Вашого веб-сайту досить швидко? 5 різних способів її виміряти

Чи знаєте ви, наскільки швидкий ваш веб-сайт?


Це питання, яке мене довго турбує.

У своєму останньому дописі я пояснив, як повільний веб-сайт може дійсно нашкодити вашим відвідувачам числу та продажам. Я показав вам, як Amazon втратить дивовижні 1,6 мільярда доларів, якщо вони сповільниться!

Швидкість веб-сайту дійсно має значення!

Річ у тім, що в Інтернеті є багато перевірок швидкості веб-сайту. Але більшість із них говорить лише одне: скільки часу потрібно для завантаження всього веб-сайту, від початку до кінця.

Що насправді не дає достатньо розуміння того, що відбувається. Є багато шарів, які входять до загальної швидкості веб-сайту. Потрібно збільшити масштаб кожного з них і подивитися, що відбувається.

Зважаючи на це, я склав список найкращих інструментів для перевірки кожного рівня швидкості вашого веб-сайту. Але спочатку невелике читання фону …

Швидкий розбір веб-сайтів про швидкість

Перш ніж ми зациклюємося на інструментах, якими можна скористатися для перевірки швидкості, нам потрібно трохи розібратися в цьому.

Швидкість веб-сайту залежить від величезної кількості факторів. Розбившись просто, є дві основні частини:

а. Ваша швидкість сервера

Швидкість сервера – це ваш двигун. Це основи вашого веб-сайту.

Це визначається продуктивністю та розташуванням вашого веб-хоста.

Як ви очікували, ви хочете, щоб ваш двигун був максимально швидким. Подумайте про це, як автомобіль Формули-1. На автомобілі F1 ви можете налаштувати кузовні кузови скільки завгодно. Але без основної швидкості двигуна ви програєте гонку!

Так само і з вашим веб-сайтом.

Швидкість вашого основного сервера – це перше, що в списку.

б. Завантаження всіх даних (зображення, веб-дизайн, код, плагіни, медіа)

Друга частина швидкості веб-сайту – це все інше. Це всі дані, які ваш веб-сайт має завантажувати та показувати відвідувачам.

Як ви можете собі уявити, якщо ваш сайт наповнений величезними зображеннями, складним кодом і хитромудрим дизайном, це займе набагато більше часу, щоб завантажити все це.

Оскільки існує дуже багато факторів, які впливають на швидкість завантаження веб-сайту, найкраще використовувати різноманітні інструменти для вимірювання швидкості завантаження.

Наприклад, середня перевірка швидкості веб-сайту може сказати, що ваш сайт завантажується за три секунди. Але це не допомагає точно визначити проблеми.

Отже, почнемо з перевірки швидкості двигуна. Ваша швидкість сервера.

1. Перевірка швидкості сервера Bitcatcha

Перевірка швидкості сервера Bitcatcha

Перший інструмент – це перевірка швидкості двигуна. Йдеться про те, щоб ці основи були максимально міцними.

Наша перевірка швидкості сервера Bitcatcha вимірює лише час відгуку вашого сервера. Ми покажемо вам чітку інформацію про те, як швидко працює ваш двигун.

Ми робимо це за допомогою пінгнгу вашого сервера з восьми різних місць по всьому світу та вимірювання часу реакції. Потім ми покажемо вам середній розбиток.

Отже, який хороший результат?

Швидкий і чуйний сервер поверне бал B + на діаграму швидкості сервера Bitcatcha. Все нижче, і напевно є можливість для вдосконалення.

Google заявив, що шукає час відповіді сервера 200 мс, тому прагніть цього!

Коли ви шукаєте надзвукові швидкості, завжди почніть з двигуна. Почніть зі швидкості сервера.

> Перевірте швидкість свого сервера зараз

2. Інформація про сторінку Google

Протягом багатьох років Google давав зрозуміти, що швидкість має значення.

“Тут, в Google, ми одержимі швидкістю. Швидші сайти створюють задоволених користувачів. “

Підвищена швидкість завантаження веб-сайтів не тільки покращує роботу користувачів, але й допомагає підтримувати рейтинг в Google.

На щастя, Google не залишає вас у темряві щодо швидкості вашого веб-сайту. Вони створили маленький блискучий інструмент під назвою Page Insights. Він вимірює вашу загальну швидкість веб-сайту, але розбиває його на частини, що розбиваються.

Все, що вам потрібно зробити, – це помістити адресу вашого веб-сайту в заголовок і дозволити машині працювати. Тоді Google дає оцінку за 100 за загальну швидкість настільних та мобільних пристроїв.

Вони також дадуть вам повну інформацію про все, що сповільнює роботу вашого сайту, із пріоритетним списком. Ось, що повертається, коли ви розміщуєте веб-сайт New York Times в «Сторінки статистики».

Інформація про сторінку Google

Як бачите, The New York Times може пришвидшити свій веб-сайт, включивши компресію та ефективніше кешуючи браузер. Існує також велика кількість невеликих змін коду, які слід внести.

> Спробуйте статистику сторінки

3. WhichLoadsFaster.com

Ви коли-небудь замислювалися, чи ваш веб-сайт швидший, ніж ваші конкуренти?

WhichLoadsFaster.com – це чудовий інструмент, який поєднує два веб-сайти один проти одного. Це фантастичний спосіб виміряти свою швидкість по відношенню до суперника!

Давайте подивимося на найбільших конкурентів в Інтернеті і подивимося, хто виграє.

Apple проти Adobe
Переможець: Adobe

Apple проти Adobe

Google проти Bing
Переможець: Бінг

Google проти Bing

Facebook проти Twitter
Переможець: Facebook

Facebook проти Twitter

Whichloadsfaster.com використовує власний веб-переглядач для тестування швидкості, тому результати мають похибку. Кожне розташування та швидкість браузера різна. Краще не сприймати це занадто серйозно. Але це цікавий показник швидкості порівняння вашого веб-сайту з іншими.

> Спробуйте WhichLoadsFaster.com

4. Вплив навантаження

Все, що я вам показав, вимірює відповідь вашого веб-сайту на поточному рівні.

Але що робити, якщо раптом ви отримали потоп відвідувачів? Що робити, якщо на ваш сайт одразу зійшло 100 000 людей? Якщо ви проводите велику рекламну кампанію або запускаєте продукт, це може статися. І до цього потрібно бути готовим!

Коли на ваш сайт відразу приходить багато людей, це неминуче сповільнюється.

Load Impact імітує тисячі людей, які отримують доступ до вашого сайту, а потім перевіряє його реакцію. Як швидко ваш веб-сайт реагуватиме на вагу потоку трафіку?

Програмне забезпечення імітує реальний трафік, надсилаючи пінг з 10 різних місць, різних мобільних мереж та браузерів. Якщо ви починаєте бачити великі сплески трафіку, які надходять на ваш сайт, саме час скористатися функцією Load Impact, щоб побачити, чи може ваша поточна установка впоратися з цим.

> Спробуйте зараз Завантажити вплив

5. Пінгдом

Pingdom – це всебічне технологічне рішення для розробників, але воно має один акуратний інструмент, коли справа стосується швидкості веб-сайту. Це зменшує час завантаження відповідно до кожного елемента на вашому сайті. Він показує, які саме зображення, код або javascript уповільнюють вас.

Він визначає ваші проблеми, виділяючи елементи веб-сайту, які завантажуються найдовше.

Це означає, що ви можете швидко та легко знайти порушників та зменшити їх на своєму сайті. Ось як виглядає розбивка у Facebook:

Пінгдом

> Спробуйте Pingdom зараз

Найрозумніші власники веб-сайтів використовують комбінацію цих інструментів разом. Оскільки швидкість веб-сайту має багато різних шарів і факторів. Кожен повинен вимірюватися окремо.

Спробуйте їх усі, і виміряйте швидкість вашого веб-сайту з будь-якого кута, зверху вниз.

Як завжди, я тут, щоб допомогти, і я хотів би почути ваші думки про швидкість веб-сайту!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map