Kuidas turundada e-kaubanduse juhtmeid, ilma et oleksite liiga usin

Kliendisuhted on habras. Nagu aia istutamine, matta ka tonni seemneid, joota neid väikese kingituse või tähelepanuga ja loodetavasti tärkavad nad.


Nii nagu õrn seemik pole päikese jaoks kohe valmis, ei pruugi potentsiaalsed kliendid olla valmis teie toodet ostma. Ometi.

Kuna meil on midagi müüa, on meie esimene soov muuta meie esimene kontakt potentsiaalsete klientidega hoolikalt konstrueeritud ja raskelt läbimüüdavaks müügipiiriks, lootes, et meie imekõne sulatab nad kuhjaga hunnikusse, mis on valmis ostma just seal kohapeal. Kuid kui te ei müü kuumal suvepäeval veokist jäätist, siis see pole tavaliselt vastus.

Robert Clay sõnul ostab esimesel kohtumisel kunagi vaid 2% potentsiaalsetest klientidest, mis tähendab, et meie esimene kohtumine kellegagi ei peaks olema ainult teie enda kohta. Te ei soovita abiellumist esimesel kohtingul ja klient soovib teie kohta rohkem teada saada, enne kui ta usaldab teid oma krediitkaardiinfoga..

On veel üks viis, kuidas oma väljavaateid silmas pidada. Iga müügiprofessor peaks õppima, kuidas keskenduda klientidele, kes on valmis ostma, pakkudes samas teie külmadele väljavaadetele vajalikku tähelepanu, et muuta need kuumadeks müügivihjeteks.

Erinevus müügi ja turunduse vahel

Kellegi valmisolek oma müügihirmu vastu võtta on paremini tuntud kui plii kasvatamine. Nagu beebi seemik, mis saab iga päev ainult pisut päikest enne, kui laseb tal seda karmidele elementidele paljastada, valmistab plii kasvatamine teie väljavaateid enne, kui ta neile oma pigi juurde lööb.

Kriitiline on mõista, et müügivihje ettevalmistamine hõlmab nutikat turundust, mitte müüki. Mitu korda on termineid kasutatud vaheldumisi, kuid erinevus on erinev.

Müük on otsene protsess, mille käigus kutsutakse juht kaasa tehingule, tingimuste üle peetakse läbirääkimisi ja väljavaade kas aktsepteerib või lükkab tingimused tagasi. Müügiprotsess algatatakse pigi abil.

Turundus toimub juba ammu enne müüki. CEB sõnul on ostjad müügiprotsessis tavaliselt 57% enne ostuotsuse tegemist, mis tähendab, et selle ajani on turundus see, mis tööd teeb. Turundus hõlmab potentsiaalsete klientide kindlaksmääramist, nende inimeste sihtimisvahendeid ja nendega suhte arendamist, kuni nad on valmis müügi alustamiseks.

Miks kõva müük ei toimi

Hubspoti sõnul on klientidel ostuprotsessist kõrgemad ootused, sealhulgas suurem kontroll ja et nad tegelevad müügiga, kui nad on valmis. See tähendab, et on oluline, et müük jääks tagaplaanile, kuni teda lauale kutsutakse. Inimesed on nendel päevadel nutikad ja veedavad rohkem aega uurides ja teiste klientidega rääkides, enne kui nad on valmis müügiga rääkima.

Kuidas öelda, kellel on palav ja kellel mitte

Tavaliselt on üsna lihtne aru saada, kes on valmis ostma ja kes mitte. Inimesed, kes soovivad osta või on peaaegu valmis ostma, on:

 • küsides väga konkreetse lahenduse kohta
 • küsi hinda
 • soovite lisateavet ja teil on küsimusi

Inimesed, kes pole veel valmis:

 • öelda, et nad on huvitatud, kuid ei taha sinuga rääkida
 • teil pole ajakava
 • olete liiga hõivatud, et teie küsimustele vastata

Teie väljavaadete kvalifitseerimiseks peaks teil olema nimekiri küsimustest. Kui te ei saa oma küsimustele vastuseid, lähevad nad teie kategooriasse, mis pole valmis. Inimesed, kes vastavad kõigile teie küsimustele ja vastavad teie ülaltoodud kriteeriumidele, peaksid olema need, kellega peaksite müügi lõpetamiseks aktiivselt suhtlema.

Tööriistad, mida peate oma e-posti teel eemalt armastama

posti armastus

Alustamiseks on vaja ainult e-posti teenuse pakkujat, näiteks Mailchimp, ja mõnda sisu. Kui saate endale lubada kasutada turunduse automatiseerimise programmi nagu Hubspot või automatiseeritud e-posti programmi, näiteks Drip, töötab kogu süsteem pärast selle seadistamist ilma teiepoolsete pingutusteta.

Lisateave: Kuidas luua e-posti loend nullist & Saatke oma esimene infoleht: MailChimpi juhendaja, et neid kõiki valitseda

Kui te ei saa raskemat varustust endale lubada, kasutage Mailchimppi (tasuta esimeste 2000 aadressi jaoks) koos sellise programmiga nagu Zapier, et seadistada hooldavate meilide ajastatud väljaanne.

Ka infolehed töötavad hästi.

Te ei pea kirjutama e-raamatut ega looma hulgaliselt teavet, toimides ka väärtusliku sisu jagamisel teistelt (kes pole otsesed konkurendid).

Järgmine teave, mida inimestega jagada, on hea mõte:

 • juhtumiuuringud
 • valged paberid
 • muu müügiväline sisu

Tapjajärjestuse loomine

Plii kasvatamise juures on kõige raskem aru saada, et meilil ei tohiks olla MITTE müügisõnumeid. Kuni õigel ajal pole tegevusele kutset, kutset ega ühtegi pakkumist. Nad on piisavalt arukad, et mõista, et saadate neile meilisõnumeid, kuna soovite neile midagi müüa. Ärge puhke seda neile meelde tuletades.

Esimese asjana peate välja pakkuma idee, mis lahendab teie potentsiaalse kliendi probleemi. Ole ettevaatlik eeldades, et tead, mis on nende probleemid ja kuidas neid lahendad. Parem oleks küsida mõnede praeguste või endiste klientide käest, milliste probleemide eest nende eest hoolitsesite.

Kui olete tuvastanud oma valupunkti valupunktid, looge see teave e-kirjade jada loomiseks, mis nende jaoks selle probleemi lahendab. Ärge kartke, et te kavatsesite nende probleeme lahendada ja nad kaovad ära. Teie väljavaadete aitamine nende probleemide lahendamisel muudab teid usaldusväärseks liitlaseks – kellekski, kellele nad saavad helistada, kui nad mõistavad, et ei suuda seda ise lahendada.

Nüüd on aeg välja mõelda sagedus. Kas saadate kord nädalas e-kirja? Igakuine? Rohkem ei ole alati parem, kuna iga päev või mitu korda päevas paneb teie klient tellimuse loobuma. Nõuanne on teada saada, kui sageli teie kliendid uurivad teavet oma probleemi kohta. Selle leidmiseks on võtmeks teie endised ja praegused kliendid.

Parim viis oma jada alustamiseks on tasuta allalaadimine. Kontroll-lehed, töölehed, e-raamatud ja muud tööriistad on kõik, millest alustada. Teie kliendiprofiil sisaldab teavet, mis on vajalik kõige paremini toimiva välja selgitamiseks.

Kui keegi täidab teabenõude vormi, algab see meilide jada. Kui räägite potentsiaalsete klientidega isiklikult või telefonitsi, võite neile öelda, et soovite neile saata tasuta teavet ja saada nende e-posti aadressi ning sisestada nende andmed käsitsi oma tarkvara.

Kõrge konverteerimisega turgutava jada saladused

Hea e-kirjade seeria põhineb kliendi käitumisel. Kui keegi ei ava teie saadatavat või allalaaditavat meilisõnumit, saatke teistsuguseid meilisõnumeid kui inimene, kes avab kõik ja laadib alla või klõpsab. Peatage meilimine, kui nad ei ava teatud arvu e-kirju.

Me juba mainisime, et head järjestused ei sisalda müügisõnumeid enne õiget aega.

Millal on õige aeg?

Päris lõpus.

E-posti jada

Järgmine näide on kuue meiliga jada, mis saadetakse 20 päeva jooksul ja algab tasuta teabe taotlusega.

Kui müüte kosmeetikat, mõelge ilunippidele. Kingad? Tasuta näpunäited ketside eluea pikendamiseks. Ükskõik, mille valite, sellel peab olema väärtus.

Kohe registreerumisel:
Saatke viivitamatult soovitud teave.

3 päeva pärast registreerumist:
Saada uuesti link Ilmaistarjous koos teabega selle kohta, kes sa oled, mis toob välja, kuidas saad neid aidata.

7 päeva pärast registreerumist:
Sisu, mis on otseselt seotud probleemiga, mida soovite inimestel aidata lahendada. Teie e-post võib olla lihtne tere koos lingiga tööstuse väljaande artiklile, mis pakub mõningaid vastuseid.

12 päeva pärast registreerumist:
Rohkem vastuseid nende küsimustele.

17 päeva pärast registreerumist:
„Eelkõne”. Lisage juhtumianalüüs kellegi kohta, keda olete aidanud, või valge paberi. Klientide iseloomustused (koos piltidega) on suurepärased võimalused usalduse loomiseks.

20 päeva pärast registreerumist:
Nüüd on aeg väljakule minna. Andke oma juhile teada, kuidas soovite neid aidata ja mida saate teha erinevalt võistlusest. Kutsuge neid ühendust võtma või andke neile teada, et helistate paari päeva pärast.

Ärge lõpetage meilimist. Kunagi.

Kuna inimesed on reklaamimise suhtes nii tundlikud, on ostutsüklid pikemad kui vanasti ja müügi osalus on väiksem.

Isegi kui leiate, et inimesed pole pärast kogu teie toitmisjada läbimist valmis ostma, jätkake neile meilisõnumite saatmist. Nädala või kuu infoleht koos kasuliku teabega teeb trikkiks. See ei pea olema midagi väljamõeldud. Lihtsalt midagi, mis hoiab teie nime postkastis, et nad ei unustaks teid.

Kõige tähtsam on mitte alla anda. Edu ja ebaõnnestumise erinevus on järelkontroll. Enne vastuse saamist võib kuluda 10 proovimist. Protsessi automatiseerimisega muudate teil hõlpsamaks keskendumise inimestele, kes on valmis ostma, unustamata neid, kes pole veel valmis.

Jätkake teabe kogumist

Kui teil on klientide pakkumine tervislik, ärge unustage ühendust võtta. Julgustage tagasisidet ja hankige nende ostuharjumuste kohta võimalikult palju teavet. Jätkake juhtimisprogrammi väljatöötamist, et kaasata oma klientide teadmisi ja saada rohkem äri.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map