Творчі способи пошуку ключових слів високого рейтингу та перетворення

Раніше я кидав ключові слова у свій вміст як думка.


Моїм пріоритетом було лише виведення вмісту. Я думав, що я, природно, почну займати рейтинг в Google, коли мої сайти зростають. На жаль, це не працює так.

Тепер я розумію, що мені не вистачало тонн трафіку та клієнтів.

Коли я почав налаштовувати свої ключові слова, я зміг помітити невикористані ніші та зайняти вище позиції.

Наприклад, Bitcatcha тепер займає першу сторінку Google за фразою “перевірка швидкості сервера”.

У цій публікації я покажу вам, як саме знайти ключові слова електронної комерції, які займають рейтинг у Google та активно генерують продажі.

(Крім того, у розділі про бонуси наприкінці я також покажу вам, де саме розмістити ці ключові слова на своєму веб-сайті).

SEO

Чому ключові слова та Google настільки важливі для електронної комерції?

Ось що стосується трафіку Google:

Це неймовірно орієнтоване. І тому прибуткові.

Якщо хтось шукає фразу “дешеве гірськолижне спорядження”, ви знаєте, що вони активно хочуть придбати. Вони можуть навіть мати свою кредитну карту в руці під час введення.

Цей тип пошукових запитів є головним джерелом для будь-якого продавця електронної комерції. Вони з більшою ймовірністю купують щось, ніж ведуче у соціальних мережах, оскільки вони активно полюють на товар.

І ти хочеш бути першим сайтом, який вони бачать.

Хочете трохи більше інформації про оптимізацію пошукових систем? Прочитайте наш останній посібник з SEO для власників електронної комерції.

Тепер, коли ми знаємо, чому ключові слова такі важливі, давайте поглибимося в хороші речі.

Як знайти ключові слова для електронної комерції, які займають рейтинг у Google та генерують продажі

Зверніть увагу, як я сказав “і генеруй продаж”?

Це тут дуже важливий фактор. Деякі ключові слова порівняно легко оцінити (особливо якщо ви орієнтуєтесь на незрозумілі). Однак ми хочемо класифікувати за ключовими словами, які фактично приносять гроші.

1. Вибір ключових слів голови, тіла та довгих хвостів

Вибір ключових слів електронної комерції є приємним місцем. Ви не хочете вибирати щось занадто широке (наприклад, “футболки”), оскільки вас розчарує конкуренція.

Але ви не хочете вибирати щось занадто ніше (наприклад, “зелені футболки з поло, з білими смужками”), тому що просто не вистачає людей, які шукають цього.

ключові слова, голова, тіло

(джерело зображення)

Ось як ключові слова зазвичай розбиваються:

а. Ключові слова “голова”: Це дуже загальні та широкі ключові слова, як, наприклад, наш “футболки”. Вони корисні, оскільки допомагають Google визначити, що ви продаєте. Але ви ніколи не збираєтесь займати рейтинг за цим ключовим словом.

У цьому ключовому слові переважають Asos, River Island, Boohoo.com. Величезні роздрібні торговці з командою SEO-експертів у їх розпорядженні. Ці ключові слова також мають меншу ймовірність конверсії, оскільки вони настільки загальні. Це браузери, а не покупці.

Якщо нам потрібні рейтингові ключові слова, які конвертують, нам доведеться піти глибше.

б. Ключові слова “body”: Ключові слова на тілі – це як правило, дещо більш націлена фраза. Наприклад, футболки “плюс розмір”. Конкуренція тут все ще досить жорстка, але вона більш цілеспрямована і перетворюється краще.

c. Ключові слова з довгим хвостом: Ключові слова з довгим хвостом ще більш конкретні. Наприклад, “плюс розмір старовинних футболок”. Тепер це дуже націлене ключове слово. Хто шукає цей термін, дійсно знає, чого хоче. Таким чином, вони набагато більше шансів на конверсію. Плюс конкуренція менша.

Відповідь?

Зосередьтеся на ключових словах “тіло” та “довгий хвіст”. Це ідеальне поєднання трафіку, реалістичний потенціал рейтингу та потужність конверсії.

2. Де знайти ці унікальні, перетворюючі ключові слова

Швидше за все, ви можете придумати кілька простих ключових слів у верхній частині голови. Якщо ви продаєте гірськолижне спорядження, ви можете запропонувати:

Лижі, купуйте лижі, лижні ціни, гірськолижні полюси, гірськолижні рукавички, гірськолижні черевики тощо …

Це хороший початок. Але давайте поцікавтеся на кілька більш націлених ключових слів.

а. Використовуйте Планувальник ключових слів Google, щоб побачити, що люди шукають

Планувальник ключових слів Google – це перша зупинка для ключових слів. І тут можна знайти багато ідей.

Увійдіть або створіть обліковий запис Google AdWords. Перейдіть до інструментів > планувальник ключових слів. Потім введіть одне із своїх ключових слів у це поле:

планувальник ключових слів

Тепер він точно покаже, які саме ключові слова шукають люди в Google. Перше, що ви побачите, – це “ідеї групи оголошень”. Це скарбниця ідей ключових слів.

планувальник ключових слів

Лише з цього пошуку ми можемо додати до нашого списку тони ключових слів:

Лижний продаж, лижний одяг, сноуборди, дитячий лижний одяг, лижні черевики, лижі та сноуборди.

Потім натисніть на “Ідеї ключових слів”.

планувальник ключових слів

Ось ще кілька ключових слів, яких ми не підібрали:

Лижний спорядження, продаж лиж, лижні шоломи, магазин лиж.

Які всі ці цифри та запропоновані ставки? До цього ми повернемося незабаром. Наразі ми просто збираємо ключові слова.

б. Шахта Amazon, Google і Wikipedia для натхнення для ключових слів

Планувальник ключових слів Google – це гарне місце для початку. Але є лише одна проблема: вона показує всю цю ж інформацію і вашим конкурентам.

Отже, ви повинні проявити трохи творчості, щоб знайти нішу ключових слів, на яку не орієнтовані ваші конкуренти. Амазонка та Вікіпедія чудово підходять для цього. (Я навчився цієї хитрості від Брайана Діна у Беклінко.)

* Амазонка

Почнемо з Amazon. Спочатку введіть одне із ключових слів у рядок пошуку:

Амазонський пошук

Ще чотири чудові ключові слова:

Лижі з прив’язками, лижі чоловічі, лижі жіночі, лижі 160см.

Тепер використовуйте категорії Amazon:

Ключові слова категорії Амазонка

Це ще багато ключових слів:

Лижі для спуску, окуляри, катання на лижах Telemark, лижі для бігових доріжок, лижні сумки, гірськолижні костюми для хлопчиків, зимові види спорту.

* Google

Далі, перейдіть до Google і почніть вводити свої ключові слова:

пошукові ключові слова Google

Більш прості ключові слова …

А потім проведіть вниз у нижній частині сторінки для відповідних пошукових запитів:

ключові слова, пов’язані з пошуком Google

Простий.

* Вікіпедія

Нарешті, пройдіться до Вікіпедії, щоб вибрати кілька ключових слів із довгим хвостом. Шукайте деякі основні ключові слова та перегляньте поле вмісту:

Ключові слова вмісту вікіпедії

І розділ зовнішніх посилань:

Вікіпедія зовнішні посилання

Деякі додаткові ключові слова з довгим хвостом включають:

Нічні лижі, лижі на свіжому повітрі, піста, шкури, віск, лижі асиметричні, одинарні довгі лижі, альпійські, нордичні, комбіновані, спускові, напівтрубні, склоплейле тощо …

3. Хтось насправді шукає ваші ключові слова?

Тепер, коли ви озброєні великою кількістю нових ключових слів, нам потрібно знати, чи хтось насправді їх шукає. Зрештою, ми хочемо, щоб ключові слова, які люди шукали!

Запам’ятайте всі цифри та цифри у своєму Планувальнику ключових слів? Настав час повернутися назад і розібратися в них.

Завантажте планувальник ключових слів і почніть вводити деякі зі своїх улюблених ключових слів, які ви зібрали до цього часу:

об'єм планувальника ключових слів

Цифра, яку ми дивимося тут, – ‘середня. щомісячні пошукові запити “. Як бачимо, ключове слово “лижі” отримує – на сьогоднішній день – найбільші місячні пошукові запити.

Але оцінити цей величезний пошуковий термін буде майже неможливо.

Ось інший кінець спектру:

низький обсяг ключових слів

Майже ніхто не шукає “асиметричні лижі”, тому ми можемо викинути це.

Ви можете почати виключати будь-які ключові слова, у яких занадто багато або занадто мало щомісячних пошукових запитів. Пам’ятайте, ми шукаємо це солодке місце.

4. Чи дійсно ці пошукачі щось купують?

Обсяг пошуку – одне. Але ми хочемо орієнтуватися на ключові слова, які приваблюють покупців, а не веб-переглядачів. Чи фактично ваші ключові слова призведуть до продажів?

Ось де ми починаємо дивитись на інші фігури на столі. Візьмемо одне з ключових слів, які ми розкрили, “лижні прив’язки”:

наміри покупця ключових слів

У нього ідеальна кількість щомісячних пошукових запитів. Достатньо для надсилання трафіку, але не надто, щоб вас здивували великі гармати.

Але зверніть увагу на колонку “конкуренція” та “запропонована пропозиція”. “Конкуренція” означає, скільки рекламодавців борються за використання цього ключового слова для реклами.

Порада: ви, як правило, можете довіряти рекламодавцям, оскільки вони витрачають тисячі доларів на дослідження. Якщо конкуренція висока, це тому, що це ключове слово конвертує.

Важлива пропозиція також важлива. Чим вища ставка, тим більше шансів на конверсію. Пам’ятайте, що рекламодавці платитимуть 1 фунт за клік, лише якщо думають, що збираються продати. Тож це досить надійний захід.

Порівняйте це з більш загальним ключовим словом, наприклад, лижним. Незважаючи на високий обсяг пошукових запитів, існує низька конкуренція та низька запропонована пропозиція:

ключове слово низький намір покупця

Чому??

Тому що “лижні прив’язки” набагато, набагато конкретніші. Кожен, хто шукає це слово, активно хоче придбати. Хтось, хто шукає “лижі”, не обов’язково є покупцем.

5. Перевірте конкуренцію в Google

Після того, як ви знайдете кілька ключових слів із гарним обсягом та комерційним наміром, виконайте пошук за цим ключовим словом у Google.

(Переконайтеся, що у вас встановлений Mozbar, щоб ви могли бачити повноваження сторінки, повноваження домену та кількість зворотних посилань на кожен веб-сайт. Це всі показники того, наскільки оптимізовано кожен сайт для пошукових систем – чим вище, тим краще. Потрібна додаткова допомога в розумінні це? натисніть тут.)

Ось три найкращі результати для “лижні прив’язки”:

результати пошуку за ключовими словами

Зауважте, як третій результат має авторитет сторінки всього 1/100! Ще краще, на цю сторінку є 0 зворотних посилань. Це погано оптимізована сторінка для SEO, але це вже третій результат.

Маючи добре написану статтю чи сторінку продукту про прив’язки лиж, ви можете створити кілька посилань назад і легко відкинути їх від рейтингу.

І так, я щойно виявив значну невикористану нішу. Вважайте моїм подарунком будь-кого в галузі пригодницьких видів спорту!

Спробуйте це самостійно!

Створіть власний список ключових слів електронної комерції для свого сайту за допомогою планувальника ключових слів Google, Вікіпедії та Амазонії.

Потім використовуйте Планувальник ключових слів і Google, щоб виділити ідеальне поєднання обсягу пошуку та наміру покупця.

Вітаємо, у вас є ключове слово з високою конверсією!

Розділ про бонуси: де розмістити свої ключові слова для оптимального SEO

Пошук цих ключових слів з високою конверсією – одне. Ін’єкція їх на ваш сайт – ще одна. Ось найкращі методи, спеціально для сайтів електронної комерції.

1. Теги заголовків

Це найважливіше місце для ваших ключових слів. Назва будь-якої сторінки – це перше місце, на яке виглядає Google. Подивіться, як Asos використовує ключове слово body на цій сторінці. “Чоловічі Plimsolls” – це простий та SEO-специфічний тег заголовка:

Тег заголовка Asos

Ви також помітите, що в описі також використовується пов’язане ключове слово з довгим хвостом, “плімпсол”, що ковзає.

Коли ви використовуєте ключові слова в тегах заголовка, спробуйте розмістити ключове слово на початку заголовка. Google прагне надати більше ваги, коли ви це робите.

2. Унікальні описи товарів

Так багато інтернет-роздрібних торговців вирізають і вставляють описи своїх товарів від виробника. Це велика помилка. Якщо ви це зробите, ви копіюєте вміст (який ненавидить Google) і не визначаєте власні ключові слова.

Знайдіть час, щоб скласти унікальний та детальний опис кожного товару, який ви продаєте. Використовуйте своє основне ключове слово кілька разів, особливо вгорі опису. Залиште решту опису відповідними ключовими словами з довгим хвостом.

Google також надає перевагу довгому вмісту, тому не бійтеся писати довгі описи продуктів, наповнені корисними ключовими словами. Ознайомтеся з описом продукту Amazon для Kindle Paperwhite. Це надзвичайно багато разів, використовуючи ключове слово “Kindle Paperwhite”, не шукаючи спаму.

Опис продукту Kindle

Продовжується ще шість розділів …

3. Категорії

Google сканує назви ваших категорій за ключовими словами. Тож переконайтеся, що ви використовуєте в заголовках вашої категорії чіткі ключові слова, що перетворюють.

4. Зміст – огляди та топ-десятки

Вміст – це ідеальний спосіб ввести більше ключових слів на ваш веб-сайт. Це також ще один шанс використовувати оптимізований тег заголовка, який ми знаємо, що Google любить.

Одна проста ідея – це огляд відгуків та десятки на вашому веб-сайті. Цей вміст нижче допомагає одному продавцю електронної комерції оцінити фразу “кращі сноуборди”:

Змістові ключові слова

Хоча вміст не продає нічого безпосередньо, він звертається до цільової аудиторії та домінує над іншим пов’язаним ключовим словом у Google.

5. Образи

Оскільки Google – це гігантська машина, вона не може дивитися на картинку і миттєво розуміти, що це таке. (Вони хороші, але вони не такі хороші … поки).

Якщо на вашому веб-сайті електронної комерції повно фотографій взуття, Google не знає, що це взуття, поки ви не скажете це. Ви робите це з назвою файлу зображення та “alt тегами”.

Використовуйте їх для опису вашої фотографії простою англійською мовою. Введіть своє ключове слово, але зосередьтесь на тому, щоб Google зрозумів, що таке зображення.

Скажімо, ви продаєте взуття на своєму веб-сайті:

Приклад ключового слова All Star All Star

Найкращим тегом заголовка для цього продукту буде: «Converse All Star black high trainers». Будьте максимально конкретними та подумайте, як люди шукають ці продукти.

Зробіть це для кожного продукту на вашому сайті.

6. URL-адреси

Не забудьте спростити свої URL-адреси чіткими, оптимізованими за ключовими словами фразами.

Твоя черга!

Хитрість полягає в тому, щоб спочатку знайти прибуткові та невикористані ключові слова, а потім створити вміст, щоб ним скористатися.

Спробуйте скористатися цими методами, щоб посилити свій SEO, і дайте мені знати, як ви продовжуєте працювати.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map