TorGuard VPN

TorGuard VPN

https://torguard.net/

tl; dr

TorGuard on pisut erinev enamikust VPN-i pakkumistest, kuna see oli mõeldud spetsiaalselt P2P-failide jagamise kasutajatele. See on ka piisavalt paindlik, et pakkuda tavalistest pakettidest lisaks mitmesuguseid võimalusi – alates pühendatud IP-dest kuni kontole rohkemate seadmete lisamiseni.

TorGuard Review: 7 plussi ja 2 miinuseid TorGuard VPN-i kasutamisel

TorGuard VPN on meie VPN-ide loendis võib-olla pisut varjatud nimi, kuid see ei tähenda mingil juhul selle tegelikku väärtust. See on siiski üks uuemaid kaubamärke ja seda hakati müüma alles 2012. aastal.

Vaatamata kallile algusele tänu takistustele, mida makseettevõtted nagu PayPal kasutusele võtsid, kasvas TorGuard kiiresti ja pakub täna oma klientidele juurdepääsu Internetile enam kui 3000 serveri kaudu enam kui 50 riigis.

Mis meile TorGuard VPNi kohta meeldib

1. Fantastiline kättesaadavus ja turvalisus

TorGuard on Nevisis, Lääne-Indias asuv VPN-teenuse pakkuja. Teenuse kasutajatele on see kahe asja koosmõjul hea. Esiteks on TorGuard kõigile selgelt öelnud, et tal on range sisselogimisreeglid.

Märge

Tulevaste VPN-i blokaadide, rangemate piirangute ja Hiina valitsuse mahasurumise tõttu riigis asuvate VPN-teenusepakkujate tõttu on TorGuard VPN sel aastal otsustanud eemaldada kõik oma Mandri-Hiina serverid

Ettevõte pakub turvalisust OpenVPN kaudu, mis ise toetab mitut tüüpi krüptimist. Rusikareegel on aga see, et kui krüptimistase suureneb, kipub kiirus pisut kannatama. Seal on teile võimalused valida, mis on teie enda jaoks kõige sobivam.

Krüptimisvalikud ulatuvad kõikidest AES-256 bitini. Tavaliselt, mida kõrgem on krüptimistase, seda suuremat mõju avaldab see teie ühenduse kiirusele. Mitme valiku abil saate tasakaalustada kiiruse ja turvalisuse vajadust erinevatel aegadel.

1.1. Tapa lüliti võib olla rakendusespetsiifiline

Erinevalt mõnedest VPN-i teenusepakkujatest, kes pakuvad geneerilisi tapmislüliteid, on TorGuardi taplüliti pisut erinev. Rakenduses lisavarustusena olev tapmislüliti pakub teile võimalust VPN-ühenduse kompromissi korral konkreetsed protsessid lõpetada.

Näiteks võite valida, kas rakendus lõpetab Firefox.exe ja bittorrent.exe, kui VPN-ühendus on langenud, kuid jätke kõik muud protsessid käima. Peale selle saate ka rakenduse sulgeda Interneti-ühenduse täielikult pärast TorGuard-kliendi sulgemist.

1.2. Täiendavad turvavalikud

Ehkki selle VPN-teenus pakub juba mitmesuguseid krüpteerimisprotokolle, soovitab TorGuard suurema turvalisuse huvides siiski astuda sammu edasi..

Üks selline meetod oleks rakenduste marsruutimine puhverserveri kaudu. See võib olla SOCKS5, SSL või isegi HTTP puhverserver – muud teenused on saadaval ka TorGuardi kaudu.

Viimane samm, mida ettevõte soovitab, on VPN-ruuteri kasutamine. Ehkki tehniliselt tähendaks see, et kogu ruuteri kaudu toimuv liiklus oleks krüpteeritud, saate valida topeltkaitse, kui ühendate puhverserveri või VPN-iga VPN-ruuteri kaudu.

Märge

VPN-teenuse käitamine ruuteril aitab teil ületada seadme samaaegse ühenduse piiri, mida enamik VPN-e kehtestab. Siiski on sellel puudus. Peaaegu kõigil juhtudel (eriti üldiseks koduseks ruuteriks kasutatava ruuteri puhul) aeglustab see Internetti liiklust võrreldes sellega, kui peaksite käitama seadmepõhiseid VPN-i rakendusi. Selle põhjuseks on asjaolu, et ruuterid pole reaalajas vajalike andmete krüptimist vähem võimelised töötlema, aeglustades sellega teie andmeedastuskiirust.

2. Kasutatav kõigil suurematel platvormidel

TorGuard pakub laua- ja mobiilplatvormidele mõeldud rakendusi, mis on taunitavad Microsofti, Apple’i ja Linuxi seadmetes. Kuid peale selle saate selle ka oma ruuterisse installida. Ehkki ettevõte reklaamib TorGuardi eelvälgatud VPN-ruuterit, saate selle seadistada enamikes kaasaegsetes ruuterites.

Sellel, mis ruuter teil täpselt on, võivad olla piirangud. TorGuard pakub teadmistebaasi, mis võimaldab käsitsi seadistada mitut seadet. Neid on palju, mida toetatakse, kuid kui teil on huvi, kontrollige nende teadmiste baasi.

Kui juhtub, et käitate kohandatud püsivara, näiteks Tomato või DD-WRT, veelgi parem, kuna ettevõte on teile ruuteri seadistamise tööriistad ette valmistanud.

3. Võidab salajases režiimis VPN-i blokeerijad

Ehkki VPN-id võivad aidata teie Interneti-tegevuse anonüümseks muuta, on paljud ettevõtted (ja isegi mõned valitsused) püüdnud sellest üle saada, et VPN-i kasutamist tõhusamalt blokeerida. Põhjus, miks nad seda teha saavad, on see, et VPN-liiklusel on sageli teatud omadused – näiteks päis, mis on kaasas SSL / TLS-krüptimisega.

Sellest probleemist ülesaamiseks on TorGuardil, mida ta nimetab “varjatud režiimiks” (Windowsi kliendi tegelikku funktsiooni nimetatakse “sTunnel”), mis kustutab selle teabe ja proovib seejärel liiklust ümber suunata teiste tavalisemate portide kaudu. Seetõttu on TorGuard teada, et ületab geograafilise asukoha piirangud teistest paremini.

4. Kiire ja stabiilne kiirus

Enne selle jaotisega tutvumist pange tähele, et minu praegune lairibakiirus on piiratud teoreetilise 50Mbps-ga, millest tavaliselt saan pidevalt saada 40–45Mbps. TorGuardi kiirete serverikiiruste puhul, mis on Kiire, pole mul eriti vaja üksikasjalikult kommenteerida.

Kõigist suurematest asukohtadest kogu maailmas suutsin saavutada väga tugeva ja stabiilse kiiruse kuni 40-paaritu Mbps, välja arvatud Aafrikas asuvatel serveritel. Kui aus olla, siis ühelgi minu seni testitud VPN-il pole Aafrikal mingil põhjusel väga kiire ja stabiilne kiirus..

Kiiruskatse tulemus Malaisia ​​serveris

Kiiruskatse Aasia – Malaisia ​​server

Kiirustesti tulemus Melbourne'i serveris

Kiiruskatse Austraalias – Melbourne’i server

Kiiruskatse tulemus New Yorgi serveris

Kiirustest Põhja-Ameerika – New York Server

*Märge: Kuigi see kiirustulemus pole suurepärane, võtke seda näputäis soola, kuni loete klienditoe jaotist

Kiirustesti tulemus Johannesburgi serveris

Kiiruskatse Aafrika – Johannesburgi server

Kiirustesti tulemus Londoni serveris

Kiirustest Euroopas – London Server

Kuna kiirused olid tugevad ja stabiilsed, siis oli ka iseenesestmõistetav, et video voogesitus oli hea. YouTube’i voogesitus 2k ja 4k HD jaoks läks hästi ning oli sujuv ja valutu. Võtke lihtsalt arvesse oma üldist toimivuskogemust ja see kajastub teie video voogesituse jõudluses.

Voogesitage 4K videoid TorGuard VPN-is

5. Korralikud hinnad & Maksevõimalused Galore

KuuKvartalYearly
Hind / kuu 9,99 dollarit 6,66 dollarit 4,99 dollarit
Kokku arve 9,99 dollarit 19,99 dollarit 59,99 dollarit
Arvetsükkel1-kuu3-kuu12-kuu

Kuumaksetega alates 9,99 dollarist kuus on TorGuard oma jõudluse ja funktsioonide vahemiku poolest suhteliselt odavalt hinnatud. Nende makseplaanides näete, et maksate vähem, seda pikema plaani eest registreerute. Praegu on nende parimaks tehinguks aastane makse 59,99 dollarit, mis tähendab, et vaevalt 5 dollarit kuus.

Ehkki see ei pruugi olla odavate jäätmete vahemikus, tunnen isiklikult, et see on mõistlik tasakaal. Selle asemel, et sundida kasutajaid naeruväärselt pikaks ajaks madalaima hinnaga registreeruma, pakub TorGuard midagi, mis asub keskel.

Ehkki olen madalaimate hindade fänn, on väga vähe võimalust, et sunnite mind võtma endale kohustuse sõlmida kolmeaastane leping ükskõik mille jaoks.

Peale selle on TorGuardil ka muid pakkumisi, mida saate registreerumisel valida. Need ulatuvad staatilistest IP-aadressidest (mõned isegi kindlates kohtades) ja saate oma konto seadmete arvu veelgi suurendada – muidugi tasu eest.

TorGuard VPN-i ostuvalikud
TorGuard VPN-i ostuvalikud
TorGuard VPN-i ostuvalikud

Kuid kus TorGuard TÕELISELT särab, on selle maksevõimalused. Olen alati näinud, et teenusepakkujal on varem olnud nii palju maksevõimalusi. On tõsi, et paljud on nüüd hakanud aktsepteerima krüptovaluutat ja need kutid ei lähe lihtsalt Bitcoini teekonda.

Sellest, mida ma näen, hõlmavad nende maksevõimalused Litecoini, Blackcoini ja veel 22 muud tüüpi krüptovaluutat. See on lisaks tavalistele krediitkaartidele, PayPalile, maksemüürile ja isegi kinkekaardivalikutele.

6. P2P-ga loodud VPN

Ehkki seda on sageli keeruline tõestada, tekkisid TorGuardi esmakordsel käivitamisel probleemid makseteenuse pakkujatega töötamisega, kuna neil oli avatud taotlus P2P-faili jagajaid silmas pidades. Paljud ettevõtted seostavad seda tarkvarapiraatluse ja muude autoriõiguse rikkumistega ning jäid kahetsusväärseks, et neid seostatakse.

Tegelikult peatas PayPal nende konto algul selle tõttu, põhjustades väidetavalt TorGuardil umbes 2500 dollari suuruse raha külmutamist. Lõpuks see lahendati, kuid alles siis, kui PayPali seaduspärasused seda tehti, ei olnud palju uuritud.

Täna aktsepteerib TorGuard turvaliselt paljusid makseviise ja on endiselt keskendunud P2P-le, nii et Torrent on rahus!

Nagu öeldakse;

Umbusaldusväärse VPN-pakkuja otsimisel on oluline usaldusväärsus. TorGuard on meie tingimustega täiesti kursis ja tervitab kliente mis tahes meie VPN-i teenusepaketiga, et neid ilma täiendava tasuta alla laadida, voogesitada ja oma südamesse laadida..

7. Vapustavalt tõhus ja tõhus klienditeenindus

Hiljutise halva kogemuse tõttu, mis mul teise teenusepakkujaga oli, pidin lihtsalt TorGuard’i klienditeenindust testima. Tugipileti esitamise asemel käisin otse nende veebisaidi avalehel nende kliendiagentuuri juures ja proovisin seal.

Minu üllatuseks mitte ainult ei saadud minuti jooksul vastust, vaid ka nende juhtivpersonal suutis mind aidata, ilma et oleks pidanud mind suunama tehnilise toe meeskonda!

Nad andsid kiireid, selgeid ja väga kasulikke juhiseid, mis võimaldasid mul ületada kiiruseprobleemid, mis mul nende Lõuna-Aafrika serveritega olid, kahekordistades minu ühenduse kiirust. Kõik see tehti vähem kui viie minutiga.

TorGuard klienditugi

Mis meile TorGuard VPNi kohta ei meeldinud

1. Kuupäeva liides

Nagu paljud inimesed on mulle varem kommenteerinud, olen natuke tehnikavaldkonna dinosaurus. Ehkki tunnistan, et see on tõsi, olen siiski (suhteliselt) ajaga sammu pidanud ja tean, kuidas lihtne ja korralik kasutajaliides välja näeb – ja see polnud see.

TorGuard liides

Minu esimene mulje TorGuard Windowsi kliendi avamisel polnud hea. Tundsin, nagu oleks mul meeleolu tagasi ajas tagasi 2000. aastate algusesse, kui Windows oli lapsekingades. Võib-olla mitte nii halb, aga noh, just see tundus mulle.

TorGuard vana Windowsi liidesel

* Tundub sarnane? Võib-olla mitte täielikult, kuid saate idee (allikas: Vikipeedia)

Selles pilves on aga hõbedane vooder. Liidese lähemalt uurides sain aru, et sellel liidesel oli potentsiaali. Enamik neist, mida ma siiani olin kasutanud, olid märkimisväärselt „uimased”, nii et kasutajad ei saanud endale liiga palju kahju teha.

TorGuard-liides pakkus nii palju võimalusi, et kellelgi, kes teadis, mida nad teevad, on äge päev. Samal ajal, kui te ei teadnud, mida teete, klõpsake lihtsalt ühendust ja see töötab.

2. Võib nõuda tehnilisi teadmisi

Olin pisut kõhklev, kui loetlesin seda miinuseks, kuna neile, kellel on selleks oskusi, pakub TorGuard rohkem võimalusi. Kuid arvestades, et enamik inimesi seal tõenäoliselt ei leia, siis see on nii. Kui olete VPN-ide algataja ning põhiliste võrgunduste ja turvalisuse pakkuja, võib TorGuard tunduda alguses pisut hirmutav.

Windowsi rakenduses on saadaval väga detailsed valikud, mis lihtsalt hirmutavad mõnda inimest. Kui saate neist lihtsalt mööda vaadata ja lihtsalt oma serveri valida ning vajutada ühenduse loomist, on teil kõik korras.

Alumine rida: kas maksan TorGuard VPN-i eest??

Kiiruse, stabiilsuse ja potentsiaali osas pean ütlema, et TorGuard on minu heade VPN-ide nimekirjas kõrgel kohal. Ainuke asi, mille üle mul õnnetu polnud, oli liidese disain. Kui ma olen enda vastu aus, on see naeruväärne asi, mille kallal vaeva näha, kuid nii see on.

Ma ei saa mõista, et ettevõte uputab tonnide kaupa fantastilisi tooteid, kuid mul on siiski oma välimus ja tunne, nagu oleks see keskajast väljas. See on tüütu ja mu OCD lööb mind lainetena.

Mis oli mul kõige õnnelikum selle üle, kust sain kiire ja stabiilse torrentiühenduse ja kiiruse. Ma tean, et protsess ei lähe ilmselt kõigi jaoks nii sujuvalt ja valutult, kuna meie konfiguratsioonid on erinevad, kuid potentsiaal on olemas.

Ehkki nende hinnad pole odavalt langenud, pole ka need, mida ma nimetaksin tipptasemel. See, kas maksan selle eest või mitte, jääb mündi viskamiseks – seda just liidese tõttu, aga see olen lihtsalt mina.

Kui näete seda varem, siis oleks see teie kasuks ja TorGuard on kindlasti hea valik.

Põhijooned

  • ✓ Toetab kõiki OS-e & seadmed
  • ✓ Reklaamid & pahavara blokeerimine
  • ✓ Piiramatu kiirus
  • ✓ Piiramatu ribalaius
  • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
  • ✓ Mitu GCM-i & CBC šifrid

Soovitatav

  • • P2P-faili jagamise kasutaja
  • • Nutikas kasutaja
  • • Absoluutne privaatsus
  • • Mac, Windows & kõik platvormid

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me