WordPress ovládá 24% internetu.

To je více než 75 milionů webových stránek.

Pokud jste si přečetli můj průvodce nastavením internetového obchodu, víte, že už ho velmi doporučuji. Je to nejlepší místo pro zahájení vaší nové nákupní říše online.

Vydrž, co přesně je WordPress?

Wordpress

Pokud jste ve hře nováčkem, WordPress je platforma, která vám umožní vytvořit si vlastní webové stránky. Vyberete design, rozvržení, adresu. Dělají všechny počítačové podvody. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vytvořit svůj vlastní web.

Než budeme pokračovat, je třeba poznamenat, že mluvím o WordPress.ORG, nikoli WordPress.COM. To je rozdíl. Na WordPress.COM je vaše úroveň kontroly omezená a hostitele sdílíte s miliony dalších. Na WordPress.ORG si stáhnete software a sami ho hostíte. Je to trochu víc práce, ale získáte mnohem větší kontrolu a kreativitu. Pokud stavíte internetový obchod, WordPress.ORG je místo, kde musíte být.

Dobře, tak proč to majitelé online obchodu milují?

Důvod č. 1. Je to zdarma

Nemůžete se hádat s ceníkem WordPress. Stažení softwaru a zahájení práce není nic. Zjistíte, že jiné možnosti internetového obchodu obvykle přicházejí s náklady na spuštění.

Například hlavní konkurent, Shopify, začíná se stálým poplatkem 29 $ měsíčně a při růstu roste. Jiné platformy, jako jsou Etsy a eBay, se zdravě podílejí na vašich tržbách.

S aplikací WordPress můžete nastavit prodej a prodej prvního produktu bez zaplacení penny hostiteli. Umožní vám udržet více vašeho zisku než jakákoli jiná služba online.

Pokud jste novým majitelem obchodu, počítá se každá cent.

Důvod č. 2. Nastavení je opravdu snadné

WordPress se může pochlubit slavnou „pětiminutovou instalací“. Není to přehánění. Průvodce krok za krokem vás snadno provede a během několika minut budete mít web online.

Jedinou složitou částí je nastavení webhostingu. Abyste mohli používat WordPress.org, budete potřebovat nejlepší hosting blogů. To je pozemek, který vám umožní vytvořit web.

Naštěstí máme v Bitcatche všechny odpovědi hostitele webu! Uvádíme úplný seznam doporučených webových hostitelů, abyste pro vás našli ten pravý. Dokonce jsme oslovili uživatele a ptali jsme se jich, jak dobře funguje jejich hostitel.

Důvod č. 3. Nemusíte být kreativní webový designér nebo kódovací genius

Mnoho lidí se vyhýbá vytváření svých vlastních webových stránek, protože neví, jak napsat kód.

Krása WordPress spočívá v tom, že nepotřebujete znát jediný řádek HTML (i když to může trochu pomoci). To je ideální pro majitele online obchodů, kteří se chtějí jen soustředit na prodej svého produktu!

Můžete si vybrat z tisíce bezplatných témat – nebo návrhů. Téma je šablona pro váš web, kterou můžete vyladit a změnit. Většina z nich je zdarma; jednoduše kliknete na svou oblíbenou a sledujete, jak se vaše webové stránky mění v preferovaný design.

Osobně doporučuji zaplatit trochu peněz za jedinečné a kvalitnější téma. Pokud hledáte rychlou odpověď, zkuste téma Avada. Je to nejoblíbenější téma, které vám okamžitě poskytne profesionální dojem.

Avada

Také byste se měli ujistit, že je téma kompatibilní s WooCommerce. (WooCommerce je sada nástrojů, kterou budete potřebovat k tomu, abyste na svém webu řídili nákupní mechanismus). Téma jako Divi je pro to ideální.

Důvod č. 4. Je to mobilní přátelské

Možná to nevíte, ale více než polovina veškerého přístupu k internetu probíhá na mobilním zařízení. To znamená, že většina vašich potenciálních zákazníků používá smartphone nebo tablet najednou.

Pokud to není dost překvapivé, jsou zde další statistiky pro mobilní nakupování:

  • Přístup k mobilnímu internetu nyní překonal přístup k počítači a notebooku.
  • Mobilní nakupování roste a v roce 2019 vyskočilo z 8% na 15%.
  • Do roku 2021 se na mobilním zařízení uskuteční 72% elektronického obchodování.

(statistiky z Selz.com)

Ale jak vytvořím mobilní web??

Ne, WordPress to udělá za vás! Jen nezapomeňte vybrat citlivé téma při navrhování vašich stránek. „Responzivní“ znamená, že se váš web přizpůsobí tomu, které zařízení se k němu připojí. Pokud je váš zákazník na iPhone, váš internetový obchod se změní na obrazovku iPhone. Pokud se jedná o tablet nebo stolní počítač, zapadne na větší obrazovku. Téma Avada, které jsem doporučil, je plně citlivé.

Výběr responzivního motivu WordPress znamená, že se nemusíte starat o to, odkud zákazníci přicházejí. Musíte jen udělat skvělé výrobky.

Důvod č. 5. Tisíce pluginů vám umožní dělat vše, co chcete

„Pluginy“ jsou jednoduché kousky softwaru, které se připojují k vašemu webu a přidávají nové funkce a funkce. Pokud pro svůj web máte nápad, existuje téměř vždy plugin, který vám to pomůže.

Chcete sbírat e-mailové adresy pomocí přihlašovacího formuláře? Snadno se o to postará plugin MailChimp.

Chcete automaticky vypočítat poštovné a daně pro své zákazníky? Snadno, je tu doplněk WooCommerce.

Chcete tlačítka sdílení sociálních médií na celém svém webu? To udělá také sociální plugin. Jednoduše nahrajte svou administrátorskou stránku WordPress a přejděte na kartu „pluginy“. Vyhledejte to, co chcete, a stáhnete jej jediným kliknutím. K tomu ani nepotřebujete žádné technické know-how. Všechny možnosti přizpůsobení jsou jednoduché a přímé.

Doplňky WordPress

[Zůstaňte s námi, protože příští týden jdeme hluboko do světa pluginů, abychom vám ukázali všechny nejlepší možnosti pro internetové obchody.]

Je to živé! Průvodce pro začátečníky k WooCommerce & 8 základních rozšíření

Důvod č. 6. Je to bezpečné a bezpečné

Věděli jste, že 51% nakupujících opustí svůj online vozík, protože se necítí pohodlně při zadávání údajů o své kreditní kartě? Online podvod je velmi skutečný problém. A pokud provozujete internetový obchod, zpracováváte některé neuvěřitelně jemné informace.

Potřebujete platformu, které můžete věřit. A že vaši zákazníci věří. WordPress je díky své obrovské infrastruktuře pevně chráněn před hackery. Bez silného bezpečnostního systému nebudete moci napájet 75 milionů webových stránek! Můžete věřit WordPress, stejně jako vaši zákazníci.

Vytvoření internetového obchodu nebylo nikdy tak jednoduché, bezpečné (a zdarma!)

V příštích několika týdnech vám představíme základní témata a doplňky, díky nimž se váš internetový obchod stane strojem na vydělávání peněz, takže zůstaňte s námi.

Je to živé! Průvodce pro začátečníky k WooCommerce & 8 základních rozšíření

P.s. Rád bych slyšel od všech majitelů obchodů, kteří v současné době používají WordPress. Máte na platformě pozitivní (nebo negativní) zkušenosti? Prosím, podělte se o své myšlenky nebo otázky v sekci komentářů.

Nyní se podívejte, proč nejlepší internetové obchody WordPress používají jako svou základnu hostovanou platformu Managed WordPress.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me