Дізнайтеся, як налаштувати свій Інтернет-магазин та зробіть перші розпродажі!

Здійснити свою першу в історії продаж – це особливе відчуття.


Це знаменує початок власної торгової імперії та шанс побудувати бізнес.

Ми бачили, як це відбувається. Ми спостерігали, як підприємці, які працюють у спальні, перетворюють свої мрії на компанії з електронної комерції в мільйон доларів. Все, що вам потрібно, – це чудовий товар та інтернет-магазин.

Примітка

Це 10-хвилинний посібник зі створення інтернет-магазину, пошуку своїх перших клієнтів та перетворення його на успішний бізнес.

Якщо ви читаєте цю сторінку, можливо, у вас вже є геніальна ідея, але ви не впевнені, як створити свій магазин.

Звучить звично?

Повірте нам, це простіше, ніж ви думаєте, і ми покажемо вам усі секрети. Для простоти посібник розбивається на три розділи. Візьміть чашку кави і нехай застряють.

Частина 1: З чого я навіть починаю?
Швидке знайомство з вашим першим інтернет-магазином.

Частина 2: Технічний біт
Покрокове керівництво зі створення власного веб-сайту та магазину.

Частина 3: Перший продаж
У магазині потрібні клієнти! Ми покажемо вам швидкий трюк, щоб здійснити цей перший розпродаж.

ЧАСТИНА 1: Де я навіть починаю?

В Інтернеті повно прохолодних місць для продажу вашої продукції. Хитра частина – це вибір найкращого маршруту. Коротше кажучи, ваш найкращий варіант – це налаштування власного веб-сайту, але давайте розглянемо всі варіанти.

Варіант 1: послуги eBay, Etsy та сторонні послуги

Ринок

eBay, Etsy та Craigslist – це гігантські платформи, тут розміщені тисячі маленьких бутикових магазинів та магазинів. Ваш міг бути одним із них.

Найкраще в цих сторонніх продавців – їхня простота. Ви можете зареєструватися і розпочати продаж за лічені хвилини. Вони роблять важку роботу і налаштовують ваш магазин для вас. Вони впораються з грошима та спростять весь процес.

Клієнти вже знайомі з цими платформами і відчувають себе комфортно купувати у них. Тут є почуття довіри та безпеки.

Ви також знайдете вбудовану аудиторію. Наприклад, у Etsy є мільйони клієнтів, які шукають вироби ручної роботи та особисті речі. Якщо ви робите унікальні подарунки та вироби, на вас вже чекає безліч клієнтів.

Але?…

Проблема полягає в тому, що ви ніколи не будуєте імперію на чужому сайті.

Дуже складно створити справді лояльну аудиторію та зміцнити ідентичність бренду, коли ти присідаєш на чужій землі! eBay, Etsy, Craigslist та інші ставлять свою марку та ідентичність перед вашими продуктами.

Найгірше, якщо сторона вирішить відкликати ваш магазин, весь ваш бізнес втрачено назавжди. Це погані новини, якщо ви шукаєте надійний, довгостроковий дохід.

Якщо ви хочете збирати електронні адреси, зв’язуватися зі своїми клієнтами та створювати унікальну ідентичність, вам потрібен власний простір. Ваш власний веб-сайт.

Варіант 2: Магазини соціальних медіа

Бізнес-сторінка Facebook

Ще один популярний вибір – це створення магазину Facebook. Це передбачає використання одного з інтегрованих плагінів Facebook для розміщення магазину на вашій сторінці в соціальних мережах.

У нас змішані почуття щодо цього методу. Впевнений, що продати вашому соціальному користувачеві легше, ніж будь-коли. Однак у Facebook є звичка змінювати свої алгоритми без особливого повідомлення.

Ви можете витратити роки, будуючи свій бізнес, щоб все це було вимкнено одним швидким оновленням Facebook.

Не помиляйтесь, ви повинні створити спільноту у Facebook. Але не варто покладатися на це як на єдину присутність в Інтернеті.

Відповідь полягає у варіанті 3: Ваш власний магазин

Якщо ви шукаєте місце для виклику свого власного, вам потрібно створити власний фронт магазину.

www.your-shop.com

Це просто викликало у вас трохи хвилювання? Це простіше, ніж ти думаєш.

Існує два основні способи побудови магазину, і ми проведемо вас через цей процес.

WordPress + WooCommerce = Безкоштовний інтернет-магазин!

WooCommerce

Якщо це здається іноземною мовою, зробіть глибокий вдих. Створити веб-сайт зараз простіше, ніж будь-коли. Ми почнемо з використання WordPress: найпопулярніша платформа для створення веб-сайтів на планеті.

Фактично, 24% усіх веб-сайтів в Інтернеті працює на WordPress. Отже, ви в хорошій компанії.

Ви можете вибрати заздалегідь задані конструкції та налаштувати її на свій смак. Вам навіть не потрібно знати жодного рядка веб-коду.

Але, як щодо складних механізмів оплати, продуктів та доставки?

Ось де WooCommerce WooCommerce – це технічний інструментарій, завдяки якому ваш магазин працює. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програмне забезпечення та встановити його на своєму сайті WordPress.

Це допоможе вам створити та створити свою вітрину. Він також налаштує всі ваші складні платіжні системи, керує вашими запасами та упорядкує вашу доставку.

І WordPress, і WooCommerce є повністю безкоштовний у використанні але архітектура, яка йде разом з ними, не є. Вам знадобляться веб-хостинг та доменне ім’я, що становить лише частину вартості. Детальніше про це у ЧАСТІ 2: Технічний біт.

Shopify – найпростіший спосіб налаштування інтернет-магазину

Shopify Інтернет-магазин

Найкраща альтернатива WordPress + WooCommerce – Shopify. Shopify – це просте програмне забезпечення, яке створить ваш інтернет-магазин для вас. Він створений спеціально для електронної комерції.

Вони також використовують шаблони (див. 100 шаблонів Shopify тут), щоб допомогти вам створити сайт, тому немає хитрого коду для вирішення..

Так само, як WooCommerce, майстер зворотного зв’язку Shopify робить для вас всю важку роботу.

Але?…

Єдиний справжній мінус Shopify – це вартість. Щомісячна плата (починаючи з 29 доларів на місяць) залежить від обраного Вами плану Shopify. Якщо у вас є великі плани, не дозволяйте це відкладати. Shopify ідеально підходить, якщо у вас є продукт з високою нормою прибутку. Зрештою, ви отримуєте неперевершені зручності за ціною.

Ви можете побачити, як ми створили інтернет-магазин Shopify всього за 19 хвилин. Ось такий простий процес.

Нижня лінія

Суть тут полягає в тому, що вам потрібен власний простір. Вам потрібна ідентичність, голос і плем’я вірних послідовників. Ви не можете робити це підсилення на Etsy, eBay, Facebook тощо. Це означає побудувати власну імперію за допомогою WordPress + WooCommerce або Shopify.

ЧАСТИНА 2: Технічний біт

Повірте нам, це простіше, ніж ви думаєте.

ПРИМІТКА

Частина 2 показує, як налаштувати Інтернет-магазин WordPress + WooCommerce. Ми склали докладний посібник про те, як створити магазин Shopify (за 19 хвилин!). Перевірте це.

Крок 1. Веб-хостинг для вашого WordPress

Веб-хостинг – це патч Інтернет-землі, на якій веб-сайт буде жити.

Це може бути хитрою справою, якщо ви новачок у грі. Подумайте про це так:

Компанії, що займаються веб-хостингом, схожі на господарів інтернету. Вони орендують вам частину Інтернету, і саме там ви будете створювати свій веб-сайт.

Але ось у чому річ Є хороші хостингові компанії, і є погані.

Тож не вибирайте найдешевший варіант. Швидкість та безпека вашого веб-сайту життєво важлива, і ваш інтернет-магазин заслуговує найкращого.

Найкращі веб-господарі швидкі, як пекло, близькі до вашої цільової аудиторії та захищені від хакерів.

У нас тут було багато досвіду, і ось що ми радимо:

Веб-хост WooCommerce SiteGround

SiteGround – це яскравий преміальний вибір. Якщо у вас є великі плани з великою кількістю глобального трафіку, ми їх настійно рекомендуємо. Вони швидкі, безпечні та чудові із обслуговуванням клієнтів. Власне, цей веб-сайт Bitcatcha.com розміщує їх.

Читайте огляд SiteGround

Хостинг для інмоцій

Хостинг для інмоцій ідеально підходить, якщо ви зосереджуєтесь на американській аудиторії. Їх Max Max Zone ™ розроблений, щоб дуже швидко обслуговувати ваш веб-сайт у Штатах. У поєднанні з безкоштовним обліковим записом Cloudflare ваш веб-сайт швидко пролітає по всьому світу.

Прочитайте огляд хостингу для інмоцій

Крок 2. www.my-first-business.com!

Це ваше “доменне ім’я”. Це адреса, яка вказує на ваш веб-сайт. Ви шукаєте щось просте, унікальне і прямо до суті.

Вибирайте це дуже ретельно. Сподіваємось, у вас уже знайдено назву компанії, яку ви вибрали та готові до роботи.

Крок 3: Налаштування WordPress & WooCommerce

Отримавши веб-хостинг & доменне ім’я готове, увійдіть на панель управління, щоб встановити WordPress. Установка в один клік в обох iPage & Хостинг для інмоцій здійснить це за короткий час.

Потім увійдіть на свій сайт WordPress, перейдіть до плагінів та знайдіть WooCommerce. Завантажте та встановіть.

Voilà. Ваш Інтернет-магазин працює зараз.

Це звучить складно, але це не так. Щоб допомогти вам, ми створили серію відео-посібників, провівши вас покроково через цей процес. У цих 5 відео ми точно показуємо вам, як ми створили веб-магазин WooCommerce для друга.

Крок 4: Проектування вашого магазину

Тепер, коли ви підготували свій інтернет-магазин, саме час його прикрасити!

Як я вже говорив раніше, WordPress дуже просто прикрасити та зробити самостійно. Ви можете вибрати один із сотень заздалегідь встановлених дизайнів або ви можете виплеснути на преміум тему. Нам подобаються елегантні теми, які пропонують доступні, унікальні та красиві теми.

Поради щодо експертного дизайну:

 1. Простота – це все. Виберіть простий дизайн, який підкреслює ваші товари та простий у навігації.
 2. Логотип та брендинг. Подивіться на тему чи дизайн, що дозволяє створити унікальну ідентичність.
 3. Великі фотографії з високою роздільною здатністюФото продають товари. Це все просто. Виберіть сайт, який найкраще відображатиме ваші зображення.

Крок 5: Підрахунок грошей

Звичайно, жоден інтернет-магазин не обходиться без механізму оплати. Найвідоміший сервіс в Інтернеті PayPal і ви легко зможете встановити їхній шлюз платежів у процесі оформлення замовлення.

Іноді клієнти віддають перевагу звичайній оплаті кредитною карткою. Ви можете впоратися з цим Брейнтрі. Вони живлять платіжну систему в AirBnB та Uber, щоб ви були в хороших руках.

Тепер ви все готові і готові відкрити двері! Тепер вам просто потрібно знайти деяких клієнтів.

ЧАСТИНА 3: Здійснення Вашої першої продажу

Перший розпродаж завжди найскладніший. Після цього це ефект снігової кулі! Ми залишимо вам одну підказку експерта, яка допоможе вам здійснити перший продаж.

Поставте свій продукт перед мільйонами очей

Інтернет заповнюється потужними блогами, каналами YouTube та соціальними медіа-агентами. Ці люди мають змогу отримати ваш товар перед багатьма людьми.

Почніть зі створення списку блогів та впливових факторів у своїй ніші. Вони завжди шукають крутих продуктів та історій, щоб поділитися зі своїми громадами, тому зверніться та попросіть огляд чи спонсорський пост.

Ці впливові отримують сотні електронних листів та розсилок щодня, тож як ви виділяєтесь?

 1. Будьте personalCraft унікальним та особистим повідомленням для кожного блогера. Згадайте щось, що ви побачили і сподобалось у своєму блозі, і скажіть їм, чому ви думаєте, що ваш продукт був би цікавим їхній аудиторії.
 2. Адресуйте їх ім’ям Імена більшості блогерів легко знайти. Доведіть їм, що ви знайшли час для перегляду їх сайту.
 3. Створіть переконливу історію. Письменники та блогери шукають не просто класний продукт. Вони хочуть історію, яка з’єднує своїх читачів. Що робить ваш продукт унікальним? Який емоційний зв’язок? Чому люди повинні чути про вас і ваш продукт?
 4. Але продовжуйте це до того, що їм не потрібно знати свою життєву історію. Просто дайте їм те, що їм потрібно, щоб заінтригувати їх і покажіть ваш продукт. Блогери шукають короткі, різкі результати.
 5. Слідкуйте лише за тиждень, приблизно через тиждень. Будьте ввічливі, і якщо ви не почуєте, не прийміть це особисто. Просто спробуйте ще одну!
 6. Спонсорство: Існує багато блогів та акаунтів у соціальних мережах, які приймають плату, щоб поділитися продуктом або створити вміст навколо нього. Платити за багато очей на ваш продукт невелика ціна.

Безкоштовний зразок творить чудеса і тут;)

Дотримуючись одного методу роботи – це все, що вам потрібно для того, щоб ваш магазин був успішним, але якщо ви прагнете ще, прочитайте наші маркетингові блоги, щоб отримати натхнення!

Фу, ти довів це до кінця!

Отже, чого ми дізналися?

 1. Існує безліч способів продажу в Інтернеті, але нічого не перевершує створення власного веб-сайту на WordPress або Shopify.
 2. Для WordPress визначтеся з хостинговою компанією & налаштування WordPress + WooCommerce.
 3. Для Shopify просто почніть тут.
 4. Виберіть чистий та унікальний дизайн.
 5. Зверніться до впливових блогів, щоб забезпечити огляди та висвітлення.

Фінальна думка

Найважче – це перший стрибок. Не відчувайте себе засмученим цим процесом, сприймайте його та навчайтеся, як ви йдете. Довіряйте собі та своєму продукту! Якщо вам потрібна додаткова допомога, я просто електронною поштою. Якщо ви вибрали WordPress, ви можете подивитися, як я налаштував WooCommerce для Bon Bon Boutique.

Слідуйте за своїми пристрастями, розпочніть успішний бізнес і киньте роботу за день!

Це дійсно може статися, просто прочитайте наше інтерв’ю з Kalen (власником Bon Bon Boutique), заробляючи 1000 доларів у вільний час!

Удачі!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map