Kui üritate COVID-19 pandeemia ajal oma ettevõtet pinnal hoida, võiksite kaaluda selle veebis toomist, kuna tarbijate ostuharjumused muutuvad keerulisteks aegadeks.

Ka veebisaidi loomiseks on tõesti hea aeg, sest meie lemmikveebiteenus SiteGround on äsja avaldanud pakkumise, mis aitab ettevõtete omanikel viirusega toime pandud puhuritest taastuda!

SiteGroundi COVID-19 reageerimispakkumine – üksikasjad

saidiplatsi käivitamise hostimistehing covid19

SiteGround praktiseerib sotsiaalset vastutust, pakkudes eripakkumist väikeettevõtete omanikele nendel ebakindlatel aegadel veebis kasutamiseks.

Ainult 0,99 dollari eest saate täieliku lubamatu juurdepääsu SiteGroundi StartUpi plaanile terveks kolmeks kuuks, nii et saate oma ettevõtte jaoks loodud veebisaidi.

Kui arvate, et see pole suur asi ja võite mujalt saada tasuta või palju odavamat veebimajutust, lubage meil selgitada, kui valesti olete.

 • Soodustus: 97% VÄLJAS (3 kuuks) + TASUTA SSL!
 • Kuutasu (esimesed 3 kuud): 0,99 dollarit
 • Kuutasu (pärast 3 kuud): 5,95 $ (50% soodsam)
 • Algus kuupäev: ELU KOHE!
 • Lõppkuupäev: TBA
 • Täielikud üksikasjad:

Miks on sellest pakkumisest SUPER abi!

Veebiettevõtete osas peate mõistma, et kiirus on elu põhiolemus.

See on üks asi, mis aitab teie veebisaidil müüa / teisendada.

Seal pakutavate tasuta või odavamate veebimajutusteenuste korral pole teil aimugi, millist kiirust saate, ja pakutav teenus on tõenäoliselt üsna kahtlane.

Veebisaidi SiteGround abil saate ühe kiiremini saadaval oleva veebimajutusteenuse, mis on mõeldud spetsiaalselt ettevõtete ja e-kaubanduse jaoks. Peaksime teadma, et oleme kodutööd teinud – vaadake ise meie põhjalikku SiteGroundi ülevaadet.

Samuti saate juurdepääsu oma valdkonna ühele teadlikumale ja abivalmis tugimeeskonnale koos tööriistade ja teenustega, mida peate oma veebisaidi loomisel abistama.

Kui sihite kliente väljaspool USA-d, saab ka SiteGround oma selja – 6 andmekeskusega üle kolme mandri laeb teie veebisait teie klientide jaoks kiire ja asjaliku sisu, mis peaks teie müügile kena tõuke pakkuma.

Vaatame üle, mida te tegelikult SiteGroundi käivituskavaga saavutate:

 • 1 veebisait
 • 10 GB SSD salvestusruum
 • 10 000 igakuist külastust
 • WordPressi tasuta installimine
 • Tasuta SSL, CDN, e-post
 • 100% taastuvenergia sobitamine Google Cloudiga

Ainult 0,99 dollari sendi eest kolme terve kuu eest arvame, et see on kasulik digitaalselt liikuda soovivatele ettevõtete omanikele!

Mis juhtub 3 kuu pärast?

See on tõeline küsimus, kas pole – mis saab pärast seda, kui 3 kuud on möödunud, maailm on paranenud ja kõik hakkab jälle mõistlikuks saama?

Noh, kui leiate, et teie uuelt veebisaidilt saadav tulu on piisavalt suur, et soovite jätkata saidi SiteGround hostimist, saate seda teha diskonteeritud hinnaga – ainult 5,95 dollarit kuus – see on nende tavapärastest hindadest 50% soodsam!

Kui te ei soovi jätkata, on see korras – sulgege lihtsalt oma konto ja elu läheb edasi.

COVID-19 on majanduse põlvili viinud

Kui te pole elanud kalju all, siis teate, et COVID-19 on majandusele raske, kuna enamus riike läheb haiguse edasise leviku tõkestamiseks ummikusse..

Inimesed on hirmul, et jätavad oma majade turvalisuse, mis jätab paljud tellise- ja mördiettevõtted kõrgeks ja kuivaks, kuna ostjad paanitsevad ja siis ootamatult peatuvad.

Olukord on nii halb, et mõned on pandeemiat võrrelnud majanduslangusega ja me ei saaks sellega nõustuda, kuna valitsuse stimuleerimispaketid ei pruugi isegi olla piisavad majanduse karantiini hoidmiseks..

Ameerikas on spordimeelelahutus vaibunud, kuna spordiüritused on katkestatud. Jaapan on kokku leppinud, et lükatakse olümpiamängud 2021. aastasse, mis põhjustab tohutuid kaotusi, ning reisimine on endiselt üks enim kannatada saanud tööstusharusid, kuna lennuettevõtjad vähendavad lende, sest enam kui 100 riiki on reisipiirangute tõttu pekstud.

Inimesed ei tööta, ettevõtted ei tea, kas jääda avatumaks, kuna kliendid ei kuluta kulutusi, ja majandus seisab tohutu majanduslanguse äärel.

Ühesõnaga, kutid, on käes päevade lõpp.

Kuid mitte kõik pole kadunud!

Kogu meeleheite ja lootusetuse keskel arenevad mõned tööstusharud ja ettevõtted edukalt, kuna muu maailm hoiab end karantiinis.

Inimesed võivad end lukustada, et hoida viirust lahedalt, kuid nad vajavad siiski varusid. Nende vajadused ei muutu, kuid nende ostuharjumused muutuvad.

Amazon on näinud nii suurt müügi kasvu, et nad pidid suurenenud nõudlusega toimetulemiseks palkama ilmatu 100 000 uut töötajat.

Toiduainete kohaletoimetamise teenus Ocado.com kogeb “lihtsalt uskumatult palju liiklust”, kuna nad pidid mõne olulise töö lõpuleviimiseks teenuse ajutiselt katkestama..

Inimesed otsivad ilmselgelt ka sotsiaalseid distantseerimislahendusi, seetõttu soovivad Hiina piirkondlikud valitsused arendada mehitamata tarnelahendusi, näiteks toidu kohaletoimetamise roboteid!

COVID-19 epideemia paneb inimesi muutma ostmisviisi, sundides neid ellujäämiseks kasutusele võtma uuema tehnoloogia.

Stanfordi ettevõtluskõrgkooli tehnoloogiaökonoomika professori Susan Athey sõnul püsivad need vastloodud kombed alles kaua pärast seda, kui globaalne oht sureb.

Kuna vaktsiin pole kaugeltki välja töötatud ja maailm läheb mitu kuud seisma, peavad väikeettevõtted kohanema muutuva majandusolukorraga ja alustama veebis kasutamist, kui nad lähevad eelseisval hooajal üle elama.

Ettevõtted hakkavad abistama!

Pärast päevi kestnud paanilist ostmist ja isekas “mina kõigepealt” käitumist (me teame, et sul on WC-paberit!), Hakkavad inimesed mõistma, et keegi ei saa ilma mingisugust sotsiaalset vastutust praktiseerimata ellu jääda..

Ainus viis sellest majanduslikust ja sotsiaalsest lagunemisest üle saada on kollektiivsed ennastsalgavad lahkuseavaldused üksteise suhtes.

Ettevõtted hakkavad kogukondadele tagasi andma, pidades silmas majanduse püsimist ja meid aidata, kuna meie kodud muutuvad tegelikult vanglateks..

Üha populaarsemaks muutuv Uber Eats on kiire pakkumine, pakkudes tasuta tarneid, aidates sõltumatutel restoraniomanikel hoida oma pead vee kohal USA-s ja Kanadas, samal ajal kui pangad teevad kõik endast oleneva, et aidata neid, keda viirus mõjutab.

Järeldus: hankige saidipõhine pakkumine, kuni saate!

See spetsiaalne COVID-19 reageerimispakkumine on üks parimaid pakkumisi, mida saidilt SiteGround kunagi varem saate. Vaevalt nad kunagi oma hindu alandavad ja 3 tervet kuud veebimajutust vaid 0,99 dollari eest on praktiliselt tasuta.

Eeldame, et hinnasilt on põhimõtteliselt vabamüürlaste tõrjumiseks, tagades, et kõigil nende jagatud hostingu kasutajatel oleks piisavalt ressursse, et nautida kiirust ja teenust, mis neile teada on.

Nii et kui olete oma ettevõtte jaoks veebisaidi loomise taras, soovitame aiast väljuda kiiresti, kuna te ei leia nii kiiresti uut pakkumist.

Kuni järgmise korrani, olge ohutu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me