Якщо ви нещодавно використовували нашу перевірку швидкості сервера, можливо, ви помітили прикольну нову функцію: інтерактивну карту розташування сервера.

Коли ви вимірюєте швидкість свого сервера за допомогою Bitcatcha, ми проводимо тести з восьми різних місць по всьому світу. Це єдиний спосіб ми можемо швидко забезпечити завантаження вашого сайту з усіх куточків планети.

До цих пір вам доводилося приймати наше слово. Але з нашої нової карти ви можете точно бачити, звідки ми пінгвінг вашого сайту. Ось як це виглядає:

Тест швидкості сервера Bitcatcha

Як бачите, штифти показують місця наших тестів: Великобританія, Бразилія, Сінгапур, Індія, Австралія, Японія та два місця в США.

Скориставшись плагіном віджетів Google Maps для створення цієї карти, я подумав, що напишу короткий огляд про неї. Як бачите, він є інтерактивним і дозволяє мені використовувати торгову марку Bitcatcha на шпилях місцеположення. Досить круто, правда?

Віджет Google Maps

Плагін – це просто найкращий інструмент для картографування, який я використовував. Якщо вам потрібна карта, щоб показати ваше місцезнаходження чи магазин, я б точно задумав перевірити це. Або, можливо, вам потрібно дати вказівкам людям або – як я – дати відвідувачам більше інформації про ваш сайт.

Віджет Google Maps існує вже більше чотирьох років, і зараз він має 100 000 користувачів, тому це надійний продукт.

Сам плагін простий, інтуїтивно зрозумілий і налаштовується. Вам не знадобляться якісь технічні навички, щоб почати роботу, і це працює прямо з коробки. Все, що вам потрібно зробити, – це ввести дані про місцезнаходження та налаштувати вигляд карти. Ви навіть можете узгодити дизайн з вашим веб-сайтом.

Але найкраще, що це блискавично і витрачає дуже мало ресурсів.

Безкоштовна версія плагіна доступна на ринку WordPress, а також про-версія від 15 доларів.

Я використовую професійну версію (яку я рекомендую), тож давайте розглянемо кілька найкращих функцій.

Надшвидке завантаження

Якщо ви звичайний читач тут, на Bitcatcha, ви будете знати, що я одержимий швидкістю. Я завжди неохоче додаю будь-які важкі плагіни, які висмоктують ресурси з веб-сайту.

Ось чому віджет Google Maps дуже зручний. Хоча більшість плагінів карт надсилає 50+ запитів для перетягування на інтерактивну карту, віджет Google Maps надсилає лише ОДИН запит. Він майже не використовує ресурсів. Як це вдається?

Ця частина досить розумна. Коли карта вперше завантажується на ваш сайт, це лише зображення. Це скріншот або мініатюра, що означає, що він легкий і робить лише один запит на сервер. Ось як це виглядає:

Ескіз карти

Карта стає інтерактивною лише після її натискання:

Інтерактивна карта

У цей момент воно затягується у всіх зайвих запитах. Це означає, що ваша початкова швидкість завантаження не сповільнюється важким інтерактивним плагіном на домашній сторінці.

Настроюється

Як ви бачите на нашій карті на Bitcatcha, ви можете адаптувати плагін, щоб він змішався з вашим сайтом. Шпильки на нашій карті містять логотип Bitcatcha. Ви також можете змінити розмір карти та кольори лайтбокса, коли він розширюється.

Логотип Bitcatcha як шпилька на віджеті Google map

Сама карта підключається до функцій Карт Google, тому ви також можете вибирати їх функції. Хочеш вигляд вулиці? Вид супутника? Напрямки з одного місця в інше? Це все легко налаштовується у плагіні (зверніть увагу: це профі функції).

Ви навіть можете включати інформаційні бульбашки, коефіцієнт масштабування та інші аспекти, усі вони затягнуті з Карт Google.

Регулярно оновлюється

Це може здатися дрібницею, але я завжди шукаю плагіни, які регулярно оновлюються. Це означає, що вони завжди безпечні, безпечні та швидкі. Мало того, але це означає, що команда дбає про свій плагін і швидко реагує на виправлення помилок.

На момент написання програми віджет Google Maps було оновлено три дні тому. Ви гарантуєте найновішу функціональність за допомогою цього плагіна.

Відмінна підтримка

Хлопці, які стоять за віджетом Google Maps, чудово підтримують клієнтів. Вони прагнуть відповісти на всі електронні листи протягом трьох годин і гарантувати відповідь протягом 24 годин.

Учасники програми отримують гарантовану підтримку на рік, але ви можете оновити підтримку довічної підтримки за допомогою пакета “Агенція”.

Також є корисний форум підтримки для безкоштовних користувачів. Експерти є досить активними, і є хороша спільнота користувачів, яка відповідає на найпоширеніші запитання.

Варто заплатити за пакет?

За 15 доларів варто розглянути професійний пакет. Ви отримуєте рік безкоштовних оновлень та гарантовану підтримку, а також доступ до професійних функцій (більше параметрів налаштування, необмежене кількість шпильок, варіанти перегляду вулиць тощо. Повний список функцій можна переглянути тут).

Пакет “Pro Unlimited” є середнім рівнем і дозволяє використовувати плагін на будь-яких персональних сайтах, скільки вам подобається. Пакет “Про агенція” є найдорожчим і отримує безлімітне особисте та клієнтське використання, а також оновлення та підтримку впродовж життя..

Якщо ви не впевнені, чи варто зайвих грошей, ви можете спробувати безкоштовну версію програми протягом семи днів (кредитна картка не потрібна).

Віджет Google Maps в дії

Перш ніж завершити огляд, перевірте, як плагін виглядає з-за лаштунків. Як бачите, існує кілька варіантів налаштування віджета:

Виберіть розмір, тип карти та налаштування шпильок – з однієї простої форми.

Налаштування віджетів Google map

Ви можете змінити заголовок або текст над і під самою картою.

Потім переведіть вкладку навпроти „інтерактивна карта”, і ви можете налаштувати спосіб відображення інтерактивного аспекту.

Ви навіть можете отримати доступ до команди підтримки прямо звідти на екрані параметрів.

Фінальні думки

Віджет Google Maps – це найкращий спосіб додати карту до свого сайту. Це простий у використанні, вписується у ваш дизайн і не сповільнить ваш сайт.

Спробуйте самі. Отримайте безкоштовну версію в магазині плагінів WordPress або версії Pro на офіційному сайті віджетів Google Maps.

Дайте мені знати, як ви дістаєтесь!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me