Kui olete andmepõhine turundaja, siis poiss, oh poiss, olete maiuspala!

Kui te seda ei tee, siis mõelge kõige paremini, sest siin on suurepärane võimalus õppida tundma tohutut väärtust, mida analüütilised andmed teie ettevõttele pakuvad..

LEAD-i head inimesed korraldavad andmeteadust & Marketing Summit või D / M Summit, kus turunduse, tehisintellekti ja suurandmete tippspetsialistid jagavad oma hinnatud teadmisi selle kohta, mida tehnoloogia ja turundus saavad teie soovitud tulemuste saamiseks teha.

DM-i tippkohtumine 2019

Kes on LEAD

LEADi taga olevad inimesed asutasid ettevõtte, et pakkuda füüsilistel ja veebikursustel IT-alaseid oskusi, nagu veebiarendus, rakenduste programmeerimine ja digitaalne turundus & andmeteadus. Praegu keskenduvad nad kolmele peamisele teemale:

 • Andmeteadus
 • Terve korstna veebiarendus
 • Digitaalne turundus

Kursusi juhendavad mentorid on professionaalsed arendajad, andmeteadlased ja turundajad, kes on seotud reaalse elu kõrgetasemeliste projektidega, nii et teate, et nad on oma tööstusega hästi kursis. Tegelikult saate ettevõtte parimatelt spetsialistidelt reaalseid, praktilisi teadmisi ja strateegiaid!

Kõlarite esiletõstmised

D / M tippkohtumine pole lihtsalt teie tavaline tipptehnoloogia tippkohtumine, kõik räägitakse omamoodi tippkohtumisest. Üle 25 esineja valitakse spetsiaalselt nende asjatundlikkuse järele ja nende ülesandeks on pakkuda meile praktilisi teadmisi, ekspertteadmisi, tutvustada meile juhtumianalüüse ja anda 360-kraadine vaade oma töövaldkonnale..

Loodetavasti kuulete selle valdkonna parimatelt mõtetelt, näiteks:

 • Dr Lau Cher Han – peamine andmeteadlane, LEADi asutaja.
 • Theng Hui – PLUS Malaisia ​​Berhadi tehisintellekti juht
 • Jonathan Oh – SupplyCar tegevjuht ja kaasasutaja
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, vanem andmeteadlane, Astro
 • Francesca Chia – GoGet Malaisia ​​kaasasutaja
 • Karan Tyagi – PeoplExperience tegevjuht
 • Trent Young – Aasia turuinstituudi direktor
 • Kim Ming Teh – peamine andmeteadlane, ülevaade voolab

Tippkohtumisel võite oodata rohkem, sest nad lisavad endiselt loendisse teemasid ja esinejaid. Saate nendega otse vestelda, neile vastuseid grillida ja nende aju kaevata, et leida lahendusi kõigile probleemidele, millega teie ettevõtte ees praegu kokku puutub.

Siin on väike asi, mida esinejad oma tööstuse kohta öelda saavad:

Zi Yuan, Tide Analyticsi kaasasutaja

Analytics on suuremate ettevõtete jaoks hämmastav tööriist, et paremini mõista oma ettevõtet, saada rohkem teadmisi selle kohta, kuidas nende praegune kliendibaas reageerib nende toodetele ja teenustele, ning seejärel strateegiate abil suurendada kasutajate omandamist ja hoidmist. – Zi Yuan, tõusulaine analüüs

Johnathan Oh, SupplyCarti tegevjuht

Kindlasti on tulevikus andmete integreerimine, masinõpe ja AI integreeritud ettevõtetesse. Igal ettevõttel, kes ei tegele nende protsesside automatiseerimisega ega muutmisega, on tulevikus vaja kõvasti mäkke ronida. – Johnathan Oh, SupplyCart

Wayne Liew, Mindvalley reklaamijuht

Paljud inimesed, kes on hakanud veebis sisu postitama, unustavad selle väga olulise asja. See on teie publik. Kas sul on seda isegi? Kui soovite ainult jõuda oma töökaaslaste, sõprade ja pereliikmetega, on tõenäoline, et peate oma publiku laiendamiseks aktiivselt leidma võimalusi. – Wayne Liew, Mindvalley

Warren Leow, grupi Inmagine juhataja

Minu järeldus on, et vastutustundlikud ettevõtted peavad kasutama tehnoloogiat, et täiendada ja luua rohkem tasustatavaid töökohti, mitte aga seda masside jaoks kärpima. – Warren Leow, grupp Kujutage ette

Teine asi, mis huvitab D / M tippkohtumist, on see, et see on 100% veebis, nii et te ei pea talgutel osalemiseks töölt vaba aega võtma, liiklusesse takerduma ja teiste parkimise eest võitlema.

2 pala 2 katavad need kõik

D / M tippkohtumise korraldajad jagasid oma teemad kaheks osaks:

 1. Andmeteaduse rada
 2. Turundusrada

Andmeteaduse rada

Täiuslik neile, keda huvitab suurandmed, AI ja IoT. Vaadake järgmisi teemasid:

 • Andmeteaduse riik & AI
  (autor Lau Cher Han, andmeteabe peaspetsialist)
 • Kuidas ettevõtted saavad omaks võtta andmeteadust
  (autor Edmund Hee, AirAsia andmeteadlane)
 • Sammud masinõppe juurutamiseks ettevõttele
  (autor: Theng Hui, PLUSi tehisintellekti juht)
 • Kuidas valmistada tootmisettevõtet tööstusele 4.0
  (autor: Wai Kit Kong, GBG andmemeeskonna juht)
 • Kuidas saab andmeteadus muuta F&B B2B maastik
  (autor Anthony See, asutaja, Food Market Hub)
 • Kuidas kaubanduskeskused kasutavad Analyticsit andmepõhise otsuse tegemiseks
  (autor Chan Zi-Yuan, TIDE Analyticsi asutaja)
 • Vaadake kõiki andmeteadusteemasid siit.

Turundusrada

Asjade turundusega seotud isikutel oleks ilmselt parem tutvuda turundusrajaga, mis hõlmab mõnda päris huvitavat teemat, näiteks:

 • SEO roll andmetele orienteeritud maailmas
  (autor Reuben Ch’ng, LEADi turundusjuht)
 • Arukas analüüs – mõistke oma kliente paremini
  (autor Premnath, Havas Media Groupi jõudlusturunduse juht)
 • Liikumine: füüsiliste jaemüügivõimaluste kaardistamine
  (autor Karan Tyagi, PeoplExperience tegevjuht)
 • Kuidas kasutada mikrotasandi turundust e-kaubanduse ettevõtete rajamiseks maapinnast
  (autor Sherlock Labi asutaja Bryan Lau)
 • Kuidas loob GoCar andmete abil parema ettevõtte?
  (autor Ashley Chew, GoCari turundusjuht)
 • Vaadake kõiki turundusteemasid siit.

Need on vaid mõned teemadest, mida otseürituse ajal käsitletakse, siin esile tõstetud, kuna need on mulle isiklikult huvitavad. Teemade täieliku loendi leiate nende saidilt ja ma kuulen, et nad lisavad veel!

Piletimüük & Hinnakujundus

DM tippkohtumise piletimüük

D / M Summiti eluaegne läbipääs ei anna teile ainult eluaegse juurdepääsu kõigile videotele – peate alla laadima ka kõik jaotusmaterjalid, PDF-id, slaidid ja kõik, mida kõlarid peavad rahvahulga jaoks üleslaadimiseks sobivaks.

Tehingu magusamaks muutmiseks pakub D / M tippkohtumine teile ürituse ajal ka palju pakkumisi, allahindlusi, tasuta pakkumisi ja partneri soodustusi osalevatelt müüjatelt, rääkimata lõpututest võrgundusvõimalustest.

Selle veebisündmuse kohta lisateabe saamiseks lugege D / M Summiti KKK-lehte. Ausalt, kui ma oleksin teie, siis võtaksin varase linnupileti hinnaga vaid 311.50 USD, enne kui reklaam lõpeb 20. septembril ja kogu elu jooksul peame välja maksma 48,60 USD..

Miks me arvame, et peaksite kohal käima?

Üks asi, mida ma pean lisama – selliste tippkohtumiste ajal, kui radu on 2 või enam, leian end sageli rebenenud. Mis siis, kui on 2 kõlarit, mida ma tahtsin vaadata, rääkides samaaegselt erinevatel paladel?

Kuna D / M tippkohtumine on veebisündmus, leiate, et see teema on… mitte teema. Kõik on salvestatud, nii et pääsete videotele juurde igal ajal, mis teile sobib (kui ostate elukaardi ainult varajase linnu erivarustuses hinnaga 48,60 USD31.50 USD).

Lisaks on 25 teema ja üsna muljetavaldava nimekirja kogenud esinejaid 31,50 USD varastamine. See, mida saate siis, kui saate rääkida otse esinejatega, on üsna ausalt öeldes hindamatu.

See üritus pole esimene omataoline, kuid selle hinna eest, mida me maksame, on see hinna ja kvaliteedi suhte jaoks üsna kuradi hea, eriti kui see aitab meil oma ettevõtet laiendada.

Kohtumiseni üritusel veebipoistena ja ärge kartke, visake meile DM, kui satute meie juurde 🙂

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me