Vai pCloud mūža abonements ir tā vērts? Pirms pirkšanas obligāti jāizlasa!

Ja jūs to lasāt, tas, iespējams, nozīmē, ka esat saskāries ar mana drauga Sam pCloud pārskatu un nopietni apsverat iespēju sevi uzskatīt par kontu.


Mēs neesam pārsteigti. PCloud ņem izmēģinātu un pārbaudītu produktu un tikai ar uzlabojumiem to pilnībā izpūš no ūdens, atstājot konkurenci pēc nopietna putekļa nomodā.

Ja jūs man pirms 10 gadiem teiktu, ka es ar jebkuru no savām ierīcēm ar 2 TB ietilpības vietu var droši piekļūt failiem no jebkuras vietas pasaulē, 30 dienu faila izsekošanas dēļ var atgriezt nesakārtotu failu. un sadarbojos ar citiem, nospiežot tikai vienu taustiņu, es spītu uz grīdas, vardarbīgi pakratītu dūri uz tevi un apsūdzētu, ka esi melīgs melis.

Laimīgā kārtā mēs nesatikāmies pirms 10 gadiem, vai man vajadzēja ēst manus vārdus.

pCloud piegādā visu, ko viņi saka ar produktu, un vēl vairāk – viņi ir devuši mums iespēju apmaksāt LIFEIME abonementu, kas nozīmē, ka mēs varēsim izbaudīt visas pCloud konta priekšrocības tikai par vienu fiksētu cenu..

Lieta ir, vai pCloud abonements mūža garumā ir tā vērts? Noskaidrosim.

Kāpēc pCloud nāca klajā ar mūža plānu?

pCloud Mūža abonements

Gada abonēšanas plāns faktiski sniegs pCloud lielāku ilgtermiņa peļņu, tāpēc ko iegūst uzņēmums, dodot lietotājiem iespēju maksāt tikai vienu reizi par mūža plānu?

Ja godīgi, mēs nezinām.

Mēs domājam, ka pCloud sastāv no daudzām jaunām, uz priekšu domājošām personām, kuras patiesībā vēlas mainīt pasauli, nevis domā par peļņu..

Reāli pCloud joprojām ir bizness, un uzņēmumam ir jāpalielina peļņa. Mūsu labākais minējums ir tāds, ka, tā kā pCloud tirgū ir salīdzinoši nezināms (salīdzinājumā ar Dropbox & Google disks), viņi ir izstrādājuši šos plānus, kā piesaistīt jaunus lietotājus un iegūt tirgus daļu. Ja tā ir taisnība, tad tas darbojas – es pats esmu iegādājies plānu.

Mums ir arī aizdomas, ka iespēja iegādāties viņu mūža abonēšanas plānus nav pastāvīga, tāpēc mūsu labākais padoms būtu to iegūt, kamēr jūs joprojām varat!

Kas definē “mūža abonementu”?

Es domāju, ka mēs visi zinām, ka viss, kas jums tiek dots “uz mūžu”, nav īsts mūžs. Mēs nedaudz izpētījām viņu TOS un atklājām, ka viņu “dzīves” definīcija faktiski ir 99 gadi vai atkarībā no tā, kurš ir īsāks.

Tikai 99 gadi

Tas ieliek atslēgu manos plānos nodot šo kontu maniem mazbērniem kā ģimenes mantojumu, bet es domāju, ka 99 gadi (vai nāve, atkarībā no tā, kurš notiek agrāk) ir diezgan pienācīgs darījums..

pCloud mūža abonements – plāni & Cenu noteikšana

500GB2TBFamily
Krātuve500GB2 000GB2 000 GB
Lietotāju skaits11Līdz 5
Gada cena USD 47,88 USD 95,88N / A
Mūža cena 175 USD, 350 USD, 500 USD
Ietaupījumi – 64,40 USD * – 129,40 USD * N / A

* Uzkrājumi tiek aprēķināti, balstoties uz pieņēmumu, ka esat parakstījies par gada plānu un to saglabājāt 5 gadus.

pCloud mūža abonements var šķist dārgs, jo jums būs jāmaksā liela summa iepriekš, tāpēc mēs varam saprast, kāpēc daži cilvēki izvēlējās izvēlēties gada plānu.

Tomēr mēs jūtamies, ka tas nedaudz atgādina nomu vai pirkšanu; gada plāns ir tāds pats kā līzings (jūs maksājat mazāk, bet īpašums nekad nav jūsu īpašumā), kamēr mūža abonements ir tāds kā pirkšana (ja cena ir pareiza un jums tas patīk, kāpēc gan nē?)

Jebkurā gadījumā mēs sasmalcinājām dažus numurus, lai uzzinātu. Iepazīstieties ar mūsu atradumiem zemāk.

pCloud Premium 500GB

Katru gadu pCloud prēmiju plāns maksā 47,88 USD, bet mūža plāns maksā 175 USD vienreizēju maksājumu. Pieņemot, ka gada plānu saglabāsit 5 gadus, jūs būtu jau samaksājis USD 239,40, kas jau ievērojami pārsniedz pCloud mūža abonēšanas plānu.

Jūsu ietaupījums 5 gadu laikā, ja jūs maksājat par Premium 500GB dzīves plānu: 64,40 USD

pCloud Premium Plus 2TB

Iegūstiet to, Premium Plus 2TB plāns maksā 95,88 USD gadā, salīdzinot ar mūža abonementu 350 USD. Atkal pieņemsim, ka jūs plānojat saglabāt 5 gadus. Izmantojot gada plānu, jūs jau būtu iekrājis milzīgus 479,40 USD, savukārt par mūža abonementu jums būs jāmaksā tikai 350 USD..

Jūsu ietaupījums 5 gadu laikā, ja jūs maksājat par Premium Plus 2TB mūža plānu: 129,40 USD

pCloud ģimene

pCloud ģimenes plāns ir pieejams tikai ar abonementu uz mūžu, taču, tā kā tas ļauj 5 lietotājiem koplietot 1 kontu, mēs izmantosim ģimenes plānu salīdzinājumā ar 5 atsevišķiem ikgadējiem prēmijas 500 GB plāniem.

Ģimenes plāns tev izmaksās 500 USD, savukārt katrs prēmijas plāns izmaksās USD 47,88 x 5, kas kopsummā sastāda USD 239,40 gadā! Piecu gadu laikā tas izmaksā $ 1,197, kas kaut kādu iemeslu dēļ mani nedaudz sadusmo.

Jūsu ietaupījums 5 gadu laikā, ja maksājat par ģimenes dzīves plānu: 697 USD

Izmantojot šos skaitļus, es domāju, ka ir diezgan droši teikt, ka, lai arī mūža abonementiem varētu šķist, ka tie maksā dārgāk (lielās vienreizējās iemaksas dēļ), jūs faktiski maksāsit daudz mazāk un iegūsit lielāku vērtību, salīdzinot ar gada plāni. Ja plānojat pieturēties pie pCloud ilgtermiņā, mēs ļoti iesakām iegādāties kādu no dzīves plāniem.

Papildu funkcija – pCloud Crypto Lifetime

pCloud Crypto Lifetime

Mēs visi varam piekrist, ka failu drošība ir svarīga, bet vai par to ir vērts maksāt? Galu galā mūsu faili jau ir aizsargāti pCloud serveros.

Viņi jau izmanto AES TLS / SSL 256 bitu šifrēšanu, lai gadījumā, ja mūsu faili tiktu pārtverti līdz serveriem, tas, kurš to nolaupījis, vairs nevarētu piekļūt šiem failiem bez atslēgas.

Tad kāpēc mums pat būtu nepieciešams pCloud Crypto?

Jūs redzat, ka failiem, kas tiek augšupielādēti pCloud serveros, ceļā uz augšu var būt AES šifrēšana, un neviens nevar tiem pieskarties, taču, nonākot serveros, faili atgriežas to sākotnējā formā. Lai gan jūsu faili joprojām ir aizsargāti, pCloud lietotāji var redzēt jūsu augšupielādēto saturu.

pCloud Crypto piešķir papildu drošības pakāpi, izveidojot jums unikālu atslēgu, lai šiem failiem varētu piekļūt tikai persona ar atslēgu, aizsargājot tos no visiem, ieskaitot pCloud.

Hipotētiski runājot, ja jums ir slepeni valdības dati, kas augšupielādēti pCloud, un kāda teroristu organizācija fiziski nolauž viņu biroju, viņi var piespiest pCloud nodot jūsu augšupielādētos datus un izmantot šo informāciju pasaules kundzībai. Pareizi, pasaule nonāk ellē, un tā ir jūsu vaina, draugs.

Izmantojot pCloud kriptogrāfiju, pat ja visslavenākais no teroristiem lauž pCloud, nekādā gadījumā viņi nevar piekļūt jūsu īpaši jutīgajiem privāto valdības datiem, un jūs būtu izglābis pasauli no nokļūšanas ellē, tāpēc tagad jūs esat pasveicināts kā varonis.

Jebkurā gadījumā, parunāsim par izmaksām.

pCloud Crypto maksā 47,88 USD gadā, savukārt mūža abonements maksā tikai 125 USD. Piecu gadu laikā jūs būtu ietaupījuši USD 114,40. Ja jūs saņemat pCloud Crypto, dariet sev labu un dodieties uz mūža versiju. Jūs ietaupīsit tik daudz vairāk.

Piezīme

Kriptogrāfija ir papildu funkcija, kas jāiegādājas jūsu mākoņa krātuvē. Sakiet, ja vēlaties 2TB krātuvi ar mūžu šifrēt. Izmaksas būs USD 350 + USD 125 = 475 USD.

Kas varētu noiet greizi

Kā Sems pieminēja savā pārskatā, pCloud izcilajiem pakalpojumiem tiešām nav daudz trūkumu. Tomēr mums ir dažas bažas, par kurām mēs runāsim tālāk.

1. Ko darīt, ja cits uzņēmums pērk pCloud?

Maz ticams, ka tas notiks, taču joprojām rada bažas.

Mēs sazinājāmies ar atbalsta komandu pCloud (kas, starp citu, ir izcili) komentāru saņemšanai, un viņi mums ir garantējuši, ka viņi nevēlas pārdot uzņēmumu, bet viņi ievēro visus dzīves periodus, ja kāds nolemj nākotnē pērk viņu uzņēmumu.

Tomēr mums patīk būt pārliecinātiem, ka mēs izgājām viņu TOS, bet diemžēl mēs vispār nevarējām atrast neko ar to saistītu.

Viņi atzina, ka viņu TOS nebija par to nekādas literatūras, bet, ja šī doma mūs patiešām padarīja nepatīkamus, mēs vienmēr varam izvēlēties izvēlēties viņu gada plānus. Mums ir jāpiekrīt.

2. Ko darīt, ja nepietiek vietas krātuvei?

2 TB krātuves vietas šobrīd var šķist ļoti daudz, taču strauji pieaug failu izmēri. Piecu gadu laikā ar 2 TB var nepietikt. Vai viņi jauninās mūsu kontus, kad pienāks laiks, vai arī mums būs jāiegādājas vairāk krātuves vietas?

Ko darīt, ja pCloud nolemj nākotnē izveidot 5 TB kontu? Mēs gribētu, lai varētu to uzlabot, vienkārši samaksājot starpību, bet, skatoties uz situāciju, kāda ir (jums ir jāmaksā pilna abonēšanas cena par mūžu, pat ja jums ir bijis gada konts kaut kādus gadus), šķiet piemēram, mums būtu vairāk jāpadara.

3. Iespējas izmaksas – Kā būtu, ja nāk kaut kas labāks?

Ak, FOMO (bailes izlaisties) ir spēcīga šajā.

Visiem pCloud mūža abonēšanas plāniem ir lieliska vērtība, taču ņemsim vērā – 175 USD nav lēti. Es redzu, ka cilvēki izvēlas maksāt katru gadu tikai tāpēc, ka viņiem nav 175 USD avansa, bet es novirzos.

Es cenšos norādīt, ka mēs tik daudz maksātu par kontu un 6 mēnešus atpakaļ, ja kāds cits uzņēmums nolemtu izveidot izcilu produktu, kura maksā mazāk, mēs justos, it kā mēs tiktu apkalpoti nūjas īsais gals.

Mums būtu jāmaksā par jauno, izcilo produktu (papildus tam, ko jau esam samaksājuši pCloud), ja mēs vēlamies izmantot viņu pakalpojumus, un tas ir daudz!

Nobeiguma domas – īkšķi uz augšu vai uz leju?

Labi, šeit ir mūsu domas – pCloud abonements mūža garumā ir satriecošs. Izmaksu ietaupījumi ir pārāk lieli, lai tos ignorētu. Izmantojot 500 GB mūža plānu, jūs ietaupīsit 64,40 USD, salīdzinot ar ikgadējā konta apmaksu 5 gadus (ietaupījums tikai palielinās, izmantojot 2 TB un ģimenes plānu).

Protams, mums ir dažas pamatotas bažas (nākotnes krātuves trūkums, alternatīvas izmaksas, bailes no pCloud slēgšanas, pirms mēs izmantojam savas Mūža priekšrocības), bet pieņemsim to patiesību; mūsu bažas ir pamatotas, taču ir maz ticams, ka tās notiks.

Ja tas jums patiešām traucē, jūs vienmēr varat brīvi piedalīties gada plānā un jaunināt, tiklīdz sākat justies drošāk.

Tātad visu, kas atrodas vietnē Bitcatcha.com, vārdā es sniedzu pCloud mūža abonēšanas plānu, divus īkšķus uz augšu. Iegūstiet to pirms viņi ir sapratušies un nolemj ievilkt plānu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map