Prečo by ste mali Etsy pripojiť na stránky Wix a ako to urobiť za 10 minút

Etsy sa rozrástla z neznámych webových stránok na nákup skvelých ručne vyrábaných produktov pre verejne obchodovanú spoločnosť, ktorá minulý rok predala tovar viac ako 2 miliardy dolárov..


Ak predávate ručne vyrobený tovar alebo jedinečné digitálne súbory na stiahnutie, má Etsy viac ako 50 miliónov aktívnych používateľov, ktorí nakupujú a predávajú, takže nebudete mať problém nájsť zákazníkov. Nemusíte sa obávať vytvárania webových stránok ani hľadania ľudí, aby si kúpili vaše produkty. Etsy to zvládne za vás.

Ale s rastom vašej firmy možno zistíte, že Etsy vám nedovoľuje robiť niektoré z vecí, ktoré potrebujete, takže budovanie vlastnej webovej stránky je nevyhnutnosťou.

Prečo sú Wix a Etsy spolu skvelí

Ako pripojiť Etsy k

Ak máte vlastný web, niektorí navrhujú, aby ste zatvorili obchod Etsy a úplne sa vzdali Etsy. Ale vzhľadom na skutočnosť, že Etsy priniesla vyše 87 miliónov dolárov len v treťom štvrťroku 2016, naozaj si myslíte, že je to najlepšia rada?

Viac ako 20 miliónov ľudí je aktívnych kupcov Etsy. To je veľká šanca na predaj vašich výrobkov. Ak máte vážne problémy s predajom online na plný úväzok, malo by to byť súčasťou vášho podnikania. Ale iba časť.

Prečo namiesto toho, aby ste zatvorili svoj obchod Etsy, prečo ho nepripojiť k webovej stránke Wix? Vytvára sa tým bezplatný spôsob, ako priviesť návštevnosť na svoje webové stránky.

Wix je nástroj na vytváranie webových stránok pre ľudí, ktorí nevedia navrhovať webové stránky. Nemusíte poznať riadok kódu. Ak vám myšlienka vytvorenia webovej stránky poskytne nočné mory, ich inteligencia umelého dizajnu to uľahčí. Stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok a za pár minút máte webovú stránku.

Kombináciou svojho webu Wix s obchodom Etsy získate na svojom webe zabudovaný zdroj organickej dopravy, ktorý vás nebude stáť ani desatinu. V týchto dňoch je ťažké dosiahnuť bezplatnú premávku. A keď staviate firmu na topánkach, desetníky sa skutočne sčítajú.

Vytvorte web Wix: 

Ak práve začínate, tento komplexný sprievodca vám ukáže presné kroky, ako vytvoriť svoj prvý web Wix.

Prečo by som mal zahrnúť svoj obchod Etsy na serveri Wix?

Ak chcete firmu, ktorá vydrží, musíte ju vybudovať samostatne, nie na Etsy. Čo by sa stalo s vašou rastúcou značkou, ak by Etsy začala účtovať 1 000 dolárov ročne, aby využila svoju platformu?

Etsy odvádza skvelú prácu pri propagácii svojej značky online, tlačou a televíziou. Trávia stovky tisíc dolárov marketingom za neustále získavanie nových zákazníkov. Ľudia dôverujú Etsy a milujú ich od nich. Tieto veci sa môžu týkať vás, ale ak máte stovky tisíc dolárov, ktoré môžete minúť za marketing, nemusíte mať obchod Etsy..

Aj keď Etsy je skvelá platforma, ktorá tvrdo pracuje na uspokojení kupujúcich aj predávajúcich, má obmedzenia.

Tieto obmedzenia sťažujú rast vášho podnikania. Je však možné získať to najlepšie z oboch svetov. Vloženie vášho obchodu Etsy na vašu webovú stránku Wix vám umožní:

 1. Ľahšie vytváranie zoznamov e-mailov
 2. Lepší zážitok pre zákazníka
 3. Schopnosť vychovávať zákazníkov, ktorí nie sú pripravení na nákup
 4. Žiadne odkazy na konkurenčné produkty

1. Ľahšie vytváranie zoznamov e-mailov

Na serveri Etsy dostanete e-mailové adresy zákazníka iba pri nákupe. Toto je skvelý východiskový bod a mali by ste už zákazníkom pravidelne posielať e-maily.

E-maily zákazníkov sú však iba východiskovým bodom. Toto neposkytuje príležitosť spojiť sa s ľuďmi, ktorí si pri prvej návšteve vašich stránok nekúpili. S aplikáciou Wix môžete pomocou jednej z ich aplikácií na vytváranie zoznamov zachytiť e-mailové adresy návštevníkov vašich stránok, ktorí ešte nie sú zákazníkmi..

2. Lepšia skúsenosť zákazníkov

Zákaznícky servis pre online podniky začína webovou stránkou, ktorá zákazníkom uľahčuje hľadanie a nákup toho, čo chcú. Hovorte tomu užívateľská skúsenosť, zákaznícky servis alebo zákaznícka skúsenosť. Pointa je, že je potrebné, aby zákazníci čo najľahšie nakupovali od vás.

Jedným z dôvodov, prečo ľudia radi nakupujú od Etsy, je to, že uľahčujú nákup každému. Vyhľadajte, kliknite, kúpiť. To je všetko. Prečo tráviť nespočet hodín pokusom prísť na to, ako to všetko urobiť sami, keď môžete jednoducho použiť ich postup?

Ak sa nechcete zaoberať nastavením nákupných vozíkov a ich integráciou s platobnými bránami, aplikácia Etsy Store od spoločnosti Wix privedie zákazníkov na stránku pokladnice Etsy. Pretože zákazníci dôverujú Etsy a radi od nich nakupujú, miera opustenia bude nižšia.

3. Schopnosť vychovávať zákazníkov, ktorí nie sú pripravení na kúpu

Ak predávate položku s vysokou cenou, nákup môže trvať niekoľko návštev, kým vám dostatočne dôverujú. Aj keď od Etsy neexistuje „oficiálne“ číslo, predajcovia odhadujú priemernú predajnú cenu Etsy okolo 20 dolárov.

Ak na svojej webovej stránke ponúkate služby freebie výmenou za e-mailovú adresu, bude jednoduchšie zostať v kontakte s potenciálnymi používateľmi. Týmto spôsobom im môžete posielať e-maily, ktoré ich povedú k nákupu vášho produktu.

4. Žiadne odkazy na konkurenčné produkty

Keď si zákazník pozrie vašu položku, zobrazí sa ponuka, ktorá ich prevedie na niekoľko produktov od iných predajcov Etsy. Obchod Etsy nachádzajúci sa na webových stránkach Wix nemá tieto odkazy, takže váš potenciálny kupujúci nebude mať spôsob, ako nájsť podobné produkty od iného predajcu.

Konkurenčné produkty v Etsy

Ako pripojiť váš obchod Etsy k vášmu webovému serveru Wix

1. Prihláste sa na svoj účet Wix.

2. Na informačnom paneli v pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo Pridať aplikáciu.

Pridajte aplikáciu vo formáte Wix

3. Do poľa Search Apps (Vyhľadávacie aplikácie) v hornej časti obrazovky App Market napíšte slovo „Etsy“. 

4. Vyberte aplikáciu Etsy Shop a kliknite na tlačidlo ‘Pridať na stránku‘.

Wix App Market

5. Na obrazovke Úspech otvorte editor Wix. 

AddingEtsy App

6. Editor Wix vytvorí novú stránku s názvom Etsy Shop.

Váš obchod bohužiaľ nemôžete vložiť na svoju domovskú stránku. Ak sa pokúsite odstrániť túto stránku, odstránite aplikáciu Etsy shop. Na stránke sa nachádzajú ukážkové informácie, ktoré vám poskytnú predstavu o tom, ako sa obchod objaví. Aby ste si mohli prezerať svoje položky, musíte svoj obchod prepojiť pomocou nastavení.

7. Kliknutím kdekoľvek vo vnútri obchodu sa zobrazí oválne tlačidlo ‘Nastavenia‘.

Nastavenia Etsy Wix

8. V aplikácii, ktorá sa zobrazí v hornej časti náhľadu stránky, kliknite na modré tlačidlo „Pripojte svoj obchod“. 

Pripojte obchod Etsy

9. Autorizujte spoločnosť Wix, aby vytiahla vaše informácie o Etsy

Autorizujte Wixovi, aby vytiahol vaše informácie o Etsy pomocou vášho prihlasovacieho mena Etsy v rozbaľovacom okne. Ak ste stále prihlásení do Etsy, kliknite na tlačidlo Autorizovať. Budete presmerovaný späť do aplikácie Etsy Shop v aplikácii Wix Editor.

Používanie aplikácie Etsy Store vo vnútri editora Wix

Aplikácia Etsy Store je veľmi jednoduchá. Obsahuje dve sekcie:

 1. nastavenie
 2. dizajn

V sekcii Nastavenia aplikácie si môžete vybrať, ktoré sekcie vášho obchodu Etsy sa budú zobrazovať. Ak chcete zmeniť text v ktorejkoľvek z týchto sekcií, budete musieť prejsť na svoj účet Etsy, aby ste to urobili. Kliknutím na modré tlačidlo sections Upraviť obchod from od spoločnosti Etsy zmeníte tieto sekcie.

Upraviť obchod

Sekcia Dizajn umožňuje zmeniť farby tlačidiel a textu, nemôžete však zmeniť skutočné rozloženie stránky.

záver

Kombináciou veľkej zákazníckej základne spoločnosti Etsy a schopností vytvorenia zoznamu e-mailov na vašom webe Wix ste na ceste k vybudovaniu lukratívneho online obchodu, ktorý vás udrží v nasledujúcich rokoch.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map