TorGuard VPN

TorGuard VPN

https://torguard.net/

тл; д-р

TorGuard трохи відрізняється від більшості VPN-пропозицій, оскільки він був розроблений спеціально для користувачів P2P-файлів. Це також досить гнучко, щоб запропонувати різноманітні варіанти, крім звичайних пакетів – від виділених IP-адрес до додавання на більше пристроїв за рахунок.

Огляд TorGuard: 7 плюсів і 2 мінуси використання TorGuard VPN

TorGuard VPN – це, мабуть, дещо незрозуміліша назва у нашому списку VPN, але це аж ніяк не показник його реального значення. Це, однак, один із нових брендів і був запущений лише у 2012 році.

Незважаючи на стрімкий початок завдяки блокуванню дорожнього руху, яке їх перешкоджають платіжні компанії на зразок PayPal, TorGuard швидко зростав і сьогодні пропонує своїм клієнтам доступ до Інтернету через понад 3000 серверів у понад 50 країнах.

Що нам подобається у VPG TorGuard

1. Фантастична доступність та безпека

TorGuard – постачальник послуг VPN на базі Nevis, Вест-Індія. Для користувачів сервісу це хороша річ завдяки поєднанню двох факторів. По-перше, TorGuard прямо для всіх заявив, що має сувору політику без реєстрації.

Примітка

Через більш швидкі блокади VPN, жорсткіші обмеження та урядові загрози через виправлення урядом Китаю постачальників послуг VPN в країні, TorGuard VPN цього року вирішив видалити всі його сервери материкового Китаю.

Компанія пропонує безпеку через OpenVPN, який сам підтримує багато типів шифрування. Однак, як правило, у міру збільшення рівня шифрування швидкість мало потерпає. Тут є варіанти, щоб вибрати, що краще для власного використання.

Параметри шифрування коливаються від жодного аж до біта AES-256. Зазвичай чим вище рівень шифрування, тим більший вплив буде на швидкість з’єднання. Завдяки цілому ряду варіантів ви можете врівноважувати потребу в швидкості порівняно з безпекою в різні періоди.

1.1. Kill Switch може бути специфічним для додатків

На відміну від деяких постачальників послуг VPN, які пропонують загальні комутатори переключення, перемикач на знищення TorGuard дещо інший. Розміщений як опція в додатку, цей перемикач знищення пропонує вам можливість припиняти конкретні процеси у випадку компромісу VPN-з’єднання..

Наприклад, ви можете вибрати, щоб програма припиняла firefox.exe і bittorrent.exe, якщо є падіння VPN-з’єднання, але залишити всі інші процеси запущеними. Крім цього, ви також можете повністю припинити підключення до Інтернету, коли клієнт TorGuard закриється.

1.2. Додаткові параметри безпеки

Незважаючи на те, що служба VPN вже пропонує різні протоколи шифрування, TorGuard все-таки рекомендує зробити щось на крок далі, якщо ви хочете отримати більшу безпеку.

Одним із таких методів було б маршрутизація програм через проксі. Це може бути SOCKS5, SSL або навіть HTTP-проксі – інші сервіси також доступні через TorGuard.

Останнім кроком, який компанія рекомендує, є використання маршрутизатора VPN. Хоча технічно це означає, що весь ваш трафік через цей маршрутизатор буде зашифрований, ви можете вибрати подвійний захист, підключившись до проксі або VPN через маршрутизатор VPN..

Примітка

Запуск служби VPN на маршрутизаторі допоможе вам подолати ліміт підключення одночасно до пристрою, який встановить більшість VPN. Однак є і недолік. Практично у всіх випадках (особливо для маршрутизаторів для домашнього використання), це призведе до уповільнення вашого інтернет-трафіку порівняно з тим, якби ви запускали спеціальні VPN-програми. Це тому, що маршрутизатори менш здатні обробляти шифрування даних, необхідні в режимі реального часу, тим самим уповільнюючи ваші швидкості передачі даних.

2. Розгортається на всіх основних платформах

TorGuard пропонує додатки для настільних і мобільних платформ, плачевних на пристроях Microsoft, Apple та Linux. Однак, окрім цього, ви також можете встановити його на маршрутизатор. Хоча компанія просуває TorGuard заздалегідь спалашені VPN-маршрутизатори, ви можете налаштувати його на більшості сучасних маршрутизаторів.

Можливо, існують обмеження, залежно від того, який саме маршрутизатор ви можете мати, TorGuard пропонує базу знань, яка містить ручну настройку для декількох пристроїв. Є багато таких, які підтримуються, але лише двічі перевірити їхню базу знань на випадок, якщо ви зацікавлені.

Якщо у вас трапляється користувацька вбудована програма, наприклад Tomato або DD-WRT, ще краще, оскільки компанія підготувала для вас інструменти налаштування маршрутизатора..

3. Переборює VPN-блокатори в режимі Stealth

Хоча VPN можуть допомогти зробити вашу Інтернет-діяльність анонімною, багато компаній (і навіть деякі уряди) намагаються подолати це, щоб більш ефективно блокувати використання VPN. Причина, чому вони можуть це зробити, полягає в тому, що трафік VPN часто має певні характеристики – наприклад, заголовок, який постачається із шифруванням SSL / TLS.

Щоб допомогти подолати цю проблему, TorGuard має те, що вона називає “режим невидимості” (фактична функція клієнта Windows називається “sTunnel”), яка позбавляє цю інформацію, а потім намагається перенаправити трафік через інші звичні порти. Через те, як відомо, TorGuard подолав обмеження геолокації краще, ніж інші.

4. Швидкі та стабільні швидкості

Перш ніж прочитати цей розділ, зауважте, що моя поточна широкосмугова швидкість обмежена теоретичними 50 Мбіт / с, з яких я, як правило, стабільно отримую 40 – 45 Мбіт / с. Мені не дуже докладно коментувати, коли мова йде про швидкість роботи сервера TorGuard, яка швидка.

З усіх основних місць по всьому світу мені вдалося отримати дуже високу і стабільну швидкість до 40-ми непальних Мбіт / с, за винятком серверів, що базуються на Африці. Якщо бути справедливим, жоден VPN, який я перевірив на сьогодні, насправді не має дуже швидких та стабільних швидкостей в Африці з якихось причин..

Результат тесту на швидкість на сервері Малайзії

Тест на швидкість Азія – Малайзія Сервер

Результат тесту на швидкість на сервері Мельбурна

Тест на швидкість Австралія – ​​Мельбурн Сервер

Результат тесту на швидкість на сервері Нью-Йорка

Тест на швидкість Північної Америки – сервер Нью-Йорка

*Примітка: Хоча цей швидкісний результат не великий, будь ласка, приймайте його з дрібкою солі, поки не прочитаєте розділ про службу підтримки

Результат тесту на швидкість на сервері Йоганнесбург

Тест на швидкість Африка – Йоганнесбург Сервер

Результат тесту на швидкість на лондонському сервері

Тест на швидкість Європа – Лондонський сервер

Знову ж таки, оскільки швидкість була сильною та стабільною, це було зрозуміло, що потокове передавання відео було нормальним. Потокове передавання YouTube на 2-х та 4-кілограмовій високій чіткості пройшло добре і було безперебійним. Просто візьміть загальний досвід роботи, і це перетвориться на вашу ефективність потокового відео.

Потокове відео 4k на TorGuard VPN

5. Гідні ціни & Варіанти оплати Galore

Щомісяця щоквартально
Ціна / місяць $ 9,99 $ 6,66 $ 4,99
Загальна купюра $ 9,99 $ 19,99 $ 59,99
Цикл виставлення рахунків1-місяць3-місяць12-місяць

Починаючи з $ 9,99 на місяць для щомісячних платежів, TorGuard порівняно дешево оцінюється у своїй продуктивності та діапазоні функцій. Їх платіжні платежі дозволяють вам платити менше, ніж довше, ніж ви підписуєтесь. Наразі їх найкраща угода – це щорічна плата в розмірі 59,99 дол. США, що становить близько 5 доларів на місяць.

Хоча це може бути не найдешевшим для бруду, я особисто вважаю, що це розумний баланс. Замість того, щоб примушувати користувачів підписуватися на смішно довгі періоди часу за найнижчими цінами, TorGuard пропонує щось, що сидить посередині.

Хоча я фанат найнижчих цін, є дуже маленький шанс, що ти змусиш мене взяти на себе трирічний контракт на що-небудь.

Крім цього, TorGuard також має інші пропозиції, які ви можете вибрати під час реєстрації. Вони варіюються від статичних IP-адрес (деякі навіть у певних місцях), і ви навіть можете збільшити кількість пристроїв у вашому обліковому записі – звичайно, за певну плату.

Параметри покупки TorGuard VPN
Параметри покупки TorGuard VPN
Параметри покупки TorGuard VPN

Але там, де TorGuard дійсно світить, хоча є у своїх варіантах оплати. Я коли-небудь бачив, що раніше постачальник послуг мав так багато варіантів оплати. Це правда, що зараз багато хто починає приймати криптовалюту, і ці хлопці не просто йдуть шляхом Bitcoin.

Як я бачу, їхні варіанти оплати включають Litecoin, Blackcoin та 22 інші типи криптовалюти. Це додатково до звичайних кредитних карт, PayPal, Стіни платежів і навіть варіантів подарункової картки.

6. VPN, побудований з P2P у розумі

Хоча це часто важко довести, коли TorGuard вперше запустився, у них виникли проблеми з роботою з провайдерами платежів через їх відкриту претензію на створення файлів P2P. Багато компаній пов’язують це з піратським програмним забезпеченням та іншими порушеннями авторських прав, і вони бажають пов’язати їх.

Насправді, PayPal призупинив їх рахунок спочатку через це, імовірно, це призвело до того, що TorGuard мав близько 2500 доларів заморожених коштів. Врешті-решт було розібрано, але не до того, як багато уважно перевіряли законності PayPal, зробивши це.

Сьогодні TorGuard безпечно приймає багато видів платежів, і все ще сильно зосереджений на P2P, тому Торрент у мирі!

Як кажуть;

Надійність – це найважливіша якість під час пошуку поточного постачальника VPN. TorGuard повністю ознайомлюється з нашими умовами та вітає клієнтів з будь-яким із наших пакетів послуг VPN для торента, трансляції та завантаження вмісту їхнього серця без додаткової плати..

7. Приємно ефективне та ефективне обслуговування клієнтів

Через недавній поганий досвід роботи з іншим постачальником послуг мені просто довелося перевірити обслуговування клієнтів TorGuard. Замість того, щоб подати квиток на підтримку, я зайшов безпосередньо до їх клієнтського агента на головній сторінці їх веб-сайту і спробував там.

На моє здивування, не тільки за хвилину було відповіді, але їхній персонал, що працював на фронті, міг допомогти мені, не звертаючись до команди технічної підтримки!

Вони давали швидкі, чіткі та дуже корисні вказівки, які дозволили мені подолати проблеми, пов’язані зі швидкістю, що виникають із їхніми серверами в Південній Африці, подвоївши швидкість мого з’єднання. Все це було зроблено менш ніж за п’ять хвилин.

Підтримка TorGuard

Що нам не сподобалось у VPG TorGuard

1. Датований інтерфейс

Як багато хто раніше мені коментував, я трохи динозавр у галузі техніки. Хоча я визнаю, що це правда, я все ще (відносно) йшов у ногу з часом і знаю, як виглядає простий і гідний користувальницький інтерфейс – і це було не так.

Інтерфейс TorGuard

Моє перше враження від відкриття клієнта TorGuard Windows не було хорошим. Я відчував себе так, ніби мене одухотворили назад у початок 2000-х, коли Windows була в зародковому стані. Можливо, не так вже й погано, але добре, саме так я відчував себе.

TorGuard на старому інтерфейсі Windows

* Відчуває себе схожим? Можливо, не повністю, але ви отримуєте ідею (джерело: Вікіпедія)

Однак у цій хмарі є срібна підкладка. Придивившись уважніше до інтерфейсу, я зрозумів, що цей інтерфейс має потенціал. Більшість тих, які я раніше використовував, були значно «скинуті», так що користувачі не могли завдати собі великої шкоди.

Інтерфейс TorGuard запропонував так багато варіантів, що хтось, хто знав, що вони роблять, мав би приголомшливий день. У той же час, якщо ви не знали, що ви робите, просто натисніть підключитися, і воно працюватиме.

2. Може вимагати певних технічних знань

Я трохи вагався перерахувати це як “Con”, оскільки для тих, хто має для цього навички, TorGuard пропонує більше варіантів. Але зважаючи на те, що більшість людей там, мабуть, не буде, це так. Якщо ви новачок у VPN та основних мережах та безпеці, TorGuard спочатку може здатися трохи непростим..

У додатку Windows є дуже докладні варіанти, які просто залякують деяких людей. Якщо ви можете просто пропустити їх і просто вибрати сервер і натиснути підключення, ви будете в порядку.

Підсумок: чи плачу я за VPG TorGuard?

Щодо швидкості, стабільності та потенціалу, я мушу сказати, що TorGuard займає високе місце в моєму списку хороших VPN. Я був незадоволений, – це дизайн інтерфейсу. Якщо я чесний із самим собою, це смішна річ, але це так.

Я не можу зрозуміти, що компанія занурює тонни грошей у фантастичний продукт, але я не маю виду і відчуваю, що це було серед середніх віків. Це прикро, і мій OCD б’є мене хвилями.

Що мене найбільше тішило, де я отримав швидкі та стабільні торрентні зв’язки та швидкість. Я знаю, що процес, ймовірно, не буде настільки рівним і безболісним для всіх, оскільки наші конфігурації відрізняються, але є такий потенціал.

Хоча ціни на них не знижуються дешево, вони теж не те, що я б назвав вершиною. Я б платив за це чи ні, залишається викидання монети – просто через інтерфейс, але це лише я.

Якщо ви бачите це минуле, то це було б вам на користь, і TorGuard, безумовно, хороший вибір.

Ключові особливості

  • ✓ Підтримує всі ОС & пристрої
  • ✓ Оголошення & блокування зловмисного програмного забезпечення
  • ✓ Необмежена швидкість
  • ✓ Необмежена пропускна здатність
  • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
  • ✓ Кілька GCM & CBC шифри

Рекомендовано для

  • • Користувач спільного використання файлів P2P
  • • Кмітливий користувач
  • • Абсолютна конфіденційність
  • • Mac, Windows & всі платформи

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me