Víte, jak rychlý je váš web?

Je to otázka, která mě dlouho trápila.

Ve svém posledním příspěvku jsem vysvětlil, jak může pomalý web skutečně poškodit vaše návštěvnické čísla a prodej. Ukázal jsem ti, jak Amazon ztratí úžasných 1,6 miliard dolarů, pokud zpomalí!

Rychlost webu opravdu záleží!

Jde o to, že na internetu je spousta webových kontrolerů rychlosti. Ale většina z nich vám jen řekne jednu věc: jak dlouho trvá načtení celého webu, od začátku do konce.

Což vám nedává dostatečný přehled o tom, co se děje. Existuje celá řada vrstev, které ovlivňují celkovou rychlost vašeho webu. Musíte přiblížit každou z nich a zjistit, co se děje.

S ohledem na to jsme sestavili seznam nejlepších nástrojů pro kontrolu každé vrstvy rychlosti vašeho webu. Nejprve si ale trochu přečtěte pozadí …

Rychlý přehled vědy o rychlosti webových stránek

Než se dostaneme do nástrojů, které můžete použít ke kontrole rychlosti, musíme o tom trochu více porozumět.

Rychlost webových stránek závisí na velkém množství faktorů. Jednoduše řečeno, existují dvě hlavní části:

A. Rychlost vašeho serveru

Rychlost vašeho serveru je váš motor. Je to základ vašeho webu.

Je to určeno výkonem a umístěním vašeho hostitele webu.

Jak byste očekávali, chcete, aby byl váš motor co nejrychlejší. Myslete na to jako na vůz Formule 1. Na karosérii F1 můžete vyladit karosérii, kolik chcete. Ale bez základní rychlosti motoru ztratíte závod!

S vaším webem je to stejné.

Rychlost vašeho základního serveru je první věcí na seznamu.

b. Načítání všech dat (obrázky, webdesign, kód, pluginy, média)

Druhou částí rychlosti webu je všechno ostatní. Všechna vaše data musí váš web načíst a zobrazit návštěvníkům.

Jak si dokážete představit, pokud je váš web plný enormních obrázků, komplikovaného kódu a složitého designu, jeho načítání trvá mnohem déle.

Protože existuje mnoho faktorů, které ovlivňují rychlost načítání webových stránek, je nejlepší měřit rychlost pomocí různých nástrojů.

Například vaše průměrná kontrola rychlosti webových stránek vám může říct, že se váš web načítá za tři sekundy. Ale to nepomůže určit problémy.

Začněme tedy kontrolou rychlosti motoru. Rychlost vašeho serveru.

1. Bitcatcha Server Speed ​​Checker

Bitcatcha Server Speed ​​Checker

První nástroj je o kontrole rychlosti vašeho motoru. Jde o to, aby tyto základy byly co nejsilnější.

Naše Bitcatcha serverová kontrola rychlosti měří pouze dobu odezvy vašeho serveru. Ukážeme vám jasnou informaci o tom, jak rychle běží váš motor.

Děláme to tak, že pingujeme váš server z osmi různých míst po celém světě a změříme dobu odezvy. Pak vám ukážeme průměrné rozdělení.

Jaký je dobrý výsledek??

Rychlý a pohotový server vrátí B + skóre v grafu rychlosti bitcatchového serveru. Cokoli nižší, a určitě existuje prostor pro zlepšení.

Google řekl, že hledají dobu odezvy serveru 200 ms, proto si to zaměřte!

Pokud hledáte nadzvukovou rychlost, vždy nastartujte s motorem. Začněte rychlostí serveru.

> Zkontrolujte rychlost vašeho serveru

2. Statistiky stránky Google

Po celá léta společnost Google dala jasně najevo, že na rychlosti záleží.

“Tady na Googlu jsme posedlí rychlostí.” Rychlejší weby vytvářejí spokojené uživatele. “

Zvýšená rychlost načítání webových stránek nejen zlepšuje uživatelský dojem, ale také pomáhá udržovat vaše hodnocení na Googlu.

Naštěstí Google vás nenechá ve tmě ohledně vaší konkrétní rychlosti webu. Vytvořili skvělý malý nástroj s názvem Page Insights. Měří vaši celkovou rychlost webových stránek, ale rozděluje ji na bitesize části.

Vše, co musíte udělat, je vložit adresu svého webu do záhlaví a nechat zařízení začít pracovat. Google vám pak dává skóre ze 100 pro celkovou rychlost počítače a mobilu.

Rovněž vám poskytnou kompletní přehled všech věcí, které zpomalují váš web, se seznamem priorit. Když vložíte web New York Times do funkce Statistiky stránek, vrátíme se sem.

Statistiky stránky Google

Jak vidíte, The New York Times by mohl urychlit svůj web tím, že umožní kompresi a efektivnější používání mezipaměti prohlížeče. Existuje také spousta malých úprav kódu.

> Vyzkoušejte nyní Statistiky stránek

3. WhichLoadsFaster.com

Přemýšleli jste někdy, zda je váš web rychlejší než konkurence?

WhichLoadsFaster.com je skvělý nástroj, který postaví dva weby proti sobě. Je to fantastický způsob, jak změřit rychlost proti soupeři!

Podívejme se na některé z největších konkurentů internetu a uvidíme, kdo vyhraje.

Apple vs. Adobe
Vítěz: Adobe

Apple vs. Adobe

Google vs Bing
Vítěz: Bing

Google vs Bing

Facebook vs Twitter
Vítěz: Facebook

Facebook vs Twitter

Whichloadsfaster.com používá k testování rychlosti svůj vlastní prohlížeč, takže výsledky mají určitou chybu. Každé umístění a rychlost prohlížeče se liší. Nejlepší je brát to příliš vážně. Je to však zábavný údaj o tom, jak rychle je váš web porovnáván s ostatními.

> Vyzkoušejte WhichLoadsFaster.com

4. Dopad zatížení

Všechno, co jsem vám zatím ukázal, měří odezvu vašeho webu na jeho současné úrovni.

Ale co když jste náhle přijali záplavu návštěvníků? Co když na vašem webu sestoupí 100 000 lidí najednou? Pokud spustíte velkou reklamní kampaň nebo spustíte produkt, mohlo by se to stát. A musíte být na to připraveni!

Když na váš web přijde mnoho lidí najednou, nevyhnutelně se zpomalí.

Load Impact simuluje tisíce lidí přistupujících k vašemu webu a poté otestuje jeho odpověď. Jak rychle by váš web reagoval pod tíhou dopravní záplavy?

Software napodobuje skutečný provoz odesíláním pingů z 10 různých míst, různých mobilních sítí a prohlížečů. Pokud na vaše stránky začínají přicházet větší výkyvy provozu, je na čase použít Load Impact, abyste zjistili, zda to vaše aktuální nastavení zvládne..

> Zkuste načíst dopad nyní

5. Pingdom

Pingdom je univerzální technologické řešení pro vývojáře, ale pokud jde o rychlost webových stránek, má jeden elegantní nástroj. Přeruší dobu načítání podle každého prvku na vašem webu. Ukazuje přesně, které obrázky, kód nebo javascript vás zpomalují.

Určuje vaše problémy zvýrazněním prvků webových stránek, které se načítají nejdéle.

To znamená, že můžete rychle a snadno najít pachatele a ztratit je na svém webu. Vypadá to, jak vypadá členění na Facebooku:

Pingdom

> Vyzkoušejte nyní Pingdom

Nejchytřejší majitelé webových stránek používají kombinaci těchto nástrojů společně. Protože rychlost webu má mnoho různých vrstev a faktorů. Každý musí být měřen samostatně.

Vyzkoušejte je všechny a změřte rychlost vašeho webu ze všech úhlů, shora dolů.

Jako vždy jsem tu, abych vám pomohl a ráda slyším vaše myšlenky o rychlosti webových stránek!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me