13 цілей веб-сайту для встановлення (і розбиття)

Я одержимий постановкою цілей веб-сайту. Вони тримають мене на шляху, і це єдиний спосіб розвивати бізнес.

На жаль, успіх не відбувається протягом ночі (коли б тільки це було!). Іноді здається, що успішний новий веб-сайт або бізнес спливають непритомними, але це не так, як це насправді працює.

За лаштунками вони працюють місяцями (може, й роками). Вони встановлюють чіткі покрокові цілі веб-сайту, щоб переконатися, що вони перейшли до наступного рівня.

Сьогодні у мене є 13 перевірених цілей, які ви можете встановити для себе.

Перш ніж перейти до конкретних цілей, поговоримо про те, як їх структурувати.

Створіть S.M.A.R.T. цілі веб-сайту

SMART-Цілі-Featured-Image

(джерело зображення)

Цілі працюють лише в тому випадку, якщо вони дотримуються наступних S.M.A.R.T. правила:

Конкретні – Погляньте на ці дві цілі: «Я хочу отримати більше доходу на веб-сайті» АБО «Я хочу збільшити дохід на 20% до січня 2017 року». Який ти вважаєш найкращим?

Вимірний – Вам потрібні цілі, які ви можете перевірити, визначити та виміряти. Відвідувачі веб-сайтів, номери соціальних медіа – це все вимірне. Наприклад, “підвищити рівень обізнаності” не так просто.

Діяльні – Чи можете ви насправді щось зробити, щоб ваша мета сталася?

Реалістичний – “Обганяйте Амазонку як верхнього ритейлера” – це так само реально, як “приземлитися на Місяць!” (І удачі вам!), Але також не робіть своїх цілей занадто легкими. Натисніть на себе. Знайдіть це миле місце між реалістичним та амбітним.

Своєчасно – Має бути дата закінчення. Сьогодні ми встановлюємо всі наші кінцеві дати на 1 січня 2017 року.

Це основи постановки цілей. Але є більше.

Розбивши його на шматки, що розкусили

Нам потрібно розбити ваші цілі на невеликі частини. Цілі веб-сайту в цій статті (вони надходять, я обіцяю) – це середньострокові цілі. І.е. ми прагнемо досягти їх через 6-7 місяців.

Це вже тривалий час, і легко відволіктися або втратити слід прогресу.

Що вам потрібно зробити, це розбити їх так:

Трикутник-мета

(джерело зображення)

1. Річна мета – напр. Зверніться до 10000 унікальних відвідувачів щомісяця

2. Розбийте її на цілі щомісяця – Націліться на 2000 у червні, 3000 у липні, 4000 у серпні тощо. Додавання 1000 нових відвідувачів на місяць не здається страшним, як пошук 10 000 за ніч, правильно?

3. Цілі на тиждень – Що потрібно робити щотижня, щоб досягти цієї місячної мети? Чи публікується більше вмісту? Чи можете ви запускати якісь оголошення у Facebook чи частіше надсилати розсилку?

4. Щоденні цілі – Що ви можете робити щодня, щоб досягти цих цілей на тиждень. Почати писати щоденник? Оптимізувати копію реклами? Налаштуйте свій інформаційний бюлетень для підвищення відкритих ставок?

Ви бачите, як усі ці маленькі кроки ведуть вас до цієї великої мети? Тепер, як і обіцяли, перейдемо до справжніх цілей веб-сайту!

13 цілей веб-сайту

Ось і ми. Це все конкретні, вимірювані, діючі та своєчасні (завершено до кінця року!)

Що стосується “реалістичного”, який залежить від вас. Вам доведеться вибрати фігури, які мають сенс для вашого веб-сайту. Вибирайте фігури, які досяжні, але теж амбітні!

1. Унікальні відвідувачі веб-сайту

Збільшення-повернення-трафік-спортзал-веб-сайт

(джерело зображення)

Це все про трафік веб-сайту. Простіше кажучи, більше трафіку дорівнює більше продажів, більше передплатників і більше можливостей. Скажімо, ви зараз отримуєте 2000 унікальних відвідувачів, і це приносить 500 доларів доходу. Якщо ви збільшите відвідувачів до 10 000, ви, як правило, збільшите дохід приблизно до 2500 доларів (це не точна наука, але ви отримаєте бал!)

Як цього досягти: Вміст – це найкраща можливість тут. Витратьте деякий час, створюючи вміст, що зупиняє показ, оптимізуйте його для пошукових систем (докладніше про це пізніше) та пройдіть додаткову милю, коли справа доходить до його просування. Ви також можете скористатися ярликом, керуючи трафіком через рекламні оголошення.

Як це виміряти: Якщо ви ще цього не зробили, створіть обліковий запис Google Analytics. Встановіть діапазон дат на “минулий місяць” та знайдіть фігуру “користувачів”.

унікальні відвідувачі

2. Перегляди сторінок

Більшість маркетологів скажуть, що для унікальних відвідувачів важливіший показник, ніж перегляд сторінок. І це, мабуть, правда. Але я також люблю ставити цілі для перегляду сторінок. Чому? Оскільки перегляд сторінок – це хороший показник того, наскільки зацікавлений мій сайт.

Звичайні номери не корисні, якщо ці відвідувачі не отримують цінності від сайту. Високі перегляди сторінок говорять мені про те, що люди натискають більше однієї сторінки. Вони читають багато вмісту та насолоджуються веб-сайтом.

Як це зробити: Подумайте про способи залучати людей до вашого сайту та надсилати їх у добру довгу подорож. “Подібні статті” внизу публікацій вашого блогу працюють добре. Так само багато привабливих посилань на бічній панелі. Спробуйте також зробити інноваційну навігацію.

Як це виміряти: Знову Google Analytics, безпосередньо біля ваших унікальних відвідувачів.

перегляди сторінок

3. Зменшити показник відмов

Коефіцієнт відмов – це відсоток користувачів, які відхиляються, перш ніж перейти на інше посилання. Вони переглядають одну сторінку, а потім зникають. Пам’ятайте, що ми хочемо, щоб користувачі трималися і досліджували. Адже більш зайняті відвідувачі швидше купують у вас.

Як це зробити: Перша моя порада – перевірити швидкість роботи вашого сервера на веб-сайті. Відвідувачі мають меншу ймовірність “відмов”, коли ваш сайт швидко завантажується. Друга – все про зміст та взаємодію. Тримайте користувачів на вашому веб-сайті з глибоким, захоплюючим вмістом. Використовуйте техніку “пов’язані статті”, щоб переконатися, що люди натискають більше однієї сторінки.

Як це виміряти: Гарна версія Google Analytics. (Наведений нижче приклад – поганий показник відмов – спробуйте націлитись на 50%, а потім натисніть його все нижче і нижче)

показник відмов

4. Підписникам електронної пошти

Всі найбільші імена в маркетингу всі погоджуються на одне: передплатники електронної пошти – це найвигідніший аспект вашого інтернет-бізнесу. Візьміть Appsumo, у якого це було, про їхній список електронних листів: “AppSumo.com – це 7-цифрова компанія, а 90% + надходить з електронних листів”.

Підписники у вашому списку електронної пошти – це ваші “найпопулярніші” потенційні клієнти. Їх цікавить, що ти можеш запропонувати, і вони швидше конвертують. Крім того, ви можете спілкуватися безпосередньо з ними – прямо у їхній скриньці електронної пошти. Підвищення ваших абонентів є важливою метою.

Як це зробити: Збільште кількість реєстраційних вікон на вашому сайті. Використовуйте бокові панелі, панель привітання та спливаючі вікна (де це доречно). Запропонуйте стимул, наприклад, безкоштовний курс, електронну книгу, а ще краще – оновлення вмісту.

Як це виміряти: Якщо ви ще цього не зробили, налаштуйте облікові записи MailChimp, Aweber або Campaign Monitor. Вони відстежуватимуть ваших підписників і відстежуватимуть зростання вашого списку. Ось наш посібник зі створення списку електронної пошти & надсилання першого бюлетеня. (MailChimp показано нижче)

передплатники

5. Відкрита швидкість та швидкість кліку по електронній пошті

З підвищенням тарифів для підписників надішліть їм кілька електронних листів! Як завжди, і нам тут потрібно поставити нові цілі. Який ваш поточний відкритий курс? А який відсоток тих, хто відкриває, переходить на ваш веб-сайт?

Спробуємо подвоїти його. Ніл Патель виявив, що “з усіх маркетингових каналів [він] перевірений, електронна пошта постійно перевершує їх усіх”. Підвищення відкритих тарифів та ставок кліків, таким чином, видасть додаткову цінність зі списку передплатників.

Як це зробити: Тут є всілякі хитрощі. Почніть з інтригуючої теми, щоб підвищити рівень відкритості. Використання імені абонента, як правило, також збільшує відкритий тариф. Що стосується кліків, зробіть заголовки та зображення переконливими. Або запропонуйте знижку, що повертається на ваш веб-сайт.

Як це виміряти: Поверніться до менеджера електронної пошти (у цьому випадку MailChimp). Клацніть на ваших звітах і виміряйте покращення відкритості та кліків.

відкрита ставка

6. Послідовники соціальних медіа

Вам не потрібно, щоб я розповідав вам, наскільки потужні соціальні медіа для вашого бізнесу. Більше шанувальників Facebook означає, що ваш вміст побачить більше людей. Це означає більше трафіку на ваш сайт. Більш високі підписники Twitter та Instagram означають більшу охоплення вашого бренду.

Це також про сприйняття. Великі номери підписників змушують вас виглядати авторитетніше. Клієнти довіряють брендам з більшою кількістю. Це соціальний доказ.

Як це зробити: Знову ж таки, все це починається з великого змісту. Створіть вміст, яким люди хочуть ділитися. Скористайтеся щоденним підходом до підвищення кількості своїх соціальних медіа за допомогою регулярних публікацій. Активно заохочуйте ділитися спільним дописом і додайте на свій сайт поля “подобається” та “слідкуйте”. Прочитайте наш останній пост про зростаючих підписників у Twitter, щоб дізнатися більше.

Як це виміряти: У Facebook є дуже складний розділ “розуміння”, щоб відстежувати щомісячний ріст підписників вашої сторінки. У Twitter також є розділ “Аналітика” з підрахунком підписок щомісяця. Для інших платформ вам, можливо, доведеться це зробити вручну.

Підписники Facebook

7. Діяльність із залученням соціальних медіа та показниками кліків

Як я вже згадував раніше, цифри не є корисними, якщо вони щось не роблять. Можливо, у вас є багато підписників, але вони вам подобаються, діляться і взаємодіють з вашими публікаціями? Вони переходять на ваш веб-сайт? Заручини показують, наскільки цінні ваші послідовники. Вони активні та зайняті?

Як це зробити: Будьте активними самі. Задавати питання. Надихайте дебати. Відкрийте розмову. Відповідайте на твіти та запитання. Створіть особистість, а не просто скидайте контент.

Як це виміряти: Знову зануриться у свої Facebook чи Twitter. Подивіться, скільки людей натискали або займалися вашими останніми публікаціями. Ви можете виміряти це у відсотках від загальної кількості підписників. Ви також можете скористатися Google Analytics, щоб побачити, скільки відвідувачів відвідує соціальні мережі.

Заручини ФБ

8. Пошуковий рейтинг

Google тримає ключ до величезного невикористаного трафіку. Але це складна дорога до першої сторінки результатів, тому довгий проміжок часу тут чудовий. Поставте собі мету перейти на першу сторінку в Google принаймні по одному з ваших ключових слів.

Пошук за ключовими словами

(джерело зображення)

Як це зробити: Почніть з вибору високоорієнтованих ключових слів для свого сайту та використовуйте їх для оптимізації веб-сайту SEO. Подумайте про оптимізований вміст та структуру сайту. Ви також повинні створити стратегію зворотних посилань, використовуючи дописи гостей та різні інші методи для генерування внутрішніх посилань на ваш веб-сайт. На мою думку, Backlinko – це єдиний найкращий ресурс для SEO, тому дотримуйтесь їхніх численних посібників.

Як це виміряти: Для цього потрібен певний пошук вручну. Шукайте в Google свої ключові слова, будь то “преміум навушники”, “старовинні сукні” або “маркетинг у Facebook”, і прокрутіть результати, щоб знайти свою сторінку. Якщо ви ще не замислювалися над SEO, це може бути глибоко в прірві результатів Google. З роком року перевірте, чи рухаєтесь ви на сторінки результатів.

9. Поліпшення якості вашого контенту

Підвищення обсягу вмісту допоможе вашому бізнесу без проблем. Це збільшить ваш авторитет. Це призведе до руху трафіку та охоплення нових клієнтів. Сам контент генерує потенційні клієнти та конверсії. Це також округлий спосіб покращити рейтинг пошуку.

content_strategy

(джерело зображення)

Але ви помітите, як це єдина мета, яка не має кількісно оцінюваної цифри. У цьому є причина. Кількість вмісту насправді не так важлива. Вибух 1000 публікацій блогів до кінця року вам не допоможе. Що допоможе – це якісний, поглиблений, унікальний контент. Ваша мета – не більше вмісту. Це краще вміст.

Як це виміряти: Ну, це не точно можна оцінити. Ви можете оцінити свій прогрес, наскільки ефективність вмісту стосується акцій, читачів та “часу на місці”. Ви також можете порівняти його зі старим вмістом. Це поглиблене (принаймні 1000 слів)? Чи наповнений він мультимедіа на зразок зображень, відео та інфографіки? Чи ґрунтується на даних або на кейсах? Чи має він унікальний кут?

Як це зробити: Перш за все, дотримуйтесь вищевказаних порад. Більше довжини, деталізації, більше досліджень та мультимедіа. Подивіться, що вже там у вашій ніші. Поставте собі на меті покращити його та додати вартість. Встановіть реалістичний редакційний графік і дотримуйтесь його.

10. Продажі та завантаження

Очевидно, кінцева гра – це збільшити продажі та / або завантаження. І хоча це, мабуть, найважливіше, є причина, що я залишив цю мету до кінця. Якщо ви зосередитесь на всіх цілях, наведених вище, ви безпосередньо збільшите продажі та завантаження, навіть не усвідомлюючи цього.

Сказавши це, ви також можете застосувати кілька додаткових хитрощів:

Як це зробити: Врахуйте свій асортимент продукції; переконайтеся, що у вас є доступні товари для залучення нових клієнтів. Експериментуйте з новими зображеннями, копіюванням та розміщенням кнопок “купити”. Пропонуйте розпродажі та знижки та перепродайте існуючим клієнтам.

Як це виміряти: Незалежно від механізму розміщення вашого інтернет-магазину або центру завантаження, слід викачувати надійні показники. Shopify (як показано нижче) розбиває продажі так:

виконання замовлення

(джерело зображення)

11. Перетворення

Валовий продаж або завантаження – хороший показник того, наскільки добре працює ваш бізнес. Але я також приділяю пильну увагу курсу конверсії. Це відсоток відвідувачів веб-сайтів, які купують або завантажують.

Вдосконалюючи конверсії, ви отримуєте більшу цінність від кожного відвідувача. Вам не потрібно охоплювати більше людей, потрібно просто переконати тих, хто вже є на вашому сайті. Це легше.

Клієнт-IO-Free-To-Converted-Rate

(джерело зображення)

Як це зробити: Налаштуйте копію, зовнішній вигляд та розміщення ваших закликів до дії, поки вони не стануть магнітними. Додайте соціальні докази або відгуки, щоб вгамувати вагання відвідувача. Зробіть процес оформлення замовлення / завантаження / підписки безпроблемним і простим.

Як це виміряти: Використовуйте Google Analytics, щоб встановити “цілі”. Це дозволить відстежувати ваш коефіцієнт конверсії та дозволить вести облік його ефективності.

12. Повернення інвестицій на рекламу

“Ви повинні витратити гроші, щоб заробити гроші!” Це дуже часто так. Але що ще важливіше, вам доведеться добре витрачати гроші. Тратити гроші дуже просто, коли ви використовуєте рекламу Facebook або Google. Поставте собі за мету збільшити більше прибутку від кожної копійки, яку ви витратили на рекламу.

facebook-реклама

(джерело зображення)

Як це зробитиt: A / B перевіряйте кожну рекламну кампанію, перш ніж натискати її наживо. Виміряйте, які копії та зображення найкраще працюють. Переконайтеся, що цільова сторінка, на яку ви надсилаєте людей, фактично конвертує, і налаштувати її, поки це не відбудеться. Роблячи це, ви отримаєте більше цінності від своїх рекламних грошей.

Як це виміряти: Тут використовується простий відсоток. Скільки доходу ви створюєте від однієї реклами у Facebook? Під час вдосконалення та налаштування дивіться, як цей відсоток покращується.

Вивчайте більше: Як створити свою першу цільову сторінку (+ 14 підказок, щоб оптимізувати її для конверсій!)

13. Вартість долара кожного клієнта

Скажімо, у вас було 100 клієнтів минулого місяця. Загалом вони витратили 1000 доларів. Це означає, що кожен клієнт витрачав в середньому 10 доларів. Це “доларова вартість” кожного клієнта. Прагніть збільшити цю цифру, тому кожен клієнт витрачає більше.

Як це зробити: Використовуйте “розпродаж”, щоб заохотити імпульсну покупку на касі. Запропонуйте оновлення та з’єднайте пов’язані між собою елементи, щоб залучати кожного клієнта витрачати більше.

Як це виміряти: Використовуйте механізм магазину, щоб контролювати щомісячні доходи. Розділіть його на кількість клієнтів щомісяця та вуаля, яка є вашою вартістю долара. Робіть цей розрахунок раз на місяць і фіксуйте його зростання.

Встановивши ці великі, амбітні цілі, ви збільшите свій трафік, зростете масштабність і значно збільшите продажі.

Пам’ятайте, встановіть для початку реалістичну, але амбітну фігуру. Потім розбийте її на менші місячні цілі.

Далі запишіть щотижневі та щоденні цілі, які вам дотягнуться. Удачі, і повідомте нам, як ви дістаєтесь!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map