Коли ви вперше створюєте веб-сайт WordPress, однією з найважливіших сторінок, які вам потрібно мати, є сторінка контактів. Незалежно від того, чи є ви блогом, бізнесом чи десь між ними, наявність сторінки контактів чудово підходить для того, щоб ваші користувачі спілкувалися з вами і в кінцевому підсумку створили більш привабливий досвід.

Тепер дехто з вас може задатися питанням, навіщо вам потрібна сторінка контактів, в першу чергу, коли ви можете просто відображати свою електронну пошту, а не для того, щоб користувачі зверталися до вас.

Ось у чому справа, додавання сторінки контактів – це не просто надання засобу, щоб ваші користувачі могли з вами зв’язатися. Це спосіб показати свою щирість, а також необхідність розвивати свій блог. Насправді є маса переваг, коли мати контактну сторінку замість просто використовувати адресу електронної пошти.

Деякі з цих переваг включають:

 • Можливість ваших користувачів та читачів швидко спілкуватися з вами.
 • Захищає вашу електронну пошту від спамерів, оскільки вам не даватимуть адресу.
 • Додавання конкретних тематичних рядків гарантує, що ви завжди будете знати, про що піде електронний лист.
 • Ви можете вказати типи зібраної інформації, визначивши поля, які ви бажаєте, щоб ваші користувачі заповнили форму. Це сприяє зменшенню витрат часу та назад між вами та потенційним клієнтом.

Отже, тепер, коли ви знаєте, чому важливо створити сторінку контактів, давайте розглянемо, як створити просту для WordPress.

Створення контактної форми в WordPress

Перший крок для створення контакту в WordPress – встановити для нього плагін. У цій статті ми будемо використовувати плагін WPForms. Оскільки вони пропонують як безкоштовну, так і платну версію, для вас це хороший вибір.

WPформи

Контактні форми WPForms є 100% чуйними та мобільними

Звичайно, ви можете використовувати будь-який інший плагін, який ви хочете, і кроки, як правило, будуть однаковими.

Після того як ви встановите плагін, перейдіть до екрана налаштування, створіть ім’я для форми та оберіть шаблон простої форми контактної форми.

Це створить просту контактну форму, яку ви можете налаштувати. Ви можете додати додаткові поля до своєї контактної форми, просто перетягнувши їх і перекинувши їх з лівої частини панелі праворуч.

Створити свою першу контактну форму за допомогою WPForms просто

Ви також можете натиснути на самому полі, щоб внести будь-які зміни, або натиснути на поля форми та змінити порядок своєї контактної форми, перетягнувши її. Після цього перейдіть далі і натисніть кнопку “Зберегти” та продовжуйте перейти до наступного кроку.

Налаштування параметрів контактної форми

WPForms загальні параметри

Тут ми редагуємо деякі загальні налаштування для вашої контактної форми. Клацніть на “Налаштування” та меню “Загальні”, щоб налаштувати наступні параметри.

 • Назва форми: Ви можете перейменувати форму, якщо хочете
 • Опис форми: Ви можете додати опис до форми
 • Текст кнопки надсилання: Ви можете змінити або відредагувати копію кнопки надсилання
 • Увімкніть функцію медового пакету проти спаму, щоб запобігти надсиланню спам-ботів у вашу форму.
 • Google reCAPTCHA: перед використанням потрібно зареєструвати свій сайт у Google.
 • Відповідність GDPR: Якщо ви намагаєтесь відповідати вимогам GDPR, ви можете вимкнути можливість зберігання деталей та інформації користувача, таких як IP-адреси та агенти користувача.

Після завершення натисніть кнопку “Зберегти” та перейдіть до наступного кроку!

Налаштування параметрів сповіщення

Отже, коли користувач подає контактну форму, вам знадобиться певна форма сповіщення, щоб повідомити про це. У меню “Налаштування” та “Сповіщення” ви можете налаштувати такі параметри, як електронна пошта, куди надсилатимуться сповіщення або рядок теми.

Ви можете додати нове сповіщення для різних цілей

Зазвичай при першому встановленні плагіна ця функція завжди буде включена. Таким чином, коли хтось подає контактну форму, ви завжди отримаєте сповіщення про неї через електронну пошту.

Підказка

Якщо ви хочете отримати додаткову милю і мати послідовний брендинг, ви можете додати спеціальний заголовок до шаблону електронної пошти. Ось короткий посібник, який ви можете переглянути.

Налаштування підтверджень контактної форми

Після подання контактної форми підтвердження форми – це прекрасний спосіб повідомити вашим користувачам, що форма, яку вони подали, була оброблена, і дає вам можливість повідомити, що робити далі.

Ви можете налаштувати те, що бачать користувачі після надсилання форми

Зазвичай підтвердження форми можуть бути:

 • повідомлення: Це з’явиться, коли відвідувач подає контактну форму. Зазвичай типовий тип підтвердження для більшості плагінів контактної форми. Ви можете написати просте повідомлення, щоб повідомити користувачеві, що ви отримали його контактну форму.
 • Показати сторінку: Якщо ви хочете надіслати своїх користувачів на певну веб-сторінку (тобто подякувати їм або направити на прихований вміст), ви можете використовувати цей тип підтвердження замість цього.
 • Перенаправлення (Перейдіть за URL-адресою): Ви можете використовувати цю опцію, якщо бажаєте надіслати користувача на інший веб-сайт.

Тепер, коли ви знаєте різні типи підтвердження, які може запропонувати WPForms, давайте розглянемо, як налаштувати та налаштувати повідомлення, яке побачать ваші користувачі, коли вони надсилають форму.

Спочатку перейдіть на вкладку “Підтвердження”, що знаходиться в Редакторі форм у розділі “Налаштування”. Далі слід вибрати тип підтвердження. Ми рекомендуємо використовувати “Повідомлення”, як це легше для початківців.

Потім ви можете налаштувати повідомлення підтвердження, і як тільки ви закінчите, продовжуйте та натискайте кнопку “Зберегти”. Тепер все, що залишилося, – це останній крок, додавши контактну сторінку!.

Додавання сторінки контактної форми

На даний момент у вас повинна бути готова сторінка з контактною формою. Все, що вам потрібно зробити зараз – це фактично додати його на свій веб-сайт WordPress.

Хоча плагін дозволяє вам додавати контактну форму до кількох місць на вашому веб-сайті (публікації блогу, бічну панель тощо), ми зосередимось на найпростішому способі, який полягає в тому, щоб додати нову сторінку.

Додавання вашої контактної форми на сторінку чи публікацію

Що потрібно зробити, це створити нову публікацію чи сторінку в WordPress, а потім натиснути кнопку «Додати форму». Далі потрібно вибрати контактну форму у спливаючому меню та натиснути “Додати форму”.

Залишилося лише опублікувати публікацію чи сторінку, після чого контактна форма з’явиться на вашому веб-сайті WordPress.

Вуаля! Тепер на вашому веб-сайті WordPress у вас є абсолютно нова сторінка форми контактів, яку відвідувачі можуть використовувати для контакту з вами.

Мати сторінку контактів корисно для створення зв’язку між вами та вашими користувачами. Якщо ви хочете краще зрозуміти своїх користувачів, відвідайте наш попередній пост про те, як додати Google Analytics до WordPress.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me