ära.

5. Õun

Võite eeldada, et ettevõte, kes paneb disaini ja uuendustegevuse keskmesse, paistab silma UX-disaini poolest, ja seda nad ka teevad. Alustuseks vaadake nende tootelehti.

Nad kasutavad parallaksi kerimist piltide dünaamiliseks muutmiseks, kasutaja joonistamiseks ja väljumiskohtade välistamiseks. Olete sattunud Apple’i maailma.

Ekraanipilt 2016-07-28 kell 8.43.00

Nutikad animatsioonid näitavad teile täpselt, kuidas tooted töötavad, nagu uus 3D-puudutus. Kerimisgaleriid kutsuvad teid üles suhtlema ja uurima ning nutikas koopia ütleb teile täpselt, kuidas uus iPhone teie elu parandab (mitte pika funktsioonide loendi asemel).

Nende navigeerimine on lihtne ja puhas ning ma armastan nende piltide kasutamist valikute edasiseks eristamiseks (skannime veebi, nii et sõnadel on kombeks sulanduda)

õun 2

Kassaprotsessi ajal annavad nad teile võimaluse ostmise ajal spetsialistiga vestelda. See on lihtne, kuid kasulik trikk. See pakub algajatele teatud määral abi, kuid ei takista enesekindlaid ostjaid krediitkaardi välja võtmast.

6. Bellroy

Suhteliselt uue e-kaubanduse müüjana on teie esimene ülesanne näidata klientidele, kuidas erinete teistest. Bellroy teeb seda suurepäraselt koos õhukeste ja kompaktsete rahakottidega.

kelluke 3

Mis veelgi parem, oma tootelehtedel on igal rahakotil oma video, mis näitab klientidele kõiki unikaalseid funktsioone.

kelluke 4

7. Renditud rada

Rent The Runway on päris ainulaadne kontseptsioon: sa laenad mõneks päevaks kleidi või rõiva, selle asemel, et seda osta. See sobib suurepäraselt pulmadeks või üritusteks, kus te ei soovi varju minna riietuse jaoks, mida te ei pruugi kunagi enam kanda.

Veebisait tutvustab seda mõistet lihtsalt ja kutsub seejärel kasutajaid üles suhtlema, kutsudes neid juhtumit valima.

raja rent

Lisatähised nende tarnekalendri jaoks, andes klientidele täpselt teada, millal riietus saabub ja millal see tuleb tagastada.

raja rent 2

Nii lihtne, kuid samas rahustav.

8. Amazon

Amazon on suurim e-kaubanduse veebisait maailmas ja ausalt öeldes üks paremaid. Võite valida mõne nende funktsiooni UX-disaini näitena.

Alates nutikatest kimpudest kuni kliendisoovitusteni näevad nad ette oma kasutajate vajadused ja toimetavad. Kuid täna tõstame esile nende ühe klõpsuga tellimussüsteemi.

amazon

See on endiselt parim näide veebis väljaregistreerimise tõhususest. E-kaubanduse keskmes on UX-kujundus, ostukorvi ja väljaregistreerimise protsess. Mida sujuvam, seda parem. Ja see ei muutu sujuvamaks kui ühe klõpsuga tellimine!

9. Karjatama

Pilt, mis ütleb teile kõik, mida peate teadma. Isiksuse sõnastus ja kujundus Uutele kasutajatele kohene allahindlus ja suur, julge üleskutse tegevusele.

kriimustus

See on lihtne meistriklass UX-i kujundamisel.

10. TopShop

Poodides, kus müüakse palju tooteid, on UX-disaini osas palju raskem töö. Kuidas korraldada iga erinevat teksapari ja neid esitleda??

Õnneks on TopShopil suurepärane plaan. Lehega hõljuva suure turske filtrivalija abil saate oma toodete stiili, värvi, sobivust ja hinda pidevalt muuta ja muuta..

Topshop 2

Isegi lahedam – kui toode hiirega üle hõljutatakse, lülitub iga toode pildi peale, kus modell neid kannab. See soodustab suhtlemist ja võimaldab klientidel üksusi paremini vaadata.

11. Protest

Protestil võib olla lihtsalt suurim ja rasvaim veebis navigeerimine.

Lk

See on selge, sisutihe ja segane. See vähendab ka kliendi eksimisvõimalusi. Sinine värv hoiab kliendi tähelepanu seal, kus nad seda soovivad.

Protest kasutab nende saidil ka tonni pisikesi animatsioone. Igaüks neist käivitub, kui selle üle kerite. See säilitab klientide tähelepanu, julgustab suhtlemist ja paneb kogu saidi tundma dünaamikat.

12. Uus välimus

New Look saab oma uuendusliku korvi jaoks nimekirja. See istub nende navigeerimisribal alati paksus indikaatoris, et meelde tuletada, et see seal on.

Uus ilme 2

Sellel klõpsamisel ei tõmba see teid teisele lehele. Selle asemel saate libiseva paneeli küljelt sisse liikuda, et näidata teile, mis teie kotis on. See tähendab, et kliendid ei eksle kunagi ja nad saavad hõlpsalt kassasse astuda, kui soovite.

Uus välimus

13. Pliiats, poolt 53

Kui kavatsete pliiatsit müüa hinnaga peaaegu 60 dollarit, peate selle tõesti müüma! Õnneks teeb ‘Pencil’ 53 järgi suurepärast tööd, kasutades mitmeid UX-i kujundamise trikke.

Nad kasutavad pikka, parallaksi kerimislehte, et selgitada kõiki funktsioone ja näidata teile täpselt, mida saate sellega teha.

pliiats 2

Nad võidavad ära suurepäraseid arvustusi, et selgitada, miks nad on teistest võimalustest palju paremad. Toote „Wired” tsitaadi kasutamine on suurepärane trikk toote usaldusväärsuse ja eelise kirjeldamiseks.

Pliiats

14. Talukübar

Oma viimases UX-disaini käsitlevas artiklis selgitasime, kui oluline on oma sihtrühmale kaasa aidata ja nendega ühenduda. Farmdrop teeb seda, seades oma missiooni ette ja keskele.

talu

Nad on “haiged ja väsinud nähes toitu miili kauguselt”. See on asi, millega enamik kliente saab pardale tulla. Enne kui nad proovivad teile midagi müüa, loovad nad teiega ühenduse ja annavad teile põhjuse ostmiseks.

15. Sid Mashburn

Lihtsalt veel üks suurepärane rippmenüü koos väikeste ikoonidega. See on lihtne trikk, mis aitab meil mõista ulatuslikku menüüd. Lisaks sellele annab see veebisaidile veidi rohkem isikupära.

ikoonid

16. Aeglased kellad

See on ainult ühe käega käekell. See on üsna ainulaadne kontseptsioon, nii et see vajab selgitamist! Aeglased kellad teevad seda täisekraaniga seletava video abil tõesti hästi.

aeglased kellad

Lisaks kontseptsiooni selgitamisele räägivad nad ka selle loomise taga oleva filosoofia kaudu (sobib suurepäraselt kliendiga ühenduse loomiseks) ning kasutavad kauneid pilte, mis rõhutavad ja sihivad nende ideaalset sihtrühma.

17. Firebox

Kui teie üksused ei sobi tavalistesse kategooriatesse, olge loominguline! Firebox on spetsialiseerunud ebatavalistele kingitustele ja lugupidamatutele esemetele. Nende 50 parimat edetabelit on ideaalne viis uurida nende kõige populaarsemaid tooteid.

pilte

Karbipaigutus sobib suurepäraselt toodete kiireks sirvimiseks ning paljud pildid on dünaamilised, liikuvad ja suhtlevad kliendiga.

Kuna nad on spetsialiseerunud kingitustele, on nende navigeerimisribal ka kingituste leidja, mis on fantastiline viis valikute kitsendamiseks.

18. Lazy Oaf

Veebikaubad tunduvad sageli üsna sarnased ja paljud jätavad vana ajakirja või kataloogi lehitsemise protsessi vahele.

Lazy Oaf toob selle tagasi nende lahedate otsinguraamatute jaotisega. Selle asemel, et riideid ükshaaval välja panna, näitavad nad rõivaid korraga erinevates kombinatsioonides. Lõppude lõpuks otsisid nad seda kataloogi.

laisk oaf

Klõpsake piltidel ja saate kasti „Kiire ost”, et valida kõik kolm kuvatavat üksust. See on rohkem vanakooli ja kaasahaaravam viis sisseoste teha.

Mida mitte teha!

Meile ei meeldi teiste veebisaitide tükkideks kobestada, kuid seal on mõned suured nimed, mis ajavad selle kõik valesti … Siin on üks või kaks halvimat rikkujat.

1. Fraseri maja

Need on üks suurimaid kaubamaju maailmas, kuid nad teevad ühe tohutu vea kohe, kui laadite nende veebisaidi üles.

Kohe-kohe tabab teid terve lehe hüpik, mis palub teil tellida nende uudiskiri.

Fraseri kursus

Vaatamata sellele, et tegemist on suure nimepoodiga, laseb see enamiku ostjaid väga taktikalise taktikana. Pidage meeles, et see on esimene mulje. Enne e-posti aadressi küsimist on palju parem luua kasutajareis, mis koolitab ja inspireerib teie külastajat.

Mitte ainult seda, kuid nende infolehele registreerumiseks pole reaalset stiimulit. Voucheri koodi allahindlus oleks siin suurepärane võimalus ja see võib aidata klientidel sissetungivat hüpikakent andestada.

2. Wal Mart

Wal Martil on raske väljakutse. Nad müüvad peaaegu kõike, nii et kuidas seda liigitada ja lihtsaks muuta? Noh, ma pole kindel … aga mitte nii …

seina mart

Kahjuks on see lihtsalt kategooriate jama, mida on peaaegu võimatu leida, mida otsite.

Siin on lihtsalt liiga palju teavet. Kui esitate oma kasutajatele liiga palju võimalusi, paanitsevad nad sageli ja lahkuvad.

3. Ray-Ban

See on pisut keskmine valik, kuna suurem osa Ray-Bani veebisaidist on väga kasutajasõbralikud. Tegelikult on sellel palju lahedaid funktsioone.

Kuid nad teevad midagi, mida paljud e-kaubanduse saidid teevad, mis kliente tõesti häirib. See:

kiirkeeld

Olete ilmselt sada korda sellist lehte näinud. See ei tundu nii halb, kuid loob tegelikult veel ühe müügi tõkke.

Kui olete naasev klient, mõtlete nüüd selle üle, mille parooli lõite. Kui te ei mäleta seda, peate läbima kogu unustatud parooli protsessi. Võite selle kliendi igal ajal kaotada …

Kui olete uus klient, on kindlasti olemas ka külaliste kontrollimine, kuid kõik, mida olete teinud, on neile klõpsata veel üks nupp. Veel üks võimalus hiireklõpsamiseks.

Sel hetkel on teie klient oma ostukorvist ja ostuprotsessist täielikult lahti ühendatud. Ärge lohistage seda välja, vaid pange müük lukku!

Suurepärane UX-kujundus on seotud väikeste näpunäidetega, mis muudavad teie klientide asjad lihtsamaks. Need 18 veebisaiti teevad seda suurepäraselt.

Milliseid funktsioone te oma veebisaidil kasutate??

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me