16 мега-порад для підвищення конверсії електронної комерції

Мене захоплюють показники конверсії.


Тому що ви можете збільшити свої продажі, не витрачаючи жодної копійки на додатковий маркетинг.

Замість того, щоб переслідувати нових клієнтів, ви можете підтягнути свій сайт та отримати більше користі від наявного трафіку.

Зачекайте, які показники конверсії?

Просто, це кожен раз, коли ваш клієнт натискає кнопку “купити”. Або кожен раз, коли вони підписуються на вашу послугу. Ваш коефіцієнт конверсії – це відсоток від загальної кількості відвідувачів, які натискають на цю найважливішу кнопку.

Давайте вирішимо на погоню і покажемо, як надіслати високий рівень конверсії електронної комерції.

1. Налаштуйте менші конверсії

Чи знаєте ви, що 90% відвідувачів вашого магазину ще не готові купувати у вас? Потрібен певний час, щоб створити цю довіру і переконати когось купити у вас.

Але, замість того, щоб попрощатися з цими 96%, налаштуйте кілька менших конверсій попутно – як реєстрація електронною поштою. Навіть якщо ви не зробите продаж негайно, ви отримаєте електронну адресу. Це означає, що ви можете їх виховувати. і зробити це велике перетворення пізніше.

Марі Клер - менша конверсія

Погляньте, як Марі Клер пропонує вам свої “50 найкращих порад щодо краси” в обмін на електронну адресу. Вони знають, що їхнім потенційним клієнтам це сподобається, і вони роблять невелику конверсію.

Зрештою, той абонент, ймовірно, купить у них. Повна конверсія завершена!

2. Зніміть ризик

Більшість людей скептично ставляться до покупки у малого бізнесу, про який вони ніколи не чули. Наш обережний інстинкт запускає, і ми часто говоримо про себе.

Тому зніміть ризик, перш ніж у замовника з’явиться можливість подумати про це! Передбачте, чому потенційний клієнт може вагатися з приводу придбання вашого товару. Скажімо, ви керуєте магазином моди. Ваших клієнтів турбують такі ризики:

 1. одяг не підійде належним чином
 2. їм це не сподобається, коли ви спробуєте його
 3. вони витратили гроші на доставку

Отже, зніміть ці ризики від слова “йти”.

Hugo Boss - зменшити ризик для клієнтів

Hugo Boss роблять це прямо в самому верху свого веб-сайту. Відразу вони повідомляють клієнтам, що можуть повернути товар безкоштовно. І вони навіть внесуть додаткові зміни для вас.

Якщо вам не сподобається одяг, ви отримаєте гроші, або можете змінити його. Ризик і тривога пропали.

3. Соціальний доказ

Ще один спосіб подолати ці обережні бар’єри та забезпечити додаткові конверсії – це соціальний доказ. Покажіть це своїм відвідувачам справжні люди вже використовують ваш продукт.

Замовники – вівці; їм подобається знати, що інші люди довіряють вашій службі!

Asos робить це краще, ніж будь-хто зі своєю функцією #AsSeenOnMe. Клієнти завантажують фотографії з ними в одязі Asos.

Покажіть свій товар у дії

Це переконує відвідувачів, що інші люди довіряють вашій продукції. І це дає їм впевненість натиснути кнопку “купити”. Ця особливість також дозволяє людям бачити, як виглядає одяг у «звичайних» людей. (тобто не модель!), яка допомагає людям у прийнятті рішення.

Гуру маркетингу Марк Шефер сказав це краще за всіх:

Соціальне доведення

4. Купівля в один клік

Здогадайтесь, скільки інтернет-кошиків покинуто, перш ніж виїхати?

68%.

68% !! Це величезна кількість людей, які знаходяться прямо на фініші, але натискайте їх, перш ніж купувати. Чому це відбувається?

Одна відповідь – складний процес оформлення замовлення. Клієнти нудьгують, розчаровуються або відволікаються.

Ваша робота – змусити їх швидко перевірятись. Спрощення процесу оплати та оформлення замовлення є головним пріоритетом.

Для існуючих клієнтів, які вже зареєстровані, налаштуйте покупку одним клацанням.

Амазонка - процес оформлення каси

Ви вже знаєте, що Amazon – це королі, які купують одним кліком. Ви, мабуть, вже впали за це (я маю на увазі, що його вже використовували). Система запам’ятовує всі ваші дані, тому ви можете замовити, не проходячи безладний процес оформлення замовлення.

5. “Придбати як гостя”

Є ще одна причина, чому клієнти так часто покидають свої візки. Попросивши нескінченну кількість інформації. Пам’ятайте, ви намагаєтеся провести якомога більше конверсій через двері. Зробіть цю частину якомога простішою.

Надайте людям надзвичайно простий спосіб платити та рухатися далі. Чим більше інформації ви запитаєте, тим більше шансів втратити продаж.

Оформлення гостей від Apple

У Apple тут чудова система. Звичайно, ви в кінцевому підсумку ставите свою електронну адресу, але залишаєте її до кінця. Спершу дістаньте їх до шлюзу платежів.

6. Безкоштовна доставка

Як клієнт, ми часто подумки зобов’язуємося щось купити. Ми виправдаємо ціну в головах, і нарешті ми вирушимо на перевірку.

А потім – зачекайте – вони щойно додали 5 доларів доставки! Це невелика кількість, але це змінює всю психологію покупки. Це ще один бар’єр, який може просто відвернути людей.

безкоштовна доставка

Спробуйте додати безкоштовну доставку до всього, а натомість цінуйте вартість доставки. Ми знаємо, що це зробить справи дещо складними для вас та ваших облікових записів, але є способи допомогти вам.

7. Зменшіть кількість виробів, що відображаються

Здоровий глузд говорить нам продати якомога більше продуктів. Адже всі люблять вибір, правильно?

Правда насправді зовсім інша. Коли клієнти стикаються з великою кількістю продуктів, вони схильні вибирати жодну з них. Вони переповнені, і не можуть прийняти рішення.

Коли є лише невеликий вибір варіантів, їх простіше вибрати.

Деякі експерти університету Стенфорда перевірили це в магазині варення. Коли вони запропонували клієнтам менший вибір ароматів варення, продажі злетіли.

мало продуктів перетворюють краще

Ознайомтесь із книжкою Apple тут. Ви можете порахувати кількість продуктів, які вони продають, на дві руки. І вони є найбільшою роздрібною компанією в світі. Чорт, це найбільша компанія у світі (з точки зору ринкової капіталізації).

8. Створіть дефіцит

Всі ми з жахом не вистачаємо на фантастичну угоду чи пропозицію. Якщо ви скажете клієнтам, що у вас залишився лише обмежений запас, вони набагато частіше купують його.

Згідно з останнім дослідженням, цей трюк збільшив показник конверсії одного маркетолога на вражаючі 332%.

Якщо ви скажете клієнтам, що пропозиція закінчується через 6 хвилин і 18 секунд, вони перейдуть на кнопку “купити”. І швидко.

Буху - дефіцит

Це проста психологія. І це не обов’язково має бути правдою. Але це, безумовно, підвищить ваші коефіцієнти конверсії. Ми ненавидіємо багато чого пропустити. FOMO справжній!

9. Магнітний заклик до дії

Заклик до дії – це найважливіша кнопка на вашому веб-сайті. Це кнопка “купити” або “підписатися”.

Це кнопка конверсії.

Ваша мета – змусити якомога більше людей натискати на неї. Тож воно має бути магнітним. Що стосується CTA, слід дотримуватися декількох правил:

 1. Зробіть це сміливим кольором
 2. Дайте йому багато чистого простору, щоб воно притягувало око
 3. Використовуйте термінову копію

Мені особливо подобається наступний приклад, який дотримується всіх трьох правил, і додає трохи “клінчера”, тому зніміть будь-яку тривогу клієнтів.

Чоловічі товари - заклик до дії

Він яскраво-зелений, і він вимагає уваги. Існує достатньо чіткого простору для очей, і це відчуття терміновості; “Почати”. Але найкращий біт – це маленький клінчер, “Приєднуйтесь до 1000 чоловіків, які вже підписалися”. (Я навіть можу пробачити жахливе використання апострофа).

Він містить соціальний доказ (як ми говорили раніше), і він забирає це почуття ризику чи обережності.

10. Підкресліть ціннісну пропозицію

Ваша ціннісна пропозиція, мабуть, є найважливішим фактором ваших коефіцієнтів конверсії. Це також найскладніше отримати право.

Ніколи не чув про це раніше? Ось цінна пропозиція в дії, люб’язно надавши “Квадрат”:

квадрат - значення пропозиції

На мою думку, це одна з найкращих пропозицій в Інтернеті.

Підтримка цінності – це комбінація копії, зображень та CTA, яка захоплює весь ваш бізнес за долі секунди.

Розглянемо приклад вище. Поєднання слів і зображень настільки смачно просте, що ви моментально знаєте, що це робить, і навіщо це вам потрібно. І просто подивіться на цю CTA: “Отримайте свій безкоштовний зчитувач карт”. Вони повинні вчити цьому в школі маркетингу.

Якщо ви можете сказати клієнтам, хто ви є, і чому вони повинні купувати у вас менше ніж за секунду, ваш коефіцієнт конверсії збирається провести через дах.

Підказка

Дивіться, як Алекс Остервальдер розмовляє про розробку ідеальної пропозиції. [/ Виділити]

11. Персоналізація

Клієнти частіше купують у вас, якщо вони відчувають ціну і розуміння. Передбачте, які продукти вони сподобаються, і ви знову і знову перетворюєте їх.

Всі ми знаємо, що Амазонка в цьому блискуча. Вони показують вам барабани персоналізованих предметів на основі вашої історії перегляду та минулих покупок. Це вибудовує довіру та зміцнює відносини з клієнтами.

Asos також робить це за допомогою котушки з підсвічуванням під назвою “Ви також можете подобатися …” На основі вашої історії покупок вони складають список пов’язаних товарів та продуктів. Це відчувається особисто, тому клієнти набагато частіше натискають кнопку “купити”.

Елементи, пов'язані з Asos

Якщо ви використовуєте WooCommerce для живлення свого магазину, ви можете використовувати розширення “Історія клієнтів”, щоб відстежувати покупки клієнтів та пропонувати персоналізовані пропозиції.

12. Перестаньте продавати деталі, продайте переваги

Якщо ви хочете з однієї причини, чому Apple продає більше продукції, ніж її конкуренти, то ось чому. Це сторінка продажу Dell:

інформаційне перевантаження

Інформаційне перевантаження!!

Вони намагаються продати товар, перелічивши його функції та характеристики.

Тепер давайте подивимося на сторінку продажу Apple:

Apple - продажна сторінка

Ні однієї статистики на очах. Вони не продають інформацію, вони продають переваги. Вони показують, як допоможе їхній продукт ви будьте більш креативними. Це натхненно.

(Це також чисто, просто, із великою пропозицією).

Перестаньте описувати свої продукти та почніть показувати клієнтам, як це змінить їхнє життя.

13. Спростіть веб-дизайн. Усуньте відволікання

Ваш веб-сайт має лише одну єдину мету: продавати товари.

Все інше – це просто відволікання. Позбутися цього.

Однією з найважчих речей для будь-якого підприємця є спрощення продукту, бізнесу чи веб-сайту. Все здається так істотне, правильно? Але пора бути сміливими та робити надрізи на сайті.

Ось веб-сайт для Beats. Вони продають більше навушників, ніж будь-яка інша компанія на планеті.

Удари - простота

Ви помітите, що практично буквально нічого не потрібно натискати, окрім самих продуктів. Немає нічого, що відволікає вас від подальшого вивчення, і в кінцевому рахунку покупки.

Інтернет розрахований на відволікання. Ми губимося в кролячих норах і вмісті. Що стосується вашої сторінки продажів, переконайтеся, що є лише один вихід. Кнопка купити!

14. Покажіть продукт у дії

Образи, які ви використовуєте на сайті, надзвичайно важливі. Не секрет, що прекрасні зображення продають продукти. Клієнти люблять бачити кожну деталь у високій чіткості перед покупкою. Це знижує ризик і збільшує бажання!

Однак, щоб отримати реальний коефіцієнт конверсії, можна піти ще на крок. Покажіть свій товар у дії.

Підтримка значення Pro

Ось камера GoPro у її природних умовах. Вам навіть не потрібно бачити фотографію самої камери, але миттєво її потрібно!

Асос робить це ще краще, демонструючи подив свого одягу. Це набагато кращий спосіб побачити, як підходить їх одяг, ніж кілька ретельно відредагованих зображень.

y6dk3asos - подиум

15. Хороший продаж

Це найдавніший трюк у книзі роздрібної торгівлі, але він працює як шарм.

asos - продаж

Продажі надихають на терміновість і дають людям ще більшу причину натискати кнопку “купити”. Очевидно, що ви не можете здійснювати продажі цілодобово, але можете обертати, які запаси та товари продаються.

Можливо, ви могли б продати весь чоловічий одяг на тиждень. Тоді весь жіночий одяг. Тоді просто взуття. Продовжуйте обертатись, і у вас завжди буде щось у продажу, надсилаючи високий показник конверсії.

16. Тестування а / б

Чи маєте ви на увазі два чудових заголовка, але не знаєте, який з них більш ефективний?

Або, можливо, ви намагаєтесь вибрати між двома різними кольорами для свого заклику до дії.

Замість того, щоб здогадуватися або вибирати наосліп, проведіть тест A / B, щоб дізнатися точно який найкраще працює. Тест A / B обслуговує один варіант для половини відвідувачів, а інший варіант для інших.

Незалежно від того, хто з них перетворить, той ваш переможець. А потім ви можете реалізувати це на всьому сайті.

Почніть це робити з кожного головного рішення, і ви значно підвищите свій коефіцієнт конверсії. Ви швидко зрозумієте, що кожен невеликий аспект вашого сайту впливає на ваші продажі. Ви хочете все це протестувати!

Озброївшись цими 16 мега-порадами, ви можете збільшити свої продажі, не витрачаючи ні копійки на додатковий маркетинг.

Є якісь питання, ідеї чи думки? Будь ласка, повідомте мене в коментарях, і я з радістю відповім.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map