16 padomi, kā palielināt savu e-komercijas reklāmguvumu

Mani fascinē reklāmguvumu līmeņi.


Tā kā jūs varat palielināt savu pārdošanas apjomu, netērējot vienu santīmu papildu mārketingam.

Nevis pakaļdzīšanās jauniem klientiem, bet arī vietņu sakārtošana un pašreizējās trafika maksimāla izmantošana.

Pagaidiet, kādas ir konvertācijas likmes?

Vienkārši, tas notiek katru reizi, kad klients noklikšķina uz pogas Pirkt. Vai katru reizi, kad viņi pierakstās uz jūsu pakalpojumu. Jūsu reklāmguvumu līmenis ir to apmeklētāju procentuālais daudzums, kuri noklikšķina uz šīs svarīgās pogas.

Pievērsīsimies tramdīšanai un parādīsim, kā nosūtīt e-komercijas reklāmguvumu līmeni augstā līmenī.

1. Iestatiet mazākus reklāmguvumus

Vai zinājāt, ka 90% jūsu veikala apmeklētāju vēl nav gatavi no jums pirkt? Paiet zināms laiks, lai izveidotu šo uzticēšanos un pārliecinātu kādu pirkt no jums.

Bet tā vietā, lai atvadītos no šiem 96%, iestatiet dažus mazākus reklāmguvumus, piemēram, reģistrēšanās e-pastā. Pat ja jūs nekavējoties neveicat pārdošanu, jūs saņemsit e-pasta adresi. Tas nozīmē, ka jūs varat viņus kopt. un veiciet šo lielo pārveidošanu vēlāk.

Marie Claire - mazāka konversija

Apskatiet, kā Marija Klēra piedāvā jums savus “50 labākos skaistumkopšanas padomus” apmaiņā pret e-pasta adresi. Viņi zina, ka viņu potenciālie klienti to mīlēs, un viņi veic nelielu reklāmguvumu.

Galu galā abonents, iespējams, no viņiem nopirks. Pilnīga pārveidošana pabeigta!

2. Atbrīvojieties no riska

Lielākā daļa cilvēku skeptiski vērtē pirkšanu no maza uzņēmuma, par kuru viņi nekad nav dzirdējuši. Sākas mūsu piesardzīgais instinkts, un mēs bieži sevi no tā izrunājam.

Tāpēc atņemiet risku, pirms klientam ir iespēja par to padomāt! Paredziet, kāpēc potenciālais klients var vilcināties, pērkot jūsu produktu. Pieņemsim, ka jūs vadāt modes veikalu. Jūsu klienti uztraucas par šādiem riskiem:

 1. drēbes nebūs piemērotas
 2. viņiem tas nepatiks, kad jūs to izmēģināt
 3. viņi ir tērējuši naudu piegādes laikā

Tātad, noņemiet šos vārdus no vārda “aiziet”.

Hugo Boss - samaziniet klientu risku

Hugo Boss to dara tieši savas vietnes augšpusē. Tūlīt klienti saka, ka viņi preci var atgriezt bez maksas. Un viņi jums pat veiks papildu izmaiņas.

Ja jums nepatīk drēbes, jūs saņemat naudu atpakaļ vai varat to mainīt. Risks un nemiers vairs nav.

3. Sociālais pierādījums

Vēl viens veids, kā nojaukt šos piesardzīgos šķēršļus un nodrošināt papildu konvertēšanu, ir sociālais pierādījums. Parādiet saviem apmeklētājiem to reāli cilvēki mēs jau izmantojam jūsu produktu.

Klienti ir aitas; viņiem patīk zināt, ka citi cilvēki uzticas jūsu pakalpojumam!

Asos to dara labāk nekā jebkurš ar savu #AsSeenOnMe funkciju. Klienti augšupielādē attēlus, kuros viņi valkā Asos drēbes.

Parādiet savu produktu darbībā

Tas pārliecina apmeklētājus, ka citi cilvēki uzticas jūsu produktiem. Un tas viņiem dod pārliecību noklikšķināt uz pogas Pirkt. Šī īpašā funkcija arī ļauj cilvēkiem redzēt, kā drēbes izskatās “normāliem” cilvēkiem. (t.i., nav paraugs!), kas ļoti palīdz palīdzēt cilvēkiem pieņemt lēmumu.

Mārketinga guru Marks Šīfers to teica labāk nekā jebkurš:

Sociālais pierādījums

4. Pirkšana ar vienu klikšķi

Pirms izrakstīšanās uzminiet, cik daudz tiešsaistes iepirkšanās grozu ir pamesti?

68%.

68% !! Tas ir milzīgs daudzums cilvēku, kuri atrodas tieši pie finiša līnijas, bet pirms pirkšanas noklikšķina prom. Kāpēc tas notiek??

Viena atbilde ir sarežģīts norēķinu process. Klienti kļūst garlaicīgi, sarūgtināti vai apjucis.

Jūsu pienākums ir panākt, lai viņi ātri pārbaudās. Maksājuma un izrakstīšanās procesa vienkāršošana ir galvenā prioritāte.

Esošajiem klientiem, kuri jau ir pieteikušies, iestatiet pirkšanu ar vienu klikšķi.

Amazon - norēķinu process

Jūs jau zināt, ka Amazon ir viena klikšķa pirkšanas karaļi. Jūs, iespējams, jau esat par to kritis (es domāju to izmantojis). Sistēma atceras visu jūsu informāciju, tāpēc jūs varat pasūtīt, neveicot netīro kases procesu.

5. “Pirkt kā viesim”

Ir vēl viens iemesls, kāpēc klienti tik bieži pamet ratiņus. Tiek lūgts bezgalīgs informācijas daudzums. Atcerieties, ka jūs mēģināt panākt pēc iespējas vairāk reklāmguvumu pa durvīm. Padariet šo daļu pēc iespējas vieglāku.

Sniedziet cilvēkiem ļoti vienkāršu samaksas veidu un pārejiet tālāk. Jo vairāk informācijas jūs prasīsit, jo lielāka iespēja zaudēt pārdošanu.

Apple viesu kase

Apple šeit ir lieliska sistēma. Protams, jūs galu galā ievietojat savu e-pasta adresi, taču atstājiet to pareizi līdz beigām. Vispirms nogādājiet tos maksājumu vārtejā.

6. Bezmaksas piegāde

Kā klients mēs bieži garīgi apņemamies kaut ko iegādāties. Mēs attaisnosim cenu mūsu galvās, un mēs beidzot dosimies uz pārbaudi.

Un tad – pagaidiet – viņi tikko ir pievienojuši 5 USD piegādi! Tā ir niecīga summa, bet tā maina visu pirkšanas psiholoģiju. Tā ir vēl viena barjera, kas var vienkārši novērst cilvēkus.

bezmaksas sūtīšana

Mēģiniet visam pievienot bezmaksas piegādi un tā vietā saviem izstrādājumiem piefiksējiet piegādes izmaksas. Mēs zinām, ka tas padarīs situāciju nedaudz sarežģītu jums un jūsu kontiem, taču ir veidi, kā jums palīdzēt.

7. Samaziniet displejā redzamo produktu skaitu

Veselais saprāts liek mums pārdot pēc iespējas vairāk produktu. Galu galā visi mīl izvēli, vai ne?

Patiesība patiesībā ir pavisam cita. Kad klienti saskaras ar daudzām precēm, viņi mēdz neizvēlēties nevienu no tām. Viņi ir satriekti un nevar izlemt.

Kad ir tikai neliela opciju izvēle, tās ir vieglāk izvēlēties.

Daži Stenfordas universitātes eksperti to pārbaudīja ievārījuma veikalā. Kad viņi klientiem piedāvāja mazāku ievārījuma garšu izvēli, pārdošanas apjomi pieauga.

daži produkti labāk pārvēršas

Šeit izņemiet lapu no Apple grāmatas. Jūs varat saskaitīt, cik produktu viņi pārdod. Viņi ir lielākais mazumtirdzniecības uzņēmums pasaulē. Elle, viņi ir lielākais uzņēmums pasaulē (pēc tirgus ierobežojuma).

8. Izveidojiet trūkumu

Mēs visi esam nobijušies, ka palaižam garām fantastisku darījumu vai piedāvājumu. Ja klientiem sakāt, ka jums ir palikuši tikai ierobežoti krājumi, viņi, visticamāk, tos iegādāsies.

Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu, šis triks palielināja viena tirgotāja reklāmguvumu līmeni par pārsteidzošu 332%.

Ja klientiem sakāt, ka piedāvājums beidzas pēc 6 minūtēm un 18 sekundēm, viņi steidzas uz pogu “pirkt”. Un ātri.

Boohoo - trūkst

Šī ir vienkārša psiholoģija. Un tam nav obligāti jābūt patiesam. Bet tas noteikti paaugstinās jūsu reklāmguvumu līmeņus. Mēs ļoti vēlamies palaist garām daudz. FOMO ir īsta!

9. Magnētisks aicinājums uz darbību

Aicinājums uz darbību ir vienīgā vissvarīgākā poga jūsu vietnē. Tā ir poga “pirkt” vai “reģistrēšanās”.

Tā ir reklāmguvumu poga.

Jūsu mērķis ir panākt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku noklikšķinātu uz tā. Tātad tai jābūt magnētiskai. Ir daži noteikumi, kas jāievēro, runājot par CTA:

 1. Padariet to treknrakstā
 2. Dodiet tai daudz vietas, lai tā pievērstu uzmanību
 3. Izmantojiet steidzamu kopiju

Īpaši man patīk šāds piemērs, kurā ievēroti visi trīs noteikumi un pievienots nedaudz “klinčeris”, lai noņemtu jebkādu klientu satraukumu.

Vīrišķīgas preces - aicinājums uz rīcību

Tas ir spilgti zaļš, un tam ir jāpievērš uzmanība. Ir daudz vietas, lai pievērstu aci, un tai ir steidzama sajūta; “Sāc”. Bet labākais ir tas, ka mazais klinčers, “Pievienojieties jau pieteikušos vīriešu skaitam 1000”. (Es pat varu piedot drausmīgo apostrofa izmantošanu).

Tajā ir ietverts sociālais pierādījums (kā mēs jau runājām iepriekš), un tas noņem šo riska vai piesardzības sajūtu.

10. Pastipriniet savu vērtību

Jūsu vērtības piedāvājums, iespējams, ir vissvarīgākais faktors jūsu reklāmguvumu līmeņos. Tas ir arī visgrūtāk pareizi nokļūt.

Nekad par to nebiji dzirdējis? Šis ir vērtības piedāvājums darbībā, izmantojot “Square”:

kvadrātveida vērtības piedāvājums

Manuprāt, tas ir viens no visizdevīgākajiem piedāvājumiem tīmeklī.

Vērtības rekvizīts ir kopijas, attēlu un CTA kombinācija, kas visas sekundes laikā uztver visu jūsu biznesu.

Apskatīsim iepriekš minēto piemēru. Vārdu un attēla kombinācija ir tik patīkami vienkārša, ka jūs uzreiz zināt, ko tā dara, un kāpēc tas jums vajadzīgs. Paskatieties tikai uz šo CTA: “Iegādājies savu bezmaksas karšu lasītāju”. Viņiem tas būtu jāmāca mārketinga skolā.

Ja varat pateikt klientiem, kas jūs esat un kāpēc viņiem vajadzētu no jums pirkt mazāk nekā sekundes laikā, jūsu reklāmguvumu līmenis tiks veikts caur jumtu.

Pro padoms

Noskatieties, kā Alekss Ostervalders runā par ideālas vērtības piedāvājuma izstrādi. [/ Izcelt]

11. Personalizēšana

Klienti, visticamāk, iegādāsies no jums, ja viņi jūtas novērtēti un saprotami. Paredziet, kādi produkti viņiem patiks, un jūs tos atkal un atkal konvertējat.

Mēs visi zinām, ka Amazon šajā jomā ir izcils. Tie rāda personalizētu priekšmetu spoles, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas vēsturi un iepriekšējiem pirkumiem. Tas veido uzticību un stiprina attiecības ar klientiem.

Asos to dara arī ar izcelto spoli ar nosaukumu “Jums varētu patikt arī…”. Balstoties uz jūsu iepirkšanās vēsturi, viņi veido saistīto preču un produktu sarakstu. Tas jūtas personiski, tāpēc klienti daudz biežāk nospiež pogu “pirkt”.

Ar asos saistītie priekšmeti

Ja veikala barošanai izmantojat WooCommerce, varat izmantot paplašinājumu “klientu vēsture”, lai pārraudzītu klientu pirkumus un piedāvātu personalizētus ieteikumus.

12. Pārtrauciet detaļu pārdošanu, pārdodiet labumus

Ja vēlaties vienu iemeslu, kāpēc Apple pārdod vairāk produktu nekā konkurenti, lūk, kāpēc. Šī ir Dell pārdošanas lapa:

informācijas pārslodze

Informācijas pārslodze!!

Viņi mēģina pārdot produktu, uzskaitot tā funkcijas un specifikāciju.

Apskatīsim Apple pārdošanas lapu:

Apple - pārdošanas lapa

Nav redzama neviena statistika. Viņi nepārdod informāciju, viņi pārdod priekšrocības. Viņi parāda, kā viņu produkts palīdzēs tu esi radošāks. Tas ir iedvesmojošs.

(Tas ir arī tīrs, vienkāršs, ar lielu vērtību).

Pārtrauciet aprakstīt savus produktus un sāciet parādīt klientiem, kā tas mainīs viņu dzīvi.

13. Vienkāršojiet tīmekļa dizainu. Noņemiet uzmanību

Jūsu vietnei ir tikai viens mērķis: pārdot produktus.

Viss pārējais ir tikai uzmanības novēršana. Atbrīvoties no tā.

Viena no vissmagākajām lietām, ko var izdarīt jebkurš uzņēmējs, ir vienkāršot savu produktu, biznesu vai vietni. Viss šķiet tā būtiska, pa labi? Bet ir pienācis laiks būt drosmīgam un veikt samazinājumus vietnē.

Šeit ir Beats vietne. Viņi pārdod vairāk austiņu nekā jebkurš cits uzņēmums uz planētas.

Beats - vienkāršība

Jūs ievērosiet, ka burtiski nekas nav jānoklikšķina, izņemot pašus produktus. Nekas nenovirza jūs no izpētes tālāk un galu galā pirkšanas.

Internets ir paredzēts uzmanības novēršanai. Mēs apmaldāmies trušu caurumos un saturā. Kad runa ir par jūsu pārdošanas lapu, pārliecinieties, ka ir tikai viena izeja. Poga Pirkt!

14. Parādiet produktu darbībā

Attēli, kurus izmantojat vietnē, ir neticami svarīgi. Nav noslēpums, ka skaistos attēlos tiek pārdoti produkti. Klientiem pirms pirkšanas patīk redzēt katru detalizētu izšķirtspēju. Tas samazina risku un palielina vēlmi!

Tomēr, lai iegūtu augstākā līmeņa reklāmguvumu līmeni, varat iet vienu soli tālāk. Parādiet savu produktu darbībā.

Go Pro vērtības prop

Šeit ir GoPro kamera tās dabiskajā vidē. Jums pat nav jāredz pašas kameras attēls, bet to uzreiz vēlaties!

Asos to dara vēl labāk, parādot sava apģērba gaumē. Tas ir daudz labāks veids, kā redzēt, kā viņu drēbes der, nekā pāris rūpīgi rediģēti attēli.

y6dk3asos - catwalk

15. Laba ol pārdošana

Tas ir vecākais triks mazumtirdzniecības grāmatā, bet tas darbojas kā šarms.

asos - pārdošana

Pārdošana iedvesmo steidzamību un dod vēl lielāku iemeslu cilvēkiem noklikšķināt uz pogas “pirkt”. Acīmredzot jūs nevarat veikt pārdošanu visu diennakti, bet varat mainīt, kuri krājumi un preces tiek pārdotas.

Varbūt jūs varētu nedēļu laist pārdošanā visas vīriešu drēbes. Tad visas sieviešu drēbes. Tad tikai kurpes. Turpiniet griezties, un jums vienmēr būs kaut kas pārdošanā, jo jūsu reklāmguvumu līmenis būs augsts.

16. A / B pārbaude

Vai jums ir prātā divi lieliski virsraksti, bet nezināt, kurš no tiem ir efektīvāks?

Vai varbūt jūs mēģināt izvēlēties starp divām dažādām aicinājuma uz darbību krāsām.

Tā vietā, lai uzminētu vai akli izvēlētos, izpildiet A / B pārbaudi, lai uzzinātu noteikti kurš no tiem darbojas vislabāk. A / B pārbaude kalpo vienai iespējai līdz pusei apmeklētāju, bet otra – pārējiem.

Kurš vislabāk pārvar, ir jūsu uzvarētājs. Un tad jūs to varat ieviest visā vietnē.

Sāciet to darīt ar katru galveno lēmumu, un jūs ievērojami palielināsit savu reklāmguvumu līmeni. Jūs ātri sapratīsit, ka katrs mazs vietnes elements ietekmē pārdošanas apjomus. Jūs to visu vēlēsities pārbaudīt!

Apbruņojoties ar šiem 16 mega padomiem, jūs varat palielināt pārdošanas apjomus, netērējot santīmu papildu mārketingam.

Vai jums ir kādi jautājumi, idejas vai viedokļi? Lūdzu, paziņojiet man komentāros, un es labprāt atbildēšu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map