Kuidas luua vastupandamatu pliimagnet, mis e-posti teel registreerumist soodustab

Kas teadsite, et 96% teie veebisaidil asuvatest inimestest ei ole valmis teie käest kohe ostma?


Veebisaidilt maandumiseni toote ostmiseni on pikk tee. Kuid ärge muretsege. Need 96% pole kõik kadunud! Nende veenmiseks peate lihtsalt natuke rohkem vaeva nägema.

Peate neid turgutama ja usaldust looma, kuni nad on valmis teie käest ostma.

Seal tuleb teie pliimagnet sisse.

Boonus

Vaadake 9 lihtsat pliimagneti ideed, mida saate varastada!

Mis on juhtiv magnet?

See on sisu või teenus, mille annate külastajatele (tasuta) nende e-posti aadressi eest.

Pliimagnet

Puudub lõhe külastajate meelitamise ja müügi tegemise vahel. Enamasti pole inimesed valmis sinult kohe ostma. Peate looma usalduse ja tõestama oma väärtust. Asetage pliimagnet müügilehe keskele, näiteks nii:

 1. Meelitage külastajaid
 2. * Juhtimagnet *
 3. Tehke müük

Sest kui te ei saa esimest korda müüa, on teil parem saada nende e-posti aadress, et saaksite neile hiljem müüa!

Kõige tavalisem pliimagnet on e-raamat või allalaaditav aruanne. Näete ka tasuta prooviversioone või treeningtunde. Kuid selles postituses näitan teile, kuidas luua midagi pisut ainulaadsemat ja võimsamat.

1. Alustage vastupandamatu sisuga ja jätke neile, kes soovivad enamat

Võimalik, et te ei loo juhtimagnetit, ilma et oleksite eelnevalt teinud maitsvat, pealkirja haaravat, andmepõhist ja inspireerivat sisu.

Miks mitte?

Sest peate tõestama oma väärtust. Keegi ei hakka teie e-raamatut alla laadima ega e-posti aadressi võtmeid üle andma, kuni näitate neile, mis teil on.

Inspireeri neid. Lõbustage neid. Teavitage neid.

Jätke neile enamat soovida! Seejärel kasutage pliimagneti, et anda neile midagi ekstra. (muidugi e-posti aadressi eest).

2. Muutke see väga asjakohaseks

Nii et trikk on anda külastajatele midagi, mis lisab väärtust just loetud sisule. See tähendab pliimagneti loomist, mis on sellega otseselt seotud.

Oletame, et olete reisiblogija. Olete kirjutanud imelise artikli hiljutisest Pariisi-reisist ja see hakkab võrgus viiruslikuks minema. Tore! Suurepärane võimalus koguda uusi e-kirju.

Teie esimene instinkt on e-raamatu pakkumine. Midagi “Euroopa linnade täielik juhend” oleks täiuslik, eks?

Noh, mitte täpselt.

See on asjakohane, kuid mitte piisavalt asjakohane, et juhtida tõsiseid numbreid registreerumisele e-posti teel. Inimesed, kes seda artiklit loevad, on Pariisist huvitatud ja inspireeritud. Nii et siin on parem pliimagnet:

„Laadige alla minu täiuslik kahepäevane Pariisi marsruut”

See on palju konkreetsem sisu suhtes, mida teie lugejad lihtsalt on nautinud. Lisaks on see kasutatav. See pakub kohest lisandväärtust.

Suurimad digitaalsed turundajad nimetavad seda sisuliseks täienduseks ja mõnede puhul on konversioonide arv kasvanud 785% võrreldes tavapäraste suurte pliimagnetitega nagu e-raamat..

Ja siin on visuaalne näide sellest, kuidas Backlinko seda sisu uuendamist kasutab:

Backlinko sisu uuendamine

Lisateave: Sisuuuendused – kiireim viis rohkemate tellijate juurde

3. Tehke see lühikeseks ja lihtsaks

Ülaltoodud näite juures on suurepärane see, et seda on ka palju lühem ja hõlpsam luua. Miks kirjutada terve e-raamat, kui saate koostada ühe lehe kontrollnimekirja või marsruudi?

See on teile lihtsam ja teie lugejad eelistavad seda tegelikult. Enamikul inimestel pole aega istuda ja tervet e-raamatut lugeda. Andke neile midagi lihtsat. Lugejana armastame asju printida, kleepida oma lauale ja hoida teavet käepärast.

Sellega lisate viie minuti jooksul pärast registreerumist nende ellu tõelist väärtust.

Pidage meeles, et hooldate seda potentsiaalset klienti endiselt. Üritate neist ikkagi võita ja lõpuks suure müügi teha. Ärge lohistage seda keskmist protsessi välja. Andke neile kiiresti midagi väärtuslikku.

4. Lahendage nende probleemid

Parimad pliimagnetid lahendavad probleemid. See on nii lihtne.

Inimesed on teie saidil, kuna nad otsivad midagi. Mida nad otsivad?

Andke see nüüd neile tasuta.

See on teie juhtmagnet.

Allpool on AppSumo juhtimagnet. Ettevõtte eesmärk on leida lahedamaid, asjatundlikumaid rakendusi, vidinaid ja tooteid, mis aitavad teil paremini töötada.

Nii lahendavad nad oma lugejate probleemid koheselt, pakkudes neile 15 olulist tööriista tootlikkuse parandamiseks.

Appsumo

5. Tehke rohkem kui üks pliimagnet

Oleme kindlaks teinud, et tee on väga olulised pliimagnetid. Ilmselt tähendab see enama kui ühe valmistamist. (Õnneks teame nüüd ka, et lühikesed pliimagnetid on paremad, nii et need ei tohiks teid liiga kaua võtta!)

Selle tohutu üldistatud e-raamatu kirjutamise asemel kirjutage see lahti ja tehke selle asemel väiksemad, väga asjakohased bitid lisasisu.

See on sama palju aega ja vaeva. Kuid see on e-posti aadresside teisendamisel lõpmata võimsam.

Digital Marketeri poisid on selles hiilgavad. Nad oleksid võinud koostada ühe valge raamatu, mis selgitab kõike, mida digitaalse turunduse kohta teada on.

Kuid nad ei teinud seda.

Nad lõid palju väiksemaid konkreetsetele probleemidele kohandatud pliimagneteid. Seal on allalaaditav PDF ajaveebi ideedest. Samuti pakuvad nad allalaaditavat sotsiaalmeedia pealkirjade malle, mida saate lihtsalt kopeerida ja kleepida. Ühes kampaanias saatsid nad isegi salvrätiku, millel oli vooskeem.

Väiksem pliimagnet

Ärge kasutage ühte ebamäärast pliimagneti. Kasutage mitut väga ainulaadset ja asjakohast.

6. Tutvustage oma premium-toote tellijatele

Pidage meeles, et pliimagnet on vaid teie müügilehe keskosa.

Nende e-posti aadressi saamine on vaid pool võitlust!

Kui nad saavad juurdepääsu teie pliimagnetile, on aeg hakata neid suunama teie esmaklassilise toote poole. Viige need lehtri põhja ja teie müük on lõplik.

Nii et ärge olge häbelik. Olete loonud usalduse ja tõestanud oma väärtust. Nüüd küsige müüki.

BONUS! 9 pliimagnetiideed, mida saate varastada!

 1. Andmearuanne Inimesed armastavad statistikat. Me ei saa piisavalt andmepõhist sisu. See näitab potentsiaalsetele klientidele, et olete oma ala asjatundja, ja see annab neile praktilist teavet.
 2. KontrollnimekiriNeid on nii lihtne kokku panna ja need lisavad teie sisule palju väärtust. Lugejad saavad need välja printida ja hoida oma laua peal.
 3. PühkimisfailidPühkimisfailid on lihtsad mallid, mida kasutajad saavad enne enda kasutamist lihtsalt oma teabe kopeerida ja kleepida.
 4. JuhendidNeed sobivad suurepäraselt konsultantidele, kes müüvad õppetooteid. Tasuta õpetuse pakkumisega saavad külastajad näha teie õpetamisstiili ja hakata midagi õppima.
 5. Tasuta prooviversioonid Paljud tarkvaraettevõtted kasutavad kasutajate meelitamiseks tasuta prooviperioodi. Prooviversioon võib aeguda kuu aja pärast või võite teatud funktsioone tasuta versiooni eest varjata..
 6. SooduskoodidTäiuslik veebipoodide jaoks. Saatke klientidele sooduskood e-posti aadressi eest.
 7. Kataloogid ja brošüüridMoodipoed kasutavad seda kogu aeg. Külastajad sisestavad oma e-posti, et saada selle aasta välimus-raamatu või uue hooaja brošüür.
 8. KalenderPakuge kalendrit koos sisu ajakava või meeldetuletustega. Suurepärane väljatrükkimiseks ja tahvlile kleepimiseks.
 9. Kasutage oma kujutlusvõimetSiin pole reegleid! Tule välja midagi, mis on omane ainult teile ja teie veebisaidile. Ole loominguline!

Nüüd jätkake 7 sammu lugemist, et luua magnetiline tegevusele kutsumise nupp (koos reaalsete näidetega).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map