Etsy se rozrostla z neznámého webu, aby koupila skvělé ručně vyráběné věci veřejně obchodované společnosti, která loni prodala zboží přes 2 miliardy amerických dolarů..

Pokud prodáváte ručně vyráběné zboží nebo jedinečné digitální stahování, má Etsy více než 50 milionů aktivních uživatelů, kteří nakupují a prodávají, takže nebudete mít problém s hledáním zákazníků. Nemusíte se starat o vytvoření webu nebo o nalezení lidí, kteří si zakoupí vaše produkty. Etsy to zvládne za vás.

Ale jak vaše firma roste, možná zjistíte, že Etsy vám nedovolí dělat některé věci, které potřebujete, takže vytváření vlastního webu je nutností.

Proč jsou Wix a Etsy spolu skvělí

Jak připojit Etsy k Wix

Pokud máte vlastní webové stránky, někteří navrhují, abyste zavřeli svůj obchod Etsy a zcela se vzdali společnosti Etsy. Ale vzhledem k tomu, že Etsy přinesl pouze 87 milionů dolarů ve třetím čtvrtletí roku 2016, opravdu si myslíte, že je to nejlepší rada?

Více než 20 milionů lidí je aktivních kupujících na Etsy. To je velká šance na prodej vašich produktů. Pokud máte vážný zájem o online prodej na plný úvazek, mělo by to být součástí vaší firmy. Ale jen část.

Proč neuzavřít svůj obchod Etsy, proč jej nepřipojit k webové stránce Wix? Vytváří se tak bezplatný způsob, jak přenést provoz na váš web.

Wix je nástroj pro tvorbu webových stránek pro lidi, kteří nevědí, jak webové stránky navrhovat. Nepotřebujete znát řádek kódu. Pokud vám myšlenka vytvoření webové stránky poskytne noční můry, usnadňuje to jejich inteligence umělého designu. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a za pár minut budete mít web.

Kombinací webu Wix a obchodu Etsy získáte na svém webu vestavěný zdroj organického provozu, který vás nebude stát desetník. V dnešní době je obtížné dosáhnout bezplatného provozu. A když stavíte firmu na šněrování, desetníky se sčítají.

Vytvořit web Wix: 

Pokud právě začínáte, tento komplexní průvodce vám ukáže přesné kroky, jak vytvořit svůj první web Wix.

Proč bych měl zahrnout svůj obchod Etsy na Wix?

Pokud chcete firmu, která vydrží, musíte ji postavit sami, ne na Etsy. Co by se stalo s vaší rostoucí značkou, kdyby Etsy začala účtovat 1 000 $ / rok za používání své platformy?

Etsy odvádí skvělou práci propagující svou značku online, v tisku a v televizi. Stráví stovky tisíc dolarů marketingem, aby neustále získávali nové zákazníky. Lidé důvěřují Etsy a rádi od nich nakupují. Tyto věci mohou být pravdou o vás, ale pokud máte stovky tisíc dolarů, které můžete utratit za marketing, nemusíte mít obchod Etsy..

Etsy je skvělá platforma, která se snaží uspokojit kupce i prodávajícího, ale má svá omezení.

Tato omezení ztěžují růst vašeho podnikání. Ale je možné získat to nejlepší z obou světů. Vložení vašeho obchodu Etsy na svůj web Wix vám umožní:

  1. Snadnější vytváření seznamů e-mailů
  2. Lepší zkušenosti se zákazníky
  3. Schopnost vychovávat zákazníky, kteří nejsou připraveni ke koupi
  4. Žádné odkazy na konkurenční produkty

1. Snadnější vytváření seznamů e-mailů

Na Etsy dostanete e-mailovou adresu zákazníka pouze při nákupu. To je skvělý výchozí bod a měli byste již svým zákazníkům zasílat e-maily pravidelně.

E-maily zákazníků jsou však pouze výchozím bodem. Toto neposkytuje příležitost spojit se s lidmi, kteří nekupovali při první návštěvě vašeho webu. S Wix můžete pomocí jedné z jejich aplikací pro vytváření seznamů zachytit e-mailové adresy návštěvníků vašeho webu, kteří ještě nejsou zákazníky..

2. Lepší zkušenosti zákazníků

Zákaznický servis pro on-line podnikání začíná webem, který zákazníkům usnadní hledání a nákup toho, co chtějí. Nazvěte to uživatelský zážitek, zákaznický servis nebo zákaznický zážitek. Sečteno a podtrženo, musíte zákazníkům co nejvíce usnadnit nákup od vás.

Jedním z důvodů, proč lidé rádi nakupují od Etsy, je to, že je pro každého velmi snadné koupit. Hledejte, klikněte, kupte. A je to. Proč trávit nespočet hodin snahou přijít na to, jak to všechno udělat sami, když stačí použít jejich proces?

Pokud se nechcete zabývat nastavením nákupních vozíků a jejich integrací do platebních bran, aplikace Etsy Store od společnosti Wix přivede zákazníky na stránku pokladny Etsy. Protože zákazníci důvěřují Etsy a rádi od nich nakupují, vaše míra opuštění bude nižší.

3. Schopnost pěstovat zákazníky, kteří nejsou připraveni ke koupi

Pokud prodáváte zboží s vysokou cenou, může to trvat několik návštěv, než vám důvěřují natolik, aby provedli nákup. Přestože od Etsy neexistuje „oficiální“ číslo, prodejci odhadují průměrnou prodejní cenu na Etsy kolem 20 $.

Pokud na svém webu nabídnete freebie výměnou za e-mailovou adresu, bude snazší zůstat v kontaktu s vyhlídkami. Tímto způsobem jim můžete posílat e-maily, které je povedou k nákupu vašeho produktu.

4. Žádné odkazy na konkurenční produkty

Když si zákazník prohlédne vaši položku, zobrazí se nabídka, která je přivede k několika produktům od jiných prodejců Etsy. Obchod Etsy uvnitř webu Wix tyto odkazy nemá, takže váš potenciální kupující nebude mít způsob, jak najít podobné produkty od jiného prodejce.

Konkurenční produkty v Etsy

Jak připojit svůj obchod Etsy k vašemu webovému serveru Wix

1. Přihlaste se ke svému účtu Wix.

2. Na hlavním panelu v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Přidat aplikaci.

Přidejte aplikaci ve Wixu

3. Do pole Vyhledávací aplikace v horní části obrazovky App Market zadejte slovo „Etsy“. 

4. Vyberte aplikaci Etsy Shop a klikněte na tlačítko ‘Přidat na web‘.

Wix App Market

5. Otevřete Wix Editor z obrazovky Úspěch. 

AddingEtsy App

6. Editor Wix vytvoří novou stránku s názvem Etsy Shop.

Váš obchod bohužel nemůžete vložit na svou domovskou stránku. Pokud se pokusíte tuto stránku smazat, odeberete aplikaci Etsy shop. Na stránce jsou předvyplněny ukázkové informace, které vám poskytnou představu o tom, jak se obchod objeví. Chcete-li zobrazit své položky, musíte svůj obchod propojit prostřednictvím nastavení.

7. Klepnutím kdekoli v obchodě se zobrazí oválné tlačítko ‘Nastavení..

Nastavení Etsy Wix

8. V aplikaci, která se zobrazí v horní části náhledu stránky, klikněte na modré tlačítko „Připojte svůj obchod“. 

Připojte Etsy Shop

9. Povolte společnosti Wix vytáhnout své informace o Etsy

Autorizujte Wixovi, aby vytáhl vaše Etsy informace pomocí vašeho Etsy přihlašovacího okna. Pokud jste stále přihlášeni do Etsy, klikněte na tlačítko Autorizovat. Budete přesměrováni zpět do aplikace Etsy Shop v editoru Wix.

Použití aplikace Etsy Store uvnitř editoru Wix

Aplikace Etsy Store je velmi přímočará. Obsahuje dvě sekce:

  1. Nastavení
  2. Design

Sekce Nastavení aplikace vám umožňuje vybrat, které části vašeho obchodu Etsy se budou zobrazovat. Pokud chcete změnit text v některé z těchto sekcí, budete muset jít do svého účtu Etsy, abyste to udělali. Jednoduše klikněte na modré tlačítko „Upravit obchod“ od Etsy a proveďte změny v těchto sekcích.

Upravit obchod

Sekce Design umožňuje změnit barvy tlačítek a textu, ale skutečné rozložení stránky nelze změnit.

Závěr

Kombinací velké zákaznické základny Etsy a možností vytváření seznamů e-mailů na vašem webu Wix jste na cestě k vybudování lukrativního online obchodu, který vás udrží v nadcházejících letech.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me