Váš internetový obchod za 19 minut: Jak nastavit Shopify a začít prodávat

Shopify je hands-down nejjednodušší způsob, jak nastavit internetový obchod.


Ať už chcete vydělat trochu více peněz na straně nebo si z něj udělat práci na plný úvazek, Shopify je nejrychlejší způsob, jak se připojit k internetu a začít prodávat.

Vlastně jsem to načasoval od začátku do konce a vytvoření obchodu, přidání produktů a stisknutí tlačítka „go live“ trvalo jen 19 minut.

Poskytnuto … můj 19minutový obchod nebyl dokonalý a já bych ho utratil mnohem déle. Ukazuje však, jak je tento proces přímý.

Catch-up On Our Complete Shopify Guide

 • Část 1: Jak nastavit obchod Shopify za pouhých 19 minut
 • Část 2: 11 Shopify funkce, které zvýší váš prodej
 • Část 3: Shopify SEO: 9 základních prvků pro zvýšení hodnocení Google ve vašem obchodě
 • Část 4: „Jak přilákám zákazníky ??“ Prvních 7 kroků k propagaci vašeho obchodu Shopify

Tento příspěvek je první ze čtyřdílné série na Shopify, která vás zavede od začátečníka po Shopify-mistra! Dnes začínáme základním nastavením, když procházíme 20minutovým procesem nastavení.

Ale nejdřív…

Proč nakupovat?

shopify-review

Většina majitelů obchodů nechce dělat problémy s vytvářením webových stránek od nuly a údržbou choulostivé mechaniky. Chtějí jen prodat! Zde přichází Shopify:

Nakupujte výhody

 1. Nepotřebujete znát jediný řádek webového kódu – Shopify vás provede celým procesem.
 2. Služba Shopify vám umožňuje přidat vlastní název domény (např. Www.my-store.com), hostit obchod pro vás a udržovat komplikovaný „back-end“..
 3. Navrhování obchodu je snadné, můžete si vybrat ze 100 existujících témat a vyladit je podle svých představ.
 4. Nakupujte procesy, spravujte a sledujte všechny své objednávky a platby, abyste se mohli soustředit na podnikání.

Zní to skvěle, co musím začít?

Vše, co potřebujete, je 20 minut na náhradní, produkt na prodej a 29 USD měsíčně. Ale existuje 14denní bezplatná zkušební verze a do doby, než budete zveřejněni, nemusíte zadávat žádné podrobnosti o kartě. Až do té doby si můžete hrát.

Nakupujte obchod

Existují nějaké nevýhody Shopify?

Pokud hledáte úplnou kontrolu nad koncovým zařízením (webhosting, výkon, kódování atd.), Shopify se pro vás může cítit příliš omezující. Je to o něco dražší než jiné možnosti, ale za cenu dostanete bezkonkurenční sílu.

Alternativa? Používejte WordPress s pluginem s názvem WooCommerce. Pokud však hledáte jednoduchou, snadnou a bezproblémovou možnost, zvolte Shopify.

Pojďme!

V tomto rychlém kurzu projdeme základní fáze nastavení obchodu Shopify. Podíváme se na registraci, návrh, přidání produktů, přidání názvu domény a nastavení platebního mechanismu.

Krok 1: Zaregistrujte se

První krok je snadný, jděte na Shopify.com a zadejte svou e-mailovou adresu.

Spusťte zkušební verzi Shopify

Krok 2: Pojmenujte svůj obchod

Doufejme, že máte nápad. Pro svůj demo obchod používám „Awesome Snowboards“.

Úžasné snowboardy

Krok 3: Přidejte adresu, aby služba Shopify mohla vypočítat daň z obratu a platby

Platební adresa

Krok 4: Začněte přizpůsobovat svůj design!

Po přihlášení vás pozdraví jednoduchý řídicí panel. Začněme zábavnými věcmi: návrhem obchodu.

selectatheme

Krok 5: Vyberte ideální téma pro svůj obchod

Služba Shopify má více než 100 návrhových šablon nebo „motivů“ pro přizpůsobení vašeho internetového obchodu. Přemýšlejte o nich jako o východisku – během procházení můžete vyladit nebo změnit rozvržení, barvy a obrázky.

Pro svůj obchod Awesome Snowboards si vybírám téma „Boundless“. Je čistý, jednoduchý a má dostatek prostoru pro velké obrázky.

Shopify Theme - Boundless

Krok 6: Vylepšete téma podle svých představ

Služba Shopify vám poskytuje spoustu kontroly nad vzhledem a dojmem vašeho webu. Zde jsem nahrál nový „obraz hrdiny“ a nahoře jsem napsal jednoduché logo.

Překryvný obrázek na pozadí

V tuto chvíli můžete strávit hodiny úpravou rozvržení a designu, ale můžete se k tomu kdykoli vrátit. Prozatím přidáme několik produktů.

Krok 7: Přidejte svůj první produkt

Přejděte zpět na hlavní panel a klikněte na možnost „přidat produkt“..

Přidejte svůj první produkt

Krok 8: Zadejte název a popis prvního produktu

Pro tip: nevynechávejte popis produktu. Dobrý popis je nezbytný, pokud chcete přesvědčit zákazníky, aby si koupili vaše zboží. Vyberte svá slova pečlivě a nechte produkt vyniknout!

Jedinečný popis produktu je také nezbytný pro lepší hodnocení ve vyhledávačích. V třetí části této řady vysvětlím více o optimalizaci vyhledávacích strojů pro službu Shopify.

Unikátní popis produktu

Krok 9: Nahrajte ohromující obrázky vašeho produktu

Obrázky mohou zvýšit nebo snížit vaši prodejní rychlost. Skvělé fotografie jsou klíčem k přesvědčování zákazníků, aby od vás nakupovali, proto je pečlivě vybírejte. V této příručce naleznete informace o tom, jak obrázky mohou zvýšit míru konverze, a poté nahrát své nejlepší obrázky.

Používejte ohromující obrázky svého produktu

Krok 10: Nastavte cenu a inventář

Zadejte cenu produktu a zaškrtněte políčko „poplatek z daní“. Služba Shopify automaticky přidá správnou daň z prodeje podle vaší polohy.

Zadejte „SKU“ (skladovou jednotku), což je jednoduše číslo, které identifikuje každý produkt. DŮLEŽITÉ změňte „zásady inventáře“ na „Nakupovat sledování inventáře tohoto produktu“ a zadejte počet produktů, které máte k dispozici.

Tímto způsobem Shopify sleduje, kolik produktů bylo prodáno a kolik jich zbývá.

Zásoby a ceny

Krok 11. Zadejte hmotnost produktu pro účely přepravy

Služba Shopify se pokusí vypočítat hrubou přepravní cenu na základě polohy zákazníka a hmotnosti vašeho produktu. Pokud váš produkt nedodává velký tým pro logistiku a plnění, vyberte „ruční“ plnění.

Detaily produktu

Krok 12: Přidejte varianty pro velikost, barvu atd.

Pokud váš produkt obsahuje různé možnosti, například tričko v různých velikostech, Shopify to za vás zvládne. Jen řekněte, jaké velikosti, barvy nebo látky jsou k dispozici pro každý produkt.

Varianta produktu

Stiskněte tlačítko „publikovat“ a váš produkt se automaticky přidá do vaší prodejny. Opakujte postup pro každý produkt, který prodáváte.

Krok 13: Vytvořte vlastní název domény – my-store.com!

Díky vlastnímu názvu domény bude váš internetový obchod vypadat úhledně a profesionálně. Služba Shopify to usnadňuje, takže klikněte na „nastavit vlastní doménu“.

Vytvořte vlastní doménu

Krok 14: Nakupte si vybranou doménu prostřednictvím služby Shopify

Pokud ještě nevlastníte doménové jméno, služba Shopify vám umožní zjistit, co je k dispozici, a poté si jej koupit. Pokud již máte doménové jméno prostřednictvím jiného prodejce (například GoDaddy), můžete jej snadno přidat.

15-shop

Krok 15: Přidejte svůj platební mechanismus, abyste mohli vydělávat peníze!

V minulosti byla jednou z nejzávažnějších věcí v nastavení internetového obchodu platby. Naštěstí to usnadňuje i Shopify. Přejděte na Nastavení > Platby a začněte výběrem upřednostňovaného způsobu.

Pro mnoho je nejjednodušší možností Paypal, ale můžete si také vybrat „Shopify Payments“, což vám umožní přijímat kreditní karty přímo (bez použití PayPal jako prostředníka). Stačí jen propojit svůj bankovní účet se službou Shopify. Pokud máte na mysli jiný způsob platby, můžete si vybrat z tuctu nebo více „alternativních plateb“, včetně Amazonu, BitPay a CoinBase..

Přidejte do svého obchodu platební bránu

Jsi hotový!

Klikněte na tlačítko „publikovat“ a váš internetový obchod je připraven k provozu na světě.

Toto je samozřejmě jednoduchý a základní úvod do Shopify. Získání obchodu online je jen začátek. Nyní přichází těžká část: dostat zákazníky skrz (virtuální) dveře a proměnit je ve spolehlivé podnikání.

Když projdeme tuto řadu Shopify, podíváme se na tyto další kroky a tento jednoduchý začátek proměním v burácející úspěch!

Prosím, podělte se, jak se dostanete na níže uvedené komentáře. Pokud jste již zřídili obchod Shopify, dejte mi vědět o svých zkušenostech s platformou.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map