Etsy виросла з невідомого веб-сайту, щоб придбати круті речі ручної роботи у публічно торгуваної компанії, яка минулого року продала понад 2 мільярди доларів США товарами.

Якщо ви продаєте товари ручної роботи або унікальні цифрові завантаження, Etsy має понад 50 мільйонів активних користувачів, які купують і продають, тож у вас не буде проблем із пошуку клієнтів. Вам не потрібно турбуватися про створення веб-сайту або пошуку людей, які купують ваші продукти. Etsy справляється з вами.

Але коли ваш бізнес зростає, ви можете виявити, що Etsy не дозволяє вам робити деякі необхідні вам речі, тому створення власного веб-сайту є необхідністю..

Чому Вікс та Етсі чудові разом

Як підключити Etsy до Wix

Якщо у вас є власний веб-сайт, деякі пропонують закрити магазин Etsy і повністю відмовитися від Etsy. Але враховуючи той факт, що Etsy лише за третій квартал 2016 року принесла понад 87 мільйонів доларів, чи справді ви вважаєте, що це найкраща порада?

Понад 20 мільйонів людей є активними покупцями на Etsy. Це багато шансів продати свою продукцію. Якщо ви серйозно ставитеся до продажу онлайн на повний робочий день, це має бути частиною вашого бізнесу. Але лише частина.

Замість того, щоб закрити свій магазин Etsy, чому б не підключити його до веб-сайту Wix? Це створює безкоштовний спосіб залучення трафіку на ваш веб-сайт.

Wix – це інструмент створення веб-сайтів для людей, які не знають, як створити веб-сайти. Вам не потрібно знати рядок коду. Якщо думка про створення веб-сайту дає вам кошмари, їх інтелектуальний дизайн інтелекту спрощує. Просто дайте відповіді на кілька простих запитань, і через пару хвилин у вас є веб-сайт.

Поєднавши веб-сайт Wix із магазином Etsy, ви отримали вбудований джерело органічного трафіку на свій веб-сайт, який не коштуватиме вам ні копійки. Безкоштовний трафік в ці дні важко прийти. А коли ви будуєте бізнес на штурханні, то камери справді складаються.

Створіть веб-сайт Wix: 

Якщо ви тільки починаєте, цей повний посібник покаже вам точні кроки щодо створення першого веб-сайту Wix.

Чому я повинен включати свій магазин Etsy на Wix?

Якщо ви хочете, щоб бізнес тривав, вам потрібно будувати його самостійно, а не на Etsy. Що станеться з вашим зростаючим брендом, якби Etsy почала стягувати 1000 доларів на рік за використання своєї платформи?

Etsy виконує дивовижну роботу, просуваючи свій бренд в Інтернеті, у друку та на телебаченні. Вони витрачають сотні тисяч доларів на маркетинг, щоб постійно завойовувати нових клієнтів. Люди довіряють Etsy і люблять купувати у них. Ці речі можуть бути правдою щодо вас, але якщо у вас на маркетинг витрачаються сотні тисяч доларів, вам не потрібно мати магазин Etsy.

Хоча Etsy – це чудова платформа, яка наполегливо працює, щоб задовольнити як покупців, так і продавців, вона має обмеження.

Ці обмеження ускладнюють розвиток вашого бізнесу. Але можна отримати найкраще з обох світів. Встановлення магазину Etsy на веб-сайті Wix дозволяє:

  1. Простіше створення списку електронної пошти
  2. Кращий досвід клієнтів
  3. Можливість виховання клієнтів, які не готові купувати
  4. Немає посилань на конкуруючі товари

1. Простіше створення списку електронної пошти

У Etsy ви отримуєте електронні адреси свого клієнта лише тоді, коли він здійснює покупку. Це відмінна відправна точка, і ви вже повинні регулярно надсилати електронні листи своїм клієнтам.

Але електронні листи клієнтів – лише відправна точка. Це не дає можливості зв’язатися з людьми, які не придбали під час першого відвідування вашого сайту. За допомогою Wix ви можете використовувати один із додатків для створення списку для збору електронних адрес відвідувачів вашого сайту, які ще не є клієнтами.

2. Кращий досвід клієнтів

Обслуговування клієнтів для онлайн-бізнесу починається з веб-сайту, який дозволяє клієнтам легко знаходити та купувати те, що вони хочуть. Назвіть це користувацьким досвідом, обслуговуванням клієнтів чи досвідом клієнтів. Суть полягає в тому, що вам потрібно зробити це максимально простим для покупців у вас.

Частина причини, яку люди люблять купувати у Etsy, це те, що вони дуже легко купують будь-кого. Шукайте, клацніть, купуйте. Це воно. Навіщо витрачати незліченну кількість годин, намагаючись зрозуміти, як все це зробити самостійно, коли можна просто використовувати їх процес?

Якщо ви не хочете займатися налаштуванням кошиків для покупок та інтеграцією їх із платіжними шлюзами, додаток Etsy Store від Wix переносить клієнтів на сторінку оформлення замовлення Etsy. Оскільки клієнти довіряють Etsy і люблять купувати у них, ваш показник відмови буде нижчим.

3. Можливість виховати клієнтів, які ще не готові купувати

Якщо ви продаєте товар з високою ціною, це може зайняти кілька відвідувань, перш ніж вони вам достатньо довірять, щоб зробити покупку. Хоча від компанії Etsy немає “офіційного” номера, продавці фіксують середню ціну продажу на Etsy близько 20 доларів.

Якщо ви запропонуєте халяву на своєму веб-сайті в обмін на адресу електронної пошти, вам буде простіше залишатися на зв’язку з перспективами. Таким чином, ви можете надсилати їм електронні листи, які спрямовуватимуть їх до купівлі вашого товару.

4. Немає посилань на конкурентоспроможні продукти

Коли клієнт переглядає ваш товар, з’являється меню, яке переносить їх на кілька продуктів від інших продавців Etsy. У магазині Etsy на веб-сайті Wix немає цих посилань, тому ваш потенційний покупець не зможе знайти подібні товари від іншого продавця.

Конкуруюча продукція в Etsy

Як підключити магазин Etsy до веб-сайту Wix

1. Увійдіть у свій акаунт Wix.

2. Натисніть кнопку Додати додаток на інформаційній панелі у верхньому правому куті.

Додайте додаток у Wix

3. Введіть слово “Etsy” у вікні пошукових програм у верхній частині екрана App Market. 

4. Виберіть додаток Etsy Shop і натисніть кнопку “Додати на сайт”.

Ринок додатків Wix

5. Відкрийте редактор Wix на екрані Успіх. 

Додавання додаткаEtsy

6. Редактор Wix створює нову сторінку під назвою Etsy Shop.

На жаль, ви не можете вбудувати свій магазин у свою домашню сторінку. Якщо ви спробуєте видалити цю сторінку, ви видалите додаток магазину Etsy. Сторінка попередньо заповнена демонстраційною інформацією, щоб дати вам уявлення про те, як виглядає магазин. Вам потрібно буде підключити ваш магазин через налаштування, щоб переглянути товари.

7. Клацніть будь-де в магазині, щоб відобразилася овальна кнопка “Налаштування”.

Налаштування Etsy Wix

8. Натисніть синю кнопку “Підключити ваш магазин” у додатку, що з’являється вгорі попереднього перегляду сторінки. 

Підключіть Etsy Shop

9. Дозвольте Wix отримати інформацію про Etsy

Дозвольте Wix витягувати інформацію про Etsy, використовуючи свій логін Etsy у спливаючому вікні. Якщо ви все ще увійшли в Etsy, натисніть кнопку Авторизувати. Ви повернетесь у додаток Etsy Shop у редакторі Wix.

Використання додатка магазину Etsy всередині редактора Wix

Додаток Etsy Store дуже простий. Він містить два розділи:

  1. Налаштування
  2. Дизайн

У розділі “Налаштування” програми ви можете вибрати, які саме частини вашого магазину Etsy будуть відображатися. Якщо ви хочете змінити текст у будь-якому з цих розділів, вам потрібно буде перейти до свого облікового запису Etsy. Для зміни в цих розділах просто натисніть на синю кнопку “Редагувати магазин” від Etsy.

Редагувати магазин

Розділ «Дизайн» дозволяє змінювати кольори кнопок і тексту, але ви не можете змінити фактичний макет сторінки.

Висновок

Поєднуючи велику клієнтську базу Etsy та можливості розробки списку електронної пошти вашого веб-сайту Wix, ви збираєтеся створити прибутковий інтернет-бізнес, який підтримуватиме вас на довгі роки.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me