مرور TorGuard: 7 جوانب مثبت و 2 منفی از استفاده از TorGuard VPN

TorGuard VPN


TorGuard VPN

https://torguard.net/

tl؛ dr

TorGuard کمی متفاوت از اکثر پیشنهادات VPN است زیرا به طور ویژه برای کاربران به اشتراک گذاری فایل P2P طراحی شده است. همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به غیر از بسته های معمولی گزینه های مختلفی ارائه می دهد – از IP اختصاصی گرفته تا اضافه کردن دستگاه های بیشتر در هر حساب..

مرور TorGuard: 7 جوانب مثبت و 2 منفی از استفاده از TorGuard VPN

TorGuard VPN شاید نام کمی مبهم در لیست VPN های ما باشد ، اما به هیچ وجه نشانه ای از ارزش واقعی آن نیست. با این حال ، این یکی از مارک های جدیدتر است و فقط در سال 2012 آغاز شد.

TorGuard علیرغم شروع کار سختی که به دلیل ایجاد مشکلات توسط شرکتهای پرداخت مانند PayPal به وجود آمد ، به سرعت رشد کرد و امروز به مشتریان خود دسترسی از طریق 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان به اینترنت می دهد..

آنچه در مورد TorGuard VPN دوست داریم

1. در دسترس بودن و امنیت فوق العاده

TorGuard ارائه دهنده خدمات VPN مبتنی بر Nevis ، West India است. برای کاربران سرویس ، این امر به دلیل ترکیبی از دو عامل ، اتفاق خوبی است. در مرحله اول ، تورگوار به طور آشکار برای همه اظهار داشته است که سیاست سختگیری در مورد عدم ورود دارد.

توجه داشته باشید

با توجه به محاصره های قریب الوقوع VPN ، محدودیت های شدیدتر و تهدیدات دولت به دلیل سرکوب دولت چین در ارائه دهندگان خدمات VPN در این کشور ، TorGuard VPN امسال تصمیم به حذف کلیه سرورهای سرزمین اصلی چین خود گرفته است.

این شرکت امنیت را از طریق OpenVPN فراهم می کند که خود انواع مختلفی از رمزگذاری را پشتیبانی می کند. با این حال ، قانون انگشت شست این است که با افزایش سطح رمزگذاری ، سرعت کمی رنج می برد. گزینه هایی در اختیار شما قرار دارد تا بهترین گزینه را برای استفاده خودتان انتخاب کنید.

گزینه های رمزگذاری از همه موارد تا بیت AES-256 متغیر است. به طور معمول هرچه سطح رمزگذاری بالاتر باشد ، تأثیر آن بر سرعت اتصال شما بیشتر خواهد شد. با طیف وسیعی از گزینه ها ، می توانید در مواقع مختلف نیاز خود را به سرعت در مقابل امنیت تعادل برقرار کنید.

1.1. Kill Switch می تواند مخصوص برنامه باشد

برخلاف برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN که سوئیچ های کشتار عمومی را ارائه می دهند ، سوئیچ kill TorGuard کمی متفاوت است. این سوئیچ kill به عنوان گزینه ای در برنامه قرار دارد و در صورت وجود سازش اتصال VPN ، امکان خاتمه مراحل خاص را به شما ارائه می دهد..

به عنوان مثال ، می توانید در صورت خرابی در اتصال VPN ، برنامه را انتخاب کنید که firefox.exe و bittorrent.exe را خاتمه دهد ، اما تمام فرایندهای دیگر را اجرا نکنید. گذشته از این ، شما همچنین می توانید برنامه را به محض بسته شدن سرویس گیرنده TorGuard اتصال اینترنت خود را خاموش کنید..

1.2 گزینه های امنیتی اضافی

گرچه سرویس VPN آن پروتکل های رمزگذاری مختلفی را ارائه می دهد ، اما TorGuard هنوز توصیه می کند اگر می خواهید امنیت بیشتری داشته باشید ، قدم های دیگری بردارید..

یکی از این روشها مسیریابی برنامه ها از طریق پروکسی خواهد بود. این می تواند SOCKS5 ، SSL یا حتی یک پروکسی HTTP باشد – سایر خدمات نیز از طریق TorGuard در دسترس هستند.

آخرین قدم که شرکت توصیه می کند استفاده از روتر VPN است. اگرچه از نظر فنی این بدان معنی است که تمام ترافیک شما از طریق آن روتر رمزگذاری می شود ، می توانید با اتصال به پروکسی یا VPN از طریق روتر VPN محافظت دو برابر کنید..

توجه داشته باشید

اجرای سرویس VPN در روتر شما به شما کمک می کند بر حد اتصال همزمان دستگاه که بیشتر VPN ها تحمیل می کنید ، غلبه کنید. با این حال ، یک اشکال وجود دارد. تقریباً در همه موارد (مخصوصاً برای روترهای خانگی) ، انجام این کار باعث می شود تا ترافیک اینترنت شما در مقایسه با برنامه های VPN اختصاصی برای دستگاه کاهش یابد. دلیل این امر این است که روترها قادر به مدیریت رمزگذاری اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی هستند ، بنابراین سرعت انتقال داده شما را کند می کند.

2. قابل اجرا در کلیه سکوهای اصلی

TorGuard برنامه هایی را برای سیستم عامل های دسک تاپ و موبایل ارائه می دهد ، که در دستگاه های مایکروسافت ، اپل و لینوکس مورد دلخوری هستند. اما گذشته از این ، می توانید آن را روی روتر خود نیز نصب کنید. اگرچه این شرکت روترهای VPN از پیش فاش شده TorGuard را ترویج می کند ، اما می توانید آن را در اکثر روترهای مدرن تنظیم کنید.

ممکن است محدودیت هایی بر اساس دقیقاً روتر شما وجود داشته باشد ، TorGuard یک پایگاه دانش را ارائه می دهد که شامل تنظیم دستی برای چندین دستگاه است. بسیاری از آنها پشتیبانی می شوند ، اما اگر علاقه دارید ، پایه دانش آنها را دو برابر کنید.

اگر اتفاق می افتد که یک سیستم عامل سفارشی مانند Tomato یا DD-WRT را اجرا می کنید ، حتی بهتر از آنکه این شرکت ابزار تنظیم روتر را برای شما آماده کرده است.

3. بر VPN Blockers با حالت Stealth Mode غلبه می کند

اگرچه VPN ها می توانند فعالیت شما در اینترنت را ناشناس کنند ، اما بسیاری از شرکتها (و حتی برخی دولتها) سعی در غلبه بر این مسئله دارند تا کارآمدتر VPN را مسدود کنند. دلیل اینکه آنها می توانند این کار را انجام دهند به این دلیل است که ترافیک VPN اغلب دارای ویژگی های خاصی است – برای مثال ، عنوانی که با رمزگذاری SSL / TLS همراه است..

برای کمک به غلبه بر این مشکل ، TorGuard آنچه را آن را “حالت خفا” (ویژگی واقعی در سرویس گیرنده ویندوز با نام “sTunnel” نامیده می شود) دارد که آن اطلاعات را بیرون می کشد و سپس سعی می کند از طریق درگاه های معمول دیگر ترافیک را دوباره بگیرد. به همین دلیل ، TorGuard شناخته شده است که بهتر از دیگران محدودیت های جابجایی را بر طرف می کند.

4- سرعت سریع و پایدار

قبل از خواندن این بخش ، لطفاً توجه داشته باشید كه سرعت پهنای باند فعلی من محدود به 50Mbps نظری است ، از این طریق من به طور كلی می توانم 40 تا 45Mbps را بدست آورم. برای من خیلی جالب نیست که درباره سرعت سرورهای TorGuard ، سریعتر اظهارنظر کنم..

از کلیه مکانهای اصلی جهان قادر به دستیابی به سرعتهای بسیار قوی و پایدار حداکثر سرعت 40 مگابیت بر ثانیه به جز سرورهای مستقر در آفریقا بودم. اگرچه منصفانه بگویم ، هیچ یک از VPN هایی که من تا به امروز آزمایش کرده ام ، به دلایلی سرعت بسیار سریع و پایدار آفریقا را ندارند.

نتیجه تست سرعت در سرور مالزی

تست سرعت آسیا – سرور مالزی

نتیجه تست سرعت در سرور ملبورن

تست سرعت استرالیا – سرور ملبورن

نتیجه تست سرعت در سرور نیویورک

تست سرعت آمریکای شمالی – سرور نیویورک

*توجه داشته باشید: اگرچه این نتیجه سرعت عالی نیست ، لطفاً آن را با یک نمک میل کنید تا زمانی که در بخش پشتیبانی از مشتری بخوانید

نتیجه تست سرعت روی سرور ژوهانسبورگ

تست سرعت آفریقا – سرور Johannesburg

نتیجه تست سرعت در سرور لندن

تست سرعت اروپا – London Server

باز هم ، از آنجا که سرعت قوی و پایدار بود ، بدون این که بگوییم پخش ویدیو خوب است ، از بین رفت. پخش YouTube برای 2k و 4k HD خوب پیش رفت و یکدست و بدون درد بود. فقط تجربه عملکرد کلی خود را تجربه کرده و آن را به عملکرد پخش ویدیوی خود ترجمه کنید.

فیلم های 4k را در TorGuard VPN پخش کنید

5. قیمت های مناسب & گزینه های پرداخت گالور

MonthlyQuarterlyYelyly
قیمت / ماه 9.99 $ 6.66 $ 4.99 $
کل بیل 9.99 $ 19.99 $ 59.99 $
چرخه صورتحساب1-ماه 3-ماه 12-ماه

TorGuard با پرداخت 9.99 دلار در ماه برای پرداخت های ماهانه ، از نظر عملکرد و ویژگی های آن نسبتاً ارزان قیمت است. برنامه های پرداخت آنها می بینند که مبلغ بیشتری را برای برنامه ای که در آن ثبت نام کرده اید ، پرداخت می کنید. در حال حاضر ، بهترین معامله آنها مبلغ سالانه 59.99 دلار است که به مبلغ 5 دلار در هر ماه ترجمه می شود.

اگرچه این ممکن است در دامنه ارزان قیمت نباشد ، من شخصا احساس می کنم که این یک تعادل مناسب است. TorGuard به جای مجبور کردن کاربران به ثبت نام برای دوره های طولانی مسخره با قیمت های پایین ، به چیزی ارائه می دهد که در وسط باشد.

در حالی که من طرفدار قیمت پایین سنگین هستم ، احتمال خیلی کمی وجود دارد که مرا مجبور به انجام قرارداد سه ساله برای هر کاری کنید.

گذشته از آن ، TorGuard پیشنهادات دیگری نیز دارد که می توانید هنگام ثبت نام انتخاب کنید. این موارد از آدرس های IP ثابت (برخی حتی در مکان های خاص) متغیر است و حتی می توانید تعداد دستگاه های موجود در حساب خود را افزایش دهید – البته هزینه ای.

گزینه های خرید TorGuard VPN
گزینه های خرید TorGuard VPN
گزینه های خرید TorGuard VPN

اما جاهایی که TorGuard واقعاً می درخشد در گزینه های پرداخت خود قرار دارد. من تا به حال دیده ام که ارائه دهنده خدمات گزینه های پرداخت زیادی در گذشته دارد. درست است که اکنون بسیاری شروع به پذیرش رمزنگاری کرده اند و این افراد فقط مسیر بیت کوین را طی نمی کنند.

از آنچه می بینم ، گزینه های پرداخت آنها شامل Litecoin ، Blackcoin و 22 نوع دیگر cryptocurrency است. این علاوه بر کارتهای اعتباری معمولی ، PayPal ، دیوار پرداخت و حتی گزینه های کارت هدیه است.

6. VPN ساخته شده با P2P در ذهن

اگرچه این اثبات غالباً دشوار است ، هنگامی که TorGuard برای اولین بار شروع به کار کرد ، به دلیل ادعای علنی که باید در اختیار دارندگان پرونده P2P قرار بگیرند ، مشکلی در زمینه همکاری با ارائه دهندگان پرداخت داشتند. بسیاری از شرکت ها این موضوع را با دزدی دریایی نرم افزار و سایر موارد نقض حق چاپ مرتبط می دانند و از ارتباط با آنها ابراز تاسف می کنند.

در حقیقت ، پی پال به دلیل این امر ابتدا حساب خود را به حالت تعلیق درآورد ، و گفته می شود TorGuard حدود 2500 دلار بودجه یخ زده داشته است. سرانجام مرتب شد ، اما پیش از این نیز بررسی های زیادی در مورد قانونی بودن پی پال انجام نشده بود.

امروز ، TorGuard بسیاری از فرم های پرداخت را با خیال راحت می پذیرد ، و هنوز هم بسیار مورد توجه P2P قرار گرفته است ، بنابراین تورنت در صلح!

همانطور که می گویند؛

قابلیت اطمینان یک کیفیت اساسی در هنگام جستجو برای ارائه دهنده VPN ناموجود است. TorGuard کاملاً با شرایط ما مقدم است و با هر یک از بسته های خدمات VPN ما به مشتریان استقبال می کند تا بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، به محتوای قلب خود بارگیری و پخش کنند و بارگیری کنند..

7. خدمات مشتری بسیار شگفت آور و کارآمد

به دلیل تجربه بد اخیر من با ارائه دهنده خدمات دیگر ، من به سادگی مجبور شدم خدمات مشتری TorGuard را تست کنم. من به جای ارسال بلیط پشتیبانی ، مستقیماً در صفحه اصلی وب سایت آنها به نمایندگی مشتری آنها رفتم و در آنجا امتحان کردم.

در کمال تعجب من ، نه تنها یک پاسخ در مدت یک دقیقه وجود داشت ، بلکه پرسنل خط مقدم آنها توانستند بدون مراجعه به تیم پشتیبانی فنی به من کمک کنند.!

آنها دستورالعمل های سریع ، واضح و بسیار مفیدی را به من دادند که به من این امکان را می دهد تا بر سرعت مشکلات من با سرورهای آنها در آفریقای جنوبی غلبه کنم و سرعت اتصال من را دو برابر کنم. همه این کارها در کمتر از پنج دقیقه مسطح انجام شد.

پشتیبانی مشتری TorGuard

آنچه ما در مورد TorGuard VPN دوست نداریم

1. تاریخ رابط به دنبال

همانطور که بسیاری از افراد قبلاً درباره من اظهار نظر کرده اند ، من کمی از دایناسورها در زمینه فناوری هستم. در حالی که من اعتراف می کنم که درست است ، من هنوز هم (نسبتاً) با آن زمان را حفظ کرده ام و می دانم چه رابط کاربری ساده و مناسبی به نظر می رسد – و این چنین نبود.

رابط TorGuard

اولین برداشت من از باز کردن مشتری ویندوز TorGuard خوب نبود. احساس کردم انگار که در اوایل سال 2000 هنگامی که ویندوز در مراحل ابتدایی خود بود ، دوباره به روحیه خودم رفتم. شاید بد نباشد ، اما خوب ، این همان چیزی بود که احساس می کردم.

TorGuard در رابط ویندوز قدیمی

* احساس مشابهی دارید؟ شاید نه به طور کامل ، اما شما این ایده را بدست می آورید (منبع: ویکی پدیا)

با این حال ، یک پوشش نقره ای در این ابر وجود دارد. با نگاه دقیق تر به رابط ، متوجه شدم که این رابط پتانسیل دارد. بسیاری از مواردی که من قبلاً استفاده می کردم به طرز چشمگیری “گول خورده” بودند تا کاربران نتوانند صدمات زیادی به خود وارد کنند.

رابط TorGuard گزینه های زیادی را ارائه داد که کسی که می دانست چه کاری انجام می دهد یک روز عالی خواهد داشت. در عین حال ، اگر شما نمی دانید چه می کنید – فقط اتصال را بزنید و این کار خواهد کرد.

2. ممکن است دانش فنی لازم داشته باشد

TorGuard گزینه های بیشتری را برای بعضی از افراد که مهارت های آن را دارند ، کمی تردید داشتم که این مورد را به عنوان یک “نتیجه” ذکر کنم. با این حال ، با توجه به اینکه احتمالاً بیشتر مردم آنجا پیروز نخواهند شد ، وجود دارد. اگر تازه وارد VPN ها و شبکه اصلی و امنیت هستید ، TorGuard ممکن است در ابتدا کمی دلهره آور به نظر برسد.

گزینه های بسیار مفصلی در برنامه Windows وجود دارد که به سادگی برخی از افراد را به خطر می اندازد. اگر فقط می توانید از آنها غافل شوید و به راحتی سرور خود را انتخاب کرده و به اتصال وصل شوید ، خوب خواهید بود.

Bottomline: آیا هزینه TorGuard VPN را پرداخت می کنم?

از نظر سرعت ، پایداری و پتانسیل باید بگویم که TorGuard در لیست من از VPN های خوب رتبه بسیار خوبی دارد. یک مورد که من از آن ناراضی بودم طراحی رابط بود. اگر من با خودم صادق باشم ، این مسئله مسخره ای است که باید به آن بپردازم ، اما وجود دارد.

نمی توانم شرکتی را که در حال فروختن پول زیادی به کالای خارق العاده است ، در عین حال نگاهی داشته و احساس می کنم از قرون وسطایی خارج شده است. این آزار دهنده است و OCD من به صورت موج به من ضربه می زند.

چیزی که من از آنجا که اتصالات سریع و پایدار و پایدار من به دست آورد خوشحالم. من می دانم که روند ممکن است برای همه یکدست و بدون درد نباشد ، زیرا تنظیمات ما متفاوت است ، اما این پتانسیل وجود دارد.

در حالی که قیمت های آنها ارزان نیست ، آنها چیزی نیست که من آنها را خط خط می نامم. این که آیا من هزینه آن را پرداخت می کنم یا نه ، یک سکه پرتاب است – فقط به دلیل رابط ، اما این فقط من است.

اگر می توانید گذشته را ببینید ، به نفع شما خواهد بود و قطعاً TorGuard انتخاب خوبی است.

ویژگی های اصلی

 • all پشتیبانی از همه سیستم عامل & دستگاهها
 • تبلیغات & مسدود کردن بدافزار
 • speed سرعت نامحدود
 • band پهنای باند نامحدود
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ چند GCM & رمزگذاری CBC

توصیه شده برای

 • • کاربر به اشتراک گذاری فایل P2P
 • • کاربر باهوش فناوری
 • • حریم خصوصی مطلق
 • • Mac ، Windows & همه سیستم عامل ها

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map