Інтерв’ю – Joomla чи WordPress найкращі для веб-сайту електронної комерції?

Ви знайдете безліч статей про поради, прийоми та методи WordPress в Інтернеті, але Joomla не настільки популярний. Тим не менш, Joomla все ще є дуже життєздатним варіантом для багатьох веб-сайтів.


Для того, щоб розкрити відмінності між двома і чому ви обираєте одне над іншим, ми зв’язалися з Девідом Аттардом, екстраординарним блогером та власником Dart Creations, інформаційного блогу веб-дизайну для поділу Joomla !, WordPress, маркетингу для малого бізнесу, оптимізація пошукових систем та багато інших корисних порад для веб-дизайнерів та маленьких та початківців власників веб-сайтів. З кожним днем ​​він є менеджером із продуктів, що займається цифровим маркетинговим агентством, любителем веб-дизайну завжди. Девід захоплюється багатьма технічними речами, захоплений маркетингом, SEO та способами збільшення трафіку веб-сайтів.

Joomla чи WordPress найкраще підходять для вашого веб-сайту електронної комерції?

Привіт, Девід, ласкаво просимо до Біткачі! У вас є дивовижний веб-сайт, який рясніє чудовими порадами щодо веб-дизайну та великою кількістю інформації про два найпопулярніші варіанти CMS: WordPress та Joomla. У вас є вражаючі дані, але я сподіваюся, що ви можете розповісти нам трохи більше про ваш досвід розробки дизайну веб-сайтів.

Девід Аттард

Я був веб-дизайнером / розробником стільки, скільки мені хочеться згадати. Зростаючи в 90-х, коли Інтернет відчував свій перший бум (і порив), цілком природно, що мене зацікавила б уся веб-річ. Після закінчення ІТ моєї першої роботи було в розробці веб-сторінок, тому було цілком природно, що веб-дизайн буде чимось, чим я захоплюсь. Я з тих пір розробляв сайти професійно і як хобі.

Зв’яжіться з Девідом: 

Зв’яжіться з Девідом через Facebook Зв’яжіться з Девідом через Twitter Спілкуйтеся з Девідом через Google+

Як щодо вашого досвіду роботи з Joomla та WordPress? Ви пропонуєте безліч чудових порад щодо Dart Creations, тому ви, очевидно, багато часу проводили з цими платформами для блогів.

Через кілька місяців після заснування Joomla я натрапив на мене, і мене негайно захопило те, як легко було налаштувати цілий сайт і підтримувати його. Озираючись назад, я можу сказати, що це була концепція CMS, яка мене підчепила. Як не дивно, приблизно в той же час я натрапив на WordPress, але він був не такий вишуканий, як сьогодні, і я на деякий час проігнорував..

Я пару років тому розробляв сайти з Joomla. Останнім часом я отримую набагато більше досвіду роботи з WordPress, і я дуже радий, що знову відкрив цю CMS та її приголомшливість.

FYI, люди, Joomla був створений у 2005 році, тому Девід вже багато років працює під цим поясом, який працює з цією CMS. З недавньої статистики, що показує, що WordPress має 59,3% частки ринку у всіх системах управління контентом, явний переможець над Joomla, 6,1%, а також інших CMS, таких як Drupal та Blogger. Але що з тобою, Девіде? Хто б ви сказали, ваш улюблений сьогодні?

Справді вибрати улюбленого важко. Я знаю Joomla дуже добре, і мій великий досвід полегшує роботу зі мною. Знову ж таки, з WordPress стало так просто працювати. Сьогодні мені важко вибирати між двома.

Це все в порядку, ми не змусимо вас вибрати! Між WordPress та Joomla, який має найкращі функції в частині налаштування вашого сайту, як з точки зору дизайну, так і функціональності?

Вибір між однією CMS та іншою – це як вибір між чим-небудь іншим.

Ви не вибираєте машину лише тому, що вона переходить вас від точки А до пункту В – у ній є набагато більше, ніж це.

Я вважаю, що обидва CMS сьогодні дуже, дуже зрілі, хоча Joomla все ще має трохи більшу криву навчання, і деякі речі все ще не так легко досягти з Joomla, як це з WordPress.

Я завжди стверджував, що міцність CMS здебільшого пояснюється широтою розширень, шаблонів та сторонніх компонентів, які він підтримує, а не лише від основної сутності. І Joomla, і WordPress мають тисячі сторонніх компонентів, хоча я вважаю, що WordPress має перевагу в цьому плані. Вибір плагінів із WordPress напевно набагато більше. Також є набагато більше інформації, тому я вважаю, що WordPress має перевагу.

Так, ми виявили це правдою. Отже, це дуже індивідуальне рішення?

Так. Кожен користувач повинен зробити вибір на основі поточного проекту, над яким він працює. Немає чіткого вибору для кожного проекту. Вам потрібно вибрати Joomla, WordPress (або будь-яку іншу CMS) виходячи з вимог кожного конкретного проекту, над яким ви працюєте..

Скажімо, ви хочете створити веб-сайт електронної комерції. Ви будете знати, що існують розширення для інтернет-магазинів як для WordPress, так і для Joomla. Ви також дізнаєтесь, що ваш веб-сайт електронної комерції може стати вашим рядом, тому вам потрібно буде переконатися, що створений вами сайт повністю орієнтований на електронну комерцію. У цій мірі, хоча WordPress та Joomla можуть мати рішення для веб-сайту електронної комерції, я б більше схильний використовувати CMS, створений спеціально для електронної комерції, наприклад Magento. Ймовірніше задовольнити всі вимоги веб-сайту електронної комерції.

Давайте для більш простого прикладу. Скажімо, ви хочете створити простий веб-сайт із безліччю функцій блогів. Напевно ви побачите, що WordPress набагато більше підходить, ніж Joomla для блогу. Незважаючи на те, що Joomla має можливості ведення блогів, це не є вагомим моментом, і вам, можливо, доведеться зайнятися розширенням блогу, щоб отримати всі функції, які WordPress повинен запропонувати з коробки.

Joomla також має сильні моменти. Це повністю мобільний доступ, включаючи його, як і раніше. Вам не потрібні додатки чи щось для доступу та публікації.

Зрештою, це дійсно зводиться до специфіки кожного проекту.

Зважаючи на всі порушення безпеки в усьому світі за останні роки, безпека є великою проблемою. На вашу думку, чи безпечніше WordPress чи Joomla?

Це важкий.

Я вважаю, що у WordPress частіше виникають вразливі вразливості, ніж у Joomla, але Joomla теж мала свою вразливість. Для забезпечення безпеки Joomla та WordPress потрібно вжити ряд профілактичних заходів, таких як:

 • Подбайте про регулярне встановлення оновлень
 • Використання мережевої безпеки
 • Використання складних паролів
 • Використання лише авторитетних сторонніх розширень та плагінів
 • Виконання регулярних резервних копій

Дізнайтеся більше @ Dart-Creations:

 1. Топ-10 проблем безпеки Joomla (і як їх виправити)
 2. 17 способів запобігти злому WordPress: основний контрольний список для забезпечення WordPress

Дійсно і справді кожна CMS може бути дуже захищеною та дуже вразливою. Будь-яка CMS, яка не оновлюється ВСІМ останніми виправленнями, стане вразливою. Це справді Це лише час, коли ваш сайт стане вразливим, якщо його немає:

 • Останні основні оновлення
 • Останні оновлення сторонніх компонентів
 • Останні оновлення теми

Є інші речі, які слід враховувати, наприклад, хостинг-компанія, яка піклується про безпеку вашого сайту. Це дуже важливо.

Компанія, що займається веб-хостингом, має велике значення, про що ми можемо засвідчити тут у Bitcatcha. Тепер як щодо SEO? Чи вважаєте Ви WordPress або Joomla більш зручними для SEO?

Все більше і більше, SEO стає незалежною від факторів на сторінці, і більше про якісний вміст та сторонні фактори, такі як хороші авторитетні зворотні посилання. Вибір CMS для SEO в моїх очах здебільшого не має значення, доки ви вмієте робити основи.

Вам знадобиться плагін SEO, незалежно від того, якою CMS ви використовуєте, щоб переконатися, що ви піклуєтесь про всі веб-фактори SEO. До речі, у нас є багато статей про те, як робити Joomla SEO, і повний контрольний список для WordPress на сторінці SEO.

Чи можете ви, будь ласка, детальніше розповісти про сильні та слабкі сторони кожної CMS щодо SEO?

Я вважаю, що WordPress має дуже корисний SEO-плагін через плагін Yoast SEO, тому що він спрямовує вас на SEO-фактори на сторінці, коли ви пишете свій контент.

На жаль, WordPress взагалі не в змозі створити структуру URL-адреси веб-сайту, яку надає перевагу Google, наприклад сайт / тема / підтема / ключове слово-title.html.

Внутрішні посилання також не те, що виходить з коробки.

Обидва ці сигнали є дуже сильними.

Joomla, з іншого боку, здатний створити структуру веб-сайтів, рекомендованих Google, із вікна, при цьому структура сайту / теми / підтеми / ключового слова-title.html створюється за допомогою категорій та підкатегорій. Внутрішні посилання також дуже легко створити. Просто посилання з меню на категорії та підкатегорії. Наразі це дуже добре працювало на моєму сайті.

SEO-плагіни для Joomla дійсно дуже гарні, але вони все ще не такі вишукані, як ті, що є для WordPress.

Отже, з точки зору плагінів SEO, WordPress є переможцем! Девіде, можеш пояснити більше про причини, чому?

Пам’ятайте, що ринок плагінів WordPress набагато вигідніший, тому ви можете очікувати, що плагіни будуть вдосконалені для WordPress взагалі. Пам’ятайте, що потрібно перевірити плагіни, перевірені, популярні та надійні. Популярність WordPress також приносить багато неякісних плагінів.

Говорячи про плагіни, ми повинні зазначити, що кожен плагін має підвищений ризик безпеки (більше компонентів, які потрібно постійно оновлювати).

І якщо ви хочете швидкий веб-сайт, вам потрібно буде тримати плагіни в абсолютному мінімумі.

Примітка : 

Ми рекомендуємо нашим читачам перевірити швидкість роботи свого сервера за допомогою нашого безкоштовного інструменту тестування швидкості сервера.

Всі ці фактори, швидкість, SEO, безпека, дуже важливі для ділового веб-сайту. Яку CMS ви б рекомендували для веб-сайту електронної комерції?

Питання, яке потрібно задати, таке: яка основна функція сайту? Це магазин, чи це інший вміст, такий як інформація про компанію, блоги тощо.

Якщо магазин не є основною функцією сайту, ви можете використовувати WordPress із плагіном для електронної комерції, наприклад Woocommerce, або Joomla з розширенням інтернет-магазину.
Пам’ятайте, що ви також повинні вибрати тему, яка повністю сумісна з плагіном інтернет-магазину за вибором, це позбавить від вас багато душевного болю пізніше.

Якщо ваш сайт в основному базується на Інтернет-магазині, я б ризикнув за межами Joomla та WordPress і пішов би на щось сильніше в електронній комерції, наприклад, Magento.

Чи існують певні типи інтернет-бізнесу, які найкраще підходять до того чи іншого?

Я не вірю, що є конкретні ніші, які найкраще підходять для Joomla або WordPress.

Я ніколи не запускаю проект із вибором CMS заздалегідь, якщо немає конкретної причини для цього.

Немає жорстких і швидких правил щодо вибору CMS для конкретного виду інтернет-бізнесу. Кожен проект має свої особливості, і більшість разів і Joomla, і WordPress можуть зробити чудову роботу.

Наприклад, одним з наших останніх проектів була IntentMultimedia. Клієнту вже було комфортно користуватися Joomla, так чому ж клієнт пройшов всю криву навчання вивчення WordPress? Вони були раді продовжувати користуватися Joomla, тому ми jsut оновили їхній сайт, зробили його чуйним і вони були більш ніж раді.

Іншим разом, працюючи на веб-сайті клубу альпінізму на Мальті, ми вибрали Joomla. Клієнт не був у захваті від цього, і дизайнери, з якими ми працювали, дуже ненавиділи ідею використання Joomla на відміну від WordPress. Кілька днів по черзі ми відмінили рішення і пішли з Joomla. Ви дійсно повинні бачити, що найкраще обслуговує ваших клієнтів наприкінці дня, а не ваші власні переваги. Ви не можете змушувати забивати горло людям, просто тому, що ви хочете, щоб це було саме ви. Зрештою, неправильно оцінене рішення повернеться, щоб переслідувати вас і нашкодити.

Будь-яка порада допомогти комусь вирішити, що найкраще для веб-сайту електронної комерції?

Я рекомендую зробити вибір – відповісти на наступні запитання.

 • Чи маєте ви досвід роботи з Joomla або WordPress?
 • Ви хочете спеціально перейти від поточної CMS?
 • Чи можете ви досягти потрібної функціональності за допомогою Joomla або вам доведеться покластися на хакі, щоб досягти бажаного кінцевого результату? (Я прагну звести злом коду до мінімуму, щоб я міг бути в курсі ВСІХ останніх оновлень з міркувань безпеки)
 • Чи є конкретні причини, коли Joomla буде працювати краще для цього веб-сайту?
 • Чи є теми для Joomla, які досить хороші для ваших дизайнерських ідей?

Як тільки ви зрозумієте ці відповіді в голові, ви зможете зробити обґрунтований і досліджений судження про те, до якого CMS звернутись.

Наприклад, якщо ви плануєте створити багато користувацьких сторінок, ви побачите, що конструктори сторінок WordPress, такі як Divi, набагато плодовитіші та зріліші, ніж у Joomla.

Я б не сказав, що WordPress ДОЛЖЕН використовувати для таких типів бізнесу. Потрібно зважити плюси і мінуси роботи з обома. Ви також просто виявите, що деяким людям зручніше або упереджено працювати з певною CMS. Якщо вони можуть досягти чудових результатів зі своїм вибором CMS, тоді досить справедливо, хто ми сперечаємось та намагаємось переконати їх у протилежному?

Девіде, ви були величезною допомогою для наших читачів розібратися в відмінностях та перевагах використання Joomla або WordPress. Читачі, щоб отримати додаткову інформацію та детальну інформацію щодо цієї теми, будь ласка, відвідайте Dart Creations.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map