10 розчарувальних причин, чому швидкість вашого веб-сайту повільна

Клацання посилання на веб-сайт здається такою простою справою.


Але за лаштунками миттєво лунають сотні запитів по всьому світу, щоб передати вам зображення та текст. За ці кілька коротких секунд багато чого відбувається, і багато може піти не так.

Все може почати сповільнюватися, взявши з собою свій веб-сайт.

Якщо ви не відставали від моєї поточної серії про швидкість завантаження веб-сайтів, ви дізнаєтесь, що повільні веб-сайти – це погані новини! Насправді ледачий сайт може коштувати вам тисяч відвідувачів та конверсій.

Зважаючи на це, я їду за лаштунки, щоб побачити, що відбувається. Ми зробимо масштаб за ці кілька секунд і подивимося, що стримує справи!

Підказка

Повільний сайт знищує продажі! Доповніть свою швидкість WordPress цими 8 хаками.

1. Продуктивність сервера

Ваш веб-сайт завантажується з нуля. Коли хтось натискає ваш сайт, це як повернути ключ в двигуні автомобіля. Ваш відвідувач просить ваш двигун запустити.

Найперше, що трапляється, це таке: Ваш браузер (Firefox, Safari тощо) надсилає пінг на ваш сервер. Він запитує всю інформацію та дані, щоб він міг завантажувати ваш веб-сайт.

Якщо продуктивність вашого сервера низька, відповідь займе більше часу. Незалежно від того, наскільки швидко все інше, повільний сервер завжди дасть вам повільний початок.

Погана продуктивність сервера майже завжди залежить від вашого веб-хоста. Дешевий веб-хост зазвичай надає вам спільний сервер, а це означає, що ви ділитеся простором та ресурсами з незліченною кількістю інших веб-сайтів. Якщо ваш сайт повільний, це тому, що ви в черзі з безліччю інших сайтів!

2. Розташування сервера

Якщо ви коли-небудь здійснювали міжміські дзвінки, то знаєте, що для з’єднання потрібно більше часу. Це тому, що інформація повинна фізично подорожувати, щоб потрапити туди. Дані передаються через кабелі та передаються через супутники.

Подібна річ відбувається, коли ви натискаєте веб-сайт. При натисканні на веб-сайт ви надсилаєте повідомлення на сервер. Ви просите його завантажити.

Скажімо, ваш сервер базується в Америці. Коли японський відвідувач натискає на ваш веб-сайт, інформація повинна подорожувати через Тихий океан. Він повинен запитувати доступ до сервера. Потім йому доведеться проїхати весь океан, щоб завантажити його на свій екран.

Дані швидко. Але це не магія!

3. Багато трафіку

Якщо у вас багато трафіку, з часом ваш веб-сайт сповільниться.

На поточному рівні ваш веб-сервер може обслуговувати лише певну кількість людей одночасно. Це трохи схоже на чергу в магазині. Чим більше людей заходить у магазин, тим повільніше їх обслуговують.

Мало того, але в магазині потрібно затягнути додаткові ресурси, щоб допомогти. Вони повинні викликати додатковий персонал зі спини, щоб допомогти обслуговувати всіх. Але зараз запасні речі теж сповільнюються.

Те саме відбувається на вашому веб-сайті. Ваш сервер намагатиметься керувати усім зайвим трафіком, але він десь сповільниться.

4. Надмірно великі зображення (і складний формат файлу)

Ви пам’ятаєте старі часи комутованого інтернету? Велике зображення може зайняти до хвилини, один невеликий шматочок за один раз! Це було прикро!

Все покращилося після широкосмугового зв’язку, але загальне правило все ще діє.

Після того, як ви відпустите сервер, він почне переносити кожен біт веб-сайту на екран вашого браузера. Сервер буде нести вміст, текст та зображення. Це подібно до того, як наш крамник приносить ваш запас із задньої частини.

Коли ви думаєте про це так, це просто. Великі, важкі предмети займуть більше часу, щоб вивезти їх.

Для завантаження великого зображення буде потрібно багато часу. Якщо на вашому веб-сайті є багато великих зображень, ви додаєте додатковий час для завантаження кожної картини.

Тут важливий також формат файлу. Браузери можуть завантажувати зображення JPG, PNG та GIF красиво та швидко. Але важкі формати, такі як TIFF та BMP, збираються з’їсти величезні шматки під час завантаження. Уникайте їх!

5. Щільність коду

Можливо, ви вже тут відчували тему. Великі, щільні елементи сповільнить ваш веб-сайт. Одним із найгустіших елементів вашого сайту є код, який його створює.

Якщо ви знайомі з CSS, HTML та Javascript, ви дізнаєтесь, що за дизайном вашого веб-сайту є величезна кількість коду.

Наприклад, є 60 мільйонів рядків коду у Facebook поодинці.

Рядок коду мільйонів

(Дивіться повне зображення)

(Це більше, ніж Адронський колайдер)

((Але все ж менше, ніж Google!)).

Якщо резервний веб-сайт забитий надлишком кодування та javascript, потрібно тривати більше часу, щоб перетягнути його.

6. Текстова графіка

Багато веб-сайтів все ще використовують зображення для відображення тексту.

Наприклад, ви можете використовувати зображення для відображення свого логотипу. Або ви можете мати текст-пояснювач як частину великого зображення на своїй домашній сторінці.

Як ви можете уявити, така графіка завантажується набагато довше порівняно з простою альтернативою шрифту.

7. Забагато файлових запитів (RTT)

Я вже пояснював, наскільки великі, важкі елементи займають набагато більше часу. Ну, справа не лише в їх розмірах. Скільки їх є.

Кожен невеликий елемент на вашому веб-сайті вимагає завантаження різного запиту на файл. Кожен файл CSS, кожне зображення, кожна кнопка спільного доступу до соціальних мереж та кожен фрагмент Javascript – це новий запит на файл.

Ваш сервер може обробляти лише певну кількість запитів в секунду.

Скажімо, що ваш веб-сайт використовує 50 запитів файлів кожного разу, коли він завантажується. Якщо 100 людей одразу отримують доступ до вашого сайту, це означає 5000 запитів на файли за одну секунду. Якщо ви перебуваєте на невеликому сервері, це серйозно сповільнить справи.

Пам’ятайте, для обслуговування файлів існує лише стільки ресурсів.

8. Занадто багато плагінів

Якщо у вас працює WordPress, у вас, ймовірно, є безліч плагінів за кадром. Ну, кожен із них робить свій власний файл-запит. У кожному є CSS-файл і трохи javascript для завантаження.

Це означає більше ваги, і більше запитів на файли. Якщо у вас багато плагінів, це сповільнить роботу. Запитайте себе, які з них абсолютно необхідні.

9. Непотрібні переадресації

Уявіть, ви запитуєте вказівки до залізничного вокзалу. Потім ви потрапляєте туди і дізнаєтесь, що вона закрита. Його перемістили в інший бік міста, і тепер вам потрібно піти по місту.

Забирає у вас віки, чи не так??

Те ж саме відбувається і з переадресаціями. Це як завантаження сторінки двічі. Якщо у вас немає фантастичної причини для цього, уникайте переспрямувань на своєму сайті.

10. Застаріла CMS

Якщо ви використовуєте WordPress, Drupal або Wix для управління своїм веб-сайтом, ви помітите звичайне спливаюче вікно. Він просить встановити оновлення чи нові версії програмного забезпечення.

Оновлення, як правило, означає, що вони випрасували будь-які перепони та проблеми, особливо щодо швидкості. Встановіть останні версії всього програмного забезпечення та плагінів, щоб швидше та плавніше завантажувати ваш сайт.

Дякуємо за прочитане! Дотримуйтесь мене, тому що наступного тижня я дотримуюся цієї публікації з поглибленим посібником щодо виправлення кожної з цих проблем. [Оновлено: 14 прийомів освітлення для прискорення вашого веб-сайту]

Насправді я рекомендую перевірити свою електронну книгу щодо того, які кроки я вжив, щоб завантажити Bitcatcha.com протягом 3 секунд.

Повідомте мене, якщо у вас є якісь питання щодо швидкості сайту в коментарях нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map