TorGuard pārskats: 7 plusus un 2 mīnusus, lietojot TorGuard VPN

TorGuard VPN


TorGuard VPN

https://torguard.net/

tl; dr

TorGuard nedaudz atšķiras no vairuma VPN piedāvājumu, jo tas bija īpaši izstrādāts P2P failu apmaiņas lietotājiem. Tas ir arī pietiekami elastīgs, lai piedāvātu dažādas iespējas, izņemot parastās paketes – sākot no īpašiem IP un beidzot ar papildu ierīču pievienošanu vienam kontam.

TorGuard pārskats: 7 plusus un 2 mīnusus, lietojot TorGuard VPN

TorGuard VPN, iespējams, ir nedaudz neskaidrāks nosaukums mūsu VPN sarakstā, taču tas nekādā ziņā nav tā reālās vērtības indikators. Tomēr tas ir viens no jaunākiem zīmoliem, un tas tika uzsākts tikai 2012. gadā.

Neskatoties uz akmeņaino sākumu, pateicoties bloķētajiem maksājumiem, piemēram, PayPal, TorGuard strauji pieauga un šodien saviem klientiem piedāvā piekļuvi internetam, izmantojot vairāk nekā 3000 serverus vairāk nekā 50 valstīs.

Kas mums patīk par TorGuard VPN

1. Fantastiska pieejamība un drošība

TorGuard ir Nevis, West Indies balstīts VPN pakalpojumu sniedzējs. Pakalpojuma lietotājiem tā ir laba lieta divu faktoru apvienojuma dēļ. Pirmkārt, TorGuard jums visiem ir skaidri paziņojis, ka tai ir stingra politika bez reģistrēšanās.

Piezīme

Tā kā gaidāmas VPN blokādes, stingrāki ierobežojumi un valdības draudi, kas saistīti ar Ķīnas valdības represijām pret VPN pakalpojumu sniedzējiem valstī, TorGuard VPN šogad ir nolēmis noņemt visus kontinentālās Ķīnas serverus.

Uzņēmums piedāvā drošību, izmantojot OpenVPN, kas pats atbalsta daudzu veidu šifrēšanu. Īkšķa noteikums tomēr ir tāds, ka, palielinoties šifrēšanas līmenim, ātrumam ir tendence nedaudz ciest. Šeit ir iespējas, lai jūs varētu izvēlēties, kas ir vislabākais jūsu pašu vajadzībām.

Šifrēšanas iespējas svārstās no nevienas līdz AES-256 bitam. Parasti, jo augstāks ir šifrēšanas līmenis, jo lielāka būs jūsu savienojuma ātruma ietekme. Izmantojot dažādas iespējas, dažādos laikos varat līdzsvarot vajadzību pēc ātruma un drošības.

1.1. Nogalināšanas slēdzis var būt paredzēts konkrētai lietotnei

Atšķirībā no dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā vispārīgus iznīcināšanas slēdžus, TorGuard iznīcināšanas slēdzis nedaudz atšķiras. Šis noklusēšanas slēdzis, kas atrodas lietotnē kā opcija, piedāvā jums iespēju pārtraukt noteiktus procesus VPN savienojuma kompromisa gadījumā.

Piemēram, varat izvēlēties, lai lietotne izbeidz Firefox.exe un bittorrent.exe, ja VPN savienojumā ir kāds kritums, bet visus pārējos procesus atstājiet palaistus. Papildus tam varat arī izvēlēties, lai lietotne pilnībā atslēgtu interneta savienojumu, tiklīdz TorGuard klients ir aizvērts..

1.2. Papildu drošības iespējas

Kaut arī tā VPN pakalpojums jau piedāvā dažādus šifrēšanas protokolus, TorGuard joprojām iesaka veikt soli tālāk, ja vēlaties lielāku drošību.

Viena no šādām metodēm būtu maršrutēt lietojumprogrammas, izmantojot starpniekserveri. Tas varētu būt SOCKS5, SSL vai pat HTTP starpniekserveris – citi pakalpojumi, kas pieejami arī caur TorGuard.

Pēdējais solis, ko uzņēmums iesaka, ir izmantot VPN maršrutētāju. Lai gan tas tehniski nozīmētu, ka visa trafika plūsma caur šo maršrutētāju tiktu šifrēta, jūs varat izvēlēties dubultu aizsardzību, izveidojot savienojumu ar starpniekserveri vai VPN, izmantojot VPN maršrutētāju.

Piezīme

VPN pakalpojuma vadīšana maršrutētājā palīdzēs pārvarēt vienlaicīgo ierīces savienojuma ierobežojumu, ko uzliks vairums VPN. Tomēr ir kāds trūkums. Gandrīz visos gadījumos (īpaši mājas apstākļos izmantojamiem maršrutētājiem) tas palēninās interneta trafiku, salīdzinot ar tad, ja jūs vadītu ierīces specifiskas VPN lietotnes. Tas notiek tāpēc, ka maršrutētāji mazāk spēj reālā laikā apstrādāt nepieciešamo datu šifrēšanu, tādējādi palēninot datu pārraides ātrumu.

2. Izvietojams visās galvenajās platformās

TorGuard piedāvā galddatoriem un mobilajām platformām paredzētas lietotnes, kas ir nožēlojamas visās Microsoft, Apple un Linux ierīcēs. Tomēr jūs varat to instalēt arī maršrutētājā. Lai gan uzņēmums reklamē TorGuard iepriekš uzliesmotus VPN maršrutētājus, jūs to varat iestatīt lielākajā daļā mūsdienu maršrutētāju.

Var būt ierobežojumi atkarībā no tā, kurš tieši maršrutētājs jums varētu būt. TorGuard piedāvā zināšanu bāzi, kas nodrošina manuālu iestatīšanu vairākām ierīcēm. Daudzi no tiem tiek atbalstīti, taču, ja jūs interesē, pārbaudiet viņu zināšanu bāzi.

Ja jums gadās palaist pielāgotu programmaparatūru, piemēram, Tomato vai DD-WRT, vēl labāk, jo uzņēmums jums ir sagatavojis maršrutētāja iestatīšanas rīkus.

3. Pārvar VPN blokatorus, izmantojot slepeno režīmu

Lai gan VPN var palīdzēt padarīt jūsu darbību internetā anonīmu, daudzi uzņēmumi (un pat dažas valdības) ir mēģinājuši to pārvarēt, lai efektīvāk bloķētu VPN izmantošanu. Iemesls, kāpēc viņi to var izdarīt, ir tāds, ka VPN trafikam bieži ir noteiktas īpašības – piemēram, galvenes, kas nāk ar SSL / TLS šifrēšanu.

Lai palīdzētu novērst šo problēmu, TorGuard ir tā dēvētais “slepenais režīms” (Windows klienta faktiskā īpašība tiek saukta “sTunnel”), kas šo informāciju izsvītro un pēc tam mēģina novirzīt trafiku caur citām, ierastākām ostām. Tāpēc TorGuard ir pārvarējis ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojumus labāk nekā citi.

4. Ātri un stabili ātrumi

Pirms sākat lasīt šo sadaļu, lūdzu, ņemiet vērā, ka mans pašreizējais platjoslas ātrums ir ierobežots ar teorētisku 50Mbps, no kura es parasti varu vienmērīgi iegūt ātrumu no 40 līdz 45Mbps. Man nav daudz ko sīkāk komentēt, kad runa ir par TorGuard servera ātrumu, kas ir ĀTRS.

No visām lielākajām vietām visā pasaulē man bija iespēja iegūt ļoti spēcīgu un stabilu ātrumu līdz pat 40 nepāra Mb / s, izņemot Āfrikas serverus. Lai arī būtu godīgi, nevienam no VPN, kuru testēšanu esmu veicis līdz šim, kaut kādu iemeslu dēļ Āfrikā ātrums ir ļoti ātrs un stabils..

Ātruma testa rezultāts uz Malaizijas serveri

Ātruma pārbaude Āzija – Malaizija

Ātruma testa rezultāts Melburnas serverī

Ātruma pārbaude Austrālijā – Melburnas serveris

Ātruma testa rezultāts Ņujorkas serverī

Ātruma pārbaude Ziemeļamerika – New York Server

*Piezīme: Lai gan šis ātruma rezultāts nav lielisks, lūdzu, ņemiet to ar šķipsniņu sāls, līdz izlasīsit sadaļu par klientu atbalstu

Ātruma testa rezultāts uz Johannesburgas serveri

Ātruma pārbaude Āfrikā – Johanesburgas serveris

Ātruma testa rezultāts uz Londonas servera

Ātruma pārbaude Eiropā – London Server

Tā kā ātrums bija spēcīgs un stabils, pats par sevi saprotams, ka video straumēšana bija laba. YouTube straumēšana 2k un 4k HD formātā noritēja labi, bija vienmērīga un nesāpīga. Tikai ņemiet vērā kopējo snieguma pieredzi, un tā tiks pārveidota par jūsu video straumēšanas veiktspēju.

Straumējiet 4k videoklipus TorGuard VPN

5. Pienācīgas cenas & Maksājumu iespējas Galore

Mēneša ceturkšņa gads
Cena / mēnesī 9,99 USD 6,66 USD 4,99
Kopējais rēķins USD 9,99 USD 19,99 USD 59,99 USD
Norēķinu cikls1 mēnesis3 mēnesis12 mēnesis

Sākot no USD 9,99 mēnesī par ikmēneša maksājumiem, TorGuard ir salīdzinoši lēti ar cenu un veiktspēju. Viņu maksājumu plāni redz, ka jūs maksājat mazāk, jo ilgāks ir plāns, par kuru reģistrējaties. Šobrīd viņu labākais darījums ir gada maksājums 59,99 ASV dolāru apmērā, kas mēnesī nozīmē gandrīz USD 5.

Lai arī tas, iespējams, neatrodas lētajā netīrumu diapazonā, personīgi es uzskatu, ka tas ir saprātīgs līdzsvars. Tā vietā, lai piespiestu lietotājus pierakstīties uz smieklīgi ilgu laika periodu par zemākajām cenām, TorGuard piedāvā kaut ko tādu, kas atrodas vidū.

Lai arī es esmu zemāko cenu cienītājs, ir ļoti maza iespēja, ka jūs mani pamudināsit uzņemties trīs gadu līgumu par jebko.

Papildus TorGuard ir arī citi piedāvājumi, kurus varat izvēlēties, reģistrējoties. To diapazons ir no statiskām IP adresēm (dažas pat noteiktā vietā), un jūs pat varat palielināt ierīču skaitu jūsu kontā – protams, par maksu.

TorGuard VPN pirkšanas iespējas
TorGuard VPN pirkšanas iespējas
TorGuard VPN pirkšanas iespējas

Bet tur, kur TorGuard tiešām spīd, lai gan ir tā maksāšanas iespējas. Es vienmēr esmu redzējis, ka pakalpojumu sniedzējam iepriekš ir bijis pieejams tik daudz maksājumu iespēju. Tā ir taisnība, ka daudzi tagad sāk pieņemt kriptovalūtu, un šie puiši ne tikai iet Bitcoin maršrutā.

No tā, ko es redzu, viņu maksāšanas iespējas ietver Litecoin, Blackcoin un vēl 22 cita veida kriptovalūtas. Tas ir papildus parastajām kredītkartēm, PayPal, Payment Wall un pat dāvanu karšu iespējām.

6. VPN, kas izveidots, ņemot vērā P2P

Lai gan to bieži ir grūti pierādīt, kad TorGuard sāka darbu, viņiem bija problēmas sadarboties ar maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, ņemot vērā viņu atklāto prasību būvēt, ņemot vērā P2P failu koplietotājus. Daudzi uzņēmumi to saista ar programmatūras pirātismu un citiem autortiesību pārkāpumiem, un bija nožēlojami, ka ar tiem tika saistīti.

Faktiski PayPal sākumā to dēļ apturēja viņu kontu, domājams, ka TorGuard bija iesaldēti apmēram 2500 ASV dolāri. Galu galā tas tika sakārtots, bet tikai pēc tam, kad PayPal likumības bija izdarījušas daudz pārbaudes, nebija daudz.

Mūsdienās TorGuard droši pieņem daudzus maksājuma veidus un joprojām ļoti koncentrējas uz P2P, tāpēc Torrent mierā!

Kā viņi saka;

Uzticamība ir būtiska kvalitāte, meklējot labu VPN nodrošinātāju. TorGuard ir pilnībā informēts par mūsu noteikumiem un laipni uzņem klientus ar jebkuru no mūsu VPN pakalpojumu paketēm, lai bez papildu maksas torrentētu, straumētu un lejupielādētu viņu sirds saturu..

7. Satriecoši efektīva un efektīva klientu apkalpošana

Nesenās sliktās pieredzes dēļ, kas man bija ar citu pakalpojumu sniedzēju, man vienkārši bija jāpārbauda TorGuard klientu apkalpošana. Tā vietā, lai iesniegtu atbalsta biļeti, es devos tieši pie viņu klientu aģenta viņu vietnes galvenajā lapā un mēģināju tur.

Man par lielu pārsteigumu, ne tikai minūtes laikā tika saņemta atbilde, bet viņu priekšējie darbinieki varēja man palīdzēt, nenosūtot mani uz tehniskā atbalsta komandu!

Viņi sniedza ātras, skaidras un ļoti noderīgas instrukcijas, kas ļāva man pārvarēt ātruma problēmas, kas man radās ar viņu Dienvidāfrikas serveriem, divkāršot savienojuma ātrumu. Tas viss tika izdarīts mazāk nekā piecu minūšu laikā.

TorGuard klientu atbalsts

Kas mums nepatika par TorGuard VPN

1. Datuma izskata saskarne

Kā jau daudzi cilvēki man iepriekš ir komentējuši, es esmu mazliet dinozaurs tehnoloģiju jomā. Lai gan es atzīstu, ka tā ir taisnība, es joprojām esmu (salīdzinoši) sekojis līdzi laikam un zinu, kā izskatās vienkāršs un pienācīgs lietotāja interfeiss – un tas nebija tas.

TorGuard saskarne

Mans pirmais iespaids, atverot TorGuard Windows klientu, nebija labs. Es jutos tā, it kā man būtu prieks atgriezties laikā atpakaļ 2000. gada sākumā, kad Windows bija sākuma stadijā. Varbūt ne tik slikti, bet labi, ka tieši tā es jutos.

TorGuard uz vecā Windows interfeisa

* Jūtas līdzīgi? Varbūt ne pilnībā, bet ideja jums rodas (avots: Wikipedia)

Tomēr šajā mākonī ir sudraba oderējums. Sīkāk izpētot saskarni, es sapratu, ka šai saskarnei ir potenciāls. Lielākā daļa no tām, kuras līdz šim biju izmantojusi, bija ievērojami “apmulst”, lai lietotāji nevarētu nodarīt sev pārāk lielu kaitējumu.

TorGuard saskarne piedāvāja tik daudz iespēju, ka kādam, kurš zināja, ko viņi dara, būs satriecoša diena. Tajā pašā laikā, ja nezinājāt, ko darāt, vienkārši piespiediet savienojumu, un tas darbosies.

2. Var prasīt zināmas tehniskās zināšanas

Es mazliet vilcinājos to uzskaitīt kā “mīnusu”, jo TorGuard piedāvā vairāk iespēju dažiem, kuriem ir tam vajadzīgas prasmes. Tomēr, ņemot vērā to, ka lielākajai daļai cilvēku tur, iespējams, nebūs, tur tas ir. Ja esat iesācējs VPN un pamata tīklošanā un drošībā, sākotnēji TorGuard var šķist nedaudz drausmīgs.

Windows lietojumprogrammā ir pieejamas ļoti detalizētas iespējas, kas vienkārši iebiedēs dažus cilvēkus. Ja jūs varat tos vienkārši nepamanīt un vienkārši atlasīt serveri un noklikšķināt uz savienojuma izveidošanas, jums viss būs kārtībā.

Grunts līnija: Vai es maksāšu par TorGuard VPN?

Runājot par ātrumu, stabilitāti un potenciālu, jāsaka, ka TorGuard ieņem augsto vietu manā labo VPN sarakstā. Viena lieta, par kuru es biju nelaimīga, bija interfeisa dizains. Ja esmu godīgs pret sevi, tas ir smieklīgi, par ko tur ķerties, bet tā tas ir.

Es nevaru iedomāties, ka uzņēmums, kas nogriež tonnas naudas fantastiskā produktā, pagaidām izskatās un jūtas tā, it kā tas būtu ārpus viduslaikiem. Tas ir kaitinoši, un mans OKT man nepatīk.

Par ko es visvairāk priecājos par to, kur ieguvu ātru un stabilu torrentu savienojumu un ātrumu. Es zinu, ka process, iespējams, nebūs visiem tik gluds un nesāpīgs, jo mūsu konfigurācijas ir dažādas, taču pastāv potenciāls.

Lai arī to cenas nav kritušās lētas, tās nav arī tas, ko es saucu par līnijas augšdaļu. Neatkarīgi no tā, vai es par to samaksātu vai nē, tas paliek monētu mētāšana – tikai interfeisa dēļ, bet tas esmu tikai es.

Ja jūs to redzat, tad tas būs jūsu labā, un TorGuard noteikti ir laba izvēle.

Galvenās iezīmes

 • ✓ Atbalsta visas operētājsistēmas & ierīces
 • ✓ Reklāmas & ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana
 • ✓ Neierobežots ātrums
 • ✓ Neierobežots joslas platums
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ Vairāki GCM & CBC šifri

Ieteicams

 • • P2P failu apmaiņas lietotājs
 • • Lietpratējs lietpratējs
 • • Absolūta privātums
 • • Mac, Windows & visas platformas

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map