Olgem ausad. E-poe poest palju raha teenimine pole lihtne.

Võib-olla panustate oma poodi palju jõupingutusi, kuid ikkagi ei paista te müüvat.

See on pettumust valmistav ja karm tõde on see:

Kui teie e-poe pood ei müü ühtegi toodet, siis ei jää te ainult kasumit saamata – kaotate tõenäoliselt raha, kui arvestate toote- / materjalikulude, tööjõukulude ja muude e-poe pidamisega seotud kuludega.

… Pole hea.

Kui see olukord tundub liiga tuttav, võite olla valmis oma e-poe pood sulgema.

Kuid ärge loobuge veel lootusest! Räägime mõnedest hõlpsasti parandatavatest vigadest, mida võite teha ja mis mõjutavad teie müüki. Seejärel saate teha vajalikud muudatused oma poodide konversioonimäärade parandamiseks.

Kasutate madala kvaliteediga tootepilte.

Võite kihla vedada, et üks esimesi asju, mida potentsiaalsed kliendid teie toodete kohta märkavad, on pildid. Kui teil on halbu fotosid, ei tundu teie ettevõte nii usaldusväärne ja potentsiaalsed kliendid ei pruugi teie ettevõtet teie eest ostmiseks piisavalt usaldada.

Kuid head tootefotod võivad aidata teil rohkem müüki suunata, suurendades klientide arvamust teie poe kohta.

Ja mitte ainult – kvaliteetsed fotod aitavad klientidel näha teie toodete üksikasju, mis võib aidata ka müüki parandada.

Mõelge sellele nii. Kui keegi ostab veebist, ei pea ta toodet füüsiliselt käsitsema, et seda enne ostmist üksikasjalikumalt uurida, nii et ostes võib see olla nagu natuke õnnemäng. Kui saate oma fotodel erinevaid detaile ja vaateid oma toodetega näidata, saate seda vähem hasartmängudena tunda, omandab teie klient ostu tegemiseks vajaliku usalduse.

Siin on heade fotode näide (leiate Moonkist Designs Etsy poest):

Päris tootepildid muudavad midagi

Vaadake, kuidas müüja lisas rõnga lähifotot ja muid fotosid, mis näitavad rõngast mitme nurga alt? Piltide mitmekesisus võimaldab ostjatel näha rõnga kõiki detaile.

Tehke kindlasti mitu kvaliteetset tootefotot ka kõige muu kohta, mida müüte. Ja kui müüte midagi kantavat, lisage foto toote kandjast, et potentsiaalsed kliendid näeksid, kuidas see välja kannab.

Näpunäide

Vaadake seda ajaveebi postitust, et saada lisateavet selle kohta, kuidas pildid aitavad konversioonimäärasid tõsta.

Maksate saatmise eest.

Kas arvate, et teie kõrged saatekulud ei oma tähtsust? Mõtle uuesti!

Ekspertide konversioonikirjutaja Joanna Wiebe sõnul sisaldab suure konverteerimisega kassaid tasuta saatmine. Selle põhjuseks on asjaolu, et kõrged saatmishinnad on põhjus, miks inimesed hülgavad e-poe ostukorvid.

Ja vaadake seda:

Ettevõte nimega 2BigFeet otsustas hakata pakkuma tasuta saatmist tellimustele, mis ületavad 100 dollarit, ja nad nägid, et nende konversioonide arv suurenes üleöö 50%.

Niisiis, miks mitte proovida pakkuda tasuta saatmist, et näha, kuidas see mõjutab teie enda ümberarvestuskursse? Kes teab – võite ka üleöö konversioonimäära 50% -list paranemist näha!

Teie sait on liiga aeglane.

Mõelge tagasi viimati külastatud saidile, mille laadimine võttis kaua aega. Kas kleepisite ringi või otsustasite saidist loobuda??

Tõenäoliselt olete sellest loobunud. Olgem ausad – tänapäevases tehnoloogia abil viivitamatu rahulduse maailmas ei taha keegi kaua oodata.

Isegi Damien Farnsworth (Copyblogger) on rääkinud saidi kiiruse olulisusest, öeldes, et teie saidi kiirus mõjutab iga teie jaoks olulist mõõdikut.

Kiiruse küsimused

Lisaks näitab Unbounce’i uuring, et 1 viiest kliendist loobub ostukorvist, kui teie lehtede laadimine on liiga aeglane. Seega peaksite oma saidi laadimiskiirust tõsiselt võtma ja selle aeglase parandamise nimel pingutama.

Kuid võib-olla pole te kindel, kui kiiresti teie sait laadib. Sel juhul kasutage Bitcatcha serveri kiiruse kontrollijat ja vaadake seda loendit muudest võimalustest, kuidas oma täpset saidi kiirust mõõta.

Kui leiate, et teie sait on aeglane, kuid ei suuda välja selgitada, miks, siis võiksite olla süüdi ühel järgmistest põhjustest:

  • Teil on liiga palju WordPressi pistikprogramme.
  • Teie pildid on liiga suured.
  • Vahemällu salvestamist pole lubatud.

Nende probleemide lahendamiseks saate teha järgmist:

  • Deaktiveerige kõik WordPressi pistikprogrammid, mida te ei kasuta.
  • Kasutage oma saidil tihendatud pilte
  • Luba vahemällu salvestamine. Teie sait laaditakse kiiremini, kuna brauser ei pea faili serverilt küsima.

Pidage meeles, et probleemid, mida ma siin mainisin, pole aeglase laadimiskiiruse ainsad võimalikud põhjused. Põhjalikuma põhjuste loendi jaoks, mida teie veebisait ei pruugi tõenäoliselt nii kiiresti laadida, kui soovite, vaadake seda ajaveebi postitust.

Näpunäide

Need on täpsed sammud, mille me WordPressi kiirendamiseks tegime. Me kasutame seda saidil Bitcatcha.com ja saavutame uhkusega alla 3 sekundi laadimisaja.

Ostjad ei usalda teie ettevõtet.

Oletame, et ostad veebis lauda ja hakkad Etsyl ringi vaatama. Milliseid järgmistest müüjatest te rohkem usaldaksite?

Kumba sa usaldad?

Võimalik, et valite esimese müüja – nad teenivad teie usalduse, näidates üle 300 varasemate klientide viietärni arvustust.

Tuntud turundaja ja ettevõtja Neil Pateli sõnul usaldavad potentsiaalsed ostjad arvustusi, kuna:

  • Need esindavad tegelikku kasutusolukorda
  • Need on vähem kallutatud kui müügileht
  • Need annavad külastajatele ostukindluse, tõestades, et ostmisega ei kaasne probleeme

Seega veenduge, et pakute kvaliteetset toodet ja suurepärast klienditeenindust kõigile, kes midagi sinult ostavad. Iga kliendi jaoks endast väljas olemine on suurepärane viis positiivsete arvustuste saamiseks.

Aga mis siis, kui teete kõike õigesti ja ikkagi ei tundu, et saate soovitud arvustusi?

Võib-olla võiksite hakata julgustama inimesi pärast ostu ostmist teie poodi üle vaatama. Saate seda teha, saates iga paketiga isikupärastatud märkuse, mis tänab klienti ettevõtte eest ja palub tal teie pood üle vaadata.

Hoiatus: ärge suruge kliente jätma ebaausat positiivset arvustust. Mõni halb arvustus ei tee teile haiget – tegelikult võivad halvad arvustused isegi muuta teie positiivsed arvustused autentsemaks.

Näpunäide

Selle suurepärase arvustuse saamise võimaluste suurendamiseks lugege seda ajaveebi postitust.

E-poe avamine võib olla tasuv, kuid ainult siis, kui olete nutikas selle kohta, kuidas ennast ettevõttena esitlete.

Alustage näpunäidete järgimist, mida olen selles postituses maininud, ja suurendate oma võimalusi näha soovitud paremat müüki.

Milliseid muudatusi teete oma e-poe konversioonimäärade parandamiseks? Jagage kommentaaride jaotises!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me