Посібник для початківців з WooCommerce та 8 істотних розширень

Тут, у Bitcatcha, я люблю допомагати людям розвивати свої бізнес-ідеї. Насправді я нещодавно випустив велику статтю про те, як створити свій перший інтернет-магазин.


Там я запропонував використовувати плагін WooCommerce для WordPress. Багато людей попросили отримати більше інформації про цей інструментарій, тому сьогодні я копаю трохи глибше.

Що таке WooCommerce?

WooCommerce

WooCommerce – це простий (безкоштовний!) Плагін для WordPress. Він розміщений на вашому веб-сайті та виконує всю важку роботу зі створення вашого інтернет-магазину.

Це професійне рішення, яке забезпечує майже 30% усіх сайтів електронної комерції в Інтернеті. Він відображає ваші товари, обробляє замовлення та організовує вашу доставку.

Найкраще, що це дуже просто у використанні, і це абсолютно безкоштовно.

Підказка: 

Щоб забезпечити найкращі показники роботи, переконайтеся, що інтернет-магазин WooCommerce розміщений на керованому хостингу WordPress.

Розв’язування WooCommerce

Встановивши плагін WooCommerce, ви помітите, наскільки зрозуміла сторінка адміністратора. Перший крок – додавання вашого першого продукту. Хлопці з WooCommerce знають, що вам потрібно контролювати це, тому є чотири варіанти:

 1. Простий продуктЦе ваш середній продукт без змін. Як книга, сонцезахисні окуляри чи фотоапарат.
 2. Згрупований продуктЦе група супутніх товарів з незначними варіаціями. Наприклад, Apple використовуватиме параметр згрупованого продукту для продажу свого iMac з різницею розміру екрана.
 3. Зовнішній або дочірній продуктПродукт відображається та відображається на вашому веб-сайті, але клієнт фактично купує у третьої сторони.
 4. Продавці змінних товарів Модні продавці використовуватимуть це, наприклад, для продажу футболок різного розміру та кольору.

Одного лише цього достатньо, щоб розпочати роботу вашого магазину. Ви зробите свій перший продаж і почнете створювати бізнес. Але якщо ви дійсно хочете перевести речі на новий рівень, вам знадобляться деякі дивовижні розширення WooCommerce.

Ці додатки перетворять скромний інтернет-магазин в професійну імперію, яка заробляє гроші! (Варто зазначити, що, хоча WooCommerce є безкоштовним, більшість цих розширень постачаються з цінниками.)

Почнемо з рекомендованого розширення номер один від самого WooCommerce:

1. Доповнення до продукту

Ідеально підходить для: Додавання гравюр або налаштування до продуктів

Додатки для продукту

Багато інтернет-магазини надають вам можливість налаштувати обрану продукцію. Наприклад, ви можете додати гравюру або включити подарункове повідомлення. Якщо ви плануєте відкрити магазин ремесел, ювелірних виробів чи квітковий магазин, вам знадобиться це розширення!

Розширення Додатки для продуктів надає вашим клієнтам більше вибору та залучення. Ви можете застосовувати його у всьому світі (до всіх продуктів) або по одному.

> Отримайте додатки для продуктів зараз.

2. Таблиця тарифу доставки

Ідеально підходить для: Автоматичний розрахунок тарифів на доставку

Таблиця швидкості доставки

Опрацювання ваших витрат на доставку – це легко найприємніша річ щодо запуску інтернет-магазину. Ось чому доставка стільникових тарифів є такою економією життя.

Все, що вам потрібно зробити – це ввести розмір і вагу вашої продукції. Потім розширення буде обчислювати витрати для ваших клієнтів на основі їх місцезнаходження. Це доставляє всі клопоти з доставки та надає вашим клієнтам миттєві, точні тарифи на доставку.

> Отримайте таблицю тарифу доставки зараз.

3. Динамічне ціноутворення

Ідеально підходить для: Продажі та знижки!

Динамічне ціноутворення

Якщо ви хочете запускати розпродажі та пропонувати знижки (хто не любить хороший розпродаж?), Вам знадобиться це розширення. Динамічне ціноутворення дозволяє змінювати ціни на вашу продукцію, виходячи з різних факторів.

Наприклад, ви можете встановити знижку для лояльних клієнтів. Використовуючи це розширення, ви можете запропонувати знижку або бонус тим, хто вже придбав у вас п’ять товарів.

Можливо, ви хочете запустити розпродаж, коли ваш запас знижується під певним числом. Або, можливо, ви хочете знизити ціну на всі книги на 10%. Легко!

> Отримайте динамічні ціни зараз.

4. Відгуки про товари Pro

Ідеально підходить для: Формування довіри до вашого продукту

Огляд продукту Pro

Дослідження показали, що 88% клієнтів довіряють оглядам користувачів онлайн. З цієї причини Amazon робить такий акцент на своїй рейтинговій системі користувачів! Забезпечивши систему відгуків, ви можете показати новим клієнтам, яким люди довіряють та люблять вашу продукцію. Цього досить часто, щоб переконати їх у продажу.

Це просте розширення сприятиме збільшенню продажів та заохочуватиме більше взаємодії між вами та вашими клієнтами. Це важлива частина вашого нового онлайн-бізнесу.

> Отримайте відгуки про товар зараз.

5. Історія клієнтів

Ідеально підходить для: Розуміння своїх кращих клієнтів

Історія клієнтів

Це моє улюблене розширення, оскільки воно дає стільки розуміння того, як клієнти користуються вашим інтернет-магазином. Якщо ви читали мій останній блог про досвід користувачів, ви знаєте, наскільки важливо зрозуміти своїх користувачів, і налаштуйте свій веб-сайт навколо них.

Це розширення дозволяє робити саме це. Він показує, як саме ваші користувачі переглядають ваш магазин, щоб ви могли відстежувати, що працює. Що ще важливіше, ви можете зберігати повну історію покупок. За допомогою цієї інформації ви можете надсилати персоналізовані рекомендації своїм кращим клієнтам та підганяти досвід безпосередньо для них.

Але є ще краща особливість. Він обчислює вартість життя кожного клієнта, виходячи з історії їх покупки. Це точно говорить вам, хто є вашими найкращими клієнтами, тож ви можете їх винагородити і зберігати їх відданими.

> Отримайте історію клієнтів зараз.

6. Продовження електронної пошти

Ідеально підходить для: Підтримувати зв’язок з попередніми клієнтами

Відстежуйте електронні листи

Розширення для спостереження за електронною поштою чудово працює в поєднанні з додатком Історія клієнтів. Він дозволяє надсилати спеціалізовані та персоналізовані електронні електронні листи після того, як вони щось придбали. Ви можете написати електронний лист таким чином:

“Привіт! Сподіваємося, вам сподобався нещодавно придбаний [вставити товар]. Ви бачили наш останній асортимент? Ми хотіли б запропонувати вам знижку 10% на наступну покупку. “

Це прекрасний спосіб продовжити розмову та повернути їх ще більше! Налаштуйте електронну пошту для спостереження через будь-які потрібні інтервали.

> Отримайте подальше сповіщення електронною поштою зараз.

7. Очки та нагороди

Ідеально підходить для: Переконайтеся, що клієнти продовжують повертатися

Окуляри та нагороди

Іноді найпростіші хитрощі є найефективнішими! Клієнти люблять бали за винагороду, оскільки це дає їм над чим працювати. “Гаміфікуючи” ваш магазин – це ідеальний спосіб змусити клієнтів повертатися знову і знову. За допомогою цього розширення ви можете давати кожному продукту “бали” та легко показувати клієнтам їх балансовий бал.

Тут ви можете бути по-справжньому креативними зі своїми нагородами. Все, від халяви до знижок, працює дуже добре. Чому б не зробити його багаторівневою системою, щоб топ-покупці могли отримати доступ до системи «Золотих» очок? Це працює щоразу!

> Отримайте очки та нагороди вже зараз.

8. Рекомендації

Ідеально підходить для: Пропонуючи персоналізовані рекомендації клієнтам

Рекомендації

Амазонка – майстри рекомендування продуктів. Відвідайте їх веб-сайт, і ви побачите постійний потік продуктів, рекомендований особисто для вас. Це тому, що вони знають ваші звички покупки та перегляду. Вони створили розумну систему рекомендацій, тож вони показують вам речі, які ви вже хочете.

Це диявольсько геніально! Що ж, ви можете зробити те ж саме з розширенням Рекомендації. Цей додаток об’єднує ваші пов’язані товари разом і працює з вашою історією клієнтів, щоб запропонувати широкий вибір. Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам саме те, що вони хочуть, вони набагато частіше купують у вас.

> Отримайте рекомендації зараз.

Професійний Інтернет-магазин з WooCommerce

За допомогою WooCommerce та цих восьми розширень ви створите професійний інтернет-магазин. Ви також порадуєте своїх клієнтів і побачите прибуток.

Я хотів би почути від будь-яких користувачів WooCommerce там. Який у вас досвід роботи з цим плагіном та які розширення ви використовуєте?

Дотримуйтесь мене, тому що на наступному тижні я пропоную вам десять найкращих тем WordPress та WooCommerce. Побачимось!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map