Скидання WP – Скидання WordPress зроблено просто!

Пам’ятайте ті довгі темні ночі, коли ви розробляєте теми або створюєте свій сайт WordPress, і щось піде незворотно не так? Потім ви почнете плакати в кутку, думаючи про всі проблеми, які вам доведеться пройти, щоб перевстановити WordPress, щоб отримати чистий аркуш.


Ми всі були там.

Ну, можливо, я просто плачу, але ми всі розчаровані або принаймні трохи роздратовані проблемою, що доведеться перевстановити WordPress через помилку..

Кілька днів тому мій шановний бос доручив мені переглянути WP Reset – інструмент, який дозволяє відновити WordPress у початковий стан лише кількома клацаннями миші.

WP Скидання

До побачення, довгі клопітні переустановки. Настільки тривалі, важкі та клопітні процеси.

Гаразд, я драматичний. Перевстановити WordPress – це не все так складно, але це може стати досить стомлюючим.

Можливість скинути WordPress на свіжий аркуш, не турбуючись про видалення, ймовірно, врятує звичайну людину всі 5 хвилин, але це зручність, без якої я не можу жити, відчувши розкіш її переваг.

Що саме є скиданням WP

Якщо ім’я не надало його, це інструмент розробки WordPress, який дозволяє зручно скинути WordPress у початковий стан за кілька кліків.

Навіщо комусь це потрібно робити, запитаєте ви?

Давайте використаємо кухню як приклад. Уявіть, що вам потрібно довго готувати вишукану страву, а потім ви її робите, випадково просипавши цілу пляшку перцю в сковороду.

Вам доведеться:

 1. Викиньте інгредієнти на сковороду.
 2. Почистіть сковороду чистою.
 3. Почистіть посуд чистою.
 4. Перезавантажте все з нуля.

Насправді не потрібно так багато часу, щоб зробити все це, але якщо ви могли заощадити час, натиснувши кнопку, яка може усунути кроки 1 – 3, не було б сенсу робити це?

Це ж поняття стосується розробки WordPress. Іноді тут просто потрібен новий старт і пошук, це кнопка, яка зручно робити все для вас!

Наскільки легко реально використовувати скидання WP?

Використовувати плагін дуже просто.

Ви можете перейти на https://wpreset.com/ і завантажити плагін звідти, завантажити його у свій WordPress вручну та активувати, і вам буде зручно йти..

Завантажте WP Reset з WordPress.org

Я вирішив встановити його, шукаючи його за допомогою функції пошуку плагінів WordPress, оскільки я, очевидно, занадто ледачий, щоб самому завантажувати та завантажувати вручну.

Через кілька секунд плагін встановлюється, і я щаслива людина.

WP Скидання встановлено

Перш ніж ми продовжимо, я думаю, що ви, хлопці, доречно знати, що я страждаю від тривоги, особливо коли це стосується роботи з активами, які не належать мені

Сайт, на якому я тестую WP Reset, сидить у піддомені, який належить другові, і хоча мені дали чимало запевнення, що нічого не може піти не так, мій мозок уявляв тисячу різних сценаріїв про те, як все МОЖЕ піти не так (чорт ти Мерфі, ти винен, я такий параноїк!).

Не допомагає, що програму Wset Reset поставлено з великою кількістю попереджувальних знаків, які зловісно звучать:

WP Скидання налаштувань

Тим не менш, мені довелося протестувати цей плагін, тому я ігнорував своє гоночне серце і активував WP Reset. Потім мене привітали з цією скринькою, що ще більше нервувало мене.

Введіть

Немає жодних проблем, давайте закінчимо це. Я ввів «скинути» у поле і натиснув кнопку.

Тоді я бачу це.

остаточне підтвердження

До цього часу я потіла кулями, і всі ці попередження не допомогли. Я був * цей * близько до того, щоб вистрибнути у вікно і просто закінчити його.

Я стиснув зуби, заплющив очі і натиснув на небезпечну на вигляд велику червону кнопку.

Скидання

Речі були дивно спокійні. Нічого небезпечного для життя не сталося. Лише трохи анімації, що дозволяє мені зачекати, поки плагін скидає WordPress. Анімація дивно потішила дивитися, допомагаючи трохи полегшити мою неспокійну душу.

І тоді, за мить на очах, це сталося.

Відновлено

WordPress було відновлено у початковому стані буквально за 3 кроки. На це мені знадобилася вся хвилина.

Я перевірив інші сайти, що проживають у цьому домені, і вони були в безпеці. Все інше було нормальним, крім сайту, на якому я тестував цей плагін.

Знаючи, що все пройшло добре, я полегшено зітхнув.

Що робити, якщо я випадково скинув свій сайт за допомогою WP Reset?

Весь сенс усієї цієї історії в тому, що стосується вище, полягав у тому, щоб показати вам, як швидко працює перезавантаження WP та наскільки безпечним є його використання.

Буквально немає можливості випадково скинути що-небудь за допомогою цього плагіна, оскільки команда мала передбачливість розмістити декілька підтверджень і попереджень, перш ніж ви зможете перейти до натискання скидання.

Встановити плагін настільки просто, я думаю, що я міг би зробити свою бабусю з технологічними труднощами.

Використання його було також дуже простим – активуйте плагін, введіть “скинути”, натисніть кнопку “Передати”, а потім підтвердіть подання ще раз.

Зачекайте кілька секунд і вуаля, ваш WordPress встановить так само добре, як новий.

WP Скидання інших функцій

Основна мета цього плагіна – допомогти вам скинути WordPress, але це не означає, що він не може мати функції, які надають вам параметри того, що ви хочете робити..

Під головною панеллю “скидання” на панелі інструментів плагінів ви знайдете параметри після скидання, що дозволяє вам знову активувати поточну тему, повторно активувати скидання WP та повторно активувати всі активні додатки..

скидання повідомлення

Ці параметри особливо корисні, якщо ви хочете, щоб ваші параметри, плагіни та теми були такими, якими вони є. Скидання WP очистить усе чисто, але залиште свої параметри саме так, як вам подобається.

У розділі “Інструменти” ви знайдете параметри, що дозволяють робити окремі параметри скидання, наприклад:

 • Видалити перехідні
 • Очистити папку завантажень
 • Скинути параметри теми
 • Видалити теми
 • Видалити плагіни
 • Очистити або видалити власні таблиці
 • Видалити .htaccess файл

Більше опцій

Я не використовував ці параметри, але приємно знати, що вони є там, якщо вони нам потрібні.

У випадку навряд чи щось НЕ піде не так, ви можете зв’язатись із розробниками WP Reset безпосередньо для підтримки або попросити допомоги на громадському форумі.

Відповідна примітка – коли ви звернетесь до програми WP Reset за підтримкою, ви будете спілкуватися з людьми, які безпосередньо створили плагін, тож ви знаєте, що вам допоможуть отримати найкращу допомогу. Ніяких дурницьких аутсорсингів у цих чудових людей!

Вирок

Треба визнати, перш ніж робити цей огляд, я запитав себе, чи справді цей плагін потрібен чи ні. Все, що він робить, це скинути WordPress у початковий стан, і я можу це зробити, просто перевстановившись. Навіщо комусь потрібен цей плагін?

Після тестування цього плагіна я повинен був би сказати … Я не розумна людина.

Скидання WP – приголомшливе.

Казати, що нам не потрібен такий плагін у нашому житті, це як сказати, що нам не потрібно подушки для сну. Ми точно можемо обійтися без них … але чому б нам, особливо коли вони роблять наше життя набагато комфортнішим?

WP Reset простий в установці, простий у використанні, а головне, дуже зручний. Крім того, я дуже стараюся, але не можу знайти жодного мінусу цього плагіна! Я думаю, що з цього моменту мені доведеться встановлювати цей плагін із кожного сайту WordPress, який я створюю.

WP Reset призначений для розробників розробниками, тому це дійсно корисний інструмент. Якщо ви не один, ви не знайдете для цього багато користі, але, можливо, захочете його встановити, на всякий випадок, якщо вам знадобиться перевстановити WordPress.

Спробуйте WP Скиньте себе безкоштовно прямо тут.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map