Як додати Google Analytics до WordPress

Google Analytics – це інструмент, який багато блогерів-початківців, власників інтернет-магазинів та власників веб-сайтів, як правило, недостатньо використовують. Дані та інформація в сьогоднішньому цифровому віці абсолютно необхідні, якщо ви хочете мати успішний веб-сайт.

Як власник веб-сайту, ви обов’язково повинні встановити Google Analytics на своєму веб-сайті. Ми написали покроковий посібник, щоб ви могли встановити його без особливих проблем.

Перш ніж ми це зробимо, давайте подивимося, що це таке в Google Analytics і чому це так важливо в першу чергу. Якщо ви вже знаєте про Google Analytics, ви можете перейти безпосередньо до керівництва нижче.

Що таке Google Analytics?

Як додати Google Analytics до WordPress

Google Analytics використовується для збору даних про використання на веб-сайті

Якщо коротко, Google Analytics – це безкоштовний інструмент відстеження веб-сайтів, який збирає дані на веб-сайті, такі як конверсії, трафік веб-сайту, поведінка користувачів тощо. Це, безумовно, одна з найпопулярніших доступних служб відстеження даних.

Мета Google Analytics – надати вам дані, які ви можете використовувати для отримання корисної інформації, наприклад, скільки трафіку отримує ваш веб-сайт і звідки він надходить, і як користувачі поводяться, коли вони перебувають на вашому веб-сайті.

За допомогою Google Analytics ви також можете експортувати всі ці дані у декількох форматах (наприклад, excel, документи, pdf тощо) або навіть створити власну власну інформаційну панель, яка дає вам інформацію, яка вам потрібна.

Що робить Google Analytics важливим?

Коли створюється веб-сайт WordPress, зазвичай на увазі є мета.

Для блогера це можуть бути пристрасті. Для бізнесу це може бути запуск інтернет-магазину.

А може, ви просто хочете, щоб веб-сайт ділився вмістом з людьми.

Незалежно від причини, ви хочете, щоб люди відвідували ваш веб-сайт, і для цього вам потрібно зрозуміти свою аудиторію.

Звідки беруться ваші відвідувачі, який вміст вони надають перевагу або навіть яку сторінку вони хочуть відвідувати – всю цю інформацію можна використовувати, щоб побачити, що працює і на що можна зосередитись, щоб вдосконалити веб-сайт.

За допомогою Google Analytics ви можете бачити, який вміст на вашому веб-сайті резонує з вашими відвідувачами. Звідти ви можете покращити свій блог, спланувавши свій вміст чи статті навколо областей чи тем, які бажають ваші читачі.

Хоча Google Analytics використовує багато переваг, найбільша перевага полягає в тому, що вона безкоштовна. Незалежно від того, хочете ви дізнатися про аналітику чи ні, не завадить запустити Google Analytics у фоновому режимі, збираючи дані для вашого веб-сайту.

Які показники потрібно дотримуватися?

Для новачків зрозуміти, що всі дані з Google Analytics можуть бути трохи непосильними. Щоб допомогти вам, ми перерахували деякі основні дані, на які слід стежити, використовуючи їх.

Панель приладів GA

Приклад інформаційної панелі Google Analytics

 1. Джерело трафіку
  Відстежує, звідки приходять ваші відвідувачі (тобто пошук Google, безпосередньо на ваш сайт, оголошення Google, платформи соціальних медіа, інший веб-сайт & тощо).
 2. Перегляди сторінок
  Відстежує кількість користувачів, які завантажують та переглядають ваш веб-сайт.
 3. Коефіцієнт відмов
  Вимірює та відстежує кількість користувачів, які перебувають на ваших сторінках та залишають їх негайно.
 4. Сесії
  Відстежує кількість відвідувачів, які приймає ваш веб-сайт.
 5. Сторінки на сеанс (або тривалість сесії)
  Відстежує та вимірює тривалість перебування користувача на вашому веб-сайті та кількість сторінок, які він відвідував під час сеансу.
 6. Конверсії (або Цілі)
  Виміряє та відстежує кількість відвідувачів, які виконали певну дію на створеному вами веб-сайті. Це може бути що завгодно: користувачі заповнюють та надсилають контактні форми або підписуються на реєстрацію.

Тепер, коли ви ознайомилися з основами, настав час встановити Google Analytics на веб-сайті WordPress!

Встановлення Google Analytics у WordPress

Щоб правильно встановити Google Analytics, вам потрібно буде виконати ряд кроків.

Якщо ви переживаєте за поводження з кодами, не будьте цим. Ми проведемо вас через усі кроки, щоб все було встановлено належним чином.

Почнемо з першого кроку!

Крок 1. Створіть обліковий запис Google Analytics

 • Перш ніж ви можете додати Google Analytics на свій веб-сайт WordPress, спочатку потрібно мати обліковий запис Google. Якщо у вас його немає, створіть його тут.
 • Коли у вас є обліковий запис, продовжуйте роботу та увійдіть у Google Analytics.
 • Потім вам буде запропоновано створити обліковий запис Google Analytics. Просто налаштуйте свій обліковий запис.

Після налаштування облікового запису Google Analytics ви можете перейти до наступного кроку – підключення його до вашого веб-сайту WordPress.

Крок 2. Підключіть Google Analytics до свого сайту WordPress

Зазвичай на цьому кроці вам потрібно буде додати код відстеження Google Analytics на свій веб-сайт WordPress, щоб з’єднати їх обидва. Для цього знадобиться трохи кодувати код Javascript, який надає Google.

Однак це може бути дуже заплутаним і непосильним, особливо якщо ви новачок або новачок. Натомість ми будемо використовувати плагін, який не вимагає від вас будь-якого кодування.

Плагін, який ми рекомендуємо вам використовувати, – це MonsterInsights. Це один з найпопулярніших плагінів для WordPress з більш ніж 2 мільйонами активних установок і займає № 1 як плагін Google Analytics для WordPress.

Інформаційна панель MonsterInsight

Приклад інформаційної панелі MonsterInsights на WordPress

Щоб одразу запустити та запустити плагін, просто виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте плагін MonsterInsight. (Ви можете вибрати або безкоштовну, або платну версію)
 2. Встановіть та активуйте плагін у своєму обліковому записі WordPress.
 3. Після його встановлення. Перейдіть до панелі “Налаштування” в меню “Статистика” та натисніть “Аутентифікувати свій обліковий запис Google”.
 4. Потім вас попросять увійти у свій обліковий запис Google, і тоді вам потрібно дозволити Monsterinsghts підключитися до облікового запису Google Analytics.
 5. Наступним кроком є ​​налаштування вашого профілю, з яким можна з’єднати ваш сайт. У спадному меню виберіть “Усі дані веб-сайту” на веб-сайті, до якого потрібно підключитися, і натисніть кнопку “Повна автентифікація”..
 6. І ви зробили! Google Analytics має відслідковувати всі дані вашого веб-сайту. Якщо ви хочете переглянути звіти про дані, ви можете перейти до розділу “Звіти” MonsterInsights.

Крок 3: Аналіз ваших даних

Після встановлення MonsterInsights надасть вам інформацію про ваш веб-сайт WordPress на сторінці “Звіти”. Дані будуть представлені на діаграмах та графіках, щоб їх можна було легко переглядати та розуміти.

Діаграма та графік на MonsterInsights

Використовуйте MonsterInsights для аналізу своїх даних

На додаток до цього, ви також можете переміщатися в різних розділах інтерфейсу, щоб отримати більш детальні показники та дані, наприклад, коефіцієнти конверсії та тенденційні пошукові умови в Google.

Кілька показників, які ми настійно рекомендуємо проаналізувати:

 1. Перегляди сторінок
  Відстеження кількості переглядів сторінок за сеанс користувача може дати вам уявлення про те, наскільки зацікавлені ваші користувачі зі своїм веб-сайтом. Якщо вони швидко виїжджають через одну сторінку, вам потрібно з’ясувати, як змусити їх залишитися.
 2. Сесії
  Розуміння структури вашого потоку трафіку може допомогти вам досягти максимальної видимості вашого вмісту. Наприклад, якщо ви отримаєте багато унікальних сеансів у обідню годину, то розміщення вмісту за цей період часу отримає найбільше переглядів.
 3. Реферали
  Якщо відвідувачі відвідують вашу сторінку з інших сайтів, ви можете спробувати зв’язатися з ними, щоб побачити, чи є можливість співпрацювати.
 4. Відвідувачі (нові та повертаються)
  Знаючи відсоток уперше та повторних відвідувачів може бути корисним, щоб визначити, чи ви приваблюєте достатньо нових аудиторій та чи зберігаєте старіші.
 5. Використання / поломка пристрою
  Знаючи, який пристрій ваші користувачі використовують для споживання вашого вмісту, може допомогти вам оптимізувати дизайн вашого сайту. Якщо більшість ваших користувачів перебувають на мобільних пристроях, то створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, було б хорошою ідеєю.

Загорнути

Google Analytics – це потужний інструмент.

Дуже прикро, що власники веб-сайтів сильно недооцінені.

За допомогою даних, які надає Google Analytics, ви зможете краще навчитися та зрозуміти свою аудиторію, що може допомогти вам покращити веб-сайт у перспективі.

Сподіваємось, з цією статтею ви зможете встановити Google Analytics, надаючи всі необхідні відомості прямо на інформаційній панелі WordPress!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map