Kujutage ette, et võtate iga oma veebisaidi külastaja ja valate ta hiigellehtrisse.

Tuhanded kliendid valavad ülaosast ja korralikult alt välja. Teie toote ostmine vastavalt olukorrale.

Kõlab nagu täiuslik süsteem, kas pole? Noh, see on plaan ikkagi! Selles postituste seerias vaatleme teie konversioonide kahekordistamist. Üks kiireimaid viise selleks on lekkiv müügilehtri ühendamine.

Mis on müügikanal?

Müügikanal on lihtne viis oma konversioonide visualiseerimiseks. Ülaosa on lai ja lai, esindades iga inimest, kes teie brändi või veebisaidiga kokku puutub.

Müügi lehter
Pildikrediit: Sparkitects.com

Me kasutame seda metafoori, kuna soovite, et laiale kohale jõuaks inimesi kogu kohast ja koondaksite nad ühte väga konkreetsesse sihtmärki.

Kui nad on teie lehtris (teie veebisaidil), liiguvad tühimiku vähenemisel allapoole. Siin õpivad nad rohkem teie brändi ja toote kohta. Te veendate neid ostma ja suunate nad lõppsihtpunkti.

Kuju tähistab ka inimeste arvu teel. Paratamatult kaotate alla minnes inimesi. Külastajad otsustavad, et nad pole teie tootest huvitatud, või häirivad nad teekonda. Nii et lehter muutub igal etapil kitsamaks.

Lõpuks kerkivad kõige kasumlikumad kliendid alt üles. See on tavaliselt vaid väike osa hiigelsuurtest numbritest, mis kanalisse sisenesid. Kuid need on teie kõige olulisemad kliendid.

Klient, kes jõuab põhja, on teie superfännid!

Müügikanalid on suurepärased, kuna need sõeluvad välja teie absoluutsed parimad kliendid (võib-olla peaksid nad seda nimetama hoopis müügi sõelumiseks?)

Veebiomanikud kasutavad müügikanalit väikese hulga superfännide eraldamiseks. Need on inimesed, kes ostavad teie kõige kallima toote ja tulevad korduvalt tagasi.

Ehitagem oma müügi lehter

Tipp

Teie müügilehtri ülaosas on kõige laiem osa. Selle eesmärk on meelitada võimalikult palju potentsiaalseid kliente. See ülemine osa hõlmab kõiki, kes on kunagi teie brändiga kokku puutunud. See kõik on seotud teadlikkuse ja turundusega.

Oletame, et juhite Facebooki reklaamikampaaniat ja see jõuab 100 000 inimeseni. Kutsume neid inimesi müügivihjeteks ja need tähistavad teie lehtri ülaosa.

Teie eesmärk on leida võimalikult palju müügivihjeid. Kuid vajate ka sihitud müügivihjeid või kvalifitseeritud müügivihjeid. See on turundus, rääkides inimestele, kes on aktiivselt huvitatud sellest, mida müüte. „Kvalifitseeritud” müügivihjete küttimisega suurendate märkimisväärselt inimeste tõenäosust, et nad selle põhja teevad.

Lähis

Keskmine osa on koht, kus muudate need esmased juhtnöörid väljavaadeteks. See muudab juhuslikud külastajad huvitatud klientideks. Siin aitate inimestel mõista, mida teete, ja lähendada neid oma lõpptootele.

Kahjuks kaotavad enamik ettevõtteid oma müügivihjed, nii et pöörake tähelepanu.

Teie kõige kallimat toodet või teenust on kohe raske müüa. Nii et soovite lehtri keskel kinkida palju teavet ja reklaamida väiksemaid tugitooteid. Teil on vaja asju, mis hakkavad teie kliente turgutama. Siin peate looma usalduse ja usaldusväärsuse.

Siit saate alustada ka klientide andmete hõivamist ja esimeste väikeste konversioonide tegemist. Näiteks e-posti aadressi eest võiksite pakkuda e-raamatut või tasuta prooviversiooni.

Lehtri keskel on kõik inimeste harimine ja inspireerimine. See hõlmab väikese müügi, väikeste konversioonide tegemist ja andmete kogumist. Muutke juhuslikud külastajad tõelisteks klientideks.

Põhi

Lehtri põhi on teie lõppeesmärk. Tahad, et sellesse punkti jõuaks võimalikult palju inimesi. Kui kliendid lehtri põhja jõuavad, võtavad nad kasutusele suured toimingud.

Olete loonud nende usalduse. Olete müünud ​​ühe või kaks tugitoodet ja loonud suhteid. Nad on valmis teie käest esmaklassilist toodet ostma.

Kliendid, kes jõuavad teie müügilehe põhja alla, on teie superfännid. Selleks, et see kõik väärt oleks, vajate vaid mõnda superfänni, kes ostavad teie kallist ja esmaklassilist toodet.

Külmakindlate andmete näide

See kõik seletab seda väga hästi, kuid kuidas see reaalses elus töötab? Vaatame näidet, mis põhineb keskmisel klikkimise ja konversioonimääradel. Oletame, et juhite Facebooki reklaami, mis maksab 100 dollarit (100 000 inimeseni jõudmiseks keskmiselt)

Ülaosa

Facebooki reklaam jõuab 100 000 inimeseni
1% klõpsab teie veebisaidil ja loeb ajaveebi (1000 inimest)
10% laadib teie e-raamatu alla ja registreerub meilisõnumiga (100)
10% neist ostab teie tugiteenuse hinnaga 10 dollarit (10)
10% ostab oma esmaklassilise toote hinnaga 50 dollarit (1)

Alumine

Iga ettevõte on erinev, kuid saate aimu, kuidas lehter libiseb vaid paarile suurele kliendile tohutu 100 000 algusest peale.

See kõlab vähe, kuid selle lehtri põhjal olete teeninud 50 dollarit kasumit. Olete saanud ka 100 registreerumist e-posti teel. Pole paha!

Nüüd teate oma veebisaidi keskmist klikkimise määra ja müüki, ja saate seda suurel määral suurendada.

Kuidas ühendada lekkiv müügikanal

Kahjuks pole veebimüügis sellist asja nagu veekindel lehter. Nagu näites näete, kaotame oma teekonnal tuhandeid müügivihjeid, tehes ainult ühe esmaklassilise müügi. Niisiis, kuidas lüngad ühendada?

Lekke püüdmine

Esimene samm on olemasoleva lehtri analüüsimine. Nagu näites näete, saate aktiivselt märgata, kuhu kasutajad pooleli jäävad. Nii et teie esimene töö on analüüsida, kust teie suurimad lekked tulevad. Kas see on lehtri ülaosas, keskel või all?

Nüüd tuleb tark osa. Kui olete lehtri üles seadnud, nagu ma olen selgitanud, peaksite keskele jääma palju e-posti aadresse. Isegi pärast seda, kui nad on teie saidi hüljanud, saate neile õigeaegseid värskendusi ja infolehti saata. See viib nad kohe lehtri ülaossa!

Neile, kes ei ole millelegi alla kirjutanud, võite ka nemad tagasi saada. Seadistage oma saidi külastajatele küpsised. Seejärel looge veebireklaamide seeria, mis „suunavad ümber” just need müügivihjed. Saates kuulutusi neile, kes on juba teie veebisaidil olnud, panite need ka lehtrisse tagasi.

Kui lehter lekib, püüdke need kinni ja pange kõik tagasi ülaossa.

Hea müügikanal lööb võimalikult palju kvalifitseeritud müügivihjeid. See filtreerib need läbi hoolikalt struktureeritud teabeveebi, tugitoodete ja tasuta pakkumise. Lõpuks kerkivad alt välja superfännid, kes ostavad teie esmaklassilise toote.

Lihtne.

Mul oleks hea meel kuulda teie müügikanalite kohta! Lugejad, andke mulle teada, milline näeb välja teie täiuslik teekond.

Järgmisena vaadake, kuidas luua vastupandamatu pliimagnet, mis suurendab e-posti teel registreerumist.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me