Як довго ви чекаєте завантаження веб-сайту?

Що ж, за статистикою, половина з нас навіть не чекає двох секунд, щоб вміст веб-сайту з’явився!

Ось чому я створив перевірку швидкості Bitcatcha. Я хотів переконатися, що мій сервер реагує якомога швидше. І я хочу допомогти вам протестувати і ваше.

Але, чому так важлива швидкість завантаження веб-сайтів? Яку різницю має частка секунди?

Відповідь? Це має велике значення! Це впливає на користувальницьку роботу, пошукові рейтинги і навіть продажі та конверсії.

1. Швидкість веб-сайту – це перше враження, яке ви коли-небудь справляєте

Перші враження життєво важливі в Інтернеті.

Ваші клієнти, читачі та відвідувачі веб-сайтів миттєво оцінюють вас та ваш бізнес.

Якщо ваш веб-сайт швидко завантажується, ви моментально справили сильне враження. Це швидкий виграш для користувальницького досвіду! Якщо він швидко завантажується, ваш новий відвідувач одразу щасливий.

Це чиста психологія. Ми вважаємо швидкі веб-сайти професійними та надійними. Ми відносимо швидкість до ефективності, довіри та впевненості.

"Якщо це швидко, він повинен бути професійним!"

З іншого боку, повільний веб-сайт змушує нас думати, що це небезпечно, небезпечно та ненадійно. І справді важко повернути це негативне перше враження.

  • 79% покупців в Інтернеті кажуть, що вони не повернуться до веб-сайту, якщо у них виникнуть проблеми зі швидкістю завантаження.

Ви не маєте другого шансу, коли йдеться про досвід користувачів. Майже 80% вашої потенційної аудиторії не повертаються.

2. Ми очікуємо швидкості!

Інтернет задає високу планку, коли мова йде про швидкість сайту. Ми очікуємо і вимагаємо швидкого завантаження.

Ось найважливіші факти:

  • 47% людей очікують, що ваш сайт завантажиться менше ніж за 2 секунди.
  • 40% відмовляться від нього повністю, якщо це займе більше 3 секунд.

Ви отримуєте трохи більше місця для пересування з мобільними відвідувачами, але не дуже.

  • 85% користувачів Інтернету очікують, що мобільний сайт завантажиться так само швидко або швидше, ніж на робочому столі.

Всі статистичні дані надані Kissmetrics.com

Коли ми рухаємось, ми, як правило, ще менше терплячі. Ми хочемо відповіді швидко!

Очікування людей щодо швидкості завантаження мобільних пристроїв

Зрозуміло, що всі ми очікуємо швидких результатів, будь то ноутбук, настільний ПК, планшет чи мобільний телефон. Подумайте, як ви користуєтесь Інтернетом щодня. Ви шукаєте швидких відповідей та негайних результатів.

Що стосується відомих і авторитетних сайтів, люди готові почекати ще трохи. Якщо ви Google або Facebook, відвідувачі будуть терпіти невелику затримку, оскільки вони є усталеним іменем.

На жаль, для малого бізнесу та стартапів ви не завжди маєте таку розкіш. Краще з самого початку бути максимально швидким.

3. Досвід користувачів

Я багато писав про досвід користувачів та дизайн UX. Я думаю, що це один з небагатьох способів того, що веб-сайти можуть реально відмежувати себе від конкуренції.

По суті, хороший дизайн UX – це створення фантастичного та простого досвіду для відвідувачів. У позитивному користувальницькому досвіді є два основних фактори:

  • Дайте відвідувачам те, що вони шукають
  • Дайте їм їх швидко.

Ось чому швидкість завантаження веб-сайтів є вашим пріоритетом номер один, коли справа стосується роботи користувачів. Люди, які відвідують ваш веб-сайт, щось шукають. Дайте їм їх якомога швидше.

Як тільки ваші відвідувачі розгублені або розчаровані, ви зробили щось не так. І нічого нас не засмучує, як повільний веб-сайт!

4. Повільні веб-сайти вбивають конверсії

Давайте швидко переглянемо одну з перших статистичних даних, які ми вам показали:

  • 40% людей відмовляться від вашого веб-сайту, якщо завантаження займе більше 3 секунд.

Скажімо, 100 000 людей відвідують ваш сайт щомісяця. Якщо ви сповільнилися до 4 секунд, ви можете втратити 40 000 потенційних клієнтів.

40 000!

Якщо низька швидкість навантаження відштовхує людей, то це знищує ваші продажі. Це не лише спекуляції. Деякі з найбільших компаній планети перевірили це.

  • Amazon робив тести, які показали, що вони втратять 1,6 мільярда доларів щороку, якщо вони сповільнюються всього на одну секунду.

А Amazon – це усталена, впізнавана компанія. Якщо клієнти не чекатимуть лише однієї додаткової секунди для Amazon, то який шанс у нас залишиться?

5. Довгостроковий ефект від повільної швидкості веб-сайту

Ми встановили, що повільна швидкість завантаження призводить до миттєвого відключення відвідувачів. Майже половина ваших потенційних відвідувачів уже зникли. Але тут є і довгостроковий ефект. Цей тривалий час завантаження поступово стримує ваш природний ріст і усмотрення.

Клієнти повільно перестають звертатися за вашою послугою до інших людей через поганий досвід. Створені веб-сайти мають меншу ймовірність посилання на ваш вміст. Це може навіть відмовити людей підписуватися на ваш розсилку.

Ми часто пов’язуємо повільний веб-сайт із відсутністю довіри, що може завдати шкоди вашому бренду в довгостроковій перспективі.

6. Швидкість веб-сайту впливає на ваш рейтинг Google

Google визнав любов до швидкості.

“Ми прагнемо зробити весь Інтернет швидким”

Вони виконують завдання, щоб переконатися, що Інтернет дуже швидкий, легкодоступний та корисний. Поки вони роблять досить непогану роботу.

Там багато інформації про Google, швидкість завантаження та рейтинг пошуку. Деякі з них правдиві, деякі не дуже. Ось що ми точно знаємо з вуст самих Google.

  • Google враховує швидкість завантаження веб-сайтів при ранжуванні веб-сайтів (оголошено в 2010 році)
  • Але це дуже маленький “сигнал” (порівняно з релевантністю та авторитетом)

“Хоча швидкість сайту – це новий сигнал, він не має стільки ваги, скільки релевантність сторінки. Зараз на швидкість сайту впливає менше ніж 1% пошукових запитів “

Це в основному означає, що середні веб-сайти не побачать великих змін. Але, якщо ваш сайт надто повільний, ви постраждаєте.

Але ось цікавий біт:

"Google зменшить кількість сканерів, які він надсилає на ваш сайт, якщо ваш сервер повільніше, ніж дві секунди."

Це означає, що Google рідше візьме вашу останню публікацію в блозі або помітить будь-які інші останні оновлення. І це може завдати вам шкоди.

Щоб переконатися в тому, що швидкість вашого сервера дорівнює стандартній, скористайтеся нашою перевіряючою швидкістю сервера Bitcatcha і переконайтеся, що ваш веб-сайт заміряє. Якщо пройде менше двох секунд, ви можете ефективно сховатися від сканерів Google.

Підказка: 

Якщо ваш веб-сайт працює на WordPress, не забудьте перевірити ці керовані хостинг WordPress, оскільки їхні послуги добре оптимізовані для швидкості.

Швидкість має значення. Це впливає на вашу роботу користувачів, це впливає на ваш пошуковий рейтинг. Це впливає на ваші продажі та конверсії.

Якщо вам цікаво, як вимірювати швидкість вашого сервера, перейдіть до нашої перевірки швидкості зараз і порівняйте ваш сайт з мільйонами інших.

Якщо у вас є якісь питання або думки щодо швидкості завантаження веб-сайту або часу відповіді сервера, залиште коментар нижче!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me