Отримайте SEO 9 Essentials для підвищення рейтингу Google

Ваш магазин Shopify налаштований, він чудово виглядає, і перші замовлення надходять. Ідеально!


Наступним великим кроком є ​​отримання серйозного трафіку через Google.

Просто уяви. Якщо ваш інтернет-магазин був на першій сторінці результатів Google, ви можете генерувати продажі, не витрачаючи копійки на рекламу.

Shopify SEO - 9 Основ для підвищення рейтингу

Звичайно, піднятись до чинів Google непросто. Але це можливо за допомогою розумної “оптимізації пошукових систем” або SEO.

Підіймання нашого повного посібника з Shopify

 • Частина 1: Як налаштувати магазин Shopify всього за 19 хвилин
 • Частина 2: 11 Ознайомтесь із функціями, які сприятимуть продажам
 • Частина 3: Розгорніть SEO: 9 Основ для підвищення рейтингу Google у вашому магазині
 • Частина 4: “Як я залучаю клієнтів ??” Перші 7 кроків до просування вашого магазину Shopify
 • Shopify для вас? Прочитайте наш глибокий огляд Shopify

У частині 3 цього посібника з Shopify ми розглядаємо основи SEO для Shopify. Стрибаємо прямо.

1. Підберіть ідеальні ключові слова, щоб Google міг вас знайти

Ключові слова – серце SEO. Ключові слова точно говорять Google, хто ви є і чим займаєтесь.

Щоб придумати найкращі ключові слова, поставте себе взуття вашого клієнта. Що б ви шукали, щоб знайти свою продукцію? Можливо, це “панські футболки” або “випускні сукні” або “пригодницькі камери”.

У виборі ключових слів є приємне місце. Важко класифікувати за широкими ключовими словами, як-от “взуття”, оскільки переважають найбільші роздрібні продавці. З іншого боку, нішева ключова фраза, як-от “фіолетові липучки-панк-черевики”, не набере достатньо пошукових запитів. Спробуйте щось посередині, як-от “панк взуття”.

Існує наука щодо вибору правильних слів і фраз. Нещодавно ми написали докладний пост про вибір ключових слів, що є гарною відправною точкою.

2. Виберіть ключове слово чи фразу, яка продається насправді

Ось найбільша різниця між звичайним SEO та SEO для Shopify:

Ви хочете, щоб шукачі, які насправді щось придбали.

Виберіть ключове слово чи фразу, яка продається насправді

Скажімо, ви продаєте прикраси ручної роботи на Shopify. Люди, які шукають «прикраси ручної роботи», можливо, шукають інформацію про виготовлення ювелірних виробів. Вас не цікавлять ці люди.

Ви хочете замовника, який хоче придбати прикраси ручної роботи. Спробуйте змінити ключові слова або фрази, щоб вони включали активні слова, такі як “купити”, “найкраще”, “дешево”.

Шукайте ключове слово чи фразу, які підказують намір придбати. Ознайомтеся з цим вичерпним посібником з пошуку вигідних ключових слів від Pardeep Goyal.

3. Розмістіть ці ключові слова у всіх потрібних місцях

Отримали ідеальні ключові слова? Чудово. Час розмістити їх там, де Google їх знайде.

У Shopify є п’ять важливих місць для розміщення ключових слів:

1. Назва сторінки

Це заголовок, який з’явиться на сторінці результатів Google.

page-title-shopify-seo

Зауважте, як цей магазин ставить перед назвою магазину ключову фразу “сонцезахисні окуляри”? Це тому, що все більше людей шукають “сонцезахисні окуляри”. Подумайте, як описати ваш магазин у назві.

shopify-page-title-seo

Перейдіть до Інтернет-магазину > Вподобання змінити своє.

Порада: намагайтеся зробити свій заголовок закликом до дії. Подумайте про це як заманливий заголовок, який вимагає натискання. Подивіться, як House of Fraser використовує активну CTA: “Купуйте годинник онлайн”

SEO CTA

2. Мета Опис

Метаопис – це короткий текст, який відображається під заголовком. Знову ж, розмістіть тут свої ключові слова, але намагайтеся зробити це описовим та інтригуючим. Це ваш шанс переконати клієнтів натискати.

Переконайтеся, що на кожній сторінці також є інший метаопис. Знову вирушайте до Інтернет-магазину > Вподобання.

мета-опис-seo-shopify

3. Опис зображення & Alt теги

Google досить розумний, але все ще не може побачити зображення, скажімо, червоного шкарпетки. Ви повинні сказати Google, що це червоний шкарпетку. Для цього перед завантаженням змініть ім’я файлу зображення на “червоний шкарпетку [ім’я магазину]”.

Ви також можете додати “alt-text”, тобто текст, який відображається, якщо веб-браузер не може завантажити зображення. Зробіть його описовим і включіть ваші ключові слова. Тепер Google може його знайти, прочитати та класифікувати.

shopify-seo-alt-тег

Хочу більше? Прочитайте посібник Shopify щодо оптимізації зображень вашого продукту.

4. Заголовки та заголовки (теги H1)

Ваші заголовки – одне з перших місць, де Google дивиться, щоб побачити, про що йдеться на вашому сайті. Переконайтеся, що на всіх сторінках товарів є заголовки опису, і не забудьте включити свої ключові слова.

5. Опис продукту та копія

Завжди включайте свої ключові слова в опис продукту, щоб допомогти Google знайти вашу сторінку. Також важливо писати унікальні та захоплюючі описи продуктів.

Не копіюйте опис виробника, оскільки – ймовірні, що ця копія вставляється в Інтернеті, і Google ненавидить копію копії. Крім того, ваші описи – чудовий шанс показати власний тон голосу та переконати клієнтів зробити покупку.

4. З’єднайте свої сторінки та вміст за допомогою внутрішніх посилань

Поряд із ключовими словами, посилання є важливим фактором ранжування для SEO. Почніть з використання внутрішніх посилань на всьому сайті. Посилання на домашні сторінки з домашньої сторінки. Налаштування посилань на категорії та посилання на продукти з вашого блогу.

Чим більше підключений ваш веб-сайт, тим більше Google розуміє про ваш магазин та його товари. Подумайте про це як про створення фундаменту або основи для вашого сайту.

5. Створіть зворотні посилання до магазину Shopify

Щоб оцінити ваш магазин, Google вивчає, які інші веб-сайти посилаються на вас. Google використовує алгоритм, заснований на кількості посилань та повноваженнях сайту, що посилаються на вас, щоб визначити ваш рейтинг.

Наприклад, якщо The Huffington Post та New York Times посилаються на ваші продукти, Google знає, що ви повинні мати справжній авторитет, тож ви будете займати вище.

Існує незліченна кількість способів генерувати посилання на ваш магазин Shopify. Надіслати прес-реліз допоможе отримати висвітлення в блогах, доповнене посиланням на ваш сайт. Пропонуючи писати гості для блогів у вашій ніші, ви також заробите посилання. Ви також можете просто надіслати веб-сайти електронною поштою та попросити їх переглянути або покласти на вашу продукцію.

Поради: НІКОЛИ не купуйте посилання, використовуйте ферму посилань або обмін посиланнями. Google використовує ці методи. Ви шукаєте поведінку природного зв’язку.

6. Заохочуйте відгуки клієнтів

Google любить унікальний вміст, регулярні оновлення та свідчення високої активності та задоволеності користувачів. Відгуки клієнтів галочкою ставлять кожне з цих полів і допомагають отримувати більше продажів. Безпрограшний.

Заохочуйте відгуки клієнтів

7. Налаштування переспрямувань для старих сторінок продукту

Будь-який інтернет-магазин згодом закінчиться на складі або відмінить товар. Якщо ви видалите цей товар, будь-яке посилання на цей товар тепер призведе клієнтів до сторінки помилок. Google ненавидить сторінки помилок, і це збільшить ваш показник відмов (ще один фактор, на який дивиться Google).

Натомість встановіть переадресації зі старих сторінок продукту на нові. Простий.

Ось як це зробити.

8. Використовуйте функцію блогу!

Вміст та ведення блогів дуже корисні для SEO. Це шанс видавити більше ключових слів і створити багато зворотних посилань і трафіку до вашого магазину Shopify. Це також впливає на довше утримання людей на вашому сайті (чудово підходить для SEO) та вказівку клієнтів на ваші продукти.

У Shopify є вбудована функція блогу, але вона недостатньо використовується. Запустіть стратегію вмісту та спробуйте вести ведення ведення ведення журналу раз на тиждень. Не знаєте, про що в блозі? НадихАтись!

9. Не турбуйтеся про карти сайту. Shopify вас охоплює

Один з найкраще зберігаються секретів Shopify – це те, що вони автоматично генерують файл sitemap.xml. Це індексує ваш вміст, продукти та сторінки, щоб Google міг їх легко знайти. Налаштування часто буває, але Shopify вас охоплює. Щойно у вас є URL-адреса мапи сайту, надішліть її на консоль пошуку Google, і вам буде запропоновано більше корисної інформації про ваш сайт.

Якщо ви не знаєте, де знаходиться ваша карта сайту, перейдіть до неї за адресою: your-url.com/sitemap.xml. В іншому випадку прочитайте цей посібник щодо Shopify.

Shopify має досить сильну основу для SEO, але за допомогою декількох хитрощів та хитрощів ви можете підняти рейтинги Google.

Ви намагалися покращити SEO для свого магазину Shopify? Повідомте мене в розділі коментарів.

І дотримуйтесь остаточної частини цієї серії Shopify, коли ми розглянемо просування та маркетинг вашого магазину Shopify для кінцевих продажів.

Аватар

Про автора

Бен – копірайтер і редактор з Лондона. Його роботи регулярно з’являються в «Хаффінгтон-пості», і він працював над кількома успішними копірайтинг-кампаніями для Sony UK. Не соромтеся спілкуватися з Беном через Twitter.

Як те, що ти читав?

Приєднуйтесь до наших передплатників, які отримують оновлення від Bitcatcha. Ми розсилаємо ексклюзивні онлайн-поради та поради.

Далі »

Підвищити залучення & Дохід за допомогою електронної пошти із привітальною серією (остаточний посібник з маркетингу електронної пошти, частина 3)

” Попередній

Ніколи не зламайте знову: огляд ніндзя безпеки

Вашого сайту досить швидко?

Не втрачайте продажу. Ознайомтеся зі швидкістю сервера тут.

Перегляньте наш рекомендований веб-хостинг

Зв’яжіться з нами

rss-значок   facebook-значок   щебетати значок пов'язаний-значок

Починай тут

 • Ваш Інтернет-магазин за 19 хвилин: Як налаштувати Shopify (Повне керівництво Shopify, частина 1)
 • 11 Ознайомтесь із функціями, про які ви не знали (але вони реалізовуватимуть ваші продажі): Повне керівництво Shopify, частина 2
 • Shopify SEO: 9 Essentials для підвищення рейтингу Google у вашому магазині (Повне керівництво Shopify, частина 3)
 • “Як я залучаю клієнтів ??” Перші 7 кроків до просування вашого магазину Shopify (Повне керівництво Shopify, частина 4)
 • UX Design Частина 1: Як скласти свою ціннісну пропозицію & Переконайте користувачів вжити заходів

Створіть Інтернет-магазин Shopify

Швидкі посилання

Шопіруйте

План / Ціноутворення

Шаблони

Посібник з налаштування

14-денне випробування

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map