WordPress je často platformou pre mnoho firiem, ktoré chcú začať budovať svoj vlastný internetový obchod. Časť toho je spôsobená rozsiahlymi doplnkami, ktoré ponúka WordPress.

Či už si to uvedomujete alebo nie, výber správneho doplnku eCommerce pre vaše webové stránky WordPress je absolútne rozhodujúci pre vaše podnikanie, ak chcete vytvoriť viac príležitostí pre rast a zisk.

Z tisícov doplnkov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na WordPress, sme ich zúžili na 20 nevyhnutných doplnkov WordPress pre webové stránky elektronického obchodu.!

Contents

Funkcie, ktoré by ste mali hľadať v doplnku WordPress

Rýchle vyhľadávanie doplnku eCommerce na WordPress vám prinesie stovky výsledkov. Pre začiatočníkov a nových vlastníkov webových stránok by mohlo byť trochu ohromujúce pokúsiť sa nájsť perfektný doplnok pre vaše webové stránky.

Tu je vec, že ​​neexistuje taký dokonalý doplnok, pretože niektoré môžu mať základné funkcie, ktoré by ste chceli, zatiaľ čo iné nemusia..

Ak napríklad vaša webová stránka predáva hlavne digitálny tovar, ako je hudba, podcasty, digitálne elektronické knihy atď., Možno budete potrebovať doplnok eCommerce, ktorý sa špecializuje na predaj digitálnych produktov. A naopak, ak predávate fyzický tovar, potom potrebujete doplnok eCommerce, ktorý obsahuje funkcie, ako je preprava a správa zásob..

Ďalšími faktormi, ktoré musíte zvážiť, sú doplnky, ktoré v predvolenom nastavení podporujú platobné brány a možnosť pridať ďalšie. Musíte tiež skontrolovať, či sa doplnok eCommerce dodáva s témami WordPress, ktoré sú navzájom kompatibilné.

V podstate musíte vedieť, na čo sa zameriava vaša firma online, aby ste vedeli, aké funkcie a doplnky musíte nainštalovať..

Požiadavky na prevádzkovanie webovej stránky elektronického obchodu

Nie je žiadnym tajomstvom, že webové stránky elektronického obchodu majú tendenciu mať hlad. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste sa rozhodli pre najlepší hosting WordPress, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu.

Tí, ktorí hľadajú cenovo dostupnú možnosť, môžu začať s hosťovaním webových stránok, ako sú Inmotion Hosting alebo SiteGround. SiteGround predovšetkým ponúka plány, ktoré sú optimalizované pre webové stránky elektronického obchodu s funkciami, ako sú certifikáty SSL pre bezpečné platby, vyhradená adresa IP a vyhradená linka podpory..

Ak máte rozpočet a chcete dosiahnuť najlepší výkon, môžete sa obrátiť na spoločnosť Kinsta, ktorá sa špecializuje na webovú stránku elektronického obchodu WordPress..

Ak ste to ešte neurobili, musíte sa rozhodnúť pre názov svojej webovej stránky elektronického obchodu. Ak potrebujete pomoc, pre niektoré nápady môžete použiť generátor názvu domény.

Akonáhle budete mať svoj web v poriadku, potom je čas pozrieť sa na doplnok WordPress, ktorý musíte mať pre svoje podnikanie v elektronickom obchode.!

20 Musí mať doplnok WordPress

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce, pravdepodobne najobľúbenejší doplnok elektronického obchodu WordPress, je skvelým doplnkom na zostavenie vášho digitálneho výkladu od nuly na WordPress..

Od doby, kedy ich Automattic (tím, ktorý stojí za hosťovaním blogu WordPress.com), získal v roku 2015, WooCommerce pridáva ďalšie témy a funkcie, ktoré sú optimalizované pre webovú stránku WordPress pre elektronický obchod..

2. WPForms

WPForms

Je dôležité, aby každý vlastník firmy mal spôsob, ako ho kontaktovať v prípade, že majú nejaké pripomienky alebo otázky. WPForms je doplnok, ktorý vám umožňuje rýchlo vytvoriť kontaktný formulár na WordPress s rozhraním pre začiatočníkov.

  Ako nainštalovať jednoduchú, prispôsobiteľnú mapu na váš WordPress: Google Maps Widget Review

Pomocou ich ťahania & zrušte funkčnosť, pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí môžete ľahko vytvoriť kontaktné formuláre, objednávkové formuláre, platobné formuláre, formuláre na odber e-mailov a ďalšie.

Pre tých, ktorí chcú pokročilejšie možnosti a funkcie, sa môžete zaregistrovať pre ich verziu Pro, ktorá obsahuje viac možností prispôsobenia a funkcií.

3. OptinMonster

OptinMonster

Softvér OptinMonster, ktorý je populárnym softvérom na optimalizáciu konverzného pomeru, vám pomáha previesť svojich opustených návštevníkov webových stránok tak, že ich vyzve, aby sa stali odberateľmi e-mailov. Je to tiež vynikajúci doplnok, ak si chcete vytvoriť zoznam odberov e-mailov a zvýšiť dosah svojich verných zákazníkov.

4. Veeqo

Veeqo

Veeqo je jednou z najlepších možností, ako sa postarať o všetky vaše potreby riadenia zásob WooCommerce. Tento softvér predstavuje riešenie elektronického obchodu typu všetko v jednom, ktoré vám umožňuje spravovať vaše obchody WooCommerce, ako aj ďalšie kanály, ako sú eBay, Amazon a Etsy, z jednej platformy..

Pomocou Veeqo môžete spravovať objednávky, udržiavať zásoby synchronizované v reálnom čase, upravovať zoznamy produktov, nakupovať od dodávateľov, spravovať výber, balenie a prepravu a ešte oveľa viac.

Tento softvér pomáha maloobchodníkom vyhnúť sa vypredaniu zásob a nadmernému predaju, čím sa vytvára efektívnejší a efektívnejší obchod.

5. Galéria Envira

Galéria Envira

V prípade online obchodov je veľmi dôležité mať galériu, aby ste mohli svojim zákazníkom ukázať svoje produkty. Aj keď vám WordPress umožňuje vytvoriť galériu obrázkov bez potreby doplnku, je to stále celkom jednoduché.

Galéria Envira vám pomôže ľahko vytvoriť citlivú a krásnu galériu vo WordPress. Pomocou doplnku môžete nastaviť viac galérií, vytvárať albumy, otvárať obrázky vo vyskakovacích oknách lightboxu a ešte oveľa viac.

6. Váš SEO

Váš SEO

V minulosti známy pod názvom WordPress SEO od Yoast, Yoast SEO je populárny doplnok WordPress, ktorý optimalizuje vaše webové stránky pre vyhľadávacie nástroje a zlepšuje viditeľnosť vašich webových stránok pre kľúčové publikum..

Doplnok je dodávaný s množstvom funkcií okrem pridania metaznačiek, ktoré vám pomôžu zlepšiť hodnotenie SEO vašich webových stránok. Ak nie ste oboznámení s podmienkami SEO, môže to chvíľu trvať, než si zvyknete. Našťastie ich rozhranie je veľmi užívateľsky prívetivé a ľahko použiteľné.

7. BackupBuddy

BackupBuddy

Bezpečnosť je absolútne dôležitá pre všetky podniky, dvojnásobne pre webové stránky elektronického obchodu. Spoľahlivou formou zabezpečenia je zálohovanie pre prípad, že dôjde k strate všetkých údajov zákazníka v dôsledku zlyhania hardvéru alebo útoku na servery hostiteľa..

Nastavenie zálohy pre svoj web by malo byť prvou vecou, ​​ktorú urobíte, a preto odporúčame používať BackupBuddy, pretože sú nielen spoľahlivé, ale aj ľahko nastaviteľné a obnoviteľné..

Ešte lepšie je, ak si svoju zálohu uložíte v cloudovom úložisku mimo pracoviska, čím získate ďalšiu vrstvu ochrany. BackupBuddy poskytuje vymoženosti pre jednoduché nastavenie.

8. Ecwid

Ecwid

Pokiaľ ide o nákupy v internetovom obchode, profesionálna a jednoduchá stránka pokladnice určite pomôže zlepšiť vaše šance.

Doplnok Ecwid WordPress vytvára pomerne jednoduché stránky s pokladňami, ktoré obsahujú všetky potrebné funkcie, ktoré potrebujete pre webové stránky elektronického obchodu. Podporujú tiež viac ako 40 možností medzinárodnej platobnej brány, integráciu prepravy v reálnom čase a 45 jazykov.

  5 prvkov webovej stránky pre webové stránky elektronického obchodu, ktoré musíte mať

9. MemberPress

MemberPress

S MembersPress môžete vytvoriť možnosť členstva pre svoj web eCommerce pomocou jedného z najlepších dostupných WordPress doplnkov k dispozícii.

Pre svojich členov vytvárate špeciálne predplatné a exkluzívny obsah, ktorý láka ostatných používateľov na registráciu. Skvelá vec, o ktorej je MemberPress, je, že sú kompatibilné aj so všetkými druhmi platobných brán as doplnkami online obchodu, ako je WooCommerce..

10. JigoShop

JigoShop

Chcete spustiť internetový obchod a potrebujete okamžité riešenie? Doplnok JigoShop WordPress vám to umožní, pretože majú všetky požadované možnosti, ktoré potrebujete na vytvorenie plne funkčného webu elektronického obchodu..

Môžete prijímať platby pomocou služby PayPal, nahrávať všetky svoje produkty, používať Skrill / Moneybookers bez nutnosti inštalácie akýchkoľvek externých alebo dodatočných nástrojov. Poskytujú tiež prémiové rozšírenia, ktoré môžete použiť na svojej webovej stránke WordPress.

11. Elektronický obchod WP

Elektronický obchod WP

WP eCommerce je skvelé riešenie pre podniky, ktoré potrebujú jednoduchý, ale komplexný doplnok eCommerce na WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete vytvoriť svoj online obchod od nuly a predávať digitálne alebo fyzické produkty, služby alebo dokonca vytvoriť členskú stránku..

Doplnok môžete prispôsobiť ľubovoľným spôsobom pomocou CSS a HTML. Spravovanie objednávok a katalógov je možné vykonať pomocou výkonných vstavaných nástrojov.

12. Jednoduché digitálne sťahovanie

Jednoduché digitálne sťahovanie

Ak sa zameriavate výlučne na predaj digitálneho tovaru, potom je Easy Digital Downloads skvelým doplnkom, ktorý dobre funguje s webovými stránkami elektronického obchodu WordPress..

Ide o ľahko použiteľný doplnok s množstvom rozšírení pre rôzne platobné brány, platformy a služby. Aj keď pracujú s akýmikoľvek témami WordPress, Easy Digital Download má tiež svoje vlastné krásne témy, ktoré sú vytvorené špeciálne pre doplnok.

13. Shopify Connect pre WooCommerce

Shopify Connect pre WooCommerce

Jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich platforiem elektronického obchodu, Shopify je viac ako len platforma, je to všetko v jednom riešení, ktoré je bezproblémové a ľahko použiteľné..

S produktom Shopify Connect pre WooCommerce môžete teraz prepojiť systémy Shopify a WooCommerce. Budete mať výhody programu WordPress, ako je flexibilita a prispôsobiteľnosť. Zároveň môžete predávať priamo na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook a Pinterest s pripojením Shopify.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash je skvelý doplnok LMS (Learning Management System), ktorý môžete použiť na vytváranie a predaj digitálnych kurzov na svojej webovej stránke WordPress. Je to skvelé pre ľudí, ktorí chcú začať tútorskú webovú stránku alebo učiť špecializované témy, ako napríklad digitálny marketing alebo techniky sociálnych médií.

Môžete ľahko a rýchlo vytvárať hodiny, kvízy, zadania a ďalšie, aby ste si mohli zostaviť svoje online kurzy pomocou ľahko použiteľného nástroja na vytváranie drag and drop kurzov..

15. Rýchle a ľahké FAQ

Rýchle a ľahké FAQ

Pre niektoré webové stránky elektronického obchodu bude užitočné mať sekciu FAQ vždy, keď zavádzate nový produkt alebo službu, ak vaši zákazníci nepoznajú samotný produkt..

Rýchle a ľahké časté otázky vyhovujú svojmu názvu tým, že vám umožňujú pridať stránky s častými otázkami pomerne rýchlo a ľahko. Pridanie sekcie Časté otázky tiež pomôže znížiť režijnú podporu zákazníkov a zlepšiť konverziu, takže je to určite dobrý doplnok.

16. Neustály kontakt

Neustály kontakt

Ďalším skvelým doplnkom eCommerce na zostavenie zoznamu e-mailov a odosielanie e-mailov svojim odberateľom je doplnok Constant Contact pre WordPress..

  WP Reset - ľahký reset WordPress!

Ako jedna z najzábavnejších platforiem pre začiatočníkov môžete svoj e-mailový marketing uviesť do prevádzky a spustiť ho okamžite pomocou ich rýchleho a jednoduchého nastavenia. Navyše so zabudovanými nástrojmi na vytváranie registračných formulárov a schopnosťou pracovať s nástrojmi na generovanie potenciálnych zákazníkov, ako je OptinMonster, je to určite doplnok, ktorý musíte mať.

17. MonsterInsights

MonsterInsights

Sledovanie analýzy je vynikajúci spôsob, ako pochopiť, čo funguje pre vaše publikum. MonsterInsights vám umožňuje spojiť sa so službou Google Analytics, aby ste sa mohli dozvedieť viac o svojich návštevníkoch sledovaním toho, odkiaľ prichádzajú a čo robia na vašom webe..

Aj keď je doplnok bezplatný, jeho pokročilé funkcie si budú vyžadovať zakúpenie verzie Pro, ktorá vám poskytne podrobnejšie informácie a možnosti prispôsobenia údajov..

18. CSS Hero

CSS Hero

Témy na WordPress sa pri vizuálnom vzhľade vašich webových stránok spoliehajú na CSS. Ak chcete zmeniť alebo prispôsobiť svoju tému, musíte to urobiť v CSS. A učiť sa to môže byť časovo náročné.

S CSS Hero môžete prispôsobiť svoju tému WordPress bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Všetko, čo musíte urobiť, je len nainštalovať doplnok WordPress a môžete začať prispôsobovať svoje témy okamžite.

Alebo, ak je to pre vás príliš, môžete vždy ísť za prémiovými témami WordPress.

19. MaxCDN

Sieť CDN (Content Distribution Network) pomáha vašim používateľom rýchlejšie načítavať obrázky a iný statický obsah na váš web. Pre webové stránky elektronického obchodu je pre rýchle používanie stránok absolútne dôležité mať rýchle načítanie stránok.

Spoľahlivý doplnok CDN, MaxCDN pracuje a ľahko sa integruje s programom WordPress, čo pomáha zrýchliť načítavanie vašich webových stránok bez toho, aby ste sa museli presťahovať do novej hostingovej spoločnosti. Inštalácia a začatie je navyše veľmi jednoduché!

20. SEMRush

Na trhu elektronického obchodu je vždy dobré sledovať, ako si konkurujú. Pomocou SEMRush môžete skontrolovať, ako sa hodnotia vaši konkurenti, ako aj ich platené kľúčové slová a ich organický prenos.

Pomocou týchto informácií môžete efektívne vytvárať a optimalizovať svoj vlastný obsah a marketingovú stratégiu, aby ste sa dostali pred konkurenciu.

21. Doplnok WordPress na odpočítavanie produktov

Odpočítavanie produktu

Skvelý spôsob, ako zvýšiť predaj, je uviesť svoje výrobky na trh na obmedzenú dobu. Odpočítavanie produktov Plugin WordPress vám umožňuje ľahko vytvoriť možnosť odpočítavania produktov vo vašom internetovom obchode a povzbudiť zákazníkov, aby tieto ponuky chytili skôr, ako zmiznú..

Je to jednoduchý a efektívny nástroj, ktorý môžete použiť na zvýšenie predaja na svojej webovej stránke elektronického obchodu. Navyše to funguje skvele s WooCommerce.

Zabaliť

Takže tu to máte, 21 doplnkov WordPress, ktoré potrebujete pre webovú stránku elektronického obchodu. Máte nejaké ďalšie doplnky, ktoré by podľa vás mali obsahovať? Dajte nám o tom vedieť.

Máte webovú stránku, ale potrebujete pomôcť s budovaním vašej online prítomnosti? Potom si pozrite nášho úžasného sprievodcu, v ktorom môžete stavať na online prítomnosti!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me