6 способів збільшити максимальний розмір файлу завантаження в WordPress

Це гостьовий пост Мустаасама Салема з Cloudways.


Коли у вас є веб-сайт WordPress, вам доведеться раз у раз завантажувати файли, щоб підтримувати ваш сайт активним та гарним. Отже, вам потрібно знати, що існує більше ніж один спосіб завантажити ваше зображення, тему чи будь-який інший вміст на ваш WordPress.

В основному, існує три способи завантаження файлів у WordPress:

 1. Увійдіть до свого постачальника хостингу, звернувшись до його онлайн-менеджера файлів.
 2. Підключіться до свого сервера через FTP-клієнт, як FileZilla.
 3. Завантажте свої медіа, теми чи плагіни безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

Якщо ви хочете завантажити що-небудь, крім медіа, тем або плагінів, ви завжди можете завантажити їх через файловий менеджер. Однак для всіх звичайних завантажень просто перейдіть до потрібного місця на інформаційній панелі WordPress та виберіть файл додавання / завантаження.

Наприклад, якщо ви хочете додати відео, перейдіть до Медіа -> Додайте Нове і виберіть файл зі свого комп’ютера, або ви можете просто перетягнути його у поле. Ось знімок екрана:

Помилка розміру файлу на WordPress

Ви помітили щось дивне? Ні, не в статті. На скріншоті вище. Так, максимальний ліміт файлу для завантаження – всього 5 Мб. Хіба це не так? І цей обмеження також застосовується, коли ви хочете завантажити тему або плагін безпосередньо з інформаційної панелі адміністратора WordPress. Цей поріг коливається від хостингу до хостингу. Деякі навіть дозволяють лише 2 Мб за замовчуванням, а інші можуть дозволити більше.

Не хвилюйтеся, хоча; ми тут, щоб сказати вам, як саме збільшити ліміт завантаження.

Почнемо без зайвих помилок.

PRO-ПОРАДА

Повільний сайт знищує продажі! Доповніть свою швидкість WordPress цими 8 хаками.

Хоча існує кілька способів зняти цю кришку за розміром файлу, ми будемо працювати з трьома налаштуваннями в PHP, які мають відповідати обмеженню завантаження. Давайте спочатку визначимось із налаштуваннями, щоб знати, що ти насправді робиш:

 • upload_max_filesize
  Це визначає максимальний ліміт завантаження файлів.
 • post_max_size
  Це визначає максимальний ліміт завантаження, який буде оброблятися у запиті POST.
 • memory_limit
  Це визначає, скільки пам’яті виділяється для PHP. Це число повинно бути рівним або більшим, ніж розмір upload_max_filesize.

Припустимо, у нас є файл 20 МБ. Ми встановимо розмір upload_max_filesize на 25 МБ, розмір_файла на 27 МБ, а обмін пам’яті на 30 МБ.

Ось такі кроки, які ви можете вжити для збільшення ліміту завантаження. Залежно від вашого сервера, будь-який з них повинен працювати.

Примітка

Будь ласка, переконайтеся, що створити файл резервної копії, перш ніж вносити будь-які зміни.

1. Створіть або змініть файл PHP.ini

PHP.ini містить конфігурацію PHP для вашого сервера. Ви можете знайти його в кореневому каталозі вашого сервера. Перейдіть до кореневого каталогу вашого хостингу та знайдіть файл php.ini. З міркувань безпеки він може бути прихованим, тому не забудьте встановити прапорець “Показати приховані файли”.

Відкрийте файл php.ini в будь-якому текстовому редакторі та знайдіть три налаштування, щоб змінити їх відповідно до ваших вимог. Для цього прикладу ми будемо використовувати такі цифри:

Розмір файлу для завантаження: 20 МБ.

 • upload_max_filesize = 25 МБ
 • post_max_size = 27 Мб
 • memory_limit = 30 Мб

Якщо ви не знайшли файл php.ini, не хвилюйтесь! Ви можете створити його клацанням правою кнопкою миші та вибравши Додати новий файл. Відкрийте новий файл і вставте три рядки вище і збережіть його як php.ini.

Іноді файл php.ini вашого сервера називається php5.ini, отже, не плутайте між собою.

2. Створити або змінити .htaccess

.htaccess – важливий файл і містить різні конфігурації для вашого сервера. Більшість хостинг-провайдерів хоч і зберігають його Щоб змінити його, вам потрібно ще раз перевірити “Показати приховані файли” та знайти файл .htaccess у кореневому каталозі вашого сервера.

Відкрийте його будь-яким редактором і вставте ці три рядки в кінець файлу, де він пише #END WordPress:

 • php_value upload_max_filesize 25MB
 • php_value post_max_size 27 Мб
 • php_value memory_limit 30MB

Якщо ви не знайдете .htaccess файл, ви можете створити його і вставити стандартні атрибути файлу WordPress .htaccess, а потім вставити три рядки вище, щоб збільшити ліміт завантаження.

3. Зміна файлу WordPress

Якщо вищевказані два способи не допомогли вам, завжди є альтернатива. Ви можете вставити наступні 3 рядки у ваші файли WordPress. Ці рядки можна записати у wp-config.php, тематичному файлі function.php тощо. Однак це не рекомендований спосіб збільшення обмеження розміру файлу для завантаження.

 • @ini_set (“upload_max_size”, “25MB”);
 • @ini_set (“post_max_size”, “27MB”);
 • @ini_set (‘memory_limit’, ’30MB’);

4. Безпосередньо з Платформи

Деякі постачальники хостингів WordPress, наприклад Cloudways, мають вбудовану функцію для зміни обмеження розміру файлу. Ось як це можна зробити безпосередньо з платформи, якщо у вас є Cloudways як ваш хостинг-провайдер:

Перейдіть до Сервери з панелі вгорі та перейдіть на потрібний сервер. Виберіть Налаштування & Пакети з лівої панелі, і ви побачите розмір завантаження на вкладці основних налаштувань. Змініть його на вашу вимогу. У нашому випадку ми будемо використовувати 25 Мб.

Cloudways Редагувати пам'ять

5. Плагін

Якщо ви не хочете робити це вручну, у сховищі WordPress завжди є плагін. Вам просто потрібно знайти правильний плагін, сумісний з вашою поточною версією WordPress. Спробуйте скористатися збільшенням максимального розміру файлу, який сумісний з останньою версією WordPress.

На лівій панелі інформаційної панелі WordPress перейдіть до плагінів -> Додайте нове, знайдіть у верхньому правому куті плагін збільшення завантаження максимального розміру та встановіть його.

Встановіть плагін

Як тільки плагін активований; перейдіть до його налаштувань та введіть потрібний розмір для нового розміру завантаження.

Введіть значення

Це воно! Ви щойно збільшили ліміт максимального розміру файлу WordPress.

6. Останній варіант вдачі

Якщо нічого іншого не працює, просто попросіть свого хостинг-провайдера збільшити ліміт завантаження файлів у вашій програмі WordPress, і вони точно допоможуть вам. Підтримка Cloudways 24 × 7 чуйно реагує, і ви зможете в найкоротші терміни пропрацювати свій шлях до своєї мети.

Якщо ви знаєте будь-які інші засоби для збільшення обмеження розміру завантаження файлу, не соромтеся поділитися ним, скориставшись розділом коментарів нижче. Також повідомте нам, який варіант відмінно працював для вашої програми WordPress!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map