15 mobilā dizaina padomi e-komercijas pārdošanas veicināšanai

Vai jūs zinājāt, ka 55% no visas e-komercijas trafika tagad notiek mobilajā ierīcē?


Tas ir pareizi, vairāk nekā puse no visiem cilvēkiem, kuri skatās iepirkšanās vietnes, atrodas tālrunī vai planšetdatorā.

Tomēr šī ir problēma: 46% no 50 labākajiem mazumtirgotājiem joprojām nav adaptīvas mobilās vietnes. Tātad, lai arī puse no visas iepirkšanās plūsmas notiek mobilajā telefonā, puse mazumtirgotāju tam nav izveidota. Tas nozīmē, ka puse pircēju piespiež un pietuvina un pagriež tālruni, lai pareizi redzētu vietni.

Tāpēc esam vienojušies, ka atsaucīga, saistoša vietne mobilajām ierīcēm ir būtiska. Bet tas ir tikai sākums. Tāpat kā vietne galddatoriem, jūs varat pielāgot un optimizēt savu mobilo vietni, lai tā vēl vairāk palielinātu pārdošanas apjomus. Lūk, kā:

1. Vienkāršība

Darbs ar tik mazu ekrānu vienmēr būs grūts. Tieši tāpēc jūsu mērķis ir vienkāršība. E-komercijas vietnēm tas ir īpaši grūti, jo tur ir tik daudz satura, ko izspiest. Kā jūs reklamējat visus savus produktus, nepārblīvējot mazo ekrāna laukumu?

“Vienkāršība”

Apskatiet, kā ETQ savā mobilajā vietnē parāda apavu klāstu. Tas ir skaists savā vienkāršībā. Viņi ir atstājuši lielāko daļu ekrāna vietas pilnīgi brīvu, lai saviem izstrādājumiem piešķirtu galveno vietu. Pat krāsu palete ir izvēlēta, lai atbilstu tās produktu klāstam. Tas visai vietnei piešķir vienkāršu, vienotu sajūtu. Kaut arī ekrāns ir niecīgs, tas jūtas ietilpīgs.

2. Padomājiet par īkšķi!

Mēģiniet turēt savu viedtālruni tagad. Pārvietojiet īkšķi ap ​​ekrānu un jūtiet, kur tas ir ērtākais un dabiskākais. Ikviena īkšķa izmērs ir atšķirīgs, taču parasti šis attēls ir redzams lielākajai daļai cilvēku:

īkšķa izsekošana

Paturot to prātā, jūs nevēlaties augšējās sadaļās ievietot pogas vai būtiskas sastāvdaļas. Atstājiet to tikai galvenēm. Ievietojiet visu ritināmo saturu un pogas pa vidu, lai to būtu ērti un ērti sasniegt. (Neaizmirstiet padomāt par kreisajiem palīgiem! Pārlieciet iepriekš redzamos attēlus, lai redzētu, kā viss notiek kreisajiem).

3.… Īpaši lielie īkšķi

Papildus īkšķa “sasniedzamībai” jāņem vērā arī “lielais īkšķis”. Mēs visi esam izmantojuši vietni mobilajām ierīcēm, kurā jums jānoklikšķina uz mazākās saites. Tas ir grūti un nomākti, vai ne? Vispārīgais noteikums ir izvēlēties lielākus elementus, nekā jūs domājat par nepieciešamu.

“Lieli

Hobbycraft mobilā vietne ir labs piemērs. Pirmkārt, to lielā attēla saites padara to par ļoti ērtu lieliem īkšķiem. Bet apskatiet viņu ikonas augšpusē (“veikali, konts, grozs”). Tie ir daudz lielāki, nekā jūs parasti varētu gaidīt. Hobbycraft domā par lielo īkšķi, un tā jums vajadzētu.

4. Hamburgera navigācijas izvēlnes

Viena no populārākajām dizaina tendencēm pēdējos divpadsmit mēnešos ir “hamburgera” ēdienkarte. Jūs varat redzēt piemēru Hobbycraft vietnē iepriekš. Tās ir trīs līnijas, kas izskatās kā hamburgers – noklikšķiniet uz tā, un pilna navigācijas izvēlne tiek izvērsta.

Tradicionālajai galvenes navigācijai nav vietas, un tā vienkārši pārblīvē ekrānu. Tā vietā izvēlieties izvērsto navigāciju. Šeit ir jāatrod līdzsvars. Tam jābūt sakoptam un no malas. Bet tajā pašā laikā tam vajadzētu būt acīmredzamam un viegli pieskaramam.

Ja esat piedāvājis daudz produktu un kategoriju, izmantojiet izvērsto izvēlni, lai to padarītu vieglāku. Nebaidieties izmantot visu ekrāna vietu. Tālāk apskatiet, kā Argos piedāvā izvērsto izvēlni.

IMG_3663

5. Izvēlieties lielu fontu

Neliels mobilais ekrāns liek mums ilgi un smagi domāt par izmantoto fontu. Nav vietas maziem, sarežģītiem fontiem. Tā vietā domājiet vienkārši, drosmīgi un lieli. Parasti sans-serif fonts ir tīrāks un vienkāršāks (t.i., Ariel ir labāks nekā Times New Roman).

71950dee059b803c4a7caa30dce8f5bf

Ņemiet vērā, ka šis lēmums arī piespiedīs rūpīgāk izvēlēties kopiju un formulējumu. Izmantojiet šo iespēju, lai vienkāršotu un optimizētu kopiju. Centieties nodot savu vēstījumu pēc iespējas skaidrāk un vienkāršāk. Padariet to īsu. Padariet to švītīgu Tas ne tikai padarīs jūsu mobilo dizainu labāku, bet arī visu jūsu biznesu.

6. Izmantojiet viedo meklēšanu

Cilvēki ienīst, ka mobilajā ierīcē tiek izmantotas niecīgas meklēšanas formas. Tas liek mums tuvināties, noklikšķināt uz meklēšanas lodziņa un rakstīt ar vijīgu tastatūru. Kļūdas ir viegli izdarāmas, un tas var izraisīt neapmierinātību.

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, izmantojiet rūtiņu “vieda meklēšana”. Noklikšķinot uz lodziņa, noformējums automātiski jāfokusē, lai meklēšanas lodziņš aizpildītu ekrānu. Pēc tam pārliecinieties, vai tajā ir paredzamā meklēšana, tāpēc lietotājam jāievada tikai daži pirmie burti.

Jūs to varat redzēt Europcar vietnē. Klients sāk rakstīt “Norw”, un vietne automātiski iesaka dažādas Norwich filiāles. Vienkārši.

IMG_4331

7. Vienkāršojiet reģistrēšanās un pirkuma veidlapas

Mēs daudz runājam par to, lai reģistrēšanās un veidlapu iegāde būtu pēc iespējas vienkārša un ātra. Tā ir jūsu UX dizaina stratēģijas galvenā sastāvdaļa. Tā ir arī vieta, kur e-komercijas vietnes zaudē līdz pat 60% reklāmguvumu, pārāk sarežģot lietas. Ja viņi ir sākuši procesu, klients jau ir pārliecināts. Vienīgais veids, kā jūs zaudējat pārdošanu vai reģistrēšanos, ir sarežģīt lietas.

Atkal mēģiniet ierobežot nepieciešamo mašīnrakstīšanas daudzumu. Izmantojiet jutīgā tipa lodziņus un iespējojiet automātiskās aizpildīšanas opcijas. Izmantojiet ritināšanas rīkus, lai lietotāji, piemēram, izvēlētos dzimšanas datuma opcijas. Mēs zinām, ka pirkuma veidlapām bieži ir nepieciešama patiesa informācija. Tomēr ir veids, kā padarīt šo procesu vienkāršāku.

Apskatiet, kā Firebox izmanto ciparu sistēmu, lai lietotājiem parādītu, kuri posmi ir palikuši procesā. Galvenais UX dizaina triks ir ļaut lietotājiem uzzināt, kur viņi atrodas. Kā klienti mums patīk zināt, ko mēs varam sagaidīt, un Firebox to dara prasmīgi.

img_1292-blog-half

8. Maksimāli trīs slāņi

Daudz vieglāk ir “pazust” mobilajā vietnē. Ideālā gadījumā jūs vēlaties pārliecināties, vai vietne mobilajām ierīcēm ir tikai trīs slāņu dziļa. Šāds piemērs, kā tas varētu darboties modes e-komercijas vietnē:

 1. Mājas lapa: klients izvēlas kategoriju: meitenes
 2. Klients izvēlas apakškategoriju: apavi
 3. Klients noklikšķina uz produkta lapas.

Tas ir trīs vienkārši atklāšanas līmeņi. Vienīgajai papildu opcijai vajadzētu būt pirkuma lapai vai reģistrācijai. Centieties izvairīties no apakškategoriju un citu iespēju trušu cauruma. Kā vienmēr, rīkojieties vienkārši un ļaujiet lietotājiem vienmēr uzzināt, kur viņi atrodas.

9. Atvieglojiet atgriešanos mājas lapā

Kad jūsu klients ir sasniedzis trīs slāņus, vienmēr dodiet viņam drosmīgu un vienkāršu veidu, kā atgriezties mājas lapā. Atcerieties, ka mobilajā vietnē ir viegli justies zaudētam, tāpēc dodiet lietotājiem vienkāršu iespēju “atiestatīt” un atgriezties pie sākuma.

Apskatiet Lush produktu lapu. Ja jūsu klients kaut kādā veidā ir pārvietojies šeit, viņš, iespējams, vēlēsies sākt no jauna. Lielais “LUSH” logotips augšpusē ir vienkāršs un acīmredzams identifikators atgriešanās mājās. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties vietnē, jums vienmēr ir šis enkurs, kas ļaus jums atgriezties pie sākuma.

img_1304-blog-half

10. Nav šķipsnu tālummaiņas!

Ilgu laiku mobilās vietnes bija vienkārši to darbvirsmas dizaina kopijas. Tas nozīmēja, ka jums jātuvina, saspiežot ekrānu. Šī ir bīstami novecojusi dizaina tendence, no kuras vajadzētu izvairīties. Ideālā gadījumā visam vajadzētu būt proporcionālam ekrānam. Visiem fontiem jābūt lasāmiem bez tuvināšanas. Visām saitēm jābūt noklikšķināmām bez saspiešanas.

Apple - piespraudiet pie tālummaiņas

Ir tikai viens izņēmums, kad šķipsnu pievienošana ir noderīga: produktu attēli. Joprojām klientiem ir ļoti noderīgi piespraust un tuvināt produktu attēlus. Viņi vēlas, lai viņi varētu redzēt katru mazo detaļu pirms pirkšanas.

11. Risiniet “drošības” problēmas

Neskatoties uz milzīgo trafiku uz mobilajām e-komercijas vietnēm, joprojām pastāv vispārējas bažas, ka kaut ko iegādāties no mobilās vietnes nav tik droši kā galddators. Protams, nav atšķirības starp mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem. Bet 2013. gada pētījums rāda, ka gandrīz puse no visiem tiešsaistes pircējiem jūtas ne tik droši, pērkot kaut ko viedtālrunī. Šīs bailes, iespējams, iznīcinās jūsu reklāmguvumus.

Tas ir vienkāršs uzticēšanās jautājums. Jūsu pienākums ir padarīt klientus drošākus jūsu vietnē. Ideālā gadījumā jūsu e-komercijas vietnei jau vajadzētu būt SSL drošības sertifikātam. Ja tā nav, iegādājieties vienu. Tas ir tas, kas jūsu rīkjoslā dod nelielu dzeltenu piekaramo atslēgu. Pārliecinieties, ka savā mobilajā vietnē pēc iespējas pamanāmāk esat parādījis SSL piekaramo atslēgu.

attēls18

Vēl viena iespēja ir pārliecināties, ka klienti var saglabāt produktu vēlākai lietošanai vai nosūtīt to sev. Dažos gadījumos viņi jutīsies droši, pērkot to vēlāk, atrodoties savā darbvirsmā.

12. Satura kraušana

Daudziem cilvēkiem mobilās vietnes izveidošana nozīmē vienkārši “atsaucīgas” tēmas izvēli WordPress vai Shopify vai neatkarīgi no tā, kuru platformu izmantojat. Lai gan tas ir labs sākums, jūs vēlēsities pievērst īpašu uzmanību tam, kā tēma automātiski maina jūsu saturu. Vai nezināt, ko es domāju? Apskatiet šo diagrammu zemāk:

15_contentStacking

Tādējādi adaptīva tēma varētu automātiski sakraut jūsu planšetdatora (kreisais attēls) vai viedtālruņa (labais attēls) saturu. Rūpīgi apsveriet, kādi ir jūsu vissvarīgākie satura elementi, un pārliecinieties, vai tie ir pareizi sakrauti. Piemēram, labajā pusē produkti (5. aile – vannu veidi) tiek piespiesti ekrāna virzienā. Tās var pat tikt novietotas zem “reizes”.

Eksperimentējiet ar izkārtojumu un satura sakraušanu, lai pārliecinātos, ka vissvarīgākais saturs tiek parādīts pareizajā vietā.

13. Zaudējiet Flash saturu

Flash ir samērā novecojis formāts jebkurā ierīcē. (Faktiski dizaineri cīnās, lai to vienreiz un uz visiem laikiem nogalinātu! Tas norij resursus, ir lēns un ir hakeru spēles laukums). Kaut arī šīs ir sliktas ziņas galddatoru vietnē, vēl sliktāk tās ir viedtālrunī vai planšetdatorā.

Lielākā daļa mobilo ierīču vispār nespēlēs zibatmiņu. Tātad, ja paļaujaties uz to video vai produkta demonstrācijā, atbrīvojieties no tā – klienti to nevar redzēt mobilajā ierīcē. Apple to bloķēja pirms gadiem, un Android sekoja drīz pēc tam.

Alternatīva ir pārliecināties, vai jūsu vietne ir saderīga ar HTML5 (uzzināt vairāk šeit), un izmantot YouTube, lai mitinātu visus videoklipus.

14. Apsveriet ierobežojumus!

Daudzi cilvēki, ar kuriem esmu runājis, ir izteikuši neapmierinātību par mobilās vietnes ierobežojumiem. Fakts ir šāds: jūs neko nevarat darīt! Tā vietā pieņemiet šos ierobežojumus.

Tas liek jums pieņemt svarīgus lēmumus, kas palīdzēs visam jūsu biznesam. Kā es varu vienkāršot savu vietni? Kā es varu uzzināt vairāk vārdu? Kā es varu būt precīzāks un saistošāks mazākā telpā? Kuriem no maniem produktiem vajadzētu noteikt prioritāti?

Esmu pārliecināts, ka atbildēšana uz šiem jautājumiem padara jūsu biznesu spēcīgāku. Katru reizi, kad jūs varat destilēt savu piedāvājumu, jūs to padarīsit jaudīgāku. Un tas ir svarīgi labai vietnei mobilajām ierīcēm.

15. Pieņemiet dizaina lēmumus, izmantojot Google Analytics

Projektēšanas mobilajām ierīcēm problēma ir tā, ka ir tik daudz ierīču, kas jāņem vērā. Vai jūs optimizējat iPad vai Android planšetdatoru izkārtojumu un dizainu? Vai jūs optimizējat iPhone 5 vai iPhone 6? Vai arī Samsung Galaxy?

Respektīvs dizains nozīmē, ka tas veidosies atšķirīgā veidā. Google Analytics var jums palīdzēt. Jaunākā Analytics versija ļauj jums redzēt, kuras mobilās ierīces visbiežāk piekļūst jūsu vietnei:

mobilās ierīces-analītika-izsekošana

Šajā gadījumā iPhone ir vadošā ierīce, kas atrodas tālu. Tāpēc ir jēga visas pārbaudes veikt iPhone. Kad optimizējat vietni mobilajām ierīcēm, piešķiriet prioritāti galvenajai ierīcei.

Kaut arī tiešsaistes iepirkšanās tirgū tagad dominē mobilās ierīces, mobilās vietnes joprojām ir tālu no tā. Puse no lielākajiem mazumtirgotājiem tos uzskata par pēcpārdomu.

Veicot šīs korekcijas un izmaiņas, jūs varat tikt soli priekšā konkurencei, gūstot labumu no šīs milzīgās satiksmes plūsmas.

Es labprāt uzzinātu, ko jūs esat paveicis, lai optimizētu savu vietni mobilajām ierīcēm. Kādi tweaks ir strādājuši jūsu labā?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map