WordPress часто був платформою вибору для багатьох підприємств, які хочуть почати будувати власний інтернет-магазин. Частина цього пояснюється великими плагінами, які може запропонувати WordPress.

Незалежно від того, усвідомлюєте ви це чи ні, вибір правильного плагіну електронної комерції для вашого веб-сайту WordPress абсолютно важливий для вашого бізнесу, якщо ви хочете створити більше можливостей для зростання та прибутку..

Із тисячі плагінів, доступних зараз на WordPress, ми зменшили її до 20 необхідних плагінів WordPress для веб-сайту електронної комерції!

Особливості, які слід шукати в плагіні WordPress

Швидкий пошук плагіна для електронної комерції в WordPress дозволить отримати сотні результатів. Для початківців та нових власників веб-сайтів, можливо, буде трохи непереборною спроба знайти ідеальний плагін для вашого веб-сайту.

Ось у чому справа, немає ідеального плагіна, оскільки деякі можуть мати найважливіші функції, які ви хотіли б, а інші не могли.

Наприклад, якщо на вашому веб-сайті в основному продаються цифрові товари, такі як музика, подкасти, цифрові електронні книги тощо, можливо, вам знадобиться плагін для електронної комерції, який спеціалізується на продажу цифрових продуктів. І навпаки, якщо ви продаєте фізичні товари, тоді вам потрібен плагін для електронної комерції, який включає такі функції, як доставка та управління запасами..

Інші фактори, які потрібно врахувати, – це плагіни, які підтримують шлюзи платежів за замовчуванням та можливість додавати більше. Вам також потрібно перевірити, чи додається плагін електронної комерції з темами WordPress, сумісними між собою.

По суті, ви повинні знати, що буде спрямовано на ваш бізнес в Інтернеті, щоб знати, які функції та плагіни вам потрібно буде встановити.

Вимоги до запуску веб-сайту електронної комерції

Не секрет, що веб-сайт електронної комерції, як правило, голодний ресурсів. Через це важливо обрати найкращий хостинг WordPress, який відповідає вашому бюджету.

Ті, хто шукає доступний варіант, можуть почати з розміщення веб-сайтів, таких як хостинг Inmotion або SiteGround. Зокрема, SiteGround пропонує плани, оптимізовані для веб-сайтів електронної комерції з такими функціями, як SSL-сертифікати для безпечних платежів, спеціалізований IP-адрес та спеціальна лінія підтримки.

Якщо у вас є бюджет і хочете досягти найкращої продуктивності, можете звернутися до Kinsta, який спеціалізується на веб-сайті електронної комерції WordPress.

Крім того, якщо ви цього ще не зробили, вам потрібно визначитися з доменним іменем для вашого веб-сайту електронної комерції. Якщо вам потрібна допомога, ви можете використовувати генератор доменних імен для деяких ідей.

Як тільки ви отримаєте свій веб-сайт в порядку, тоді прийшов час переглянути плагін WordPress, який ви повинні мати для вашого електронного комерційного бізнесу!

20 обов’язковий плагін WordPress

1. WooCommerce

WooCommerce

Цілком можливо найпопулярніший плагін для електронної комерції WordPress, WooCommerce – це чудовий плагін для створення вашої цифрової вітрини з нуля на WordPress.

З тих пір, як Automattic (команда за хостинг блогів WordPress.com) придбала їх у 2015 році, WooCommerce додає більше тем та функцій, оптимізованих для веб-сайту електронної комерції WordPress..

2. Форми WP

WPForms

Для будь-якого власника бізнесу важливо мати спосіб, щоб клієнти могли зв’язатися з ними у випадку, якщо у них виникнуть відгуки чи запитання. WPForms – це плагін, який дозволяє швидко налаштувати контактну форму на WordPress із зручним для початківців інтерфейсом.

Використовуючи їх перетягування & функціональні можливості, ви можете легко створити контактні форми, форми замовлення, форми оплати, форми підписки електронною поштою та багато іншого лише кількома простими клацаннями.

Для тих, хто хоче більш досконалі варіанти та функціональність, ви можете підписатись на їх версію Pro, яка має більше параметрів та можливостей налаштування.

3. OptinMonster

OptinMonster

Популярне програмне забезпечення для оптимізації конверсій, OptinMonster допомагає вам конвертувати відвідувачів веб-сайтів, що відмовляються, спонукаючи їх стати підписниками електронної пошти. Це також чудовий плагін, якщо ви хочете створити свій список підписки електронної пошти та збільшити кількість охоплень для своїх лояльних клієнтів..

4. Veeqo

Veeqo

Veeqo – це один з найкращих варіантів, щоб подбати про всі ваші потреби управління запасами WooCommerce. Програмне забезпечення – це всебічне рішення для електронної комерції, яке дозволяє керувати магазинами WooCommerce, а також іншими каналами, такими як eBay, Amazon та Etsy з однієї платформи.

За допомогою Veeqo ви можете керувати замовленнями, тримати синхронізацію інвентарю в режимі реального часу, редагувати списки товарів, купувати у постачальників, керувати вашим вибором, упаковкою та доставкою та багато іншого.

Програмне забезпечення допомагає роздрібним торговцям уникати поза запасами та перепродажу, створюючи більш обтічний та ефективний бізнес.

5. Галерея Envira

Галерея Енвіра

Для інтернет-магазинів дуже важливо мати галерею, щоб показати свою продукцію своїм клієнтам. У той час як WordPress дозволяє створювати галерею зображень без необхідності використання плагіна, він все ще є досить простим.

Envira Gallery допомагає легко створити чуйну та красиву галерею в WordPress. За допомогою плагіна ви можете налаштувати декілька галерей, створити альбоми, відкрити зображення у спливаючих вікнах та багато іншого.

6. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Раніше відомий як WordPress SEO від Yoast, Yoast SEO – популярний плагін WordPress, який оптимізує ваш веб-сайт для пошукових систем і покращує видимість вашого веб-сайту для ключових аудиторій.

Плагін оснащений безліччю функцій, крім додавання метатегів, що допоможуть вам покращити рейтинг SEO на веб-сайті. Якщо ви не знайомі з термінами SEO, це може зайняти певний час. На щастя, їх інтерфейс досить зручний у користуванні та простий у користуванні.

7. BackupBuddy

BackupBuddy

Безпека абсолютно важлива для будь-якого бізнесу, вдвічі більше, ніж для веб-сайту електронної комерції. Надійною формою безпеки є підготовка резервної копії у випадку втрати всіх даних клієнта через помилку обладнання або атаку на сервери вашого хоста..

Налаштування резервної копії для вашого веб-сайту має бути першим, що ви робите, і ми рекомендуємо використовувати BackupBuddy, оскільки вони не тільки надійні, але й прості в налаштуванні та відновлення вашого веб-сайту WordPress.

А ще краще – зберігати резервну копію в хмарних сховищах для додаткового рівня захисту. BackupBuddy надає зручності, щоб налаштувати речі легко.

8. Ecwid

Ecwid

Що стосується здійснення покупок в інтернет-магазині, наявність професійної та простої сторінки оформлення замовлень безумовно допоможе покращити ваші шанси.

Плагін Ecwid WordPress створює досить прості сторінки оформлення замовлення, які містять усі необхідні функції, необхідні для веб-сайту електронної комерції. Вони також підтримують понад 40 міжнародних варіантів шлюзу платежів, інтеграцію доставки в режимі реального часу та 45 мов.

9. MemberPress

MemberPress

За допомогою MemberPress ви можете створити варіант членства для свого веб-сайту електронної комерції, використовуючи один з найкращих плагінів для членства в WordPress.

Ви створюєте спеціальні підписки та ексклюзивний вміст для своїх членів, щоб спонукати інших користувачів підписатися. Відмінна річ у MemberPress полягає в тому, що вони також сумісні з усілякими шлюзами платежів та плагінами інтернет-магазину, такими як WooCommerce.

10. JigoShop

JigoShop

Хочете запустити свій інтернет-магазин та потребуєте миттєвого рішення? Плагін JigoShop WordPress дозволяє вам зробити це, оскільки у них є всі необхідні варіанти, вам знадобиться створити повнофункціональний веб-сайт електронної комерції.

Ви можете приймати платежі за допомогою PayPal, завантажувати всі свої продукти, користуватися Skrill / Moneybookers, не встановлюючи жодних зовнішніх чи додаткових інструментів. Вони також пропонують додаткові розширення, які можна використовувати на веб-сайті WordPress.

11. Електронна комерція WP

Електронна комерція WP

Електронна комерція WP – це чудове рішення для підприємств, яким потрібен простий, але всеосяжний плагін електронної комерції на WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете створити свій інтернет-магазин з нуля, щоб продати цифрові або фізичні продукти, послуги або навіть створити веб-сайт для членства.

Ви можете налаштувати плагін будь-яким способом за допомогою CSS та HTML. Керувати своїми замовленнями та каталогами можна за допомогою їх потужних вбудованих інструментів.

12. Прості цифрові завантаження

Прості цифрові завантаження

Якщо ви орієнтовані виключно на продаж цифрових товарів, то Easy Digital Downloads – це чудовий плагін, який добре працює з веб-сайтами електронної комерції WordPress.

Це простий у використанні плагін, який має велику кількість розширень для різних шлюзів, платформ та послуг. Хоча вони працюють з будь-якими темами WordPress, Easy Digital Download також має власні красиві теми, створені спеціально для плагіна.

13. Shopify Connect для WooCommerce

Shopify Connect для WooCommerce

Shopify – одна з найшвидше зростаючих платформ електронної комерції – це не просто платформа, це рішення “все в одному”, яке є безпроблемним і простим у використанні..

За допомогою Shopify Connect для WooCommerce тепер ви можете з’єднати і системи Shopify, і WooCommerce. Ви матимете переваги WordPress, такі як гнучкість та налаштованість. У той же час, ви можете продавати безпосередньо на платформах соціальних медіа, таких як Facebook та Pinterest із підключеннями Shopify.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash – це чудовий плагін LMS (система управління навчанням), який можна використовувати для створення та продажу цифрових курсів на веб-сайті WordPress. Це чудово для людей, які хочуть запустити веб-сайт для репетиторів або викладати спеціалізовані теми, такі як цифровий маркетинг або методи соціальних медіа.

Ви можете легко та швидко створювати уроки, вікторини, завдання та інше, щоб створити свої онлайн-курси, використовуючи зручний для користувача програміст перетягування курсів.

15. Швидкі та прості запитання

Швидкі та прості запитання

Для деяких веб-сайтів електронної комерції корисним буде розділ FAQ, коли ви запускаєте новий продукт чи послугу, якщо ваші клієнти не знайомі з самим продуктом..

Швидкий і простий поширені запитання відповідає своїй назві, дозволяючи вам додавати сторінки поширених запитів порівняно швидко та легко. Додавання розділу FAQ також допоможе зменшити накладні витрати на підтримку клієнтів та покращить конверсію, тому, безумовно, хороший плагін.

16. Постійний контакт

Постійний контакт

Ще один чудовий плагін для електронної комерції для створення списку електронних листів та надсилання електронних листів своїм підписникам – плагін постійного контакту для WordPress.

Будучи однією з найбільш зручних для початківців платформ, ви можете швидко і легко налаштувати свій маркетинг електронною поштою, використовуючи їх швидке та просте налаштування. Крім того, із вбудованими інструментами для створення форм реєстрації та можливістю роботи з інструментами генерації свинцю, такими як OptinMonster, це безумовно плагін, який вам потрібно мати.

17. MonsterInsights

MonsterInsights

Відстеження вашої аналітики – це чудовий спосіб зрозуміти, що працює для вашої аудиторії. MonsterInsights дозволяє вам зв’язатися з Google Analytics, щоб ви могли дізнатися більше про своїх відвідувачів, відстежуючи, звідки вони приїжджають і що вони роблять, перебуваючи на вашому веб-сайті.

Незважаючи на те, що плагін може використовуватись, їхні розширені функції вимагають придбати їх Pro-версію, що дасть вам більше розуміння та варіантів налаштування ваших даних..

18. CSS Hero

CSS Hero

Теми WordPress покладаються на CSS для візуального вигляду вашого веб-сайту. Для того, щоб змінити або зробити налаштування під свою тему, вам потрібно мати можливість це зробити в CSS. І навчитися цьому може бути багато часу.

За допомогою CSS Hero ви можете налаштувати свою тему WordPress, не вводячи жодного рядка коду. Все, що вам потрібно зробити, це просто встановити плагін WordPress, і ви можете почати налаштовувати свої теми негайно.

Або якщо це для вас занадто багато, ви завжди можете перейти до преміум тем WordPress.

19. MaxCDN

CDN (мережа розповсюдження контенту) допомагає швидше завантажувати ваші зображення та інший статичний вміст на ваш веб-сайт для ваших користувачів. Для веб-сайтів електронної комерції швидкість завантаження сторінок абсолютно важлива для користувальницької роботи.

Надійний плагін CDN, MaxCDN працює і легко інтегрується з WordPress, щоб зробити завантаження вашого веб-сайту ще швидшим, не потребуючи переходу на нову хостинг-компанію. Крім того, це дуже просто встановити та розпочати роботу!

20. SEMRush

На ринку електронної комерції завжди корисно слідкувати за тим, як працюють ваші конкуренти. За допомогою SEMRush ви можете перевірити рейтинг ваших конкурентів, а також їхні ключові слова та їх органічний трафік.

Використовуючи ці відомості, ви можете ефективно будувати та оптимізувати власний контент та маркетингову стратегію, щоб випереджати конкуренцію.

21. Плагін WordPress продукту для зворотного відліку продукту

Зворотний відлік продукту

Прекрасний спосіб збільшити продажі – виставляти свої товари на продаж протягом обмеженого часу. WordPress Plugin Product Countdown дозволяє легко створити параметр зворотного відліку товару у своєму інтернет-магазині та заохотити клієнтів скористатися цими пропозиціями, перш ніж вони зникнуть.

Це простий та ефективний інструмент, який можна використовувати для збільшення продажів на веб-сайті електронної комерції. Крім того, він чудово працює з WooCommerce.

Загорнути

Отож, у вас його є, 21 плагін WordPress, який вам потрібен для веб-сайту електронної комерції. Чи є у вас інші плагіни, які, на вашу думку, ми повинні включити? Дайте нам знати про це.

Ви отримали веб-сайт, але вам потрібна допомога у створенні вашої присутності в Інтернеті? Тоді ознайомтеся з нашим дивовижним посібником щодо побудови на сайті присутності в Інтернеті!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me