Pamätáte si na tie dlhé temné noci, keď vyvíjate motívy alebo staváte svoje stránky WordPress, a niečo sa nezvratne stane? Potom by ste začali plakať v rohu a premýšľať o všetkých problémoch, ktoré musíte prekonať, len preinštalovaním WordPress, aby ste dostali čistú tabuľu..

Všetci sme tam boli.

No, možno len ja s plačom, ale všetci sme boli frustrovaní alebo aspoň trochu naštvaní problémami s nutnosťou preinštalovať WordPress kvôli chybe..

Pred niekoľkými dňami ma môj drahý šéf poveril preskúmaním nástroja WP Reset, nástroja, ktorý vám umožňuje obnoviť WordPress do pôvodného stavu pomocou niekoľkých kliknutí.

WP Reset

Zbohom, dlhé nepríjemné opakované inštalácie. Tak dlhé, náročné a nepríjemné procesy.

Dobre, som dramatický. Preinštalovanie aplikácie WordPress nie je také zložité, ale môže byť dosť únavné.

Schopnosť resetovať WordPress na čerstvú bridlicu bez toho, aby sa obťažovala odinštalovaním, pravdepodobne zachráni priemerného človeka všetkých 5 minút. Zdá sa však, že bez pohodlia nemôžem žiť bez toho, aby som zažil luxus jeho výhod..

Contents

Čo presne je WP Reset

Ak meno nezadalo názov, jedná sa o vývojový nástroj WordPress, ktorý vám umožňuje pohodlne obnoviť pôvodný stav programu WordPress pomocou niekoľkých kliknutí..

Prečo by to niekto mal robiť, pýtate sa?

Ako príklad použijeme kuchyňu. Predstavte si, že varenie komplikovaného jedla trvá dlho, a potom ho zničíte náhodným rozliatím celej fľaše korenia do panvice..

Budete musieť:

 1. Vyhoďte ingrediencie na panvici.
 2. Čistite panvicu čistou.
 3. Čistite riad.
 4. Reštartujte všetko od nuly.

Naozaj to netrvá dlho, ale ak by ste ušetrili čas tým, že stlačíte tlačidlo, ktoré dokáže vylúčiť kroky 1 – 3, nebolo by rozumné to urobiť?

Rovnaký koncept sa vzťahuje na vývoj WordPress. Niekedy potrebujete iba nový štart a vzhľad, je to tlačidlo, ktoré vám vyhovuje!

Aké ľahké je používanie nástroja WP Reset??

  Rozhovor - Je Joomla alebo WordPress najlepšie pre web s elektronickým obchodom?

Používanie doplnku je naozaj jednoduché.

Môžete prejsť na stránku https://wpreset.com/ a odtiaľ si stiahnuť doplnok, nahrať ho do svojho WordPress ručne a aktivovať ho a je dobré ísť.

Stiahnite si WP Reset z WordPress.org

Nainštaloval som si ho tak, že ho vyhľadám vo vyhľadávacom nástroji WordPress, pretože som zjavne príliš lenivý na manuálne sťahovanie a nahrávanie..

Po niekoľkých sekundách je doplnok nainštalovaný a som šťastný človek.

WP Reset nainštalovaný

Predtým, ako budeme pokračovať, si myslím, že je dôležité, aby ste vedeli, že trpím úzkosťou, najmä pokiaľ ide o prácu s majetkom, ktorý mi nepatrí.

Stránka, na ktorej testujem funkciu WP Reset, sa nachádza v subdoméne, ktorá patrí priateľovi, a hoci som dostal množstvo uistení, že sa nič nemôže pokaziť, môj mozog si predstavoval tisíce rôznych scenárov o tom, ako sa veci môžu pokaziť (sakra ty Murphy, je to tvoja vina, že som tak paranoidná!).

Nepomáha to, že program WP Reset prichádza s množstvom varovných signálov, ktoré zlovestne znejú: „NIE JE ŽIADNE UNDO!“

Nastavenia resetovania WP

Napriek tomu som musel vyskúšať tento doplnok, takže som ignoroval svoje závodné srdce a aktivoval som reset WP Reset. Potom ma pozdravilo toto pole, ktoré ma ešte viac nervóznejšie.

Zadajte „RESET“

Žiadny problém, poďme na to. Do poľa som vložil „reset“ a stlačil tlačidlo.

Potom to vidím.

konečné potvrdenie

V tom čase som potil guľky a všetky tieto upozornenia nepomohli. Bol som blízko toho, že som vyskočil z okna a len som ho ukončil.

Zaškrabávam zuby, zavrel oči a narazil na nebezpečne vyzerajúce veľké červené tlačidlo.

nulovania

Veci boli podivne pokojné. Nič ohrozujúce život sa nestalo. Len malá animácia mi povedala, aby som počkala, kým sa doplnok resetuje na WordPress. Animácia bola podivne potešiteľná, keď som sa na ňu pozerala, čo mi trochu uľahčilo moju nepokojnú dušu.

A potom, v mihnutia oka, sa to stalo.

  Ako prilákať zákazníkov propagáciou obchodu Shopify

obnovená

WordPress bol obnovený do pôvodného stavu, doslova iba 3 krokmi. Trvalo mi to celú minútu, kým som to dokončil.

Skontroloval som ďalšie stránky, ktoré sa nachádzajú v tejto doméne, a boli v bezpečí. Všetko ostatné bolo v poriadku, okrem stránok, na ktorých som tento doplnok testoval.

S vedomím, že všetko šlo dobre, som si oddýchol.

Čo keď omylom resetujem svoje stránky pomocou funkcie WP Reset?

Celým zmyslom celého vyššie uvedeného príbehu bolo ukázať, ako rýchlo funguje reset WP a aké bezpečné je jeho použitie.

S týmto doplnkom doslova neexistuje žiadny spôsob, ako omylom resetovať čokoľvek, pretože tím mal predvídavosť na zadanie viacerých potvrdení a upozornení skôr, ako budete môcť pokračovať v resetovaní..

Inštalácia doplnku je tak jednoduchá, stavím sa, že by som mohol dostať svoju technologicky náročnú babičku, aby to urobila.

Jeho použitie bolo tiež veľmi jednoduché – Aktivujte doplnok, napíšte „reset“, stlačte Submit a znova potvrďte zadanie.

Počkajte niekoľko sekúnd a voila, vaša inštalácia WordPress je rovnako dobrá ako nová.

Ďalšie funkcie programu WP Reset

Primárnym cieľom tohto doplnku je pomôcť vám resetovať WordPress, ale to neznamená, že nemôže prísť s funkciami, ktoré vám poskytujú možnosti, čo chcete robiť..

Na hlavnej lište „Obnoviť“ na hlavnom paneli doplnkov nájdete možnosti po obnovení, ktoré vám umožňujú znova aktivovať aktuálnu tému, obnoviť obnovenie WP a znova aktivovať všetky momentálne aktívne doplnky..

príspevok reset

Tieto možnosti sú užitočné najmä vtedy, ak chcete, aby boli možnosti, doplnky a motívy presne také, aké sú. Program WP Reset vyčistí všetko, ale vaše možnosti zostanú tak, ako sa vám to páči.

V časti Nástroje nájdete možnosti, ktoré vám umožňujú vykonávať jednotlivé možnosti obnovenia, napríklad:

 • Odstrániť prechody
 • Čistý priečinok na odovzdanie
 • Obnoviť možnosti motívu
 • Odstrániť motívy
 • Odstrániť doplnky
 • Prázdne alebo odstránite vlastné tabuľky
 • Odstráňte súbor .htaccess
  Desať najlepších tém WordPress pre WooCommerce v roku 2015

Viac možností

Tieto možnosti som nemal k dispozícii, ale je pekné vedieť, že sú k dispozícii pre prípad, že by sme ich potrebovali.

V nepravdepodobnom prípade, že sa niečo pokazí, môžete priamo kontaktovať technickú podporu spoločnosti WP Reset alebo požiadať o pomoc na verejnom fóre..

Relevantná poznámka – keď sa obrátite na podporu služby WP Reset, budete hovoriť s ľuďmi, ktorí doplnok priamo vytvorili, takže viete, že získate najlepší druh pomoci. Žiadny nezmyselný outsourcing od týchto úžasných ľudí!

verdikt

Musím uznať, že predtým, ako som vykonal túto kontrolu, som sa opýtal, či je tento doplnok skutočne potrebný. Všetko, čo robí, je obnovenie pôvodného stavu programu WordPress a môžem to urobiť jednoducho preinštalovaním. Prečo by niekto potreboval tento doplnok?

Po vyskúšaní tohto doplnku by som musel povedať … nie som šikovný človek.

Reset WP je úžasný.

Povedať, že taký doplnok v našich podmienkach nepotrebujeme, je ako povedať, že na spanie nepotrebujeme vankúše. Určite sa dokážeme obísť bez nich … ale prečo by sme, najmä keď robia náš život oveľa pohodlnejším?

Reset WP sa ľahko inštaluje, ľahko sa používa a čo je najdôležitejšie, veľmi pohodlné. Tiež sa veľmi snažím, ale nedokážem nájsť žiadne nevýhody tohto doplnku! Myslím si, že od tejto chvíle budem musieť nainštalovať tento doplnok na všetky stránky, ktoré budujem.

Reset WP je určený pre vývojárov vývojármi, takže je to skutočne užitočný nástroj. Ak takého nemáte, nenájdete preň veľa užitočnosti, ale možno ho budete chcieť nainštalovať aj napriek tomu, že budete niekedy potrebovať preinštalovať WordPress..

Vyskúšajte WP Reset sami zadarmo tu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me